14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

LÉČENÍ POMOCÍ VIZUALIZACE

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
shanaris (anonym)
CHtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti léčení pomocí vizualizace nebo to dokáže?Nevím jak jsem k tomu přišla ani co to je,ale dokážu vidět jak je člověk zanešený a kolik má černoty v sobě.Vidím to jako by v hlavě a dokážu tu černotu z člověka vytáhnout.Dělám to jen rodině a pár přátelům a každému se strašně uleví je to jako bych vytáhla nějaké bloky a vidím taky jak je někdo na někoho napojený a bere mu energii a kolik má na sobě pout a kdy ho dáhne dolů černota je toho hodně,jen jsem se nikde nemohla dočíst co to vlastně je jestli astrální vidění?Dokážu člověku dát i velmi silné světlo do těla a vytáhnout bolest.Má někdo tady s tím taky zkušenosti???
14. Listopad 2009 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Shanaris, moc mě váš článek zaujal. Já jsem o těchto schopnostech některých lidí četla.Velice by mě zajímalo,zda i já jsem na někoho napojená,či někdo na mě..? Dokážete toto zjistit i na dálku?
15. Listopad 2009 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
iveta (anonym)
TO JE URCITE VELKY DAR,KTERYM MUZETE POMAHAT I JINYM LIDEM,JA POUZIVAM AUTOMATICKOU KRESBU A MENTALNI ENERGII,KDY SE NAPOJIM NA CLOVEKA A VIMJAK SE TREBA CITI JEHO DUSE NEBO TELO...PODLE DATUMU NAROZENI ALE LECIT NEUMIM,SAMA BYCH POTREBOVALA NEJAKOU SPINU VYTAHNOUT SNAZIM SE LECIT ALTERNATIVNE REIKI ALE ZATIM TO NENI ONO A TRVA TO MOC DLOUHO,NECHCI SE ROUHAT POMOHLO MI TO UZ DOST ALE JSEM ASI NETRPELIVA MAM SICE TAKY DOBROU VIZUALIZACI ALE TOHLE NEDOKAZU,FAKT ZAVIDIM ZKUSTE SE NAPOJIT NA DUCHOVNIHO RADCE NEBO ANDELA TAKY S NEMA MLUVIM A POMAHAJI
15. Listopad 2009 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Básník (anonym)
Žasnu, jakým ezoterickým nesmyslům dokážou dneska ještě lidi věřit!
15. Listopad 2009 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
René (anonym)
Žasnu, jakým ezoterickým...Básníku žasni, ale vizualizace se používá i na zahraničních klinikách. Je to jedna z velmi účinných metod psychoterapie. užívají ji vrcholový sportovci jako přípravu na svůj sportovní výkon. Je o tom napsáno plno knih. Máš možnost stálého žasnutí.
15. Listopad 2009 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
shanaris (anonym)
Já tady popíšu asi jak léčím..kdo něco už o tom četl ví o čem píšu.Dělám to opravdu vše pomocí vizualizace.Napřed každému přetrhám pouta,potom pracuji v takové místnosti..vytáhnu černotu zevnitř těla potom zvenku,celé tělo projedu takovým sítem,potom tělo propláchnu celé tekoucí vodou,když vidím,že je voda čistá jdu na další věc a to je léčba pomocí barev..vidím takové bazénky a v každém je nějaká barva,ten člověk si do něj vleze a koupe se v barvě,tu barvu mu dokážu i do těla vsáknout,potom vyleze a když vidím někde v těle černotu vytahuji ji,někdy je potřeba na to strašně moc síly,někdo tam toho má šíleně moc,buď to pálím ohňem nebo posílám jako nekonečno do vesmíru.Pak srovnám čakry,čistím je a harmonizuji.Až je vše v pořádku pustím do člověka strašně moc světla až úplně září musí zářit i aura..účinky jsou hned vidět..každý mi říká jak se mu hrozně uleví.Já mám také reiki,ale to je pro mě dost slabé,já se ním jen dobíjím.Tohle vyčištění těla podle vizualizace mám za půl hodiny.
16. Listopad 2009 - 19:17
Obrázek uživatele Návštěvník
shanaris (anonym)
Ale pozor taky jsem měla dva případy,kdy v těle byly zlé duše..nebo to byla šíleně zlá energie...když jsem to vytáhla šíleně to zuřilo a chtělo to znova do těla..lítalo to po místnosti jako když vypustíte balonek,musela jsem na tom člověku udělat křížek aby to do něj nevlezlo a poradit se s andílkama co s tím.Nakonec jsme to vyřešili.Těm lidem se po odstranění duší strašně ulevilo ty duše je táhly do černoty.Vypadá to jako pohádka,ale opravdu není.Kdo tomu nevěří,třeba to zrovna jednou bude potřebovat.Jinak moc děkuji za příspěvky.Ivetko kdyby jsi mi napsala na mail shanaris@seznam.cz tvoje jméno a příjmení a tvoje znamení podívám se na tebe,musíš mi dát souhlas,bez souhlasu to nejde a věřit mi,když mi budeš důvěřovat a věřit potom to jde krásně léčit a bereš krásně světlo a strašně pěkně se potom s takovým člověkem pracuje,ale to asi už znáš.
16. Listopad 2009 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
shanaris (anonym)
Jani taky by jsi mi musela napsat jméno a příjmení a dát souhlas já se podívám jestli se někdo na tebe napojil..pak se klidně podívám na kolik máš čisté tělo,ale léčbu bych nechala na tobě.Nedá se to vnucovat.Dokážu se podívat i do minulosti..ale jsou to jen takové ukázky jako z filmu...já jsem osobně měla bídnou minulost.
16. Listopad 2009 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jani taky by jsi mi musela...Shanaris,děkuji za nabídnutou pomoc,mohu své údaje napsat na nějakou jinou adresu? Nechce se mi zde vše psát,protože mám strach,že ne všichni berou danou diskusi vážně. Děkuji.
16. Listopad 2009 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
shanris (anonym)
Jani napiš to mail...shanaris@seznam.cz
16. Listopad 2009 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
shanaris (anonym)
Jani teď nevím jestli jsi napsala,protože mi to ukazuje,že tam mám mail,ale nic nepřišlo,pokud by jsi chtěla napsat napiš co chceš vědět a já se na to podívám.Můžeš mi dát souhlas,že se jen podívám a nebo souhlas k léčení,pokud není souhlas stejně mě to tam nepustí.
17. Listopad 2009 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jani teď nevím jestli jsi...Podívám se na maily.Odpoledne jsem ti psala.
17. Listopad 2009 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
LenkaX (anonym)
Žasnu, jakým ezoterickým...Protože většina lidí nemá tak jemnohmotné vnímání, nevěří tomu.Vnímá jen to vidí.El.prod taky nevidíme ale používáme jej.Lidský mozek je perfektní komputer.Vše co si představíme,že se něco děje ...to se pak děje takže je to nadčasový způsob léčby.Sama se tím léčím i když energie nevidím ,mnohokrát jsem se přesvědčila že to funguje :-)
20. Duben 2011 - 15:13

Přidat komentář