17 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Léčitel Vašíček

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jaké zkušenosti máte s léčitelem Vašíčkem ze Smolína u Pohořelic? Naše maminka měla rakovinu s metastázami, ale léčitel Vašíček jí tvrdil, že to není rakovina ale borelioza. Prodal ji bylinné kapky a tvrdil jí, že se zbté boreliózy brzy uzdraví. Začali jsme si všichni xělat naději, že doktoři se v diagnoze spletli. Jenže za měsíc maminka zemřela na rakovinu.
17. Prosinec 2012 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Radová (anonym)
Mám s Vašíčkem taky hodně špatnou zkušenost. Šla jsem k němu kvůli revma a on na mě hned vybafnul, že mám boreiózu. Nechala jsem si na ni udělat krevní testy, ale zjistilo se, že žádnou nemám. Vypadá to, že Vašíček říká všem, že mají boreliózu. :-) Tohoto "léčitele" rozhodně nikomu nedoporučuji.
19. Prosinec 2012 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
co vlastně od l (anonym)
čekáte? pomoc? léčbu? duše prosté...
19. Prosinec 2012 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
čekáte? pomoc? léčbu?...Jenže není léčitel jak léčitel.Je jich u nás spoustu a hodně i těch moc dobrých,stačí si je najít a vím,že dokážou vyléčít nemoci,které doktoři i specijalisti nedokážou.mám s tím osobní zkušenost.
19. Prosinec 2012 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Léčitel = psychoterapeut
19. Prosinec 2012 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
jo, jak má něk (anonym)
Jenže není léčitel jak...se specijalistou, to pak není žádná dišputace. to pak musí rozum stranou. :-)
19. Prosinec 2012 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Kovářová (anonym)
Byla jsem celkem u pěti léčitelů, ale pan Vašíček ze Smolína byl ze všech nejhorší. To je amatér jako hrom. Vždyť on vůbec nic neumí.
19. Prosinec 2012 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Leikepová (anonym)
Souhlasím, Vašíček léčit rozhodně neumí. Neumí ani určit diagnozu, takže si vymýšlí nějaké báchorky o přechozené borelióze a podobné blboviny. Nechápu, jak se může "život" léčitelstvím takový člověk!!!
20. Prosinec 2012 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Antonín (anonym)
Nechápu, proč dáváte peníze kdejakému podvodníkovi. Můžete mi to někdo vysvětlit?
20. Prosinec 2012 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Mračná (anonym)
Jen když jsem ho spatřila, začala jsem koktat a dostala hroznou škytavku, drželo mě to několik dnů, než mě to přešlo.Již nikdy více k léčiteli ze Smolína-přináší to smůlu.
20. Prosinec 2012 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Urban (anonym)
Je to král všech podvodníků.
8. Leden 2013 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Kopeček Karel (anonym)
Léčitelství je v Česku vlastně nelegální, není na něj ani žádná živnost. Většina léčitelů vůbec neplatí žádné daně. Léčitelé v 99 procentech poškozují pacienta, protože si vymýšlejí diagnózu a jejich "léčebné" metody jsou naprosto k ničemu. Dle mého názoru by bylo nejlepším řešením celé léčitelství zakázat. Jakmile někdo začne provozovat tuhle pofidérní činnost, poslal bych ho do vězení pro podvod, krácení daní a neoprávněné podnikání.
9. Leden 2013 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
cccc (anonym)
xxx
28. Květen 2014 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta-Poprad (anonym)
Považujem to za nehanebnosť písať takto o človekovi, ktorý zachránil môjmu synovi život, iste, nie je úlisný, je priamy, žiadal účasť pacienta na liečbe a hlavne je absurdné myslieť si, že má lieky-homeopatiká vyrábať zdarma!!!!Jeho liečba žiada a predpokladá vyššie IQ pacienta ako IQ kartáčika na zuby. To, žiaľ nespĺňa hocikto. Bol to výnimočný človek s nesmiernym darom diagnostikovať, poznala som ho 5 rokov a moja rodina 5 rokov nenavštívila lekára, dcéra má 7 a odkedy nastúpila do škôlky, nikdy nebrala ATB, vďaka, Pán Vašíček....
28. Květen 2014 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Vejrosta (anonym)
Vašíček mě taky hodně zklamal, už nikdy víc bych k tomuto "léčiteli" nešel. Dle mého názoru a zkušenosti, tento člověk vůbec léčit neumí.
29. Květen 2014 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Všechny zdravím, je to již sedm roků, co jsme pana Vašíčka několikrát navštívili - maminka také měla rakovinu a to již v pokročilém stadiu. Mám úplně ty stejné zkušenosti, co tady popisujete. Stále říkal, že je to jen borelióza, mamka tomu už i sama začala věřit a tak platila a platila "kapičky". Ke mně byl docela nevrlý /protože musel poznat, že mu nevěřím ani slovo/ a při mojí otázce "uhádnete, co já mám za potíže" mi docela hnusně odpověděl "já nehádám, já léčím a vůbec, paní, na vás nemám čas"! Za nedlouho mamka zemřela a já, když jsem si až teď vzpomněla na údajného pana "léčitele" a přečetla jsem si recenze, tak jsem se také musela z toho vypsat.
20. Srpen 2019 - 13:06

Přidat komentář