98 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kúra 309 (na hubnutí)

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Naďa (anonym)
Ahoj, dostala jsem dopis s nabídkou na hubnutí kůrou s oficiálním názvem "309". 3 dny vybraná, dietní strava, pak nulová dieta, po 9 dnech až 9 kg dolů (spolu 12 dnů). Z toho ten název. Máte s ní někdo zkušenosti?
14. Listopad 2005 - 13:38
Jana (anonym)
Nekupuj to!!! Začni zdravě jíst a hlavně cvičit a kila půjdou dolů zaručeně a trvale.
14. Listopad 2005 - 13:45
Naďa (anonym)
Skutečně nikdo tuhle kůru nezná? Moc by mi vaše zkušenosti pomohly, protože cvičit téměř nesmím (pro několik těžkých operaci). Dík.
21. Listopad 2005 - 11:33
Olina (anonym)
Pokud by něco z těchhle přípravků fungovalo, výrobce by si doběhl pro Nobelovku.
21. Listopad 2005 - 17:15
-- (anonym)
Lidi,přestante už věřit na ty dietní blbiny.Je to jen tahaní peněz z vašich pěněženek....
21. Listopad 2005 - 20:27
Naďa (anonym)
Máte pravdu, holky. Už jsem se rozhodla a házím na to kakanec. Mějte se fajn.
23. Listopad 2005 - 11:06
Klára (anonym)
ahojky lidi, jelikož jsem podlehla reklamě v časpose. objednala jsem si kúru 309. dneska tedy držím dietu podle této kúry 3.den a mám už dole 3,5 kila. je pravda, že mě to aspoň donutilo jíst zdravě, když už jsem do toho vrazila 800 korun. ale mám z toho dobrej pocit, a určitě to zabírá, protože nápoj obsahuje ananas, a ten určitě spaluje tuky. můžu tedy z vlastní zkušenosti říct, že po týhle kúře zhubnete. otázkou je jak to dlouho vydrží. moc tomu nevěřím, že pak můžu jíst vše co chci, jak to píšou v návodu. prostě se teď budu hlídat a doufám, že jsem ty peníze nevyhodila jen tak. přeji hezký den.
1. Prosinec 2005 - 14:10
Lenka (anonym)
No jo, někdy zaplatíme nejvíc peněz právě za ten impulz...Ke shozenejm kilíčkům gratuluju.
2. Prosinec 2005 - 13:57
Zdenka (anonym)
Prosím adresu kde se objednává
13. Prosinec 2005 - 12:40
Iva (anonym)
Došla mi taky tato nabídka poštou, zatím jsem nepodlehla. Vyzkoušela jsem již hodně zaručených přípravků a jsem na tom pořád stejně (váhově, ne finančně).Tak zatím nevím. Objednávky jsou možné na tel. 810 800 060.
13. Prosinec 2005 - 13:07
Slepice (anonym)
No to urcite, za 3 dny nedas dole 3,5 kila ani kdybys nezrala vubec nic. A ananas ti je na taky na dve veci, protoze se davno zjistilo, ze ackoliv obsahuje enzymy, ktere urychluji metabolizmus, obsahuje taky spoustu cukru, z ktereho se naopak tloustne. Takze nezvan dilerko, uz si tady propagoval nekolik vyrobku, kdybys je vsechny vyzkousela a zhubla kolik pises, vazila by si 4 kila padesat jako nemluvne...
13. Prosinec 2005 - 14:32
Alca (anonym)
Holky kašlete na to.Já to obědnala a byly to jen vyhozené peníze. Jakmile něco takového budete číst raděj to přeskočte nebo vás to dostane a vy přestanete normálně uvažovat a řeknete si, co když tohle funguje a objednáte to.Z vlastní zkušenosti funguje cambridge diet zhubla jsem 6kg, kamarádka 7kg, a další kamarádka5kg. Je to sice první 3 týdny dost velká dřina udržet se jen na tom, ale výsledek stojí za to.
2. Únor 2006 - 9:35
Mozi (anonym)
unfortunately I don't understand your language. but I want to know more about this medicine. Please give me more details about it or introduce me with another site in English about it. My e-mail is mozi"aol.com. Thank you.
27. Duben 2006 - 12:58
Mike (anonym)
Já jsem to objednal a ozvu se, jak jsem dopadl.
14. Červen 2006 - 7:54
la (anonym)
to Mozi: Don´t buy it. That´s all.
14. Červen 2006 - 8:03
Mike (anonym)
Tak už mi to přišlo.
30. Červen 2006 - 7:29
Milka (anonym)
Mike: No tak som ve?mi zvedavá, ako si dopadol. Ozvi sa mi. Ďakujem.
10. Červenec 2006 - 11:06
Alca (anonym)
Rozhodně jsou to vyhozené peníze.Už jsem to měla a nezhubla jsem po tom ani deko.
10. Červenec 2006 - 21:05
Franz (anonym)
A zhubnul někdo po tomhle nějaký deko?
11. Červenec 2006 - 12:20
Michal (anonym)
Já ano, opravdu to potlačuje chuť na jídlo.
25. Září 2006 - 10:05
zzz (anonym)
NEFUNGUJE TO, obědnala jsem si dvojitou dávku a používala jsem první 3 dny a jedla jsem přesně podle toho jak píší pak sem čekala 14 dní a nezhubla jsem ani deko. druhou dávku ještě mam a řekla jsem si že jí doberu když jsem už za ní vyhodila peníze. Ale vím že je to zbytečný. Opravdu to nikdo NEKUPUJTE.
7. Listopad 2006 - 15:27
leni (anonym)
michale opravdu jste zhubl, jestli můžete povězte mi o kolik kilogramů!děkuji
21. Listopad 2006 - 9:12
Andrea (anonym)
JE TO PODVOD TAHAJ Z LIDÍ JEN PENÍZE TO SAMÉ JAKO ZÁZRAČNÝ CITRAX A CELÁ BIOCLINICA.
27. Listopad 2006 - 23:17
Helena (anonym)
Prosim Vás nikdo si od f.BIOCLINICA nic neobjednávejte jsou to jen slibované řeči a skutek ani efekt žadný.Mám vlastní zkušenost.
27. Listopad 2006 - 23:21
Na zázraky nevě (anonym)
Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 100 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 7 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 78,4 - 79,8Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg a dnes má 52Kg. Známí který začal 4.1.2006 z 114Kg má dnes 97Kg a chce jít na na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pomohu Vás s tím začít a budu Vám radit. Pošlu Vám základní informace: mail: disc"wo.cz pepa1
4. Únor 2007 - 1:17
Návštěvník (anonym)
Nabízím dietu. Nejedná se o herbalife. Nabízím práci. Nejedná se pyramidu. Jak je v inzerátu "nejedná se o" místo poctivého "jedná se o" tak tomu nevěřte. Proč nenapíše oč se jedná? Protože potřebuje oblbnout a to se do inzerátu nevejde.
1. Duben 2007 - 9:34
Tereza (anonym)
Ahoj, četl jsem Vaši...Mě by to zajímalo.. je možné poskytnout další informace ? (v.jecna@seznam.cz)
1. Únor 2011 - 20:30
osmerovio@sezna (anonym)
Ahoj, četl jsem Vaši...Koupila jsem si dietu 309,Zajímalo by mě co můžu a co mám vynechat při této dietě za potraviny.Dik za odpověď J.
2. Únor 2011 - 18:11
Já zhubla (anonym)
Pokud by něco z těchhle...Já jsem narazila na řepkový olejíček, který na sebe váže tuk a vylučováním se dostává z těla ven a tím se hubne. Také jsem tomu nevěřila, ale nakonec jsem podlehla a kapičky koupila. Brala jsem je asi 3 měsíce a zhubla jsem 4kg. Normálně to funguje. A je to přírodní. Jestli chcete dám vám kontakt na pani co jsem to od ní kupovala. Pište sem a nebo na email mala.malink@seznam.cz
3. Únor 2011 - 17:00
Shery (anonym)
Lidičky, neblázněte, podívejte se z jakého data je první příspěvek v této diskusi (listopad 2005)!!! Už tehdy našli vědci "zaručenou látku" která prý stoprocentně funguje - je to blbost. Od té doby by jsme byli už všichni hubení :-)
5. Únor 2011 - 19:22

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama