Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
20 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

LASIK-příliš široké zornice

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Dnes jsem podstoupil vstupní vyšetření na Oční klinice Lexum v Ostravě. Kromě jedné mám všechny parametry takové, že vyhovují operaci. Jediná je nevyhovující a to jsou velmi široké zornice-8,7 mm a 8,5 mm. Lékařka mi říkala, že je to individuální, ale že za šera budu po zákroku špatně vidět, budu citlivější na oslnění, mít kruhy kolem světel apod(ale záleží na mé citlivosti). Nicméně rád si poslechnu zkušenosti co a jak. Já osobně jsem rozhodnut spiš do operace nejít. Je to dost peněz na to, abych na tom byl v noci a za šera hůř, než nyní s brýlemi. Chtěl bych se zeptat, jestli si někdo již nechal udělat zákrok s takto širokými zornicemi a jak vidí v současnosti?
2. Červenec 2009 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
xMx (anonym)
Ahoj, já jsem absolvoval zákrok Lasik v Ostravě-Lexum v roce 2006 a mám taky široké zorničky. Paní primářka mi řekla to samé, co tobě. S výsledkem jsem naprosto spokojený. Vidím dobře a v noci a za šera asi trochu hoř, než lidi, kteří krátkozrací nikdy nebyli. Avšak při řízrní auta v noci nepocituju nějáké omezení. Kruhy kolem světel jsem po operaci měl (spíše hvězdičky), ale nevadily mi a ted už ani nevím, jeslti je pozoruju. Je to na tobě, jak se rozhodneš, já brýle nosil nerad a při sportu mi vadily, tak jsem se nechal operovat a nelituju.
7. Červenec 2009 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
Dnes jsem podstoupil vstupní...Ahoj, mě v Gemini ve Zlíně před operací taky oznámily, že moje zorničky mají rozměr 9mm což je opravdu hodně. Řekli mi, že mě mohou potkat ty samé násladky co popsali tobě, ale rozhodla jsem se to rysknout. Prvních 14 dní po operaci mi dělali hrozně zle světla aut ve tmě...nemohla jsem vůbec za tmy řídit. Ale postupně se to zlepšovalo a zlepšovalo a dnes, dva měsíce po operaci ani jeden z následků které mi popsali na klinice nemám a světla aut už vnímám normálně. Je to ale velice individuální a záleží jen na tobě, jestli to riskneš nebo ne. Přeji správné rozhodnoutí :o)
28. Březen 2011 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Getik (anonym)
Ahoj, mě v Gemini ve Zlíně...Dobry den, mel jsem ty same problemy tzn. siroke zornicky. Nikdo me ve Zline pred nicim nevaroval. Operaci jsem podstoupil a doted mam obrovske kruhy kolem svetel, vidim spatne za sera a celkove videni se zhorsilo. Pred operaci jsem byl dalekozraky. Jsem rok a pul po operaci a ja lituji, ze jsem do ni sel. Mam pokazeny zrak na cely zivot a nevim co dal...
11. Březen 2013 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Mám po laseru taky zničené...A doktoři Tě před tím nevarovali? Nebyl jsi nějaká riziková skupina?
13. Březen 2013 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Hodně jsem si toho o operaci očí načetla na gemini.cz ale zajímalo by mě kterou metodu zvolit? Nebo ji volí sám lekař po vyšetření? A myslíte že mi ze 7 dioprtii mohou stahnout na 0? Nebo mam počitat jen se sniženim? I když i to by bylo lepší než nic…
17. Červen 2015 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
ty (anonym)
Hodně jsem si toho o operaci...Jako nečteš co tu mají lidu za pot?že po laseru?? Metodu volí dr podle stavu očí tj logický že si nemůžeš určovat. Na gemini se dočteš akorát tak samochválu , čti si zkušenosti lidí...hlavně těch co jim to zmrvili. Je to nevratný zásah.
17. Červen 2015 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Marky (anonym)
No procento těch u kterých se zákrok nepovede samozřejmě existuje, ale pořád je to v počtu s těmi komu operace pomohla minimum lidí… Navíc ne vždy muže všechny okolnosti ovlivnit přimo doktor! Plivete tady na očni kliniky oheň zbytečně
21. Červen 2015 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
aha (anonym)
No procento těch u kterých...Proč jednomu dr.řekl že mä rohovku v pohodě a když se šel radši zeptat na druhý názor tak ho odmítli že ji má tenkou možná by to šlo ale reoperace v případě potíží těžko. Kdybys spadal do procenta který vidí hůř než předtim taky bys plival.
22. Červen 2015 - 0:21
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Myslim že jsem to četl na wwe.uspesnalecba Zakázaný lasik...atd No každopádně je to nevratný zásah a dost drahý
22. Červen 2015 - 0:23
Obrázek uživatele Návštěvník
ty (anonym)
No procento těch u kterých...Jsi to podstoupil ??? Kamarád má velký pot?že a to že se to jinym vydařilo mu bohužel nepomůže.
22. Červen 2015 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Máta (anonym)
Tak ja jsem byl u tři ruzných doktorů a všichni mi řekli to samé. Dneska mám zase parádní zrak a s žadnymi nasledky se nepotýkám. Je mi lito těch co mají po operaci problémy….
1. Červenec 2015 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolina (anonym)
Taky patřím mezi ty, kterým operace dopadla na výbornou. S výsledkem jsem spokojená, ze 7 a 7,25 dioptrií mi zbyla na každém oku cca 0,25 dioptrie, Brýle ani kontaktní čočky už nepotřebuji a vidím lépe než před operací s kontaktními čočkami. Jestli se vada časem zhorší těžko odhadovat. Doufám že už ne
19. Červenec 2015 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
bompi (anonym)
Já jsem taky slyšela od známé, že gemini je dobrá klinika. O zákroku také uvažuju, akorát mám strach, že se mi to zase zhorší a budou to vyhozené peníze
24. Červenec 2015 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Facil (anonym)
Tak než zákrok podstoupíš jdeš na vyšetření a podle toho probíráš možnosti s doktorem, takže se běž nechat vyšetřit a uvidiš co bude :)
18. Srpen 2015 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Tak já třeba mam brýle protože mi sluši a proto bych se jich nezbavovala, ale jinak bych proti operaci rozhodně nic neměla…A ten tvuj znamy nepatřil třeba do nějaké rizikové skupiny? Vím že se tohle muže stát, ale ja moc lidi co by jim po operaci nastali nějaké komplikace teda neznam.
18. Prosinec 2015 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Tak já třeba mam brýle...Když někomu někdo nebo něco amputuje nohy, tak už nebude nosit boty. Ale s brejlema je to něco jinýho. Brejle mužeš nosit i po voperaci - když ti teda slušej. Akurát bys z nich musela ve voptice nechat vyndat dioptrický skla a nechat si tam dát vobyčejný.
18. Prosinec 2015 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Majus7 (anonym)
Ahoj na operaci jsem byla, operovali mi obě oči a dnes vidim zase jako zase jako dřiv. Spousta lidi se bojí že to je nebezpečné, nemyslim si ale určitě tu rizika byt mohou a pevně věřim že na lepších klinikach se toto s pacienty probírá. I semnou doktor po vyšetřeni probral jaké mame možnosti, takže je jen potřeba vybrat pořádnou kliniku!
19. Prosinec 2015 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Facil (anonym)
Tak než zákrok podstoupíš jdeš na vyšetření a podle toho probíráš možnosti s doktorem, takže se běž nechat vyšetřit a uvidiš co bude :
22. Prosinec 2015 - 20:37

Přidat komentář

Reklama

Reklama