Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Lázně po operaci páteře - prosím o zkušenosti

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Dobrý den, mám téměř rok po operaci páteře (spondylolystéza L5/S1, útlak nervu do levé nohy - provedena fůze). Lázně jsem si nechala bohužel na poslední chvíli, protože jsem myslela, že si do roka stačí podat návrh a můžu jet třeba o něco déle - omyl, do roka musím nastoupit. Volné místo jsem našla ve Velichovkách... máte prosím někdo zkušenost s úrovní péče v těchto lázních? Dále mám na výběr z: Darkov, Bělohrad, Bludov, Dubí, Hodonín, Jáchymov, Bechyně, Jánské l., Mariánské l., Bohdaneč, Vráž... Bohdaneč je plná :o( Jsem z Prahy, tak bych chtěla někam v rozumné vzdálenosti.. Předem moc děkuji za vaše rady a zkušenosti. Hezký den M.
27. Říjen 2009 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Bohdanče škoda, sama jsem se tam léčila a byli úúúúúúúúúúúúúúúžasní. Mohu vřele doporučit, suprový personál, už dlouho mě nikdo tak nehýčkal. Moje maminka jezdila dlouhá leta do Jáchymova a byla také spokojená. Moje přítelkyně nedá dopustit na Bechyni.
28. Říjen 2009 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
kačabačka (anonym)
Každopádně Jáchymov, radonové koupele jinde nejsou...
28. Říjen 2009 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
jofbur (anonym)
Dobrý den, mám téměř rok...Dobrý den. Čeká mě operace L5/S1 a tak se Vás chci optat jak dlouho jst byla "neschopná" za pomoci berlí.Za jakou dobu jstese mohla vrtit do zaměstnání. Děkuji a přeji hodně zdraví JB
12. Únor 2012 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dobrý den, mám téměř rok...Velichovky dobré na procedúry.Větší spokojenost byla v Hodoníně.
18. Únor 2012 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jari (anonym)
Každopádně Jáchymov,...Dobrý den, jsem již po čtvrté operaci páteře a v Jáchymově mě vždycky doslova postaví na nohy,jednoznačně doporučuji, radonové koupele jsou nenahraditelné!!
5. Leden 2013 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Dobrý den, mám téměř rok...Do Hodonina urcite nejezdete.Mqlo jidla Zadny bali ek na vylety.Procedury taky taky za moc nestoji.A rekl bych ze je tam dost citit arogance.Radek
5. Leden 2014 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Dobrý den. Čeká mě...Jsem také po operaci patere a 17.1.2014 jsem se vratila z Jachymova.Prijela jsem tam o berlich a za tri dny me postavili na nohy.Od te doby se mi dobře chodi.Bylo to tam vynikajici po všech stranách urcite si budu zadat zase pouze tam.Doporucuji
30. Leden 2014 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Dobrý den, mám téměř rok...Dobrý den, já byla na lázeňském pobytu v Mariánských Lázních a byla jsem nadšená! Mrkněte sem http://pobytyvcesku.cz/lazenske-pobyty/marianske-lazne a nebudete litovat :)
13. Leden 2017 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Bubka (anonym)
Ahoj, Prohlídněte si seznam lázní https://www.radicestujeme.eu/seznam-ceskych-lazni , Sám za sebe doporučuji Luhačovice, jsou moc hezké, ale asi taky proto, že z tama pocházím.
3. Září 2017 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie Luklová (anonym)
Dobrý den, mám téměř rok...Dobrý den, s manželem jsme to taky takhle propásli, tak jsme si nakonec zaplatili léčebný pobyt v hotelu http://cristalpalace.cz/ . Trvalo to týden, během kterého jsme oba podstoupili asi 24 různých procedur a musím tedy říct, že takto zrelaxovaná jsem snad ještě nebyla. :)
31. Leden 2018 - 12:51

Přidat komentář

Reklama

Reklama