6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kypřící prášek do perníku z roku 1985

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ludmila (anonym)
Našla jsem doma starý kypřící prášek do perníku z roku 1985 a když jsem ucítila jeho výraznou vůni, zkusila jsem z něj upéci perník. Už při pečení se bytem linula intenzivní vůně perníku a teprve tehdy jsem si uvědomila, že v současných prášcích ať už Oetker, Vitana nebo jiných, asi něco chybí nebo je tam potřebného koření příliš málo. Máte podobnou zkušenost? Přidáváte do perníku nějaké koření pro zlepšení chuti a vůně?
24. Září 2012 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
mě (anonym)
se spíš zdá, že když ten prášek tak dobře fungoval a voněl i po téměř 30-ti letech, tak tam bylo těch přísad trošku moc, ne? I kypřící prášek má nějaké datum spotřeby a pochybuju, že je to tak dlouho.
24. Září 2012 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
ona ne každá kuchařka je odkázaná na namíchaný kypřící prášek. Co tak používat perníkové koření? Pokud to neumíte namíchat, je možno směs koupit u mnoha prodejců hotové a dávat dle chuti a vůně. Jedna např tady-ale je jich víc.. http://www.korenisveta.cz/e-shop/koreni-bez-soli/pernikove-koreni-50g.php?vmcchk=1
25. Září 2012 - 0:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Už jsem chtěla jásat, že jsem našla recept na perník (který byl na sáčku)z let před rokem 89,ale bohužel. Synům moc chutnal, ale recept nemám a žádný se mu nepodobá.
8. Listopad 2015 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Zdravím a přeji krásné Velikonoce. Také sháním recept na perník z původního sáčku od Vitany Kypřící prášek do perníku. Bohužel jsem ten starý sáček asi před třemi měsíci vyhodila v domnění, že no nových sáčcích bude opet ten starý výborný recept. Bohužel, není!! Chci se zeptat, zda z Vás některá tento recept nemá uchovaný. Pokud ano, prosím, podělte se s námi o něj. Děkuji předem.
14. Duben 2017 - 11:44

Přidat komentář

Reklama

Reklama