7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Léčení východní medicínou

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Po narození mé dcerky v roce 2010 u mě byla diagnostikována roztroušená skleróza, nebudu a ani nechci psát, co vše jsem prožívala. Hledala jsem vše, co se dá na internetu,od známých, vyzkoušela všemožné zaručené léčitele,dokonce i takové, kteří se chlubí,že už někoho s diagnózou RS vyléčili. Nic nepomohlo, byla to naivita a vyhozené peníze. Díky kontaktům ze zahraničí jsme se dostali k přednímu lékaři, který léčí a zavádí léky z východu do naší západní medicíny ten nám po prostudování mé diagnózy, vzkázal nemoc nevyléčím, ale zastavím. Nebudu popisovat léčbu, cestu do Burjatie,ale dnes 10 měsíců po léčení a dvou magnetických rezonancích, které mi potvrdili zastavení nemoci se cítím perfektně, dnes neberu žádné léky, můj stav je perfektní a v mém RS centru mi řekli, že zázraky se dějí,se vší úctou k lékařům a s pokorou, vím,že to není zázrak, podstoupila jsem léčbu která odstranila příčinu nemoci a to pomohlo. Bohužel díky farmaceutickým firmám se naše západní medicína dostala do slepé uličky, kdy léčíme příznaky, ale nevyléčíme nemoc.
26. Srpen 2012 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Ioan (anonym)
To neni slepa ulicka, ale zamer. Vylecit znamena ztratit klienta... Na r.s. ma pomahat napr. konopny olej nebo lecba podle dr. Budwig.
30. Srpen 2012 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
ssssssss (anonym)
Po narození mé dcerky v... sssssssssssssssss
30. Srpen 2012 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
cichlid (anonym)
www.cikletler.tk cichlid
30. Srpen 2012 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
alena bernatova (anonym)
To neni slepa ulicka, ale...ioan Rs dobry den,tiez som prezila peklo na zemi,prestala som vidiet rozpravat a chodit,tlak mi klesol 60/90 bolo to velmi hrozne
17. Červen 2013 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Pro Lenku: možná by čtenáři ocenili, kdybyste napsala, jakým způsobem se léčilo. Konstatování, že to bylo z východu moc nenapoví.
3. Červenec 2013 - 17:04

Přidat komentář