7118 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Novinka do gyne (anonym)
Uz jste zkouseli Moderni fototerapii pro Gynekologii?Jedna se o pristroj Biostimul BS 601 ktery se pouziva na veskere zanetlive stavi,poraneni v oblasti genitalii a regeneraci.Mrknete na ONLINE pujcovnu v CR www.bezbolesti.eu
27. Leden 2011 - 12:16
Pavlina (anonym)
Kvasinky a podobne jsou domaci hlavne ve streve a maji to jen kousek na nase genitalie a dal. Prenasi se velice snadno. Kremy a zavadeci tablety a podobne nic nevyresi.Je treba trochu zmenit dietu/vyhnout se zejmena cukrum a bile mouce/ . Dulezite je vycistit si strevo asi nejucinejsi a nejrychlejsi je hydrokolonoterapie /vymyti streva vodou. Klystyr domaci vam moc toho nevyresi a samozrejme nejake ty bylinky na viry a plisne. Dobry je cesnek, hrebicek, aloe vera a urcite najdete mnoho levnych a prirodnich zdroju. Je to skutecne uleva se zbavit toho sileneho paleni, svedeni a vytoku , ja osobne jsem z toho byla dost nestastna, i kdyz zezacatku jsem si rikala,ze ta kolono terapie nebude asi nic prijemneho a dost dlouho to odkladala, nez jsem se odvazila jit,ale je to nejlepsi , co jsem za posledni roky pro sebe udelala. doporucuji
27. Leden 2011 - 23:39
zdenka (anonym)
Zkuste léčení na dálku - posílání energie. p.Suchánková pomáhá zadarmo, určitě Vám pomůže. přikládám odkaz pacientky, která se léčila na dálku s Candidou v krku http://www.biotronik-suchankova.cz/reference/CandidaHH.pdf
28. Leden 2011 - 1:15
Novinka do gyne (anonym)
Uz jste zkouseli Moderni fototerapii pro Gynekologii?Jedna se o pristroj Biostimul BS 601 ktery se pouziva na veskere zanetlive stavi,poraneni v oblasti genitalii a regeneraci.Mrknete na ONLINE pujcovnu v CR www.bezbolesti.eu
30. Leden 2011 - 16:42
Eva (anonym)
Taky jsem měla celé svátky kvasinky, které byly urputné. Vzala jsem si na ně Gyno Pevaryl a bylo rázem po problémech. ALE! Při sexu mě děsně pálí v pochvě, nikdy jsem takové problémy neměla... Není to tím, že bychom něco dělali jinak. Pořád to je to to samé a to už spolu spíme rok. Šla jsem tedy na vyšetření, na stěry z pochvy a zjistili pouze čistý obraz výsledku, což znamená, že žádnou mykózu ani nic jiného v pochvě nemám (ani v děloze). Zítra jdu za doktorem se poradit znovu, ale jestli na nic nepřijde ani mi na to nic nedá, tak si koupím Cicatridinu. Má pomáhat hojit sliznici. Tak jsem zvědavá. Jinak pro ty, které trpí mykózami atp. Já po každé menstruaci mám takový zapáchavý výtok, je to nepříjemné. Tak si vždycky vezmu Pharmatex (je to spermicid, ale je opravdu zázračný!) a do konce cyklu mám po výtocích :) Žádný zápach, nic... Můžete to zkusit, i když za to ruku do ohně nedávám (nevím, jaké přesně mykózy máte). A hodně dobrý je Gyno Pevaryl, mně opravdu moc pomohl, ale po dobu léčby ty čípky trochu pálí (píšou to i v letáčku). Ale to se pro to zdraví vydržet dá :) Takže vám všem držím palce! ;)
1. Únor 2011 - 15:33
tajatajovna (anonym)
zkuste MMS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1007&postdays=0&postorder=asc&start=0
4. Březen 2011 - 12:30
Danča (anonym)
Ahoj holky, prosím Vás o...Zkus www.prirodajelek.cz a jablečný ocet...já mam po problémech:)
8. Březen 2011 - 1:12
Zuzka (anonym)
mě se na výtoky osvědčil candiol a candisan. Brala jsem to asi měsíc a musím zaklepat...zatím je to bez problémů. Ten Candiol bral i manžel, ať se přeléčíme oba. Kape se na vody, je sice trochu chuťově nepříjemný, ale dá se to. Candisan jsem pak kapala na tampon a na noc jsem si to zaváděla.
8. Březen 2011 - 8:43
Zuzka (anonym)
jo a taky nepoužívejte na mytí intimních partií mýdla, ani různé ty pěnivé sprcháče. To taky napomáhá kvasinkám.Teď už si fakt dávám pozor čím se myju. Protože ty svědivé výtoky, to je fakt očistec.
8. Březen 2011 - 8:47
Radka (anonym)
Mila Radko, mela bych dotaz, jako pubertacka jsem trpela na kvasinkove onemocneni a moc rada bych vedela co je asi tak nejlepsi jist a pit, v podstane mam velmi caste svedeni venkovni pochvy a neustale vytoky, ale trva to uz leta, gynekologove to resili neustalymi mastemi a tabletami na protisteni organizmu a uprime receno bez nich to nemam tak casto, ale vraci se to a ja bych to radsi resila upravou toho co jim nez chemikaliema. Prestala jsem pit kavu i alkohol, misto cukru si do caje davam med, caj piji pomerne casto s matou a zazvorovym praskem a skorici jen to asi neni vhodne, jinak jim hodne paliva jidla nebot miliji indickou kuchyni, jim hodne ryby a krevety, ryzi obcas brambory a hodne lusteniny a zeleniny, cesnek temer davam do vseho ale je fakt ze si obcas dopreji toust s nutelou, nebo dzus a to je cukrova bomba,nejim salamy jen syry jakekoliv. Tak bych jen chtela vedet co mam uprednostnit a co vubec nekonzumovat. Predem mockrat dekuji za odpoved a preji krasny den. Take ziji v Anglii takze cokoli je tady na trhu co se tyce jidla zkusim pokud mi muzete poradit dekuji Radka
10. Březen 2011 - 23:54
Laura (anonym)
Ahoj, taky bych se ráda podělila se svými zkušenostmi.. já trpím kvasinkami a vším tím okolo už skoro pět let a to mi je teprve 20. Vlastně tím trpím od té doby, kdy jsem zahájila sexuální život. Ze začátku jsem to měla tak jednou za půl roku, pak byly i období kdy jsem to mívala každý měsíc. Doktory jsem vystřídala tři - ani jeden mi nedokázal pomoci jinak, než do mě horem dolem cpát prášky, ATB, vaginální čípky. Jo sice to pomohlo, ale jen na pár dní a za dva tři týdny mě pochva začala svědit zas. Výtok? Ten mám denně. Taky jsem jednou měla i chlamydie a streptokoka, který mě dostal až do nemocnice. Sex s partnerem je pro mě utrpení. Naštěstí je tak tolerantní a milující, že ode mě ještě neutekl. Přeléčený byl taky několikrát, ale nikdy v něm nic nebylo. Byla jsem i na imunologii, imunitu ale oslabenou nemám. Nedávno jsem ale zjistila, že to může být i těmi cukry. Tak to teď zkouším, vysadila jsem veškeré sladkosti, kromě ovoce, a je to pro mě velký boj, protože sladké miluju. Taky jsem zařadila do svého jídelníčku bílé jogurty, které bytostně nesnáším. Zatím ale žádné změny nepozoruju a bojím se, že se to se mnou potáhne už napořád.. :(
22. Březen 2011 - 21:40
eva (anonym)
Ahoj, taky bych se ráda...Ahoj, tem potvurkam se dari v kyselem prostredi - asi mas kysele ph v tele. Cukry a mlecne vyrobky jsou hodne kyselotvorne, naopak cerstva zelenina je zasadotvorna. Skus nejist sladke a vypustit jogurty a melo by jse to zlepsit.
22. Březen 2011 - 23:23
Laura (anonym)
Ahoj, tem potvurkam se dari v...Ahoj, díky za Tvůj názor. A jak to zjistím, to ph v mém těle? A to mám vypustit i bílé jogurty? Myslela jsem, že ty bílé proti tomu taky nějakým způsobem bojují
23. Březen 2011 - 12:30
Dana (anonym)
Ahoj, tem potvurkam se dari v...no nevím, mě zas doktor doporučoval na kvasinky jogurtovou sedací lázeň. Nakonec jsem to řešila tamponem na noc, namočeným do jogurtu. Ale sladké je třeba vypustit v každém případě. Mě teda nejvíc pomáhá Candisan a Candiol. A hlavě HY-intima na mytí. Po mnoha vyzkoušeným prostředcím na intimní hygienu, je to jediné co mi sedí a jsem bez těch potvůrek.
23. Březen 2011 - 13:09
Dad (anonym)
Já jsem se taky dost trápila, vyzkoušela jsem toho hodně..nejvíc mi asi pomohly grepové kapky Greposept jo a ještě jsem podstoupila autovakcínu, tím se to zlepšilo a pak ty kapky mě z toho dostaly uplne..samozřejmě je potřeba taky upravit jídelníček, ale já jsem třeba nikdy nepozorovala, že by nezdravé jídlo a cukr měli na to nějaký extra velký vliv..ale snažím se jíst zdravě, dodržovat pitný režím, ráno piju na lačno zelený jíl od Popova, občas si dám lactobacily, ostropestřec, hodně piju, ale to jsem tak dělala vždycky a trápila jsem se,po těch kapkách se mi to upravilo a ted jsem za poslední rok kvasinky měla jen jednou, vzala jsem si jednu tabletku Canestenu a bylo to hned pryč. Jo ale co pozoruju, že mi nedělá, když jsem třeba celej den v nějakých uplých džínách, dávejte se pozor na vlhké intimky, tanga třeba nosím,ale doma hned šupnu do nějakých bombarďáků, kvasinky milují vlhko a teplo, tak na to pozor. Intimní mydlo používám od Cannadermu a jeste mam od gynekoložky doporučené tobolky Gyntima probiotica forte, někdy si je občas dám jako prevenci
23. Březen 2011 - 17:34
M. (anonym)
Ahoj, jak vidim, s kvasinkama bojuje plno z nás ! Já už od listopadu minulého roku. Začalo to nevině, začla jsem brát vag. globule, ze zacatku jen na 3 dny. Po měsící se mi to opět vrátilo, a to už se mi zdálo divné, tak jsem dostala další i s krémem pro partnera.Dodržovaly jsme vše co nam doktor řekl. Ale ani to nepomohlo, v lednu se to oběvilo zase! Od te doby tam jsem jak doma, každý měsíc aspon dvakrat, zkouší jiné léky,jiné krémy a nic..Ikdyž mi doktor řekl,že sex mít muzu,pokud neberu žadny globule atd., s kondomem tak na někdy nemám ani chut, kdyz vim že do týdne budu u lékaře.s nebo bez, pořád ty problémy mám.. :/ a to mi je teprve 18 roků. Momentálně beru vag.globule Dafnegin a mast já i partner Pevaryl. Budu ráda za každou radu ! A přeju hodně štěstí.
11. Duben 2011 - 21:15
Pavla (anonym)
Dobrý večer, prosím poraďte někdo, co mám dělat... Je mi 21, asi před rokem jsem si nechala napsat antikoncepci, abych si srovnala menzes, bylo mi po ní zle, tak jsem ji zase vysadila a od té doby skoro vždy po prvním sexu po menzes mám já i přítel kvasinky (i někdy z ničeho nic). Lékař mi psal čípky, masti pro oba atd... nic nepomáhá. Někdy nemáme třeba 2 měsíce vůbec problémy, ale někdy je to fakt příšerný. Přítel má horší a horší průběh... Taky menzes jeden měsíc nemám, pak mám krvácení třeba 3x do měsíce.. Děkuji mockrát za rady!
23. Duben 2011 - 20:24
Šárka (anonym)
zdravím, někdo se tady ptal jestli pomáhá tibetská houba. Já měla problémy snad rok a nepomohlo mi vubec nic, začla jsem pít kefír z tibetské houby a musim říct, že potíže jsou pryč. Stačí pít 2deci denně a je po problémech, samozřejmě až za delší dobu.
1. Květen 2011 - 10:27
Tereza (anonym)
Dobrý den, Mám mikózu, dnes večer si beru poslední čípek, mastičku stále mám a měla bych ji domazat až do konce. Za 1) se chci zeptat, zda je nutná léčba i partnera a za 2) po jak dlouhé době můžeme mít opět sex? Předem děkuji za odpovědi.
6. Květen 2011 - 22:27
Parazit (anonym)
Samozrejme k lecbe prispeje zmena stravy hlavne omezit cukry, bilou mouku, zvyzit celkove PH v tele /prijem ovoce a zeleniny/ pomuze cesnek, ktery je antibakterialni a taktez odcervovaci, pri vetsi infekci je treba odcervit telo pomoci chemie jako mebendazol/vermox/ a nebo pirantel pamoato /trilombrin/. Nekdy je treba brat i 2 -3 krabicky za sebou. Tez existuji jine odcervovaci metody prirodnejsiho typu jako mlety rebicek, dy?ova seminka. Parazite totiz taktez vylucuji toxiny, ktere jsou pro nase telo drazdive. v pripade Roupa detskeho, ktereho ma u nas v podstate kazdy ve vetsi nebo mensi mire a zije krome streva, jatrech take v zlucniku,slinivce, urogentalnim traktu, podkozi a zilach.Muze zpusobit opakovane zenske vytoky a zanety mocoveho mechyre. Od roupa muzeme take ocekavat ekzemy, ale i embolie, trombozy, ale take rad ucpava zlucovody. Pri odcervovani je dobre , aby soubezne se odcervil i partner a to i kdyz zadne priznaky nema. Rychle pusobi taktez vyplach tlusteho streva, pri vytocich je dobre ho provadet.
7. Květen 2011 - 0:17
Koukač (anonym)
Milé vagíny, přeji vám mnoho zdraví.
25. Květen 2011 - 16:20
mandarinka1 (anonym)
Dobry den, Mam 26 rokov, bez operacii. Uz dlhe obdobie mam traviace tazkosti. Na prvom sone pred rokom a pol mi nezistili nic, takze som bola poslana na gastro. Tam ma liecili tri krat na helicobactera, avsak neustale moje tazkosti neprestavali. Po prelieceni helicobactera som cakala dlhe mesiace, ale moje tazkosti ako zapcha alebo nepriechodnost zostavali, chvenie(trasenie, alebo daky pohyb v) brusnej dutine. Nasledne mi z toho trasie srdce. V podstate po prelieceni na helicobacter pylori, mi nezistili nic a moja diagnoza znie ako chronicke drazdenie hrubeho creva. Neustale som mavala hlieny v stolici, naposledy uz aj krv. Najnovsie mi zistili pred mesiacom a pol cystu na pravom vajecniku. Tu som sa snazila prirodzene prostrednictvom byliniek rozpustit. Myslela som si, ze to je pricina mojich tazkosti. Cysta sa rozpostila ale tazkosti ako nepriechodnost criev, unava, malatnost, teraz uz aj zvisena teplota neustale pretrvavaju. Jednoducho som nepouzitelna, lebo sa mi aj tazko stava z postele, vzdy sa zobudzam spotena, v noci sa mi nie dobre spi kvoli tomu, ze mi potrava v crevach neprechadza. Po tom ako mi zmizla cysta a tazkosti nepresli, tak som bola znovu poslana na sono. Tam mi zistili tekutinu v douglasovom priestore. Gynekolog ma poslala na na testy ako chlamydie, hpv, mykoplazmy. Vsetko negativne. Teraz mi povedal, ze ta tekutina moze byt z rozpustenej cysty. Avsak mne stale byva zle, teraz som dokonca dostala aj skor menzes o tyzden co moj menzes vzdy byva presny ako hodinky. Domnievam sa dakeho maternicoveho zapalu a chcem aby ma odoslali na CT. Moze to byt zapal v dosledky mykozy. Viete mi nieco poradit? Ako dlho zostava tekutina v douglasovom priestore ak cysta praskne. Dakujem.
31. Květen 2011 - 17:39
annara (anonym)
Dobrý den, trápí mě výtok, v lékárně mi doporučili tyto globule GLOBULUS CUM NATRIO TETRABORICO 0,6 CSC, mohu se Vás paní doktorko zeptat, vadí nebo respektive přeruší mi účinnost antikoncepce? Musím se tedy při sexu ještě nějak chránit? Děkuji za Vaši odpověď
31. Květen 2011 - 21:09
jarmila (anonym)
Dobry den, Mam 26 rokov, bez...milá mandarinko jestli by jsi měla zajem se dovědět něco o bylinné léčbě bez chemie a jiných chemických léků napiš rada by ti doporučila a poradila co s tým ? Vím že by to byla dlouhodobější léčba ale určitě účinná mnohém ženam pomohla . S pozdravem Jarmila napiš: mandy08@centrum.cz
1. Červen 2011 - 20:58
jarmila (anonym)
Dobrý den, trápí mě...Milá annara - na vytok mame i bylinky pokud by jsi chtěla využít produkt bez chemie tak si na spravné adrese - mohu doporučit ??? Jarmila mandy08@centrum.cz
1. Červen 2011 - 21:02
Alča F. (anonym)
Dobrý den,jsem tu nová,ale...Ahoj Renatko, procházím si přesně vším tím, cos popsala a taky jsem slyšela o účincích tibetské houby. Teď ji piji, ale začínám ztrácet naději... Od jedné paní jsem slyšela, že problém mizí tak do týdne užívání (větší hrnek každý večer), ale kefír piji už měsíc a nic se nelepší... Mohla bych se tedy zeptat jakou zkušenost máš ty, za jak dlouho problém zmizel? Moc děkuji... Alča
3. Červen 2011 - 11:39
Ondra (anonym)
Pro všechny! Zkuste mou léčbu. Vykašlete se na veškeré diety typu nejíst cukr, nejíst bílou mouku atd. a další hovadiny.Tělo, které strádá není schopno eliminovat bakterie. Dělejte tohle:nesedťe u počítače a hýbejte se jak nejvíc to jde, pracujte a hlavně hlavně neřešte Candidózu jako takovou. Nemyslete na ni.Myšlenky svým způsobem usměrňují pochody v těle tak, že se samo chová identicky. 1...Zařadťe a to je hodně důležité velkou dávku laktobacilů Acidophilus v tabletách-doporučenou dávku vynásobte aspoň dvakrát a užívejte.Při nejhorším dostanete max. průjem. 2...Pijte kefíry a hodně, třeba i sladké jahoda, nezáleží, podmáslí, acidofilní mléko. Dále jak tady bylo zmíněno kefíry z Tibetské houby. Čím víc vypijete aniž byste měli nějaké výrazné problémy tím lépe. 3...Kupte si kvalitní odšťavňovač, lis pomalo otáčkový, né centrifuga!!! A každý den si zhotovte štávu třeba tato směs(kapusta, mrkve, ředkvičky, okurka, ledový salát) a vypijte min. 0,5 litru šťávy. Hodné bakterie požírají kvasinky, a pokud máte mykózu tak jich máte málo a co je dležité mít správné vyčištěné střeva + správné PH, což kvasinky nesnášejí. O to se postarají právě ty zeleninové šťávy. Cukr omezte pouze tak, že nebudete jíst vyloženě sladkosti a pečivo třeba tmavší celozrné ale toť vše jezte jinak vše. Striktní vymezení dietního režimu totiž imunitu oslabuje a ta musí být silná. Tak hodně zdaru :)
10. Červen 2011 - 15:36
karelŠtvrtí (51 (anonym)
já mám klíště na zadku, a to mi vadí. Taky se bojím, aby mi neuškodilo. Nevíte - nezpůsobuje klíště taky demenci? jinak vím , že na tom nejsem dobře, ..vím to
10. Červen 2011 - 22:32
Luci (anonym)
Ahoj, chci se zeptat.. jak se dá chránit před vaginální mykózou když chodím na aquaerobik..?
11. Červen 2011 - 19:44
Karel (anonym)
Nejbežnejšie perorálne...Kožař mi předepsal 3 tablety Diflucanu a zbavilo mě to plísně na chodidlech a dlaních skoro na rok, ale od té doby mi to nechce předepsat že prej je to silné a drahé a předepisuje to jen v nejhoršim, mažu už několik let canesten, canespor, myfungar, micetal, salicilovou mast a jiné protiplísňové masti a nic mi plíseň nevyléčí, jen jí udržuje v přijatelné míře. Uvažuji o nákupu Diflucanu na černém trhu. Nevíte jestli by pomohla změna lékaře?
18. Červen 2011 - 16:49

Stránky

Přidat komentář