50 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Léčitelka Abha Kunz

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jaké máte prosím zkušenosti s léčitelkou, která si říká Abha Kunz? Já jí dala 2000 Kč, ale její energetické léčení mi vůbec nepomohlo. Zajímá mě, jaké výsledky mají ostatní pacienti, kteří ji navštívili.
19. Listopad 2012 - 7:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Nováková (anonym)
Mně její energetické léčení taky vůbec nepomohlo, byly to zbytečně vyhozené peníze. Já mám pocit, že Marcela Abha Kunz žádné léčitelské schopnosti ani nemá.
20. Listopad 2012 - 8:46
Obrázek uživatele Návštěvník
důchodce (anonym)
Taky jsem se nechal nachytat a přišel akorát o peníze.
20. Listopad 2012 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Ester (anonym)
Tato "léčitelka" všude cpe svoji reklamu, slibuje nemožné ihned a zázraky na počkání. Její ceny jsou neuvěřitelně vysoké. Tento druh "podnikání" já osobně považuji za neetický. Ale je to věc svědomí každého jednotlivce, v čem a jak "podniká."
20. Listopad 2012 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jelínková (anonym)
Volala jsem paní Marcele Kunz alias Abha na její telefon 608722744 a chtěla se domluvit na léčbě. Ani ji nezajímalo, co mi vlastně je a hned ma začala dávat instrukce, kam mám poslat peníze, což mě odradilo.
21. Listopad 2012 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Paní Marcela Abha Kunz se zabývá také vykládáním karet, přítelkyně u ní byla a nic se nevyplnilo. Stálo to dost peněz, takže pak litovala, že si nechala udělat předpopvěď právě u této paní. Tahle paní se evidentně snaží vydělat na všem možném, od léčitelství přes karty až po astrologii.
22. Listopad 2012 - 6:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Doležalová (anonym)
Proč si Marcela Kunz si říká Abha??? Chce snad touhle exotickou přezdívkou někoho ohromit??? Nebo chce tato nalákat k sobě zákazníky??? Osobně si myslím, že exotická přezdívka jí bohatství nepřinese.
22. Listopad 2012 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Aleš Vyhnálek (anonym)
Lido přijměte skutečnost, ža na tomto světě vždycky byli podvodníci, a vždycky tady budou. Na nás slušných lidech je, abychom byli opatrní a rozmysleli si, komu dáme peníze.
22. Listopad 2012 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
H. Lorencová (anonym)
Aleš to vystihnul přesně. Každý z nás by si měl v životě moc dobře rozmyslet, komu a za co dá peníze. Podvodníků je v naši zemi hrozně moc a zákon jim jejich šmelinu toleruje, takže jen mi sami si musím svoje penízky ohlídat.
23. Listopad 2012 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Touhla po penězích je přece přirozená věc. :-)
27. Listopad 2012 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Pierre (anonym)
Touha po penězích je sice přirozená, ale člověk by kvůli nim neměl chodit přes mrtvoly.
6. Prosinec 2012 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela Abha Ku (anonym)
Proč si Marcela Kunz si...proč jméno Abha?-bylo mi přiděleno při zasvěcení v Indii, nevybírala jsem jej já,ale můj mistr Indického healingu a znamená "zářivé světlo",to pro vysvětlenou. Navíc opravdu zázraky neslibuji,a to že máte dojem,že Vám nebylo pomoženo,je bohužel i Váš vlastní přístup při a po léčbě. Navíc je potřeba si uvědomit,že pokud si myslíte,že za pár sezení odbouráte vše,pak bohužel to opravdu nejde.Pokud se vnitřně nemění Vaše vlastní postoje,potom se negace opětovně navrátí+přitáhnete si je zpět do svého života,navíc je velmi snadné hodnotit,to čemu sám nerozumím,což jste tady učinila i vy,co se cen týká,každý z Vás tady má svou cenu své práce,nikdo Vám ji nezpochybňuje a nepochybuje,že jste ji správně odvedli,přesto,že mnohdy i u běžných prací jsou velmi pochybné...zajímavé je,že jste tohle nenapsala mně osobně..ale jsem velmi ráda,že jste toto napsala právě Vy
29. Prosinec 2012 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela Abha Ku (anonym)
Jaké máte prosím...co Vám nepomohlo? Proč jste to nepsala zrovna mě?...víte mnoho z Vás tady si asi myslí,že negace co v sobě nosíte a jimi častujete ostatní,což se na vás znovu lepí, se dají za pouhé 2 TÝDNY ODSTRANIT,tak dlouho trvá tato léčba-za tyto peníze, také by mě zajímalo kolik by jste si řekla Vy sama za to,že budete posílat energii člověku po 2 týdny?...věnovat mu svůj osobní čas+péči,dle jeho momentálních problémů s nimiž dojde?...myslím,že jen u běžného terapeuta si zaplatíte za 1 hodinu minimálně 500Kč/hod. u mne jste měla více sezení,než za 2000Kč.
29. Prosinec 2012 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela Abha Ku (anonym)
Mně její energetické...škoda,že jste tohle nepsala mně,taky je fajn to vědět,protože tam,kde se píše do emailu,že vám to pomohlo-jde pak o přetvářku a to tedy opravdu asi nemohlo pomoci,protože zcela jistě jste na sobě vy sama nijak nepracovala,máte pak jistě pravdu,protože negace,které znovu sama vysíláte se samozřejmě obrací i k vám zpět,navíc by mě zajímalo,kolik by jste si řekla třeba vy za váš čas-několika týdenní léčby,zázraky neumím bez přispění samotného klienta,který nemění svůj vnitřní postoj. Bohužel jste mi napsala,jak se cítíte dobře a jak vám to pomohlo+nyní čtu tady recenzi zcela jinou..ale díky i za tu,nemohu vyhovět všem,jako v každé práci to mají lidé.
29. Prosinec 2012 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela Abha Ku (anonym)
Taky jsem se nechal nachytat...nevím sice o kterého důchodce jde-nicméně jsem si zcela jistá,že ani v nejmenším jste sám na sobě nepracoval,jak jsem Vám napsala,navíc jste mi měl o tom napsat,zázraky nikomu neslibuji,ale bohužel nelze zabránit tomu,aby jste nespadl zpět do svých negativních postojů,což vede k opětovným vašim potížím,ale děkuji za reakci
29. Prosinec 2012 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela Abha ku (anonym)
Touha po penězích je sice...nemyslím,že bych chodila přes mrtvoly pro peníze..je důležité si uvědomit,že každý z vás si taky za svůj čas+práci necháte dobře zaplatit,tak i já si svého času vážím a také své práci se věnuji POCTIVĚ,ať už si o tom, kdo chce říká a píše cokoli, je třeba hodnotit jen to,čemu rozumíte, navíc většina těchto lidí, není spokojena ani sama se sebou ,natož s mou prací a to nelze změnit-jen oni sami..Taky by mě zajímalo,kolik by jste si sám řekl za intenzivní 2 týdenní práci,kdy vám klienti volají kdykoli a píší kdykoli-jste tedy tady jen pro ně..myslím že děláte i vy za víc,než za 2000Kč na 2 týdny...díky za komentář
29. Prosinec 2012 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela Abha Ku (anonym)
Tato "léčitelka"...milá paní Ester, netuším sice,zda jste mým klientem-nespokojeným,či z vás jen mluví hněv z jiného důvodu,nicméně i Vám bude dobře odpovědět,víte-dle Vašich slov"cpu reklamu všude", jako ostatní podnikatelé,a´t už jsou v jakémkoli oboru-tohle je základní u každé činnosti,tak samozřejmě i u této. Co se cen týká jsem už reagovala na předchozí komentáře-moje ceny jsou takové,jaké mají být,jde o MŮJ ČAS A MOU PRÁCI VLOŽENOU DO VAŠÍ LÉČBY,taky bude fajn,když si uvědomíte,že já s klientem pracuji 2 nebo 3 TÝDNY v kuse,nikoli přerušeně jen tu danou hodinu,takže by mne zajímalo-kolik by jste si představovala za vaši 3 týdenní léčbu,zřejmě dle Vašeho mínění-eticky-zřejmě zdarma,ale to bohužel nejde. Také by mě zajímalo,kolik Vám konkrétně by musela firma,která Vás zaměstnává zaplatit za to,že klientovi budete k dispozici téměř neustále,dle jeho potřeb a budete se mu věnovat,vždy kdy to potřebuje a posílat mu energii,když bude na dně nebo v bolestech,jak je to u jiných mých klientů..zřejmě cena 2000Kč/za 2 týdny asi bude málo nebo se pletu? Myslím,že nikoli paní Ester,no a co se zázraků týká-nic bez úsilí změny chování a myšlení uvnitř klientovy hlavy nemůže ani s energetickými toky tak silnými pomoci tam,kde myšlení je negativní,což je důkazem i ve VAŠEM KOMENTÁŘI,JEŽ JSTE NAPSALA TADY.ale i tak Vám děkuji
29. Prosinec 2012 - 15:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela Abha Ku (anonym)
Volala jsem paní Marcele...milá paní Jelínková, volala jste v čase,kdy jsem na další lince měla jiného klienta, navíc jsem Vám vysvětlila postup léčby a jak pracuji,takže to tady znovu zopakuji: PRACUJI ,DLE DIAGNOSTIKY AUTOMATICKOU KRESBOU-takže vše se tam objeví a mnohem více,než klient sám sdělí,takže přes telefon nemohu řešit Vaše osobní problémy,které jsou důsledkem mnohem hlubších potíží,bylo vám řečeno,že jakmile uhradíte sumu,za léčbu,jež jste si sama vybrala,bude vám ihned vypracována diagnostika automatickou kresbou a zaslána emailem s doporučeními,no a že jste se rozhodla jinak,je jen samozřejmě vaší věcí. Pracuji specifickou Indickou léčebnou metodou, samozřejmě s energií Rei toků, Karuna-ki, Shambally+Reconnection, pro Vaši informaci jsem studovala v Indické Universitě tyto jejich 6000 let staré metody,které pochází ze svitků"palmových listů" léčba je vždy cca na více léčebných postupů,nikoli jen a pouze absolvování 1x a dost,léčba má správně trvat opakovaně po dobu 6 měsíců a myslím nikdo tady z Vás komentujících mou práci tohle dokonce NEABSOLVOVAL,takže se není co divit,že Vám účinky se zdají být mizivé, jde totiž o postupné odstranění slupky,po slupce všech negací včetně vlivů temných energií a inkarnátů, takže bude pro příště fajn,když budete hodnotit to,co sama zažijete a o čem máte alespoň trochu zdání,ale děkuji i Vám za komentář.
29. Prosinec 2012 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Ježíši, ty (anonym)
milá paní Jelínková,...ale žvaníš nesmysly... To je strašný, a lidi ti na to skáčou, jo?
29. Prosinec 2012 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Redan (anonym)
Marcelo Abho Kunc, nelži pořád!!! Jsi směšná. :-)
29. Prosinec 2012 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Marcelu Abhu Kunz doporučuju, tak ji laskavě neurážejte. Děkuji za pochopení.
22. Duben 2013 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Marcelu Abhu Kunz...promluvila Abha Kunz...
23. Duben 2013 - 7:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Já léčbu absolvoval, a to jak na dálku, tak osobními sezeními a mohu říci,že to je úžasná žena-rozdává plno energie už když s ní jen sedíte,přišel jsem tam úplně bez energie,vyčerpaný a bez nálady,dlouhodobou vyčerpaností a mohu říci,že paní Marcelka mne nejprve nechala mluvit,potom mi dávala energie a cítil jsem takový PŘÍVAL ENERGIÍ,že to ani neumím popsat,seděl jsem jako by kolem mně byla teplá hřející komora,nechápu,jak to dělá,ale najednou mi bylo skvěle,cítil jsem dostatek energií v každé části těla,za chvíli mi začalo být horko,během toho mi bylo stále vysvětlováno,co dělá a proč a na co to má vliv,uvědomoval jsem si u toho postupně,co dělám nesprávně a co dobře ve svém myšlení a rozhodnutích,byl to neskutečný zážitek,jsem velmi nadšen a léčbu klidně kdykoli podstoupím u paní Marcely znovu,protože ono to není jen o JEJÍ léčbě,ale hlavně o přístupu i léčeného+MNĚ JEJÍ LÉČBA MOC POMOHLA,já jí mohu jen poděkovat,myslím že pokud na sobě někdo z vás nechtěl taky sám pracovat,tak jste tam neměli vůbec chodit,všechno je hlavně o tom,jak se chcete změnit také vy sami,takže já se změnil a mi to moc pomohlo,děkuji paní Marcele a přeji jí "pacienty",kteří si chtějí nechat pomoci a né ty,kteří si něco sami zaviní a potom čekají,že jiný to za ně vyřeší bez vlastního přičinění a ještě mu místo poděkování tady napíší blbosti,když se sami nesnažili a tu zase jen negace háží kolem sebe...já paní Marceli moc děkuji!!!
16. Říjen 2013 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Uch (anonym)
Já léčbu absolvoval, a to...To bylo skvělé, Marcelo!
16. Říjen 2013 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela Abha Ku (anonym)
Co pořád máte s těma penězi?Moje ceny se vám zdají drahé, ale za doplňky a jiné nefunkční nesmysly vyhazujete mnohem víc. Jak napsal Radek musíte sami chtít, pasivitou se neuzdravíte.Radka znám a velmi byl aktivní a z problémů jsem ho dostala.
16. Říjen 2013 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Musím potvrdit, že paní Abha Kunc je úžasná žena a velmi mě pomohla.Velice jí doporučuju, navštivte jí a uvidíte, že vás příjemně překvapí.Opravdu přijďte a vemte celou rodinu a všechny vás uzdraví, peněz nelituji, stálo to za to.S pozdravem Martina Vesecká
16. Říjen 2013 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Manka (anonym)
Musím potvrdit, že paní...Marcelo, kolik bereš za tu srandu? Myslím si, že tolik celá rodina nevyhrabem.
16. Říjen 2013 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
I já mohu potvrdit, že paní Abha Kunc je skvělá žena a pomohla celé moji rodině, jsme jí všichni vděčný a peněz nelituje.A jsme všichni šťastný.Věřte jí a budete příjemně překvapený.
16. Říjen 2013 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Johanka (anonym)
I já mohu potvrdit, že...Já bych taky chtěla potvrdit, že paní Abha Kunc je skvělá žena a pomohla celé moji rodině, jsme jí všichni vděčný a peněz nelituje.A jsme všichni šťastný.Věřte jí a budete příjemně překvapený.
16. Říjen 2013 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Venca z Denca (anonym)
Abha Kunc pod jmény Markéta...Davide ona je tak líná, že není schopna napsat nový článek, tak udělá kopii i s chybou.A takové máme dávat všanc naše zdraví a peníze.
16. Říjen 2013 - 18:56

Stránky

Přidat komentář