7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Lancome a spol.

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Ahoj,jsem již naprosto zklamaná make-upy obvyklých značek od Miss sporty, přes Avon, Max Factor...až k L'Oreal.Rozhodla jsem se, že budu investovat, a chci si poprvé v životě koupit opravdu dobrý (nejlepší) make-up. Prosím, poraďte mi! Napadly mě make-upy od Lancome, Estée Lauder, a tak, ale mám strach. Prosím všechny o zkušenosti s touto kosmetikou! Resp. mi dávejte typy na nejlepší make-upy. Děkuju moc.
21. Listopad 2005 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
zůza (anonym)
Ahojky,dělám s kosmetikou, tak snad ti můžu poradit.Jde o to jakou máš pleť? Zda mastnou a budeš potřebovat make-up matový či problémovou a koupíš si krycí..chce to zkoušet. Já používám make-up od Vichi s liftingem a jsem maximálně spokojená.Důležité je také jaký krém pod m užíváš a sjednotit pudr. Lancom má dobré m a velký výběr a Dioru se povedl pudr 2v1, ten je úžasnej.Také sem hledala dlouho a to jsem z branže,papa a šťastnou ruku není to zrovna malá investice.
22. Listopad 2005 - 8:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Samurajka (anonym)
Taktéž jsem vyzkoušela několik make upů. Docela mi vyhovoval od Lancomu - rozjasňovací. Nebyl špatný. V současné době používám od Vichy s liftingem,jsem s ním spokojená, zdá se obdobné kvality jako od Lancomu, jenže je asi o 400 Kč levnější.
22. Listopad 2005 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Moc děkuji.Já mám spíše mastnou pleť. Na Vichy jsem úplně zapomněla, to je taky výborná kosmetika.Vyrábí vichy make up vhodný pro mě? A mají i korektor a pudr? Poraďte, prosím.
22. Listopad 2005 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Soňa (anonym)
Ahojky, docela si potrpím na kvalitní kosmetiku, se kterou mám výborné zkušenosti. Mám makeup od Estée Lauder ( Ideal Matte ) a přes to používám ještě bronzující pudr, efekt je skvělý, naprosto sametová pleť, jako broskvička! Zajdi si do salonu v Praze nebo jinde a poptej se, dobře ti poradí a vyplatí se to....
22. Listopad 2005 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Soňo, moc děkuji.Mohla bys mi, prosím, ještě poradit, jaké odstíny make-upy Estée Lauder mají? S tím mívám většinou problém, protože jsem velmi bledá(dobře mi "sedí" odstín 010 od Lancome).Děkuji moc
23. Listopad 2005 - 10:23

Přidat komentář