8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

léčitel, biotronik Miroslav Musil

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
ms (anonym)
Poradenství v oblasti alternativní medicíny, ozdravné a relaxační pobyty v pyramidě, reiki, jóga, akupresura, vyhledávání patogenních zón.. http://lecitel-musil.webnode.cz/
17. Červen 2014 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Každý biotronik je podvodník, to je prokazatelné. Neznám nikoho, komu by biotronika pomohla. Tedy logicky nám vychází, co je Miroslav Musil zač. :-)
3. Červenec 2014 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Ich (anonym)
Vyhledávání...To bych neřekla. Když jsem byla malá, pořád mě bolela hlava. Lékaři si mě přehazovali, nikdo nevěděl, proč mě hlava pořád bolí, připadala jsem si jako simulant. Několik let jsem dojížděla na kontroly do táborské nemocnice. Po x letech nám známá dohodila kontakt na jejího známého- léčitele. Bylo to ještě za komunismu, navíc jsem byla 10 leté dítě, nic jsem o geopat. zónách nevěděla a po těch zkušenostech s lékaři jsem už ani nevěřila, že mi něco pomůže. Ten léčitel šel s pružinovou virgulí nad mojí postel a ta pružina se nad tou postelí úplně zkroutila. Léčitel řekl, že je tam geopatogenní zóna a vysvětlil, co způsobuje a doporučil rodičům, aby mi postel přesunuli jinam. Pak zkontroloval celý pokoj a ukázal jim místa, kde zóna není. Potom nám řekl, že místa, kde máme v pokojíku květiny, že tam také ta zóna vede a že ty květiny máme dát jinam, jinak že o ně brzy přijdeme. To byla pravda, protože když matka dala na ta místa květiny, za krátkou dobu chcíply a speciálně já jsem dostala vždycky vynadáno, prý že se o květiny nestarám. Přitom jsem o ně pečovala vzorně, protože mám květiny ráda a pořád mi vrtalo hlavou, jak je to možné, když podmínky na 1. pohled tam životu měly výborné. Před návštěvou toho léčitele tam matka dala květiny nové, takže nemohl poznat, že tam chřadnou. Dále, pak mě projel virgulí kolem těla a zjistil, že mě občas pobolívá dvanácterník- byla to pravda a v životě jsem to nikomu neřekla. A pak se mě zeptal, jestli moc nečtu, že bych měla dělat cviky na oči a ukázal mi jaké, protože tím přílišným čtením v jednom kuse si ničím zrak. To měl také pravdu- jako dítě jsem bývala knihomol. No, rodiče mi šoupli postel jinam a do měsíce bylo po letech trápení úplně po bolestech hlavy. Bohužel jméno toho léčitele neznám, nepamatuji si ho, byl to nějaký řidič z povolání- na internetu jsem ho také nemohla dohledat, už je to hromada let, kdoví, jestli ještě žije. A na závěr- nechtěl si vzít žádné peníze. Řekl, že je to dar od Boha a že s tím nesmí kšeftovat.
3. Červenec 2014 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Derik (anonym)
Počkejte, ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček s léčitelstvím v Česku zatočí a léčitelství zakáže nadobro. A bude od šarlatánů pokoj.
11. Červenec 2014 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Stanislav (anonym)
Počkejte, ministr...Vážení. Počkejte si, až Vás něco takového, co klasická medicína neumí, schvátí. Až si nebudete vědět rady a bude Vám " ouvej " ještě rádi vyhledáte dobrého léčitele. Samozřejmě, nejsou všichni stejní a věřte, mám s tím veliké osobní zkušenosti. Před patnácti lety mi klasičtí "felčaři" předpovídali, že budu do půl roku na invalidním vozíku. Nebýt dvou dobrých léčitelů, byla by to zřejmě pravda. Já po 5 měsících šel do práce. Zrovna včera se na mne obrátil jeden pán, který hledá pomoc jinde, než u vyděračské klasické medicíny, která mu už 5 let nedovede pomoct a našel můj 14 let starý příspěvek do diskuze, kde jsem nechal své jméno i telefon. Takže nikdy neříkej nikdy, a buďte skromní a ne namyšlení.
17. Říjen 2014 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Avanti (anonym)
Všichni takzvaní biotronici jsou podvodníci. Proto nevěřím ani Musilovi a v životě bych k němu nešel.
17. Říjen 2014 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Všichni takzvaní biotronici...Nikdo vás tam chodit nenutí.Možná hrobník by pro vás byl vhodnější,říká se,že zem vytáhne vše.
23. Leden 2015 - 13:00

Přidat komentář