50 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Léčitelka Lenka Durdíková - máte někdo zkušenosti?

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele JanSil
JanSil
Máte s ní někdo zkušenosti? Doporučila mi ji známá, ale chtěl bych se radši nejdřív informovat, než dám peníze za konzultaci. Tady jsem našel její web: http://www.lenka.martanova-durdikova.cz/
23. Březen 2013 - 0:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Dnes (anonym)
se pasuje do role léčitele pomalu každý druhý. když to tak vidím, je mi na lití. Mně léčitel sice pomohl- bylo to ještě za komunismu, tenkrát jsem vůbec ani nevěděla, že někdo takový existuje- než přišla moje zkušenost. Tenkrát ani peníze nechtěl, nakonec mu otec strčil 50 Kč do kapsy u bundy. Opravdu mi pomohl, ač jsem byla dost skeptická. Ale dnes- "léčitel", kam se jen koukneš, sami si říkají o peníze- ceníky jim někdy visí i na webovkách a cifty se pohybují v číslech se třemi nulami. NAkonec stejně nikomu nepomohou. Za komunistů seděli a ani své "schopnosti" netušili, pak si přečetli nějakou příručku, prošli nějakým pseudozasvěcením a hned se z něj vyklubal léčitel.
29. Březen 2013 - 8:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan Šilhart (anonym)
Obecně se na léčitelství neptám, o tom mám svoje mínění, zajímají mě názory na tu paní (těch, kteří u ní byli).
29. Březen 2013 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Dnes (anonym)
Obecně se na léčitelství...Ano, jistě. Nicméně stačilo mi shlédnout stránky té osoby a je mi to jasné. Zase nějaká rychlokvaška. To, o čem jsem psala.. Já osobně bych k ní nešla, takových, jako ona, jsou tu tisíce. Mimochodem, ten "můj" léčitel nic takového neznal. Byl to člověk, který neházel slovy, jako "konstelace", "alternativní rozvoj osobnosti", či dokonce (a to mě dostalo): "..... když vidím, že jsem nic - to je moudrost když vidím, že jsem vše - to je láska mezi těmito dvěma můj život plyne.....", stačil si sám i bez zbytečné omáčky okolo. Je žel již po smrti. Člověk, který si dá na stránky slátraninu, ...když vidím vše- to je láska..., tak už tím je podezřelý, poněvadž když vidím jejich výsledky, je to jen prázdná peněženka jejich oběti. Nic víc.
30. Březen 2013 - 8:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarin (anonym)
jednoznacne podvodnice
1. Duben 2013 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Skutečně (anonym)
To, že někdo napíše, že mu nepomohla, je jedna věc, ale odsuzovat na základě webových stránek či oblíbeného citátu je směšné. Pokud jste u toho člověka nebyli, prosím nepište komentáře typu "hmmm, ta se mi nelíbí, má divný webovky, takže to musí být podvodnice".
3. Duben 2013 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
No jo, (anonym)
To, že někdo napíše, že...ale několik lidí tu přece psalo, že jim nepomohla. Co se webovek týká- slovo divoké je ještě dost mírný výraz. Ze zkušenosti- právě takový styl webovek a frází, které nedávají ani smysl, mají právě podvodníci. Jak tu někdo psal- rychlokvašky na poli léčitelství. Nic neumějí, žádné schopnosti nemají, jen schopnost odlehčit peněžence. A říkám, je to moje zkušenost- dobře mi tak, když jsem byla blbá, tak jsem byla blbá.
4. Duben 2013 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Dája (anonym)
Máte s ní někdo...S paní Durdíkovou mám osobní zkušenost. Mohu jen poznamenat, že mi velmi pomohla . Rozhodně to není podvodnice a ani rychlokvaška. Nikdo na světě Vám nepomůže jen za jedno sezení:-), to je třeba si uvědomit.
10. Srpen 2013 - 21:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Dámy dám vám jednu radu, sám se tím také zabývám.Jakmile bere za léčení peníze, okamžitě od ní odejděte, je to podvodnice! Žádný dobrý léčitel za to nic nebere! A už vůbec né peníze.Podle toho poznáte podvodníky, kteří akorát zneužívají vaši bolesti a o těch Cvaších a Schwarcích v těch našich nemocnicích platí to samé! Nestydějí se okrádat nemocné a postižené, hlavně že si mastí kapsy!
12. Srpen 2013 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
mám osobní zkušenost. nemohla jsem mit děti a hledala jsem i jiné cesty než je medicina. Byla jsem u léčitelů, kteří si brali za sezení i 2500kč. Paní Durdíková si nikdy peníze za konzultace nebrala, jen za bylinky, které mi namíchala /cca 300kč na měsic/. Dnes mám 3 letého Jiříka a roční Aničku. Kdykoliv děti onemocní, podávám jim bylinky a homeopatika a ještě nikdy neměly antibiotika ani problémy s imunitou.
13. Srpen 2013 - 7:51
Obrázek uživatele Návštěvník
alena (anonym)
Máte s ní někdo...chodime k pani Durdikove a k jeji sestre cela rodina. Manzel se zbavil po 20letech bolesti hlavy a dutin. ja problemu s dychanim. Z vlastni zkusenosti mohu doporucit.
15. Srpen 2013 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Maria (anonym)
Ja k tejto pani chodim uz druhy mesiac a moji znami takisto. Dostala som na nu kontakt od znamej, ktora mi ju odporucala. Neviem aky bude efekt, pretoze ako vsetci vieme, bylinky su trosku dlhodobejsou zalezitostou, no ja sa u Lenky Durdikovej citim vzdy prijemne. Moje problemy dost presne urcila i bez toho aby som jej o nich povedala sama a rovnako i mojim rodicom. Preto ma velmi mrzi, ze su ludia tu tak negativni a to driv nez skusili pani Durdikovu vobec navstivit. Co sa tyka mamenia penazi, tak to tiez nechapem, pretoze sama som skusila mnoho ciest pocnuc klasickou medicinou, cez roznych liecitelov az po cinsku medicinu a vsetky metody boli drahsie ako navsteva a caj od tejto pani bylinkarky... Takze uplne nechapem o com to hovorite. Velmi by ma zaujimalo co za tragicku skusenost ma s touto pani Jarka. Mozno zmeni moj pohlad. Zatial tuto pani mozem len doporucit a verim, ze i dalsi 4ja moji kamarati, kt. k nej chodia. Len si kazdy musi tiez uvedomit, ze bylinky nie su vsespasne. Je mnozstvo neduhov, na kt. su kratke a takisto zalezi na pristupe kazdeho.
26. Listopad 2013 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
KlaRa (anonym)
Tuto léčitelku rozhodně...Doba je složitá a názory různé.Mluvime o nehmatetelne,sugestivni záležitosti,dotýkající se našich vlastních životu.Zda se tato léčitellka dotkla jeho vlastní podstaty nebo ne, můžeme posoudit jen my sami v závislosti na tom,jam jsme sami senzitivni. odsuzovat nebo posuzovat nechme prosim na příštích zazitcicha směru zivota,kterým se ubereme.Bude jenom o tom,kolik jsme si z vlastního léčeni dovolili odnést
16. Leden 2014 - 0:09
Obrázek uživatele Návštěvník
KlaRa (anonym)
..a prosím nesudme. v. Naši době si ani léčitel nemůže dovolit neuctovat honorář.
16. Leden 2014 - 0:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Kláro (anonym)
..a prosím nesudme. v. Naši...Jenomže honorář za co? Pokud jde člověk k podvodníkovi a ten si naúčtuje tzv. honorář, tak je to sprosté.
16. Leden 2014 - 8:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Tuhle léčitelku z vlastní zkušenosti rozhodně nedoporučuji. Paní Durdíková mi s mým zdravotním problémem ani trochu nepomohla a lituji peněz, které jsem jí dala.
16. Leden 2014 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Léčitel (anonym)
Sám jsem léčitel a mohu všem doporučit! Nikdy nevěřte léčiteli, který si bere peníze za výkon!!! Jsou to podvodníci kteří se snaží vydělat na lidské bolesti.Správný léčitel bere své schopnosti jako boží dar a také jej tak rozdává. A pokud začne brát peníze tak tu schopnost ztratí a ti podvodníci stejně využívají nevědomost lidí aby se obohatili! Takovým se z dáli vyhněte!
16. Leden 2014 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
přesně tak (anonym)
Sám jsem léčitel a mohu...Člověk, kterému léčitel pomůže, sám rád a ze svobodné vůle léčitelovi od srdce přispěje a ne málo.
16. Leden 2014 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
luboš (anonym)
ale několik lidí tu přece...vaše reakce je zajímavá.Vůbec bych se nedivil tomu, kdybyste mi řekla, že máte problémy s trávením a migrénami. Už vaše reakce jsou plné vzteku a zášti. Přátelé, nikdo za nás nevyléčí naše staré enoce, které si vlečeme. Je to jenom na nás, pochopit svůj vlastní život. A podud jsou lidé, kteří tomu umí napomoci, je to jen dobře. Někdy nechceme slyšet pravdu a rozčilujeme se. Hledáme pro své rozhořčení pochopení u ostatních. Svádíme vinu na druhé. To, co tady všichni píšeme, nevypovídá o tom, jestli někdo je, či není podvodnice, jestli někomu pomohla, či ne.TO VYPOVÍDÁ JEN A JEN O NÁS SAMOTNÝCH!!!!! Takže když mi někdo naznačí a já pochopím, jsem spokojen a doporučuji dál. Pokud nechci slyšet a hledám za svůj stav viníka, dávám celému světu najevo své rozhořčení. A ješte - pracuje někdo z vás zadarmo? Dávají u vás v obchodě chléb zdarma? Ostříhá vás kadeřnice zdarma? Opraví vám někdo auto zdarma? Je to smutná diskuze, přátelé. Soudit a ještě reagovat na negace druhých. Bůh vám všem žehnej!
10. Únor 2014 - 8:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak (anonym)
vaše reakce je...to by mě zajímalo, kdo ve skutečnosti tento příspěvek napsal. vsadila bych se, že nějaká blíbznvá bába, pseudoléčitelka a "energetička". Takových je v mém okolí dost a styl mají všechny stejné. je zajímavé, že ten, kdo opravdu umí léčit, nebo člověka správně navést, s tím jsou lidé spoko a nenajdete na ně špatné komentáře. Zatímco ty/ti výše zmíněné/zmínení mají negat. komentářů a kritiky plno.
10. Únor 2014 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
luboš (anonym)
se pasuje do role léčitele...tenkrát.....byla jiná doba. Co jste ošklivého v životě prožila, že tak odsuzujete? Když vám něco vadí, tak to nedělejte. Každý člověk potřebuje svoji zkušenost, ať dobrou nebo špatnou.
10. Únor 2014 - 8:54
Obrázek uživatele Návštěvník
luboš (anonym)
Doba je složitá a názory...Kláro, souhlasím s vámi
10. Únor 2014 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
milada.s (anonym)
mohu ji jen doporučit
10. Únor 2014 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
mohu ji jen doporučitrozhodně ne
10. Únor 2014 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
pavla (anonym)
To, že někdo napíše, že...je to tak jak píšete. četla jsem diskuse i u jiných léčitelů. Nechápu tedy, proč ti, co jsou tak negativní tyto lidi navštěvují?
11. Únor 2014 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
je to tak jak píšete....Proč? Protože jim lidé sedli na lep. přečetli si nějaké komentáře, ale nevěděli, že si je napsali sami léčitelé. Pak za nimi v dobré víře šli a až tam pak zjistili, že je podvedli.
11. Únor 2014 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
luboš (anonym)
to by mě zajímalo, kdo ve...nechte si laskavě urážky.
13. Únor 2014 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
jitka (anonym)
Mám zkušenost s léčieli,...já se jen zeptám, když je každý podvodník a nedokáže vyléčit rakovinu, proč ji tedy nevyléčili lékaři? proč nevěřila jim a chodila jinam? nejspíš proto, že těm doktorům nevěřila, co? já mám a léčiteli dobrou zkušenost.
13. Únor 2014 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
jjhv (anonym)
já se jen zeptám, když je...Že ji lékaři nevyléčili? Ahá, tak to je novinka. A že se jim to u mně před lety teda povedlo.
13. Únor 2014 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
jitka (anonym)
Že ji lékaři nevyléčili?...moje reakce byla na prispevek pana Hadrbolce. Tahle diskuze je uplne mimo misu. Ochazim. Mejte se tu.
14. Únor 2014 - 7:22

Stránky

Přidat komentář