24 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

léčitelka a hom eopatka Marcela Válková

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
Jakou máte zkušenost s léčitelkou a homeopatkou Marcelou Válkovou ( blízko Frenštátu pod Radhoštěm )? Já moc dobrou ne. Budu ráda, když napíšete své zkušenosti.
17. Duben 2009 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
Napište dobré i špatné zkušenosti, budu ráda za každou zkušenost.
17. Duben 2009 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
moje zkušenost : léčila jsem se 7 měsíců homeopatii. Homeopatka ( léčitelka )mi dala nejdřív jedny kapky po těch bylo docela dobře, ale jak jsem se dozvěděla v jedné poradně PC léky jsou jen na potlačení symptomů! Takže jak bylo slibováno, že mě vyléči byl jen blud. Další kapky mi stav zhoršily a to trvalo od prosince až do teď ( 3x nasadila a zas vysadila léčitelka ). Mezitím poradila vřes a jančův čaj - došlo taky k zhoršení. Ale své dílo dotáhla k dokonalosti poradila homeopatický lék Thuja CH5. Po tomto léku se mi rozjela silná deprese, byla jsem nesnesitalná sama sobě! silné bolesti nohou ( až nemohla chodit ), únava, vyčerpanost. V poradně, kde jsem napsala mi bylo řečeno, že když lék pomůže - vysadit a když zhorší - vysadit! Když jsem prosila o radu svou homeopatku, už se mi ani neozvala ani neodepsala na mejl.Přesto že jsme ji popsala své těžké potíže. A během léčby , když jsem měla nějaké stresy vše sváděla na mě, že si za to můžu sama. takže místo, aby pomohla spíš dorazila. A je jí jedno, že mám autoimunitní onemocnění a že mohla ublížit. Tolik má zkušenost. Konkrétní homeopatka se jmenuje Marcela Válková ( blízko Frenštátu pod Radhoštěm )- byla mi nesympatická už od prvního pohledu, ale nechtěla jsem ji odsuzovat díky mému pocitu, ale měla jsem svůj pocit poslechnout. Vrcholem její neprofesionality je, že mě neupozornila na možné potíže po užívání homeopatik. A vystavila na 7 měsíců stavům stresy až deprese, a já myslela, že je to mnou, má chyba! Až mi to začínalo být divné a začala pátrat po netu. Pacient má být upozorněn co může léčba udělat a má možnost volby jestli tuto léčbu podstoupí či ne. Ona mi tu možnost nedala! A ani v jiném nepoučila. Jsem z ní silně zklamaná, ale jak říkám měla jsem poslechnout svůj 6 smysl ten mi radil dobře.
17. Duben 2009 - 18:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Iris co k tomu dodat pláčeš na nesprávném hrobu.Sama jsi měla vědět,že pokud máš autoimunitní onemocnění nemáš podporovat imunitu a o tom jsi měla mluvit s tou homeopatkou.A pokud je ti někdo nepříjemný máš se vyvarovat kontaktu
17. Duben 2009 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
Ona věděla o autoimunitě, a řekla, že pomůže!
17. Duben 2009 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
Jako ono je to těžký, když se objednáte telefonicky, a nevíte jak vypadá, a někdo ji doporučí, že je dobrá!A pak zazvoníte, tak odejděte? Trochu blbé, ne?
17. Duben 2009 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
Budu ráda za každou zkušenost kladnou či zápornou.
19. Duben 2009 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
jak vidíš nikoho tvé stížnosti nezajímaj
19. Duben 2009 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
Takže stížnosti druhých jsou důležité a moje ne? Když nemáš co k tématu říct, tak sem nepiš.
19. Duben 2009 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
tvoje opravdu nikoho nezajímaj
20. Duben 2009 - 7:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
Tak nezajímají a pak nechápu proč sem píšeš.
20. Duben 2009 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
Najde se někdo, kdo taky naletěl paní Válkové??????
30. Duben 2009 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
hyperborea (anonym)
jistou dobu jsem se lecil s tezkymi jak psychickymi tak i fyzickymi problemy u vyborneho clovicka jmenem marcela valkova.z mych vlastnich zkusenosti musim vam sdelit ten clovek ma dar a umi s nim dobre naloziti.dozvedel jsem se ze vytahla par desitek lidi i ze smrtelne postele mimochodem par jich znam.vzdy jak jsem za ni prisel behem te doby co mne lecila tak jsem si sni vyborne pokecal nacez je mimochodem take vitecny psycholog a co se tyce lecby homeopatikama vzdy mi pomohly aniz bych to od tech leku ocekaval jsem takovy naturalni clovek takze jsem se priklonil k tehle alternative nez psychyatrum a neurologum .pripadlo mi to co jsem se tak docital o homeopatii vskutku nanesilna lecba jak duse v prvni rade tak tela.mslim si a jsem plne presvedcen ze je to jen o pristupu a o vnimani kazdeho individualisty a co si kazdy clovek zvoli pnevadz lidske byti na tehle planete je jen o volbach.pani valkovou jeste obcas navstevuji.mezi mymi znamymi ji prezdivame radhostsky druid:))
17. Únor 2010 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
hyperborea (anonym)
iris mela by jste se nejdriv ptat sama sebe kde jsou chyby ve vsi ucte ale svest na nekoho vinu a vystavet proti nejake lecbe skepticky terminal to svede i male dite v dnesni dobe,to ze se neco hned nezdari tak prece nemuzete jen tak vzdat myslim si ze by seto vsechno dalo resit na jinaci urovni nemyslite?
17. Únor 2010 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Najde se někdo, kdo taky...Rád bych se připojil,né na obhajobu doktorky Váklové,ale mé zkušenosti.Paní Válkovou navševuji přes 14 let.Díky ní jsem se zbavil veškerých alergií,má přítelkyně astmatu,nepočítaje problémy s páteří a jiné..díky ní se nyní cítím lépe než v 18 letech.Nejprve by bylo vhodné si získat o homeopatii pár informací..ale to je na Vás.to jak se k tomu stavíte,je v první ředě váš osobní problém a postoj,kopat kolem sebe a svádět vinu na druhé...když žádáte o pomoc,musíte chtít nejprve sama,aby vám někdo pomohl...ne jen pro to,že klasická medicína zklamala a jedna paní povídala..bohužel je to o Vás..a kdo nechce,viníka si vžy najde..
29. Březen 2010 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Rebeka (anonym)
Jakou máte zkušenost s...Dobrý den,zrovna jsem hledala kontakt na Dr.Válkovou, jelikož jsem jí už 3 roky nenavštívila a mám v současné době zdravotní problém.Lékař alopat mi předepíše léky, ale problém neodstraní,jen zmírní bolesti. Dr.Válková mě, i mým dvou dcerám vždy pomohla. Jednalo se o potíže alergické, kdy 3letá alopatická léčba (injekce)selhala, poruchy metabolické a trávicího ústrojí, rovněž gynekologické, urologické i psychické, herpesy atd. Vždy jsem nejdříve absolvovala léčbu alopatickou, ale když vidíte, že dítěti nic nezabírá, volíte sice mnohem dražší, ale s důvěrou, že je vaše poslední šance,lčbu homeopatickou. Dr. Válková si vede záznamy, takže se podrobně vrací k předchozím problémům, které mohou spolu s novými souviset. Ano, pomohla.Vždy. A proto, byť s mě to bude stát dost financí, se na ni opět s důvěrou obrátím. Je moje poslední šance. Rebeka
6. Duben 2010 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Taktéž mám výborné zkušenosti s paní doktorkou Válkovou, dovede komplexně posoudit, poradit a odstranit zdravotní problémy. Mohu vřele doporučit.
23. Prosinec 2010 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
perelka (anonym)
Taktéž mám výborné...Dobrý den, můžete mi dát, prosím, kontakt na paní doktorku Válkovou. Byla jsem u ní před dvěma roky. Kontakt na ni jsem založila. tnkrát mi opravdu velmi pomohla. Děkuji.¨ Petra
22. Duben 2011 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
eliskaanezka (anonym)
Tak já můžu paní Válkovou s klidným srdcem doporučit!!!!Byla až třetí homeopat,který nám byla schopná pomoci u dcery,která byla silný atopik.Je to sice smutné,že až třetí homeopat nám byl schopný pomoci,ale pokud někdo se rozhodl důvěřovat homeopatii,tak se může opravdu svěřit paní Válkové.
21. Leden 2012 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena Poláchov (anonym)
Rád bych se připojil,né na...Chodila jsem se syny k paní Válkové,pomohla jim s imunitou už je to pár let.Myslím že na léčitelství něco bude,ať se to někomu líbí nebo ne.Bohužel už na paní Válkovou nemám kontakt a jelikož máme problém stejný s dcerou.Tak ji určitě opět navštívíme.Chci vás požádat o kontakt na paní Válkovou,cestu si ještě pamatujeme,ale jelikož to máme daleko-je lepší domluvená návštěva.děkuji Poláchová
3. Listopad 2013 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilona (anonym)
Paní Mudr. Marcela Válková mi doslova zachránila život a následně celý změnila v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Moje léčba trvala poměrně dlouho a musím říci, že to nebylo jednoduché ani příjemné, ale vždy dobře věděla co dělá aby dosáhla nejlepšího výsledku. Ne vždy jsem chápala proč je mi během léčby někdy hůř a někdy lépe, ale všechno to vedlo k mému uzdravení. Homeopatie není o tom potlačovat symptomy, ale odbourat příčinu. Pokud někdo očekává zázračnou pilulku od bolesti, měl by jít ke klasickému lékaři. Patří jí velký dík za vše co pro mě udělala. Nemoci pocházejí z emocí a pokud si tohle dokážete přiznat, máte napůl vyhráno. Ještě jednou děkuji!!!!!!
17. Září 2018 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Ačkoliv ho léčili homeopatiky, přesto se uzdravil.
17. Září 2018 - 19:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Zase (anonym)
Paní Mudr. Marcela Válková...sebereklama?
17. Září 2018 - 21:16

Přidat komentář

Reklama

Reklama