10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Léčba zavislostí- Mudr. Karel Nešpor

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Jaké máte zkušenosti z jeho terapií prováděnou pomocí smíchu, relaxace a jógy?
8. Březen 2013 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Pomocou smiechu? Mohol by si to konkretizovať?
10. Březen 2013 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ano smíchu, ačkoli je to směšné :-D, tělo se smíchem jednak uvolní a navíc dáváš některými svaly používaných při smíchu,mozku vzkaz, že je vše OK, že není nutné mít žádné obavy a negativní myšlenky. člověk je potom uvolněnější a nemá potřebu se něčím dopovat aby se uklidnil či zahnal nebezpečné myšlenky. Vlastní zkušenost!! Ačkoli jsem tomu moc zpočátku nevěřila, něco podivuhodného se se mnou stalo. Dokonce není ani třeba slyšet nějaký dobrý vtip, stačí si jen kolem sebe všímat potenciálně komických situací a ani pokud žádné nejsou stačí vytáhnout koutky k uším a přimhouřit oči a ......veselost je na světě.
10. Březen 2013 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Sisi (anonym)
Ano, Dr. Nešpor,má velmi originální a účinný postup při léčbě závislostí, kombinuje znalostí dvou kultur, stejně jak to dělal M. Jackson. Zatímco Jackson kombinoval hudbu africkou. Dr. Nešpor geniálně kombinuje východní poznatky s těmi evropskými. Velmi mne pohladilo po duši jeho princip odměn a trestů. Takže příjemným odměnám je dobré se věnovat až poté,co uděláme něco nutného a ne příliš příjemného. Funguje to na známém principu nejdřív práce, potom zábava. Takže televizi, nebo hezkou hudbu se pustíte až vytřete podlahu, nebo umyjete nádobí. Tresty jsou prý pro překonání negativního chování ještě účinnější. Pokud se někdo rozhodl přestat kouřit a přesto si neodolá zapálit, měl by si to udělat jen za pomocí nějaké bankovky,hodnota je libovolná, podle movitosti toho kterého adepta na odvykání:) Prý i velice dobře funguje představa nějaké nemoci se zlozvykem spojené, např. kašel - u kuřáků, cyrhoza jater - u alkoholiků, po rakovinu všeho možného,ale to jen u těch co jsou odvážnější :)) Velmi účinný mi přišel pětikilometrový pochod za zákusek se šlehačkou u těch co mají předsevzetí hubnout. Možná si potom lépe rozmyslí, co do úst vkládat a co nikoli. A teď nejdůležitější nakonec. Prý by nám mělo být jasné, že trest ani odměna se netýká nás jako člověka, jen našeho chování. Jako lidé zasluhujeme naprostou úctu, přijetí a obdiv. I když by chování bylo úplně idiotské,přesto si jako člověk zasluhujeme úctu. Smyslem je změnit chování, ne se dotýkat něčí sebeúctu.
16. Březen 2013 - 7:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
jj, taky mám na pana Oranžového, jak mu familiérně říkáme, hezké vzpomínky. Zde je jedno z jeho videí, týkající se žehlení http://www.youtube.com/watch?v=PtKmb7Ha_g8
16. Březen 2013 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Čtyři věci, kte (anonym)
http://www.youtube.com/watch?v=dMSIyjYgoMI
22. Duben 2013 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Mám nějaký problém s alkoholem,nevíte někdo nějaký kontakt na doktora Nešpora, někde jsem viděl mail, ale nevím jestli na něj chodí.
23. Duben 2013 - 8:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena Plachtová (anonym)
Joga je na sto procent .Před lety mi pomohla .Dnes mám tělesný handicap ,asány z většiny nemůžu provádět a beznadějně se ve svém trápení utápím .Vyberte si v čem chcete .
8. Prosinec 2017 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Piju víno a ráno pivo. Vína si dám neomezeně, však je zdravé a pivem si léčím zažívání. Mám to pod kontrolou, ale příbuzní mě serou, že začíná být alkoholik. Je to fakt?
10. Prosinec 2017 - 10:01

Přidat komentář

Reklama

Reklama