11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Léčitel chce rodné číslo, na co?

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Bella (anonym)
Objednala jsem se k léčiteli a on chtěl rodné číslo, prý, že si podle něho doma něco spočítá. Nedala jsem mu jej, ani chlápka ho neznám a rodné číslo nerozdávám na potkání. Máte s tím někdo zkušenost? Datum narození prosím, ale rodné číslo?
31. Srpen 2010 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Básník (anonym)
Rozhodně bych ho nedával, koleduješ si o jeho zneužití
1. Září 2010 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Přesně tak, rodný číslo je snadno zneužitelný a léčitelé jsou většinou podvodníci, šarlatáni, kteří z lidí ždímaj peníze a zneužívaj důvěřivé lidi. Takže rodný číslo v žádným případě NEDÁVAT !!
1. Září 2010 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
BEZ LOMENO JE TO JEN DATUM NAROZENÍ!
1. Září 2010 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Rodné číslo (anonym)
Léčitel asi nemá povolení od UOOU shromažďovat osobní údajě, což rodné číslo je..léčitele pošlete k čertu..
1. Září 2010 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
vitásek (anonym)
ahoj.ja jsem byl u lecitele jen asi 3x v zivote,neni to tak zas davno,pred par lety....jen mi rekl proc mam problemy s krev.tlakem,jestli to je ale pravda,to nevim.dr.me pak poslala na ruzna vysetreni,a to se nepotvrdilo.takze nic.nic za to nebral,a kdyz mu nekdo chtel neco dat,mel na to urcene misto.penize zasadne nebral a odmital.ani jmeno a prijmeni,adresu,totoznost,nic nechtel vedet.natoz r.cislo.nikomu bych ho stejne nedal,na co by mu bylo?mozna nejaky podvodnik.staci,ze ho maji banky,urady a ja nevim kdo jeste.a jeste ho davat nejakymu chlapovi,o kterem vlastne nic nevim.takze-dobre delate,nedavat!ani cislo obcanky a nejakeho jineho prukazu totoznosti,dokladu,treba pasu nebo ridicaku!co je komu po tom,na co by mu to bylo?je to dnes osemetna vec,lide si mnohdy neuvedomuji nebezpeci-mam s tim vl.zkusenost,velmi dost neprijemnou,kdyz me ukradli mobil,prukazku sporozira,ridicak,obcanku.jeste ze jsem to hned jak jsem na to prisel nahlasil,nekdo pak ty doklady,uz nastesti neplatne zneuzil u 2 mobilnich operatoru.jeste chybel lizink treba na auto,pokud by doklady byly platne,pri takove vetsi transakci snad jejich platnost zjistuji,ale kdo vi....a podle r.c.neni dnes problem vyrobit falesne doklady,jmeno,adresu zjisti klidne i sami,to asi dnes neni problem.a muzu potvrdit,ze je to pak na mrtvici,velmi neprijemne to vse kolem,a nez se to da do poradku,stoji to hodne nervu,stresu,casu i penez.je to zkratka na mrtvici....jenom co jsem zazil s temi mobilnimi operatory.... V.
14. Duben 2012 - 1:07
Obrázek uživatele Návštěvník
přesně tak, (anonym)
ahoj.ja jsem byl u lecitele...také jsem před lety byla u léčitele, vlastně on byl u nás doma. Byl to známý jedné kamarádky mojí babičky, bylo to ještě za komunistů a ten chlápek nechtěl vědět nic. Věděl o mně jenom, že mne leta bolela hlava od té kamarádky mojí babky. Napřed kolem mne měřil virgulí: překvapilo mne, jako mohl poznat, že mě pobolívá žaludek, když jsem to nikomu nikdy neříkala a jak poznal, že se by se mi mohly začít kazit oči (je pravda, že tenkrát sem pořád ležela v knihách až dlouho do noci za špatného osvětlení) - poradil mi nějaké cviky na oči. TAké mě upozornil na tendence k zánětům průdušek - tehdy jsem se tomu smála, jelikož jsem v životě neměla s průduškama problémy (no, ale i na to došlo - o 15 let později jsem měla zánět a od té doby mám s průduškami dost vážné problémy)...Byla jsem překvapená, ačkoliv v té době jsem byla malé dítě a o léčitelích v té době nevěděla nic). Nakonec šel do mého pokoje s virgulí a přímo na místě, kde byla má postel, naměřil velmi silnou geopatogenní zónu. Rodičům pak poradil, kde by bylo vhodné postel umístit. Také řekl, že místo, kde máme na polici květiny, je také nevhodné, že tudy také prochází zóna (takže jsem si uvědomila konečně důvod, proč tam žádná květina nevydrží déle, než 14 dní a pak zcela chcípne). Pán nechtěl také nic. Rodiče mi po několika dnech na to postel šoupli jinam a do měsíce jsem byla po letech opět zcela bez bolestí hlavy (a to už si se mnou před tím lékaři nevěděli rady!) Bohužel nevím, jak se ten člověk jmenoval, vím jenom, že v praxi byl řidič z povolání a žil asi na Táborsku. Vděčím mu za to, že mi pomohl - pomohl i bez otázek, natož aby chtěl znát osobní údaje, jako RČ a další! Skutečný léčitel nic takového nepotřebuje.
14. Duben 2012 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Asi fakt nepotř (anonym)
také jsem před lety byla u...Leda, že si chtěl vypočítat numerologický rozbor a podle toho se orientovat. Někdo potřebuje datum narození, někdo fotku a někomu stačí jméno a někdo nepotřebuje opravdu vůbec nic. Ale mohl to být i vykuk. Ale stejně by mu k nějaké levárně pouhé R.Č. bez dvou dokladů totožnosti bylo všude k p.du. Takže, babo suď, jak to myslel. Mohla se ho paní hned zeptat.
14. Duben 2012 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Leda, že si chtěl...Tak na numerologický rozbor řč není třeba. Stačí datum narození + rok. Rč nikomu nedávat!
15. Duben 2012 - 9:49
Obrázek uživatele Paja40
Paja40
Objednala jsem se k...Bello,rodne cislo ani omylem ... datum narozeni ano ,pro diagnostiku potencionalnich nemoci dle numerologie ... ale neni to potreba ( kolikrat ) Paja
21. Duben 2012 - 19:41

Přidat komentář