669 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Léčitelka Suchánková

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Znáte někdo p. Suchánkovou? Pomohla Vám?
24. Červen 2010 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Znáte někdo p....Dobrý den paní Aneto. Mě pomohla paní Suchánková s nedoléčeným zánětem z vojny. To jsem ovšem zjistil až později. Začalo to tak, že jsem měl šílené bolesti hlavy a po rentgenu mi doktor řekl, že tam něco je, nějaké zastření v dutinách nad okem. Musel jsem tedy na nepříjemný proplach dutin. Ovšem nic nenašli a bylo to čisté. Usoudili tedy, že jde o alergii a že než navštívím alergologa, dají mi universální antialergický prášek alerid. Bral jsem ho týden a pořád nic. Bolesti pořád trvaly a nic nepomáhalo, hrůza nemohl jsem vůbec nic dělat. Když jsem zašel k paní Suchánkové, posadila mě na židli a začala mi na horní dutiny působit. Nemůžu Vám popsat jaká to byla síla ale jasně a zřetelně jsem cítil jak mi tam všechno brní, musel jsem začít hodně z hluboka dýchat a točila se mi hlava. Asi po 5minutách léčení, řekla že tam něco je, ale že to spíš vypadá jako něco nedoléčeného z minula. Ještě zdůraznila ať hodně teď piju čistou vodu, že se to bude vyplavovat. Už po odchodu hlava skoro přestala bolet a do týdne byla bolest ta tam. A je fakt že se mi během týdne z nosu řinuly nepěkné věci. Nechci popisovat barvu a tak, to si asi každý dovede představit. Nicméně mi pak později došlo, že jsem se přes měsíc léčil ve vojenské nemocnici asi před deseti lety na opakovaný a stále neustupující zánět dutin. Ten jsem nejspíš získal po téměř celodenním stání před kasárnami v mrazu. Nakonec jsem se tehdy vyléčil, tak že jsem zfalšoval teplotu na teploměru aby mě konečně po měsíci a půl z nemocnice pustili. Teploměr jsem měl pernamentně na 37,5 stupních a pořád to nechtělo jít dolů, tak jsem tomu trochu pomohl a ono se to ozvalo po deseti letech. :-)
25. Červen 2010 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
kaspar (anonym)
Dobrý den paní Aneto. Mě... A nejsi ty ten Petr, který byl dnes odhalen jako Radomír Pieter, 23 let, prodejce potravinových doplňků a fanatický diskutér? Který nikdy nebyl na vojně a nemohl tedy stát celý den v mraze před kasárnami?
25. Červen 2010 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
A nejsi ty ten Petr, který...Sice jsem ten šílený diskutér ovšem nevím, kde jste vzali nějakého Radomíra Pietera. Já tady obhajuji na základě vlastních zkušeností léčbu paní Suchánkové, tak jak i činím na diskuzi zachraňme léčitelství v naší zemi. Je mi 32 let mám dvě děti a na vojně jsem byl pane Kaspare. Nicméně bych ocenil, aby jste zde zase nepřilepoval Vaše duchaplné příspěvky. Zde je prostor pouze pro ty, kteří znají a mají zkušenosti s léčbou u paní Suchánkové. Zajímá Vás něco o ní. Můžete se podívat na její stránky, má tam uveřejněny e-maily s pacienty, kteří souhlasili. Je tam patrný postup a vývoj nemocí.
26. Červen 2010 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
kaspar (anonym)
Sice jsem ten šílený...V tom případě se omlouvám, nechal jsem se svést na scestí. :-)
26. Červen 2010 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
pája (anonym)
Když se podíváte na tento odkaz, http://diskuse.abecedazdravi.cz/zdravotni-potize-nemoci/menierova-choroba/301, tam píši o tom jak mě Meniérova choroba ničí!! Paní Jana mě začla léčit asi měsíc po tom mém příspěvku, kdy už jsem byla každý den na infuzích a závratě přesto trvaly 2-3 dny bez přestávky, lékaři už nevěděli co mi mají dát!! Byla jsem v koncích , už jsem neměla ani chut žít !! Jak jsem již psala mám dvě děti z toho jedno těžce postižené !Nemohla bych je opustit, má 9letá dcera už zná mé záchvaty a ví co má hned dělat, přesto je vždy ze mě strašně vystresovaná a neštastná, je to těžké pro celou mojí rodinu! Už jsem také vyzkoušela všechno možné a už jsem nevěřila ničemu a nikomu! Paní Jana mě začala léčit ,ze začátku jsem musela často co 2-3 dny ,pak stačilo co 10 dnů,co 14 dnů! Mohla jsem konečně ze synem nastoupit lázeňskou péči,kde půl dne rehabilitujeme a já jsem to zvládla bez jediného záchvatu,nemohla jsem tomu uvěřit! Teď už stačí léčba jednou v měsíci :-) Vy jste tady psal že bývá pauza i 5 let!! Já měla pauzu nejdéle vždy jeden rok!! Teď to pauza určitě není, to už poznám podle mého levého ucha, stále mi tam hučí a když se to začne zhoršovat,tak okamžitě jedu k paní Janě a je to opět stabilizované tím se závratě nedostaví!!! Jsem jí strašně vděčná ,že můžu konečně normálně fungovat a hlavně stoprocentně pečovat o své děti!!! DÍKY JANI MOC, JSI ZLATO!!!
16. Srpen 2010 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Objektivní (anonym)
Když se podíváte na tento... Jistě si vede paní Suchánková zdravotní dokumentaci a jistě má i požadované vzdělání ??? Pokud ne, tak je ot jen o tom jak jedna paní povídala krásné pohádky :-))).
17. Srpen 2010 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Jistě si vede paní...A vida, opět příštipkář pan objektivní. Na Váš názor se nikdo neptal. Nebo máte zkušenosti s léčbou u paní Suchánkové? Pokud ne, prosím opustě tuhle diskuzi. Na Vaše duchaplné příspěvky, stejně jako pana kaspara a podobných, nikdo tady není zvědavý. Stačí, že jste si hezky usedli v sekci zachraňte léčitelství v naší zemi. Ale tam už Vás taky mají plné zuby, že? Máte-li tedy zkušenosti s léčením u paní Suchánkové, prosím můžete je zde uvést.
17. Srpen 2010 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Objektivní (anonym)
Chápu :-)), asi jsem spíše reálný člověk, moje obě děti jsou lékaři a i já jsem cosi vystudoval,.. těžko tedy bohužel uvěřím, že zázraky dělá paní Suchánková na počkání a nemožné do tří dnů :-))) Talent je jedna věc a odborné znalosti ta druhá,... Prostě pohádky o posílání energie a biotronice jsou krásné,.. nejen děti, ale i dospělí mají rádi pohádky :-)), pohádka pohladí po duši, ale nevyléčí ze závažné nemoci. Léčitelé by měli mít právní a trestní zodpovědnost,...
18. Srpen 2010 - 0:51
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Chápu :-)), asi jsem...Pane objektivní, už Vás znám moc dobře a Vaše praktiky tady na serveru, nemám chuť s Vámi polemizovat. Byl jste u paní Suchánkové a léčil se, nebo ne?
18. Srpen 2010 - 1:05
Obrázek uživatele kaspar00
kaspar00
Pane objektivní, už Vás...Neexistuje ani teoretická možnost, aby praktiky paní Suchánkové byly funkční. Placebo efekt a autosugesce jsou ovšem kategorie, které nepatří jen do AM.
18. Srpen 2010 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Objektivní (anonym)
Pane objektivní, už Vás... Zajisté si pane Petře necháte postavit dům od paní, která je třeba historičkou, ale její otec byl váznamný architekt,.. vždyť přece zdědila nadání :-)) a to že to nestudovala ??? To by zrovna Vám nemělo vadit, nějaká statika, tepelná technika,... Takže by bylo logické, kdyby paní suchánková své zděděné nadání doplnila studiem zdravotního vzdělání, aby věděla jak funguje lidský organismus,... Ono je to důležité, pak by možná na své webové stránce měla méně nesmyslných informací... Jinak pochavlé e-maily si vystavíme vždy, ty ostatní smažeme, to je prostě jen otázka reklamy :-)))
18. Srpen 2010 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Objektivní (anonym)
No omluva za překlepy :-))
18. Srpen 2010 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Náhodně jsem se dostala při koukání na TV na tuto diskuzi. Je večer, jsem unavená, ale po přečtení příspěvků pana Objektivní mi to nedá, abych nevyjádřila tichým psaním to, co bych chtěla říct hodně nahlas: Objektivní jste hlupák!!! To, že máte vystudované cosi a Vaši potomci jsou též VŠ Vám nedává právo odsuzovat něco, o čem nemáte ani tušení. Dg.: BLBEC.
18. Srpen 2010 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Objektivní (anonym)
Náhodně jsem se dostala...:-)))
19. Srpen 2010 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
:-)))To není k smíchu pane objektivní. Měl by jste začít přemýšlet nad tím, proč Vám každý druhý, nebo dokonce již každý říká, že jste blbec. Na Vašem místě bych začal přemýšlet urychleně, nebo by se Vám taky mohlo stát, že Vás k tomu něco donutí. Boží mlýny melou :-)
19. Srpen 2010 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Nejlépe je někoho řešit za jeho zády-to je opravdu inteligentní.Myslím,že máme svobodné rozhodování,takže každý z nás si může najít tu svou cestu.A jestli někomu pomohl léčitel nebo doktor je jedno,hlavní je výsledek.Odsoudit se dá lehce,zvlášť zde anonymně.Jsem dlouhodobě nemocná,prošla jsem kde čím,někde zabrala alternativní léčba,jinde alopatická.Nelze vše zatratit,je třeba hledat možnou cestu.A možná když nezabere alopatická medicína bude člověk vděčný za alternativní a naopak.Není třeba se kvůli tomu hádat.
19. Srpen 2010 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Lidičky, má-te li zkušenosti s léčením u paní Suchánkové, napište je sem. Dohady jsou k ničemu.
21. Srpen 2010 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Mám zkušenost s léčbou paní Suchánkové na dálku. Je velmi dobrá. Paní Suchánková za svou léčbu nebere žádný honorář a přitom nemocným účinně pomáhá. Pokud si někdo myslí, že ten, kdo píše perfektní dokumentaci je lepší léčitel či terapeut, mohu ho ujistit, že se mýlí. Byla by hloupost přesvěčovat natvrdlé VŠ, že existuje, ještě něco jiného, než to, o čem se učili na VŠ. Je to každého individuální schopnost a poznání.
22. Srpen 2010 - 7:11
Obrázek uživatele Návštěvník
ano (anonym)
Mám zkušenost s léčbou...čemu nerozumím a neznám, tak to pro jistotu shodím, aby nikdo nepoznal , že tomu nerozumím a neznám
22. Srpen 2010 - 7:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Co to znamená? (anonym)
Mám zkušenost s léčbou...Natvrdlé VŠ ?
22. Srpen 2010 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
jo (anonym)
Natvrdlé VŠ ?ano
22. Srpen 2010 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Latiníci lidi s tuhým pomalým myšlením označují" lignum durum". Myslím, že na této diskuzi je nejlépe používat český jazyk, proto jsem použila označení méně chápavého či méně citlivého VŠ v češtině, taktéž diagnoza byla pro lepší pochopení napsána v tomto jazyce. Chcete to mít ještě v latině?
22. Srpen 2010 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Objektivní (anonym)
Pomohla jsem lidem s migrénami, cukrovkou, artrózou, ménierovou chorobou... U těchto nevyléčitelných chorob se zlepšil stav a nemoc se stabilizovala. Pacienti se cítí celkově lépe a jejich onemocnění je neomezuje v normálním životě. Dokážu urychlit léčbu zlomenin, naraženin, zánětů a mnoha dalších lehčích obtíží. Vyléčím i zvířata. Psi ke mě chodí automaticky sami. Tak toto jsou odborné informace paní Suchánkové na jejím webu :-)). To by mě opravdu zajímalo, jestli vůbec ví něco o těchto nemocech. Diabetes I. i II. typu je lékařem výborně léčitelná, lidé žijí prakticky normálním životem, pracují, sportují,... Artroza je záležitost kloubní chrupavky, určitě se biotronikou nevyléčí. Pokud paní Suchánková léčí paraelně s lékařem, tak si jen připisuje úspěchy klasické medicíny. Pokud paní Suchánková léčí diabetes bez lékaře, což nevěřím, tak by to bylo šílenství. Proč tato dáma nezveřejní, jaké má vzdělání ???
23. Srpen 2010 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Jste idiot pane objektivní. Opravdu je pro Vás tak těžké pochopit co znamená věta "Pište, kdo máte zkušenosti s léčením u paní Suchánkové" ?. Evidentně je nemáte a přesto zde píšete podobné nesmysly. Nechápu, kde berete tu drzost psát o někom a o něčem s kým jste se nesetkal a nemáte žádné zkušenosti.
23. Srpen 2010 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Osud (anonym)
Jste idiot pane objektivní....Objektivní a Kašpar píšou všude,kde se něco děje ohledně léčitelství a co je pro jejich mozečky příliš složité a vědecky nepodložené.Přesvědčují a přesvědčují a samozřejmě opět hovno vědí.Nechte tyto lidi osudu on už si snimi poradí.
23. Srpen 2010 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Paní Suchánková naštěstí s energií umí pracovat a je na takové výši, že úzdravnou energii posílá potřebným gratis. Je tak dobrá, že si nevytváří u klientů na sebe závislost, jak se to děje u některých jiných léčitelů.Nemocné klienty učí přijímat léčivou energii a uzdravovat se. S její pomocí láčí, ten kdo chce, sám sebe. Jestli jí někdo závidí a snaží se pošpinit to, co dělá, je jen a jen jeho věc. Každý dělá, co umí. Pan objektivní je šťastný, že je vzdělaný, umí číst a přečtenému rozumí. To je skvělé. Stále je mnoho lidí, kteří toto nezvládají. Podle všeho on na svoji schopnost čtení má dokonce nějaké papíry s razítkem. Upřímně blahopřeji.
23. Srpen 2010 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
I když jsem se snažila psát čitelně, chybička se vloudila. Místo léčí jsem napsala láčí. Takže se pro pana objektivního omlouvám. Nemusel by pochopit. Na každém písmenku záleží.
23. Srpen 2010 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Pracoval jste někdo s tvarovými zářiči, modulátory energie? Mám na mysli třeba ank, pyramidu apod.
23. Srpen 2010 - 19:37
Obrázek uživatele Návštěvník
By mně zajímalo (anonym)
jak posílá paní Suchánková energii mailem? To ji rozcupuje na bity? :-))))))))
23. Srpen 2010 - 19:40

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama