Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

kulate zada

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
P-e-t-a (anonym)
Jak se mam donutit abych sedela a chodila rovne a nemela uplne kulaty zada jak 'zvonik v chramu matky bozi'...
6. Srpen 2004 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Zkus zajit k doktorovi jestli by ti nedoporucil nejaky typ ortezy,aspon na cas nez se naucis chodit tak automaticky. Nevim jestli se to da sehnat,ja mam tezkou skoliozu a nosim takovy ten hruzny korzet co saha od klicnich kosti az do pul zadku...chodila jsem hodne nahnuta na jednu stranu ale dyz sem to chvili nosila,naucilo me to aspon chodit rovne,myslim ze urcite existuje neco...poptej se nebo mrkni na net.
26. Září 2004 - 19:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
PS: Jen se neboj ze sem tim myslela taky neco takovyho jako mam ja. :-) To sou vetsinou jednoduchy veci...
26. Září 2004 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
A co Kosmodisk?
1. Říjen 2004 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
sabrina (anonym)
jo to by me taky zajimalo, jak na to. proc nekdo chodi rovne porad a ja bych mela denne hodinu cvicit, abych dosahla ani ne takoveho efektu?? asi je to vrozene, stejnou vadu patere ma i moje sestra (rodice ani prarodice ne). chodim s hlavou dopredu (pry to bylo roztomile kdys jsem byla mala, me to teda roztomily neprislo ani tehda). proste je to asi nejaka vada, ze mame slabsi zadove svalstvo? prece vsichni sedi cely dny u PC....
1. Říjen 2004 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Já to mám taky, prý je to opravdu slabý zádový svalstvo. Ve třinácti jsem rychle vyrostla, a začala jsem se hrbit. Taky je to pohodlný, ale nevypadá to dobře.
13. Duben 2007 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
klinky (anonym)
Důvodem jsou ochablý mezilopatkový svaly - přesněji dolní stahovače lopatek a zkrácený prsní svaly, které dohromady způsobují kulatost zad.Jediné co je třeba je protahovat prsní svaly, aby se hezky prodloužily a dovolily zádům se vzpřímit a následně posilovat mezilopatkové svaly, aby lopatky neodstávaly.
11. Srpen 2007 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jin (anonym)
Prostě si to musíš tak často opakovat, aby se to stalo automatickým pohybem. Jako například zamykání dveří od bytu. Děláme to většinou automaticky, že si někdy nesjme vědomi, jestli jsme je zamkli.
9. Únor 2008 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Miki (anonym)
Důležitý je i správný sezení , jak je znázorněno na obrázku :http://www.zdravotniprodejna.cz/rehabilitace/kliny-a-cocky-na-sezeni/klin-za-zada-auto.htmlNedávno jsem koupil užasnou pomůcku do auta, je to opěrka za záda, moc semi ulevilo od bolestí zad. Tuto super pomůcku vedou zdravotnické potřeby, já ji koupil na eshopu zdravotniké potřeby SETRANS na www.zdravotnicke-potreby-a-pomucky.cz.
12. Únor 2009 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Miki (anonym)
Důležité je i správné sezení , jak je znázorněno na obrázku :http://www.zdravotniprodejna.cz/rehabilitace/kliny-a-cocky-na-sezeni/klin-za-zada-auto.htmlNedávno jsem koupil užasnou pomůcku do auta, je to opěrka za záda, moc semi ulevilo od bolestí zad. Tuto super pomůcku vedou zdravotnické potřeby, já ji koupil na eshopu zdravotniké potřeby SETRANS na www.zdravotnicke-potreby-a-pomucky.cz.
12. Únor 2009 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Ahoj od děctví se hrbím a momentálně mám sedavou práci a pozoruji že je to čím dál horší. něví někdo zda má člověk s křivou páteří nárok na rehabilitaci? děkuji
1. Listopad 2011 - 10:04

Přidat komentář

Reklama

Reklama