2239 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Léčba přístrojem Zapper

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Vážení nemocní , ¨začal jsem používat zdravotní pomůcku,která byla objevena teprve nedávno jedná se o přístroj Zapper. Tento přístroj používám v léčbě různých chorob.Rozhodl jsem se ,že budu organizovat výzkum,který by objektivně prokázal léčebný efekt tohoto přístroje. Moje vize je ,asi taková. Chci si vybrat zhruba 50 až 70 dobrovolníků,kteří by po určitou dobu přístroj používali. Po této době bych výsledky vyhodnotil a zpracoval. Pokud máte pro tento projekt pochopení ozvěte se / nejlépe formou dopisu na adresu Milan Peterka,Kuzníkova 1176,Kojetín 752 01 /. Děkuji všem .
28. Červenec 2001 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana Klepáčová (anonym)
Pošlete informace.H.K.
3. Září 2001 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
mirka (anonym)
Mněla bych zájem s Vámi spolupracovat. Prosím o bližší informace. Děkuji.
3. Září 2001 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan Peterka (anonym)
Prosím,odepište kdo má zájem o informace. Zatím se mi nikdo neozval. Výzkum je velmi důležitý.Proto chci ozvěte se spíše telefonicky nebo písemně. Díky . Milan Peterka.Tel . 0604558929.
21. Září 2001 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika Macháč (anonym)
Pošlete mi prosím bližší informace. Děkuji Macháčková
23. Září 2001 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenna (anonym)
Je zajimave, jak se nikdo nechce lecit Zapperem. Bud jsou vsichni fakt zdravi, nebo tuto rubriku nectou, nebo nevim, nenapada me zadna dalsi moznost. Zapper doma pouzivame, kdyz na nas neco leze, kdyz jsme ve spolecnosti kaslajicich a smrkajicich lidi. Ted jsem ho zacala i preventivne pouzivat na naseho psa. Takze se lecime obe. V lete jsme byli s partou znamych na dovolene a Zapper delal kolecko, sel tzv. z ruky do ruky. Je to jednoduche, bezbolestne, chce to jen trochu casu a citime, ze to ma ucinky.
15. Říjen 2001 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
Napíšete konečně nekdo co má ten přístroj léčit? Jak se má někdo přihlásit když neví, jestli má mít revma nebo angínu?
16. Říjen 2001 - 8:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Já jsem na mail odpovídal přímo a nikdo se mi neozval
18. Říjen 2001 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan Peterka (anonym)
Prosím všichni vydržte připravuji podrobné informace o léčbě Zapperem.Budete informováni na tomto serveru. Děkuji za pochopení. S pozdravem Milan Peterka
18. Říjen 2001 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Prosím o zaslání bližších informací.
21. Říjen 2001 - 21:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Hrdlička M. (anonym)
Nevím proč dělat výzkum na něčem co je dostatečně vyzkoušené a detailně popsané.Autora výzvy bych spíše vyzval aby se zabýval více praxí než pokusy.Potom bude mít zkušenosti,které hledá.Navíc je zatím tento přístroj v ČR zákázán používat na lidech a tak i případný výzkum trestným činem.
7. Březen 2002 - 23:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan Peterka (anonym)
Pane Hrdlička ,nepochopil jste smysl celého projektu.Výzkum je zaměřen na využití v praxi a navíc se přístroj u nás běžně nabízí a prodává. Zdravím Peterka
11. Březen 2002 - 2:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenka (anonym)
Milane, také mne nadchla myšlenka zapperu a knížka dr. Clarkové patří medzi mé nejpoužívanější. Mám za sebou určité zkušenosti se zapperem a je to dobrá věc, neměla by se však považovat za všelék a používat na všechno a kohokoliv. V žádném případě ti nedoporučuji experimentovat s ním na neznámých, a navíc vzdálených osobách. Reakce na pôsobení zapperu jsou někdy docela silné a ty nebudeš moci mít pod kontrolou, jak s tím kdo bude zacházet a s jakými následky. Každý člověk je individualita a vhodné dávkování není tak jednoznačné, jak se v knížce píše. Obzvláštní opatrnosti je potřeba u starých lidí. Krom toho každá nemoc není zapříčíněna mikroorganismy, takže v tom případě zapper nepomůže.Bez ohledu na to, že byly dosaženy prokazatelné výsledky i v léčbě nejtěžších nemocí, autorka se stala terčem nenávistných výpadů a trestného stíhání, protože ne každá léčba byla úspěšná (což zdaleka není ani u klasické medicíny, ale tam se to nestíhá) a došlo i k případu úmrtí ze zanedbání včasné účinné léčby. Doporučuji tedy postupovat s rozvahou.
11. Březen 2002 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Zapper je naprosto normálně fungující přístroj, který spolehlivě ničí široké spektrum parazitů. Sám jsem se o tom na sobě i svých blízkých přesvědčil. Plísně na nohou, ekzémy a různé ženské potíže spolehlivě léčí.Bereme to už v rodině jako naprosto normální věc. Vřele doporučuji.
31. Březen 2002 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří Hujer (anonym)
Rád bych se zůčastnil zašlete podromnosti.
31. Březen 2002 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Máte prosím někdo zkušenost s používáním u malých dětí?Zkoušela jsem zapper na sobě a cítila jsem se dobře, ale nevím,zda bych ho mohla použít takéu dětí. Knihu znám a tam se píše, že v podstatě lze od 8 měsíců.
9. Duben 2002 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Černý (anonym)
Který Zapper vás "léčí"? Je jich více druhů a co vím zase já z praxeje to, že to, co je v knize není shodné s tím, co je u nás v prodeji.
9. Květen 2002 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Standa (anonym)
Chci si tento přístroj koupit, ale nevím zatím, který z těchto přístrojů by byl vhodnější:http://www.zapper.cz/http://www.bonnel.cz/index.htmlděkuji za odpověď.
23. Květen 2002 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Eduard Boháč (anonym)
Zkouším přístroj Zapper od fy Bonnel už několik měsíců a mohu s čistým svědomím prohlásit, že nemá chybu. Samozřejmě nejedná se o všelék, chce také trochu změnit životní styl, jak doporučuje Dr. Clarková a v neposlední řadě nespat na geopatogenních zónách.
25. Červenec 2002 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
hodrak (anonym)
Milane,zjistil jsem ze na nasem trhu je nekolik druhu "zapperu". Ktereho vyrobce doporucujes na zaklade svych zkusenosti ?Predem diky za odpoved.Hodrak
6. Září 2002 - 7:07
Obrázek uživatele Návštěvník
novakus (anonym)
Nevěděl jsem, co to ten zapper je, tak jsem se podíval na jejich stránku. Jako slaboproudař musím konstatovat, že: Za prvé- takovou hračku, uvedených parametrů jsem schopen poslepovat za 3 hodiny ze starých vyletovaných součástek zadarmo. Za druhé- podvodník, který to vymyslel nejspíš spoléhá na to, že většina lidí nemá tušení o průběhu elektrického pole při různých frekvencích. Za třetí- docela by mě zajímalo, píchnout to na osciloskop při různých zátěžích. Za čtvrté- postrádám vyjádření odborníka na parazity, na bakterie a na viry. Ale jako kšeft to asi nebude mít chybu. Ono to nikomu neublíží a vždycky se najde dost hejlů, kteří to koupí a budou s tím laborovat, než to hodí do popelnice.
8. Říjen 2002 - 2:12
Obrázek uživatele Návštěvník
MUDr. Mudry Rud (anonym)
Podobnych pristrojov je na zahraničnych trhoch vela, u nas uz tiez...pristroj postrada certifikat Statnej skusobne liečiv, nieje nijako klinicky odskusany na specializovanych zdravotnickych pracoviskach a moze mat i skodlive ucinky. V neposlednej rade pri kazdej infekcii hraje pri uzdravovani podstatnu ulohu imunitny system cloveka a ten je zas zavisly od psychickeho stavu. Takze autosugestivne -slepou vierou v zazracny ucinok moze prist k vylieceniu samovolne a pacient to pripisuje pristroju...moze sa stat ale i opak a nebezpecna infekcia moze trvalo poskodit pacienta...je otazne ci takato experimentalna inzercia o "pokusoch a tzv. testoch" na ludoch nieje trestna...Medicina iste nieje vsemocna, ale riadi sa vedeckymi faktami.vyvoj nejakeho lieku trva niekedy 15-20 rokov pokial sa povoli jeho uzivanie bezne v praxi...a seriozny vyskum stoji niekedy miliony dolarov...asi nie nahodou... Pristroje podobneho druhu su len tuzbou zarabat...i vtedy ak je indukovany v dobrej viere...Julo Fučik by iste povedal to svoje: "Lide měl jsem vas rad..(ale )bděte"...Mudry
10. Říjen 2002 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Aladin (anonym)
A po 15-20 rokoch sa vyvinie liek, ktory ma 15-20 vedlajsich ucinkov, ktore sa vacsinou aj prejavia, ale aspon sa mozu nasadit dalsie lieky a plati presne to, co uvadzate dalej...
10. Říjen 2002 - 15:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Aladin (anonym)
Sorry, nechala som sa uniest. Nasa rozvetvena rodina a priatelia totiz usetrili nasim zdravotnym poistovniam slusnu sumu prave tym, ze sme obmedzili tie draho vyvijane lieky a presli sme na homeopatika, bylinky a zapper, co si sice hradime kazdy sam, ale zato sme podstatne zdravsi, vratane tych, ktori tomu vobec neverili a siahli po tom len preto, ze slovutna medicina im nevedela pomoct.
10. Říjen 2002 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
To je dobře, že se takové diskuse vedou. Proč Dr. Mudry nevěří Dr. Clarkové? Je snad větší doktor než ona? Přečtěte si pane doktore tu knihu a nehodnoťte podle informací na webu. Nelze totiž obsáhnout tak detailně rozpracované téma Zapperu na několika stranách na internetu. A když budete mít možnost laboratorně ověřit funkčnost Zapperu - udělejte to. Pochybuji o tom, že když je kolem mne 10 lidí nakaženo chřipkou a pouze já neonemocním, je to placebem. Nezlobte se ale snad jste opravdu Lékař, potažmo vědec, a měl by jste zkusit - než něco zhodnotíte. Není to tak složité a ani finančně náročné. Když totiž něco posuzuji, aniž bych věděl o co skutečně jde - nemohu to posoudit objektivně. To by jste měl ale vědět...
21. Říjen 2002 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Máte někdo negativní zkušenosti s přístrojem ZAPPER - já mám zatím jen skvělé. Prosím pouze o vyjádření lidí, co se zapperem pracují. Díky!
23. Říjen 2002 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Bacha na to (anonym)
Pristroj Zapper sice nepouzivam, ale jedno vim naprosto presne. Nenechte se okradat, soucastky obsazene v pristroji nemaji hodnotu ani 100,- Kč.
15. Prosinec 2002 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
... a taky si nekupujte rum . Výrobní cena jednoho litru rumu je totiž asi 10 Kč. Nenechte se okrádat...
16. Prosinec 2002 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
Podle zapojení Zapperu prochází tělem stejnosměrný proud a ten, jak je známo rozkládá sůl, které je v těle až dost mimo jiné i na chlór. Chlór s vodou asi nebude to pravé, co tělo potřebuje. Je zajímavé, že se tímto nikdo nezabívá.
23. Leden 2003 - 16:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Možná že ten chlór ty mrchy zabíjí. To je ovšem naprosto nová teorie!!!Clarková by koukala...8-)) Jestliže je tam na výstupu nějaká frekvence, tak asi nejde o stejnosměrné napětí. A solí je taky hodně druhů. Ale je to zajímavý...
23. Leden 2003 - 20:34

Stránky

Přidat komentář