0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Lázně Mšené

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dana Veselovská (anonym)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo z místních diskutujících navštívil lázně Mšené? jak se Vám tam líbilo? Mám možnost tam jet a zajímá mne naprosto vše. Děkuji za reakce. Dana
28. Duben 2013 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
roman (anonym)
radči tam nejezdi je to děs a hruza .....vše stare venkovni bazen nefunkčni....no nic moc....
30. Duben 2013 - 6:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Manželka tam taky byla a nadává ještě dnes.Bordel, roztahaný, celý dny jen neustále přecházení z jedné procedůry na druhou a tím stálé oblékání a svlékání, protože to na sebe nenavazuje a tak rozpařená musela přecházet jinam na další procedůru která samozřejmě je na opačném konci. Jak to, že to jinde jde srovnat ty procedůry tak, že se v šatně svléknou, zabalejí do prostěradla a třeba celé dopoledne jen přecházeji z jedné procedůry na druhou bez neustálého přebíhání po celém arealu. To by hold musel někdo přemýšlet hlavou a né jinou částí těla! Také radím z dálky se vyhni!
30. Duben 2013 - 7:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Já tam už byl a přijde mě to tam docela fajn.Je pravda, že lázně procházeli velikou rekonstrukcí, ale teď už je vše nové a jiné, než dřív.Jsou to útulné lázně.Trošíčku mě vedí den nástupu, který je odpoledne a odjezd do 12h.Takže když si člověk zaplatí dva dny, tak má nástup mezi 15-17hodinou pátek a v neděli do 12h.Je to jako jeden celý den a třičtvrtě.Jinak, kdo tam je déle, tak to tak nepozná.Lázně hezké..
7. Červen 2013 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Mike (anonym)
Pokud vam nejde o vzdalenost od Prahy, doporucuji lazne Karlova Studanka v Jesenikach. Ceny prijemne, prostredi super.
6. Listopad 2013 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Ahoj,nejedete někdo v březnu do lázní Hodonín?
2. Únor 2015 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
František S. (anonym)
Lázně Mšené byly moje první lázně v 80létech.Moc se mi tam vždy líbilo,vracel jsem se tam jak to jen šlo.Příjemné prostředí,příjemný perzonál a hlavně vynikající kuchyně.Po privatizaci začaly lázně upadat,takže jsem pochopitelně začal jezdit jinam.Naposled jsem tam byl v roce 2014 a nestačil se divit.Bída,bída,bída a hlad.Jídelnu pro křížkaře dali dozadu do pivnice/pochybuji,že to bylo vůbec zkolaudováno/,jednání perzonálu hrozný a trvalý hlad.Jídlo se objednávalo písemně na lístek na týden dopředu.Lístek pak zmizel v kuchyni navždy.objednal,TO Vyhovalo neochotnýmu perzonálu,který Vám přines co chtěl a nebyla žádná možnost si to zkontrolovat a ověřitProstě děs a běs a už nikdy Mšené./moje zkušenost asi po cca 20pravidelných návštěvách/
28. Květen 2016 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Lázně Mšené byly moje...On asi bude značný rozdíl mezi pacientem, který je tam na křížek a mezi tím, kdo je ochoten za lázně platit. Nediv se, že mezi nimi dělají rozdíl. Znám několik lidí, co tam byli (tedy asi ne na křížek) a mluvili naopak o spokojenosti.
29. Květen 2016 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
František (anonym)
On asi bude značný rozdíl...Milý Petře.Máte-li pocit,že křížkaři jsou v lázních zadarmo , tak se hluboce mýlíte.Ubytování,jídlo i léčení za ně platí příslušná zdravotní pojišťovna.Máte-li pocit,že neplatí,podejte prosím na ně trestní oznámení.Jinak plačete špatně nejen na nesprávným hrobě ale i hřbitově.Já jsem byl v lázních mnohokrát,dnes jsem bechtěrevik 5 stupně a myslím si,že když je mi přes 70 let pryč tak mohu porovnávat.I Vy budete jednou starý,až Vám stát přidá 40 kč.na důchod,tak nedudete mít na nějaké placení.Příště víc přěmýšlejte a buďte zdráv ať nemusíte do lázní jezdit utrácet za to,co za Vás zaplatí stát.To samé jsou pobyty a léčení v nemocnicích a pod.
30. Květen 2016 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Hm, (anonym)
Milý Petře.Máte-li...tak proč tedy podle vás lázně dělají rozdíly? Asi proto, že křížkaři pro ně nejsou přínosem. Nechtějí tam pustit korunu, jen pouze co mají hrazeno pojišťovnou. Křížkař tam nezajde ani na kávu, nobo nedejbože, aby si zašel třeba na večeři. Tu by si musel zaplatit a to by ho zabilo. Ale roztahovat se v lázních by přitom chtěl. A to vaše fňukání a litování se vás, si nechte pro ty, co vám na to skočí. Třeba se nad vámi někdo rozbrečí a dá vám něco zadarmo. Prostě vždy bude rozdíl mezi pacientem, co platí a mezi lakomým křížkařem z pojišťovny, co je opatrný pustit chlup.
30. Květen 2016 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Pane Františku, (anonym)
Milý Petře.Máte-li...Pokud za vás stát platí pobyt v lázních, nevím, na co si tedy ještě stěžujete. Buďte rád, že se vám dostane výhod, které ta mladší generace nikdy nepocítí. Ale jinak si myslím, že pořád budou lázně dělit pacienty na lakomé kžížkaře a na platící, kteří jsou ochotni trochu více utratit i za ostatní služby. Ta druhá skupina bude pro lázně pochopitelně větším přínosem a pochopitelně se budou lázně snažit, aby se u nich cítili dobře a přijeli zas.
30. Květen 2016 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
František (anonym)
Pokud za vás stát platí...Milý pane Hm a Petře.Velice jste mě rozesmáli,když píšete,že křížkaři nejsou přínosem.Takže asi toto:1)je tomu asi3-5let zpátky,kdy bylo lázeňství v Česku na"hubě"a všichni plakali,že stát neposílá a nechce platit za křížkaře a příspěvkové pacienty státní peníze.Byly toho plné noviny,plné zprávy v televizi.Stát předělal nový indikační seznam pro placené pacienty.České lázně se začali plnit státem placenými pacienty a lázně se postavily znovu na nohy a fungují a prosperují.Najednou tu pan Hm má krátkou paměť/nebo si tenkrát hrál s uhlákem na horníka/a dává nám rozumy,že křížkaři nejsou přínosem.2)i já jako křížkař jsem zašel do lázeňské kavárny na kávu,ale když vidíte ten mladý a neprofesiální perzonál/zřejmě něčí protekční děti na brigádě/,který kromě toho,že vás poleje kafem,ale neumí ani počítat a mít alespoň "snahu" vracet nazpátek ,tak se nedivte ,že tam zajdu jednou a víc mě tam nikdo neuvidí a zbytek lázní chodím jinam.Stejně je venkovní sezení každé odpoledne obsazeno projíždějícími cyklisty/ty tam pustí víc peněz,bohužel jen to jedno odpoledne a to musí být hezky/Křížkař si zvykne chodit jina,času je tam dost.Za3)i já bych byl ochoten pustit víc peněz na dobrou věc/napadá mě třeba na posekaný park,vyčištěný lázeňský rybník,aby nesmrděl nadálku a dalo se u něj posedět a pod.Jediný co tam vidím je stále větší rozměr terénních osobních vozů BMV prý menežmentu.Tož tak a napište mi jak se mýlím.Předem děkuji.Ať na to skočí i ostatní!!!!!a rozbečí se!!!!!!
31. Květen 2016 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Milý pane Hm a Petře.Velice...Mšené lázně znám, dost často se tam se ženou stavíme , když projíždíme přes ně. Je to tam dnes dost upravené, oproti minulosti. Ale když vidím reakce, tak teda také něco: Za první republiky byly lázně vždy doménou lepších lidí. Byla sice možnost trávit lázně "na pokladnu", ale už tehdy byl mezi tím rozdíl. Střediska na pokladnu měly vždy horší komfort. Vy patrně patříte do generace rozmazlené socialismem, kdy bylo běžné, že do lázní posílal režim kohokoli a tím byl tento systém dost degradován. Lázně byly tehdy možná doménou pacientů na tzv. "křížek". Po revoluci se situace dost mění. Už dnes je vidět v lázeňských střediscích lepší lidi, jako tomu bývalo za první republiky (třeba ty s BMW, co vám leží ve vaší závistivé hlavě). Pacientů na "křížek" už dnes tedy ubývá a musíte se holt smířit s tím, že mezi vámi bude dělat lázeňský personál, ale i hosté rozdíly. Ony tu rozdíly totiž opravdu jsou. Pokud bych mluvil za sebe, tak pokud bych stál o lázně, koupím si pobyt normálně, jako každý slušný občan, dnes můžete využívat různých slev, cenových akcí apod. Klidně si můžete koupit třeba jen víkendový pobyt. Stojí to sice peníze, ale každá legrace holt něco stojí. Ale žebrat lázně přes křížek za peníze pojištěnců, nechat si takto zařídit dovolenou a ještě nadávat, jako vy, že pobyt nestojí za nic...nezlobte se na mne, ale co si vůbec o sobě myslíte? Že patříte mezi elitu, na které kdejaké lázeňské středisko čeká, že se bez vás neobejde?
31. Květen 2016 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Dnes je normální si zaplatit jakýkoli a kdekoli pobyt v českých lázních, dle požadavků a nároků. Známá jezdí několikrát za rok do Poděbrad, kde si zaplatí pobyt, procedury a je tam spokojena. Scházejí se tam už určitá parta. Jiní naši známí zase jezdí jako rodina každý rok do Mariánských lázních, jsou už stálými hosty a mají v hotelu vždy stejný "jejich" pokoj. Takže pokud se křížkařům nelíbí úroveň služeb, které dostávají zadarmo, mohou se jich klidně vzdát. Nikdo je snad opravdu nenutí, aby tuto křížkovou možnost využívali, když se jim nelíbí. Zde platí známé pořekadlo o tom podaném prstu a sežrané ruce. Mají to zadarmo, ne, oni chtějí přece ještě více. Ale pokud jim nevyhovuje úroveň služeb na křížek, mám pro ně řešení. Mohou si koupit za své (!!!) takové služby, místo, úroveň co jim budou vyhovovat. Nabídka je dost velká a všude budou určitě vítáni. Nevím, co chtějí jiného slyšet. Takže pane Františku, pokud se vám nelíbí neposekaná tráva, rybníček, nebo úroveň personálu, stačí si vzít katalog lázeňských pobytů, ceník a můžete vybírat ve spoustě jiných zařízeních.
31. Květen 2016 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
František (anonym)
Milý Marku a Petře.Zareaguji na Vás ještě jednou a naposled .Diskuze s Vámi mi nepřipadá věcná a konstruktivní,jsou to samé "keci v kleci" Asi takhle:mám rád Řecko , moje rodina se vždy složí a zaplatí mi cestu,ubytování a stravu v jistém hotelu a destinaci.Myslíte pane Marku,že mi tam dává někdo najevo ,že jsem generace rozmazlená socialismem-nikoliv,mám za služby zaplaceno a jsem pro ně host jako každý jiný.Až mi začnou naznačovat,že jsem pro ně obtížný hmyz,bude je zajímat jen moje peněženka,pak se přesunu do jiného hotelu,destinace ,nebo státu.Jak si platíte Vy dovolenou ve světě? Jinak je v Čechách cca 25-30 jiných lázní a už jsem se zařídil a jezdím tam,kde jsem pro ně hostem a nezkoumají,kdo to zaplatil,nikoliv jak si myslíte,že to mám zadarmo.Dále bych Vám chtěl říst,že jsem si v 90 létech min. století založil sro,které vedou dnes mí 2 synové.Ač je mi přes 70 stále s nimi pracuji a řádně platím daně.Rovněž bych Vám Chtěl říct,že smlouvy a platby od státu jsou ty nejlepší a nejjistější/žádný krach a přemalování firmy/.Dále milý Marku vozidla BMV mi vůbec neleží v hlavě.Já se vždy snažil,když se dařilo,investovat a rozšiřovat firmu,než utrácet za nevratné investice do aut.Tady u nás se tomuto způsobu říká"navrch huj,dole hnůj" Až budete mít za sebou 20let úspěšného podnikání,pak dávejte rady/pro Váš klid podotýkám,že jsem nic nezprivatizoval,ale začal od nuly a vše vydupal ze země/ Milý chlapci končím tuto neplodnou diskuzi o dovolené zadarmo slovy p.Pitkyna : "A VOTOM TO JE"
1. Červen 2016 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Milý Marku a...Pane Františku, váš problém číslo jedna je patrně ten, že jaksi máte problém s pochopením textu. Tak tedy nevím, co do toho pletete dovolenou v Řecku? A co znamenají vaše bláboly o vašem podnikání? Jak to souvisí s tématem? Nedaří se vám, nebo co? Ono mi totiž tak dle vašich řečí tak připadáte. Nebo ty vaše poznámky o tom, že se vám rodina musí skládat na dovolenou? Co to má společného s tématem o lázních? Až pojedete příště do lázní, poproste je tam, prosím, ať se vám podívají na hlavu. A pokud chcete, abych vám na Vaši otázku odpověděl vaší divnou logikou, tak tedy takto: Dovolenou, kerou trávím s rodinou si platím sám ze svého, neberu si ji na křížek. Pokud bych jel z nějakého důvodu do lázní, na křížek nikoli, mám na to, abych si je zaplatil ze svého, nechci parazitovat na pojišťovně. Nemám jaksi zapotřebí od tohoto státu, resp. od pojišťovny čerpat prostředky na rekreaci. Myslím, že pojišťovny nemají peněz nazbyt, aby nějakému zapšklému pacientovi, jako jste vy, platili dovolenou v lázních a ten se nakonec odvděčí tím, že si ještě stěžuje, že to tam není "pětihvězdičkové"
3. Červen 2016 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jojo, (anonym)
Milý Marku a...Koukám, že ten pan František je nějaký závistivý človíček. Copak, že mu leží v hlavě, že si někdo kupuje auta BMW? Na druhou stranu, je to asi tradiční česká povaha. Ty řeči o jeho podnikání a investování jsou také dost zajímavé a hlavně k věci. Asi někdo, kdo si hojí nějaký komplex, když o tom mluví ve vláknu o lázních Mšené.
3. Červen 2016 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena Waulinov (anonym)
Dobrý den, chtěla bych se...Raději se lázním vyhněte. Jela jsem do lázni po operaci páteře. Na doporučení lékaře. Vybrala jsem si balíček 50 + s možností služby sestry na zavolání i v noci.V noci ( 12h) jsem pro ukrutnou bolest páteře, byl to po indiviálnim cvičení jsem, se nemohla pohnou a vstát z postele a jít nutně na toaletu. Téměř 4 h jsem se trápila, počůrala nemohla jsem dýchat. Ve4h jsem zavolala do Prahy dceři skoro jsem nemohla mluvit, aby zavolala 155 .Spojili jí s s Ústím nad Labem a poslali rychlou sanitku. Přijeli do 20 minut. Zažila jsem velké utrpení Odvezli mne do Roudnice nad Labem.měla jsem úbytek sodíku vysoký tlak a zánět močových cest (nevhodně přecházení z tepla do zimy) Závěr : ani slovo omluvy a ani vrácení peněz protože vše se stalo jejích vinou . Ostuda!!
19. Únor 2017 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Sonik (anonym)
Ahoj, úplně čerstvá zkušenost, byla jsem ve Mšených již několikrát, ale teď je to strašné. Personál byl dřív pohodový, teď jsou uštvaní a napjatí, není tam ta rodinná pohoda co byla dřív, jídlo příšerné, jen snídaně je dobrá, ale oběd ani večeři si nedávejte skutečně to za těch 135 kč nestojí, šílené neidentifikovatelné UHO.. A když chcete posedět večer tak je kuchyň už v osm zavřená i když měli restauraci do 23hod. Jo a vedoucí jídelny, nebo kdo co to bylo(menší blond na krátko vlasy), tak té se raději vyhněte, tak protivnou ženskou jsem už dlouho neviděla a to jen proto, že jsem si spletla lístek co se má na jídlo odevzdat, tak mne tak sprala,až to mrzelo a pak vám dají k jídlu ten hnus. Jo a raději se nekoukejte pod povlečení, matrace špinavé proleželé nečištěné se divím že se nedrbu. Jinak lázeňská péče fajn a místo taky.
25. Září 2017 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Stanislav (anonym)
Ahoj, úplně čerstvá...Hezké to tam bylo a to jídlo-nebe v hubě.
25. Září 2017 - 22:47

Přidat komentář

Reklama

Reklama