234 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Lázně

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Eva Nováková (anonym)
Zajímaly by mě vaše zkušenosti s léčbou v lázních
25. Únor 2004 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
tajna (anonym)
parada, skvele straveny mesic ve Frantovych Laznich, kdyby to slo, hned to zopakuju znova:-)
26. Únor 2004 - 8:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Peťka (anonym)
Můj názor je opačný, po měsíční léčbě po operaci ve Františkových Lázních se mi přidaly další zdravotní problémy, takže do lázní nikdy více.
1. Březen 2004 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Inka (anonym)
Lázně vřele doporučuji. Právě jsem absolvovala měsíc léčení v Poděbradecha cítím se skvěle. Hned bych se tam vrátila. Nenašla jsem jedinou chybičku,byl to balzám jak na nervy, tak na srdce.
26. Březen 2004 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Marinka (anonym)
Byla jsem mesic v Marianskych laznich po zanetu apendixu. Bylo to super, nemelo to chybu, vubec se mi nechtelo jet domu. Podotykam, ze to bylo pred peti lety, kdy mi bylo 23 let. Prave proto, ze v laznich nebyva moc mladych lidi, tak prave tech par, co se nas tam seslo, tak jsme se dali okamzite dohroamdy a fakt jsme si to uzili. Konkretne v Mariankach je spousta prilezitosti k zabave a ruznym aktivitam. Jinak procedury byly bezvadny, hned bych si zopakla perlickovy a virivy koupele!!!
26. Březen 2004 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Vilma (anonym)
A jak se dá přijít k lázeňskému pobytu? Poradí někdo?
23. Duben 2004 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Darina (anonym)
Jednoduše. Základem je mít nějakou nemoc,tedy přesnou diagnózu která se v lázních léčí. Pokud nemoc nemáš a chceš si v lázních pouze užívat případně posílit si zdraví jen tak sama pro svůj dobrý pocit můžeš si je komplet zaplatit a ještě si vybrat, ale není to levná záležitost. Když ale máš diagnózu záleží na tom jakou. Můžeš dostat lázně plně hrazené pojišťovnou - tedy komplexní nebo příspěvkové, to znamená, že Ti pojišťovna hradí procedůry a ty platíš ubytování a stravu. Dojdeš za obvodním lékařem, ten Tě pošle za odborným, tam se objednáš a on Ti po domluvě s Tebou řekne, kdy bude mít pro Tebe připravené vyplněné papíry, které odevzdáš na pojišťovně, případně Ti to tam pošle sám, ale neradím, lékaři zapomínají a o to déle čekáš. Po odevzdání na pojišťovnu pak do tří měsíců máš dostat termín a místo, kde Tě budou léčit. Ale osobně Ti radím - pokud jsi zdravá -zdraví bez lázní je to nejvzácnější co člověk může mít.
17. Červen 2004 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Janka (anonym)
Milá děvčata, já byla v Fr.lázních po operaci slep.střeva a bylo to teda něco. 4 x týdně na gynekologickým křesle, 20 min.proplachování pochvy, bahenní tampóny a jiné šílenosti, pro mě to teda více než báječný odpočinek byla celkem hrůza. A to nejsem nějaká stydlivka a problémy na gyndě už vůbec nemám, ale když z Vás 100 kg sestra loví tampón s bahnem a přitom na Vás řve
18. Červen 2004 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Janko, asi z toho nemáš dobrý pocit, ale lepší je prevence než léčba. Já po slepáku lázně nedostala /určitou dobu se nedávali/, teď mám neprůchodný vejcovod. Plus nějaké jiné obtíže a už jsme museli absovovat umělé oplodnění.
18. Červen 2004 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Janko, vyvedu Tě z omylu. Léčba v lázních, když je tam nepříjemný personál je na nervy ať jsi tam z čímkoli. Na mě řvala primářka - u mě léčba pohybového ústrojí a lymfatické otoky, které zaměnila za tloušťku, protože o tom neměla ani šajn. Z naprosté bezvýchodnosti mé situace se mi z normálních hodnot zvýšil krevní tlak do té doby úplně normální na 220/130, bušilo mi srdce a měla jsem co dělat, abych nebrečela. Udělala ze mě trosku, která má tachykardii - srdce neutáhne tlusté tělo a buší o stošest,záznam o vysokém tlaku zapsala do zprávy a cpala do mě hory prášků. Tlak jsem chodila měřit několikrát denně celý pobyt, že jsem z toho měla modřiny na rukou, které bolely čím dál víc stálým utahováním manžety tlakoměru. Na ty modřiny jsem dostala chemickou mast a místo abych si pomohla vrátila jsem se jako psychická troska. Dávala jsem se dlouho dohromady ze všech těch šoků a od té doby - je to už několik let jsem v lázních nebyla ač bych na ně nárok měla...
18. Červen 2004 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Janka (anonym)
Evo, mě ty lázně bohužel nebyly k ničemu. Teoreticky by měly zabránit srůstům po operaci atd. Já ty srůsty mám a i jiné zdrav.potíže a problémy s otěhotněním a jsem teprve na začátku dlouhé cesty k uzdravení, ale to je zase jiná kapitola.
21. Červen 2004 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Anno, zajímá mě konkrétně v jakých lázních jsi byla ? Já mám také špatné zkušenosti s primářkou v Jánských lázních...
29. Červen 2004 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Evo, nechci být konkrétní, promiň mi, ale mám dojem, že i když je to zde anonymní, tak pokud bych uvedla lázně v kterých se to stalo, nerada bych, aby se paní primářka s jistotou poznala a hlavně to spojila se mnou. Byl to moc nepříjemný zážitek a já figurovala jako odstrašující případ číslo jedna, který si všichni ještě dlouho budou pamatovat. Protože na sobě pracuji a chtěla bych se tam ještě někdy přece vrátit (chtěla bych jim "vytřít zrak"), protože nechci se připravit o lázeňskou léčbu už napořád. Jen jediné Ti povím - v Jánských to nebylo. Nezlob se prosím.
29. Červen 2004 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Po úraze (r.2001) jsem již absolvovala 3 operace kotníku. Mám trvalé následky. Mám nárok na lázně? Je mi divné, že žádný doktor (oběhala jsme jich už dost) mi žádné lázně nedoporučil. Asi jsem ještě mladá. Je mi 32 . Nemám nárok na ČID ani na ZZ.
6. Březen 2005 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
štěně (anonym)
V životě nejezděte do lázní RAJECKÉ TEPLICE na Slovensku, konkrétně léčebný dům Afrodita.Jelikož mám potíže s páteří a nohama, zaplatili jsme si loni v červenci pobyt s procedůrami. Ani to nebyl celý týden, nástup neděle odpoledne, vypadni v sobotu ráno. Jídlo strašné, k snídani např. zavináče a tučné klobásy, připadalo nám to, jako že nás chtějí léčit z kocoviny. K večeři věčně nacucané brambory v tuku, ať byly psané jako opečené, či hranolky. Nejstrašnější ze všeho bylo ubytování. Hoňo froňo na pohled, uvnitř hrůza. Postele v léčebně zaměřené na pohybový aparát - molitanová matrace, po vyspání/vlastně nevyspání/zůstala proležená.V plné sezoně nám pod oknem celý týden dláždili za pomoci válce a jiných strojů od 7 ráno do 16 odpoledne, cestu v parku. Na druhé straně pod okny velice frekventovaná silnice a hotelové parkoviště. Jako podlahy na chodbách a pokojích dřevotříska pokryta kobercem, takže každý krok, který kdo na patře udělal, strašné praskání a rušení všech, kteří chtěli spát. Samotné pokoje byly vikýřky ve střeše, vlastně takové buňky ze sádrokartonu, , takže z vedlejšího pokoje slyšet každý krok a každé slovo. Jela jsem tam prakticky zdravá, tam mne z té jejich léčby a hlavně super postele vzaly záda tak, že mi museli píchat plynové injekce, abych zvládla domů cestu autem. Když jsem si stěžovala na recepci, ani se nikdo z vedení neobtěžoval přijít se mnou stížnost vyřídit a po telefonu mi bylo od nějaké madam řečeno, že je jí to lúto. Tahle sranda stála 32tisíc Sk pro 2 osoby, to byl největší můj životní omyl, mohli jsme mít za ty peníze týden slušné dovolené u moře. V životě už nechci lázně ani vidět a Slovensko taky ne!
6. Březen 2005 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
aja (anonym)
Ja se taky připojuji do diskuze.Mám spoustu chorob z nichž nejvíce mě trápí revmatoidní artritýda.Jezdím již 7 let do lázní Jáchymov a mohu vřele doporučit pomáhá mi to a je to tam super.Doufám že letos mi to zase vyjde.Mejte se fajn a naschle v Jáchymově
16. Duben 2006 - 23:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
ajo, tys byla 7x v Jachymove a chces tam jet po osmy? Ty ses ale optimistka. Co takhle vyzkouset voodoo?
17. Duben 2006 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
aja (anonym)
Ahojky Radku,jsem optimistka a proč né.Jetli pojedu se dozvím již brzy.Pokud ministr nezruší křížkové lázně tak to snad vyjde.Mluví se o tom již dlouho čauky
21. Duben 2006 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Ahoj ajo, na rekreaci jsou asi lazne dobry, ale pochybuju, ze tam neco vyleci, jak dosvedcuje tvuj pripad. Ale jinak ti drzim palce, abys jela.
22. Duben 2006 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Radku revmatoidní artritida není až tak vyléčitelná-lažně a rehabilitace jsou jedním z prostředků jak uržet nemocného co nejdýl pohyblivého.Ahoj.j
23. Duben 2006 - 12:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Viki (anonym)
Ajo, mam taky RA a mam si vybrat lazne, takze se mi tvoje doporuceni moc hodi. NAPIS NECO VIC. dik
23. Duben 2006 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
aja (anonym)
Ahoky Jano,díky za zastání.Spousta lidí si myslí,že lázně jsou jen rekreace, ale bohužel nárok na křížkové lázně při Ra je ve stádiju kdy už se to vyléčit nedá,ale pouze pravidelnou rehbilitací je možné oddálit zhoršení stavu.Jsem v částečném invalidním důchodu.Ahoj Viky,záleží v jakém stádiju choroba je a jakou máš z.poj.mě 222/č.n/poprvé poslala do Velichovek/mimochodem hrozné lázně/kde je hlavní procedůra horké bahno a tato léčba mi místo pomoci odstartovala daleko větší problémy.Po návratu se mi začala dělat voda v kolenou co týden mi jí tahali.Protože se ale kolena okamžitě naplnila,tak jsem po čase musela podstoupit synovektomiji.Nyní již sedm let jezdím pravidelně do lázní Jáchymov a vždy je mi po delší dobu lépe a po návratu z lázní jsem daleko více pohyblivá.Bohužel moje nemoc je již v takovém stavu,že podstupuji pravidelně v lázních i Brachyradiumterpii/krabičky/.Jinak si dost pacijenti chválí i Třebon ,nebo Darkov i M.Lázně jsou dobré.V Darkově i M.Lázních jsem byla ještě za totality a také jsem byla spokojená.Pokud by jsi jela do Jáchymova tak to chce alespon drvakát aby to pomohlo.Pozor v Jáchymově je jako na horách ,pokud máš ráda lesy tak je to tam paráda a roste tam spoutu hub i u cesty.Přeji krásné lázně a hlavně aby pomohly.Mějte se fajn všici.
24. Duben 2006 - 1:04
Obrázek uživatele Návštěvník
viki (anonym)
Ajo, dík za podrobné info. Hory mám moc ráda, takže v Jáchymově by se mi asi líbilo. Nerada bych jela někam do "města", Třeboň prý asi stejně nedostanu a Darkov se mi nelíbil (byla tam maminka). Revmat. mi řekla, že mám nárok každý rok 21 dní plně hrazené, mám RA II.st. nasedající na artrozu, takže takový zmatek - na artrozu je dobré teplo, na RA chlad - tak nevím, co se mnou budou moct udělat :-). Mám ještě jeden zásadní dotaz - možná mi můžeš říct, zda je možné u křízkových lázní žádat jednolůžkový pokoj. Nedokážu totiž s nikým cizím bydlet(hl.spát) v jednom pokoji.
24. Duben 2006 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
aja (anonym)
Ahojky viki,já jsem ubytována pouze v jednolůžkovém pokoji na který se připlácí dle kategorije ubytování.Měla jsem se spolubydlícími za totality špatné skušenosti vždy jsem bydlela s paní tak o dvacet let starší.Jednolůžkový pokoj se musí požadovat už v návrhu.Já jsem dnes návrh obdržela tak pokud se nic nezvrtne tak bych měla jet v srpnu.Držím palce aby se ti v lázních líbylo a aby ti pomohly.Ahojky
24. Duben 2006 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj Ajo,prosím Tě kolik se tak připlácí na den-jen orientačně.Díky.
25. Duben 2006 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
viki (anonym)
ajo, až v srpnu? já myslela, že do 3 měsíců od podání!
25. Duben 2006 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
viki (anonym)
Jano, ceník je na www.laznejachymov.cz.
26. Duben 2006 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
lucka (anonym)
Františkovy Lázně prostě nádhera je to už 10 let co jsem tam byla ale jela bych znova hned
26. Duben 2006 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
aja (anonym)
viky,návrh platí skutečně tři měsíce od podání.Záleží právě na tom kdy se návrh pošle do pojištovny.Já jezdím červenec nebo srpen je tam lepší počasí/loni se to nepovedlo,ale to bylo hnusně všade/.Ahojky
26. Duben 2006 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
aja (anonym)
Jano,ceník je skutečně na uvedené adrese.Opět ale záleží na pojištovně.Já mám 222 ta nedolplácí nadstandart/sociální na pokoji a televize/,a tak dopácím podstatně víc než pacijenti VZP.Ahojky
26. Duben 2006 - 20:41

Stránky

Přidat komentář