57 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

leceni akne pomoci klystyru

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
Je mozno pravidelnou aplikaci klystyru dosahnout zlepseni stavu pleti a odstraneni ci zmenseni vyskytu akne ? Je mi jiz 38 let a mam s timto jiz letite problemy. Muze existovat spojitost mezi akne , lupenkou a jeji lecbou kortikoidnimi preparaty? Petra
7. Říjen 2004 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
doc.MUDr. J. Lu (anonym)
Pravidelnou aplikaci klysmatu /klystyru/lze dosahnout velmi dobrych vysledku pri lecbe vsech koznich onemocneni. tato drive hojne pouzivana metoda dnes prochazi obdobou renesance a znovu byva dermatology doporucovana, jako ucinna metoda lecby koznich onemocneni- akne nevyjimaje. Je prokazatelne, ze stav kuze souvisi s cistotou organismu , slozenim stravy, pravidelnou stolici atp.Pouzivani kortikoidu sice v prvotni fazi postaci ci uplne zastavi vyskyt lupenky, ta se vsak opet po case objevi a to vetsinou jeste s vetsi intenzitou. Pak jiz je lecba kortikoidy neucinna , kortikoidni latky se ukladaji v organismu a zde zacinaji skodit, zejmena jatrum a ledvinam .Proto se doporucuje po pouzivani kortikoidnich preparatu podstaoupit detoxikaci organismu, tak jak toto doporucuji lecitele a dnes i odborni lekari.Osobne bych jako dermatolog doporucoval u osob, u kterych se akne vyskytuje po 25 roku zivota pravidelnou aplikaci klystyru za ucelem procisteni tlusteho streva, kde se hromadi a do organismu dostava nejvice toxinu. Zejmena u zen, vzhledem k anatomickym pomerum je toto velmi vhodne. Pro lecbu akne doporucuji -pravidelnou aplikaci klystyru min 3x tydne s tim, ze strevo bude procisteno 1l teple vody . Po tomto ocistnem klystyru je velmi ucinne aplikovat mensi klysma , kde doporucuji vyvar nebo vyluh z kopriv, hermanku nebo sipku, tak aby doslo k jeho vstrebani do organismu. tato metoda je velmi ucinna a lze rici , ze je nejucinnejsi. Me klinicke poznatky toto potvrzuji. Prokazatelne zlepseni cekoveho stavu plati se projevi po 2-3 mesicich lecby. Jde o prirodni metodu lecby bez jakychkoli vedlejsich uciku.P.S. Varuji pred komercne nabizenymi a prodavanymi preparaty , ktere jsou zalozeny na chemicke bazi, aby tyto byly uzivany bez lekarskeho doporuceni. Doc. MUDr. J. Lukes, CSc.
7. Říjen 2004 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Adriana (anonym)
Dobrý den,pozorně jsem četla Váš příspěvek. I já jsem si začala kvůli akné dělat klystýry. Jsem ráda že jstě napsal přibližnou dobu kdy by se to mělo projevit na svatu pleti. Jsem typ člověka co by chtěl vidět účinky okamžitě. Dále by mě také zajímalo jestli mohu klystýr provádět v prvních měsících těhotenství. Plánujeme miminko a nerada bych potratila tak jak jsem to někde četla. Někdo tvrdí že klystýry v těhotenství ne a jiní zase že to na to nemá vliv. Tak by mě zajímal kvalifikovaný názor. Mockrát díky.
7. Říjen 2004 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Pan doktor má pravdu vyčištění střev je základní krok při řešení tohoto ijiných problémů. I když se to projevuje na povrchu, příčina je uvnitř. A zanesená střeva, spolu se špatnou výživou jsou dneska problém většiny lidí. Málo kdo si ale tento problém uvědomuje, ikdyž konečně se o něm sem tam začíná mluvit v médiích viz článek v Týdnu s názvem Žaludek jako popelnice. Jsou ale i příjemnější způsoby, jak si střeva a tělo vyčistit. Já jsemto řešil pomocí bylinkových produktů společně s buněčnou výživou. Vyčistil jsem si nejen střeva, ale i játra a jiné orgány včetně krve, takře letos jsem mohl začít po 6 letech opět chodit dávat krev. Když jsm z čištěním začal, moc jsem tomu nevěřil, tak jsem si nechal udělat rozbor krve a průběžně jsem chodil na kontroly, takže mám všechno lékařsky ověřeno. Další strašně důležitou věci při čištění organismu je PITNÝ REŽIM. Voda totiž z těla odvádí škodlivé látky, včetně toxinů a pokud člověk nepije (což je dneska běžný problém), tyto látky se usazují v těle a potom vznikají zdravotní problémy. Pokud chcete víc informací můžete nahlídnout na www.ivan.budzdravy.cz , kde jsou jak zkušenosti, tak vam v diskusním fóru odpoví lékař na vaše případné otázky.
14. Prosinec 2004 - 7:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
Musím vám dát za pravdu.Také mne trápí akné a hlavně lupenka ve vlasech. Mé akné ale není nikterak závažné, ale s pokožkou na hlavě je to již mnohem horší.Naštěstí jsem už v patnácti letech objevil klystýr. Nejdříve jsem nebyl příliš nadšený touto metodou, ale postupem času jsem zjistil, že na tom nic není a pomáhá mi. V dětství jsem trpěl na objemnou stolici, kdy jsem na WC šel jednou za tři až čtyři dny. Díky klystýru dnes chodím každý den či obden a jeho aplikování jsme zredukoval na jednou za měsíc, či podle potřeby dříve či později. Mohu vám tuto metodu vřele doporučit a za pokus nic nedáte. Buď vám to bude vyhovovat nebo ne a nebudete v tom pokračovat. Rád vám s tím poradím.
19. Prosinec 2004 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára, (anonym)
Ahojda, také aplikuji klystýr a je mi po něm moc fajn. Mohu říci, že se i na něj těším. Cítím se po něm taková čistá, odlehčená. Doporučuji. Je pravda, že každý to snáší jinak.
22. Prosinec 2004 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
Souhlasím s Bárou. Také mám po klystýru příjemný pocit dobře vyčištěných střev a i fyzicky se cítím mnohem lépe než před tím. Každému vyhovuje něco jiného. Chce to čas a trpělivost. Také se mi tato metoda ze začátku příliš nelíbila a teď se i těsím.
5. Leden 2005 - 0:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
chtěla bych se zeptat kam se mámobrátit nebo ke komu bych měla přímo zajít, kdybych chtěla začít sklystýrem ,bude mi 40let a aknémi také neustále trápí,klystýr už jsem asi dvakrát postoupila,ale předlety v nemocnici, takževím, co to obnáší
4. Březen 2005 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
ferda (anonym)
No nejlepsi bude zajit do zdravotnickych potreb koupit irigator na aplikaci klystyru, pak si zbezne precist par navodu jak na to treba v diskuzi klystýr, výplach střev a pak s chuti do toho.
4. Březen 2005 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Sheila (anonym)
Akné se dá účinně léčit bylinkami nebo urinoterapií. Jde o nevyrovnanou hladinu hormonů ve většině případů, nebo o dysbakteriemii. Přečtěte si knížky od pana Cingroše a paní Partykové, doporučuju! Nebo od pana Malachova. Pročistit se dokonale a pak půjde akné pryč!
4. Březen 2005 - 18:28
Obrázek uživatele Návštěvník
ota (anonym)
Pokud budete Heleno chtít nějakou radu, moc rád vám pomohu, pokud mi napišete na můj e-mail. Položila jste otázku obecně a musel byl jsem se o tom hodně rozepsat a nevím, zda by to všechny zajímalo. O klystýr a vše s ním spjaté se zajímám už delší dobu a mám i jisté zkušenosti. Rád se o ně podělím a pomohu každému, kdo požádá o radu, ale zároveň budu rád, když mi někdo napíše své poznatky.
8. Duben 2005 - 0:01
Obrázek uživatele Návštěvník
ota (anonym)
Omlouvám se za záměnu jména Helena místo Hanka. Nějak jsem si to uvědomil později. Snad se na mne nebudete zlobit. Dekuji a promiňte OTA
8. Duben 2005 - 0:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena Krátká (anonym)
Ahoj všem. Musím přiznat, že mne diskuze na toto téma celkem překvapila, ale na druhou stranu i potěšila. Já sama mám s klystýrem celkem dobrou zkušenost a mohu ho doporučit jako podpůrnou léčbu při mnoha obtížích. Nemohu říci, že by zrovna léčil, ale jeho používání také není jen volání do neznáma. Ve věku, kdy mne trápilo akné byl velmi učinný, protože z těla vyplavil škodlivé látky, které se usazují ve střevech a zbytečně ho zatěžují a zamezují správné funkci. Také si ale myslím, že by se to nemělo přehánět.Sama si teď dělám klystýr jednou za tři týdny až měsíc, podle potřeby i častěji. Nemyslím si ale, že by se měl provádět příliš často. Pak může naopak organismus zatížit a bude opačný učinek. Jakou máte zkušenost vy?
28. Květen 2005 - 15:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Táňa (anonym)
Klystýr je super věc, a ne jen na akné.Doporučuji ho používat i při cíleném hubnutí, jako doplněk ke sportu. Kdesi jsem četla, že jeho pravidelná několikaletá aplikace, samozřejmě s přestávkami, prodlužuje život, zpomaluje proces strárnutí kůže, je prevencí proti rakovině tlustého střeva a celkově omlazuje. Dělám si klystýry už několik let a musím to potvrdit. To že se po něm člověk cítí jak znovuzrozený je důkazem toho, že ne jen hygiena vnější, ale i vnitřní je celkem dosti důležitá.
17. Červenec 2005 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Musím potvrdit,že se po klystýru cítím svěží. Někde jsem četla, že má vliv na pohyb volných radikálů v těle. Mnoho škodlivin se usazuje v tlustém střevě a pronikají znova do organismu, i když v malém množství. Nevím, zda tomu mohu věřit, ale říkám si, že na všem něco je. Protože mám kamarádku, ta klystýr nepoužívá a pokud nejde delší dobu na toaletu, je její pleť unavenější a celkově bledá. Myslím si, že pokud se na vše jde s rozumem a nepřehání se to, může klystýr pomoci, ale zároveň chápu, že né všem je to příjemné. Co si o tom myslíte?
31. Červenec 2005 - 9:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Musím přiznat, že mam s klystýrem také zkušenost a velice dobrou. Upravilo se mi vyměšování a také vyhladila plet. Vždy když mám zácpu a nepravidelné vyměšování, zhorší se mi pleť a celkově se cítím unavená, ale po použití klystýru se cítím mnohem lépe a zlepší se mi pleť. Takže něco na tom bude. Přeju všem krásný den a dobré zkušenosti s klystýrem.
14. Leden 2006 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
kl (anonym)
Základem je zdravé střevo a trávení.I já bych vám rád něco doporučil -české potravinové doplňky.Vyvazovač toxinů-NOVINKA OKG FactorBasewww.okg-fit.cz/ds/ostatni.htmhttp://e-market.cz/items.php?w=6.74
15. Leden 2006 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Také mi to jednou nedalo a okusila jsem kouzlo klystýru.Musím potvrdit, že klystýr opravdu funguje a nemohu si ho vynachválit.
20. Únor 2006 - 8:56
Obrázek uživatele Návštěvník
supssi (anonym)
Nevíte někdo co je to balónek s klystérovacím nástavcem? Nebo spíš na co to má být. Dneska jsem se odhodlala koupit klystýr, jenže mně jeden nepříjemnej dědek v tý lékárně dal tohle. Ani sem to tam nezkoumala, protože tam byli lidi, ale doma mně spadla čelist. Vůbec nevím na co se to používá, není tam trubička jen ten balónek s nástavcem a na obrázku pak to tam je už sestavený ale jen tyhle 2 části, bez trubičky. Myslíte že by se s tím taky dalo vyčistit střevo? Na internetu jsem hledala, ale nic jsem nenašla. Předem moc dík, jestli někdo něco ví Kdyžtak můžete psát na supssi"seznam.cz ;)
24. Duben 2006 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Ahoj, rada ti poradím. Klystérovacím balónkem se dají také vyčistit střeva, ale je to celkem zdlouhavé a nepraktické. Měla jsi zajít do prodejny zdravotních potřeb a požádat je, aby ti prodali irigátor. Rozdíl mezi balónkem a irigátorem je v tom, že irigátor je vak na vodu, většinou o obsahu dvou litů, ke kterému je připojena hadice, která se dále napojuje na kohoutek a nakonec je rektální rourka, která se zasunuje do konečníku. Klystérovací balónek je vetšinou jen na menší výplach konečníku a nejnižší části sestupného tračníků. Spíše se používá pro aplikaci nálevů s odvarem bilin, většinou heřmánku a některé ženy ho používají před análním sexem.
28. Duben 2006 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Ahoj, rada ti poradím. Klystérovacím balónkem se dají také vyčistit střeva, ale je to celkem zdlouhavé a nepraktické. Měla jsi zajít do prodejny zdravotních potřeb a požádat je, aby ti prodali irigátor. Rozdíl mezi balónkem a irigátorem je v tom, že irigátor je vak na vodu, většinou o obsahu dvou litů, ke kterému je připojena hadice, která se dále napojuje na kohoutek a nakonec je rektální rourka, která se zasunuje do konečníku. Klystérovací balónek je vetšinou jen na menší výplach konečníku a nejnižší části sestupného tračníků. Spíše se používá pro aplikaci nálevů s odvarem bilin, většinou heřmánku a některé ženy ho používají před análním sexem.
28. Duben 2006 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Prosimtě Heleno a postup podávání?Zajímá mne to dík
28. Duben 2006 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
http://www.klysmax.com/clanky/data/clanek16.htm
1. Květen 2006 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
jira (anonym)
Balonek je na menší vyčištění.Lepší je použití irigátoru.do něj se napustí voda třeba s přísadou mýdla a zavěsí se asi půl metru nad lůžko .pak se z hadičky odpustí všechen vzduch namaže se násadec vzelínou nebo něčím mastným a opatrně se zavede do konečníku asi 10cm. hluboko.Při tom je zapotřebí zhluboka dýchat a počkat až všechna voda vyteče.Udržte vodu v sobě aspoň 10min.
30. Srpen 2006 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Mýdla bych se raději vyvarovala. Je dosti agresivní a může podráždit střevní stěnu. Hlavně vyvolá křeče a klystýr může být dosti nepříjemný.
14. Prosinec 2006 - 1:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Proti akné se doporučuje střevní nálev z heřmánku, protože působí celkově protizánětlivě, nebo z jiných podobných bylin. Také může pomáhat klystýr z kávy, který stimuluje játra a tím zvyšuje imunitu (na 0.5 L dvě lžíce čerstvé kávy a povařit asi 5 min, pak zcedit a ochladit na 37 st., udržet nejméně 15 min, po předchozím očistném výplachu). Množství kávy vyzkoušet, někoho může podráždit. P.
14. Prosinec 2006 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Když zde mluvíte o kávě, máte někdo zkušenost s instantní kávou. Odpadl by problém s lógrem. (Kávu jsem ještě nezkoušela)Jinak heřmánek mohu potvrdit účinkuje,alespoň u mne dokonale. Hlavně tím zmírním zhoršení pleti před menstruací. Nejdříve si vypláchnu alespoň dvakrát střeva a následně si zavedu, tak do 200 ml heřmánkového nálevu. Který v sobě celý podržím do vstřebání nebo po hodině zkusím jít na toaletu,a zbytek vyloučit, ale to dělám pokud použiji větší množství.
14. Prosinec 2006 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Instantní kávu většinou nedoporučují, protože asi neobsahuje některé důležité látky. Spíše se doporučuje káva pěstovaná ekologicky, tzn. bez chem. ošetření. P.
15. Prosinec 2006 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA. DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ : Motto :
3. Leden 2007 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
To je fakt, když se nad tím zamyslím, tak instantní káva už je dost upravený produkt a s klasikou si to nezadá. Stejně ale asi zůstanu u heřmánku a roztoku vody se solí. Mýdlová voda je podle mne moc agresivní a člověk chce střevo spíše uklidnit než podráždit.
28. Leden 2007 - 2:55

Stránky

Přidat komentář