13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kvalitní MBA vzdělávání

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Ahoj, chci se zeptat, zda byste mi doporučili studovat MBA, zda mě to může opravdu k něčemu posunout a něco se naučit. Líbí se mi Uniam.us, takže asi zkusím to - mám pozitivní reference lidí a i samotná organizace na mě působí solidně, přímo jsem se s nimi bavil. Co vy na to, studoval jste někdo MBA, jaké? Díky.
6. Květen 2014 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
ů (anonym)
Ahoj, chci se zeptat, zda...MBA je pro blbce. Ale proto tě to asi zaujalo. Podepíšeš se Anna a pak napíšeš, že jsi se s nimi BAVIL.
18. Květen 2014 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Ahoj, uniam.us můžu jenom doporučit, sám tam jsem na Perfekci v managementu a vážně dokážou naučit to, co je třeba do praxe, není to jen biflování a přednášky.
8. Červenec 2014 - 9:37
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Za 60-100 tisíc si můžeš tento titul koupit a nemusíš pro to hnout prstem. Kdo ho má, dává tím najevo, že je bohatý a může si to dovolit. Takových kreténů znám ve svém okolí několik (master of business administration = mistr v úřadování).
8. Červenec 2014 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
jojo (anonym)
Za 60-100 tisíc si můžeš...Přesně tak, je to pro hlupáky, pro lidi, co na víc nemají a chtějí mermomocí nějaký titul.
8. Červenec 2014 - 17:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
Ahoj, ja na Uniam studuji a musim rict, ze zkusenosti mam vyborne. Muj zamestnavatel je spokojeny, ze se vzdelavam a zvysuji kvalifikaci a je pravda, ze i v praci mi to pomohlo. Delam obchodni zastupkyni. Navic me muj zamestnavatel na studium prispiva. Tak za me mohu jen doporucit.
22. Červenec 2014 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
cn (anonym)
Ahoj, ja na Uniam studuji a...No co jiného také můžeš napsat.
22. Červenec 2014 - 19:56
Obrázek uživatele Návštěvník
ouha (anonym)
Ahoj, ja na Uniam studuji a...University of Applied Management je rozhodne divna. Uvadene sidlo v USA je dle googlemaps nejaky jednopodlažní domeček, kde sidli jakysi registrator firem. Hadam neco jako u nas zname officehousy. Na vyžádání odmitaji predlozit akreditaci. Seznam lektoru jakbysmet. Na svych strankach maji smyslene reference jakoby z facebooku.
22. Červenec 2014 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Vybete si nějakou školu která je členem CAMBAS (česká asociace). Uděluje i vlastní akreditaci(samozřejmě že daná škola musí mít i akreditaci od zahraniční university aby mohla MBA vydávat)a hlídá úroveň a kvalitu studia. Tím se vyhnete degree millům a pofidérnímu studiu které V8m nic nedá. www.cambas.cz
28. Červenec 2014 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliška (anonym)
University of Applied...Souhlasím - University of Applied Management je opravdu podezřelý ústav. Také mi nezaslali žádné materiály ani bližší informace ke studiu, natož akreditaci a seznam lektorů. Smyšlené reference a pochybné webovky, kde nelze dohledat většinu klíčových informací věrohodnosti jistě nepřidají.
17. Srpen 2014 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ze zkušenosti bych se raději zaměřila na opravdu kvalitní studium (www.cemi.cz) - neměla jsem problém s doložením akreditace natož s lektory či kvalitou výuky. Na studium mi přispěl zaměstnavatel, náplň studia přesně odpovídala mým pracovním požadavkům na rozšíření kvalifikace. Díky znalostem jsem se dokonce dostala na lepší pracovní pozici ve firmě.
7. Leden 2016 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
ahoj reklamko (anonym)
Ze zkušenosti bych se...Vypadá to tak, že dnešního dne těch pár studentů z CEMI dostalo seminární práci: Pochval naši školu na všch diskuzích. Spamujte nenápadně, ale důsledně.
7. Leden 2016 - 11:48

Přidat komentář

Reklama

Reklama