19 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Krvaceni pri sexu - diky HA?

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
katerina (anonym)
Zacala jsem brat Yadine a beru teprve prvni platicko, ale kdzy jsme se s partnerem milovali, tak po chvili ze me zacalo tect hrozne hodne krve, byl jemny, takze to nezpusobil on, hned jak jsme si toho vsimli, prestali jsme. Jinak nemam ani spineni ani vytok a zbytky krve ze me tekly jeste cely den, ale uz jen trosinku. tak jsme to po prad nech zkusili znovu a opet ten samy scenar. Prosim vas, potrebuju poradit, jestli to muze byt zpusobeno tou HA, nebo to muze byt necim jinym, poprikladne cim. Bojim se, ze jsem ,,vevnitr zranena", ale vsechno to zacalo az ted s tou HA , predtim nikdy. Ja necitim, ze bych nejak zranena byla. Prosim poradte :(
21. Červen 2006 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Jak dlouho Yadine bereš?? Během prvních tří měsíců užívání se to může dostavit špinění, či slabé krvácení.
9. Červenec 2006 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Když jsem začínala já s antikoncepcí, nějak mi nesedla, takže jsem krvácela skoro pořád, přestože jsem brala prášky a menstruace měla přestat...nejlepší je podle mě ale zajít si za gynekologem. Já tam zašla, on mi řekl, že se to stává, dostala jsem prášky na zastavení krvácení a napsal mi jinou HA a pak už bylo vše ok... A pokud je to způsobeno něčim jiným, tak ti to řekne nejspíš jedině gynekolog, takže vzhůru k němu :)
13. Červenec 2006 - 7:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Jo je to možný, že je to HA, pokud ji bereš ze začátku. Měla jsem to stejně, tak 1.-2. měsíc, pak už bez problémů.
13. Červenec 2006 - 8:35
Obrázek uživatele Návštěvník
majdulka (anonym)
prosim kdyz budu po prve bude ze me tect krev ? nebo az potom ? prosim odepiste
13. Září 2007 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamča (anonym)
Většinou může dojít po styku k mírnému krvácení po protržení panenské blány, ale také nemusí. jinak co se týká toho krváce v souvislosti s HA a odpovědi dr - to se stává - to vám přijde normální odpověď? mě tedy rozhodně ne. Mě se to stávalo také v souvislosti s HA a mohu vám z vlastní zkušenosti říci, že jsem skončila na konizaci čípku jen díky zanedbání péče doktora, kterého jsem si přirozeně vyměnila. takže pokud se to bude opakovat, tak vyměnit buď prášky, nebo pořádně vyšetřit a pokud odmítne lékař jakýkoliv přístup s tím něco dělat tak změnu lékaře. Přece nechcete jen tak vykrvácet? je mi 23 a věřte, že mi jen tak do smíchu nebylo, když jsem čekala na výsledky z biopsie.
13. Září 2007 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabča (anonym)
No s počátkem užívání HA se stává, že dochází ke špinění až krvácení, než se tělo s HA srovná. Pokud to je ale jen po styku, spíš bych hledala příčinu jinde. Buď praskla nějaká žilka (tam bych ovšem nepředpokládala, že to bude po každém styku), nebo je nejspíš nějaký problém. Určitě bych se nechala řádně vyšetřit, jestli není nějaký zánět, jestli je OK čípek, jestli nejsou v děloze hematomy (což by mohlo odpovídat krvácení či špinění po sexu). Po poradě s dr bych koupila nějaký vitamín C, ale až zhodnotí, co se to děje s tím krvácením, jestli to má vyloženě příčinu. HA taky nemusí sednout, ale zhruba ty první 3 měsíce trvá, než se tělo vyrovná.... Držím palce, aby to nic nebylo
14. Září 2007 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Občas se u mě projevuje krvácení nebo špinění při sexu,které po pár hodin ustane. Gynekolog mi k tomu jenom řekl,že by byl radši, kdybych nebrala hormonální antikoncepci (beru minesse už asi 2 roky)..to je všechno,víc nic.Můžete mi prosím poradit, co to může být? Děkuji.
10. Listopad 2008 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak se řiď gynekologem a přestaň HA na rok brát a uvidíš, zda to přestane. Tvlj gynekolog tomu asi rozumí víc než my tady okolo, když jsme tě nevyšetřovali.
10. Listopad 2008 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Kox (anonym)
Jo, vysaď HA, a až budeš mít za sebou pár potratů, napiš sem, jestli se Tvůj problém zlepšil!
10. Listopad 2008 - 16:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
kox: HA není jediný způsob ochrany, samozřejmě že se mají chránit jinak. Co jiného jí asi tak doporučíš?
10. Listopad 2008 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
I bez HA se dá žít bez neplánovaných dětí.Jenom to chce trochu zodpovědnosti...
11. Listopad 2008 - 17:59
Obrázek uživatele Návštěvník
mkacka1990 (anonym)
Ahoj, já sem brala minervu a měla jsem při pohlavním styku stále krvácení. Zezačátku to bylo jenom občas a poté při každém pohlavním styku. Trvalo to 2 roky možná dýl. Gynekolog mě dělal různé vyšetření a výsledky byli negativní,řekl že mě nic není že to může byt z antikoncepce at ji zkusim nachvili vysadit. Vysadila jsem ji zhruba na 4měsíce a stále beze změny. Tak sem se rozhodla jít za jedním odborníkem( primářem ) ten mi řekl že antikoncepce na to určitě vliv nemá,že ji klidně můžu zase začít brát, prý některé ženy tím trpí a nedá se stím nic dělat. Hned potom jsem tedy zase začala brát antikoncepci ale zkusila sem YAZ, sice trochu dražší ale z méně hormonama. Po 1-2 měsících užívání této antikoncepce krev zmizela. Je to 2 roky a od té doby opravdu ani kapka krve při pohlavních styku. Nevím čím to mohlo být teda. Nebo jestli na to měla nějaký negativní vliv antikoncepce yaz.
29. Květen 2011 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Rrr (anonym)
Dobrý den, v poslední době se mi stává, že při sexu začnu špinit (vždy ale jen na začátku při prvním "kole" a potom už nic). Antikoncepci beru už asi 5 let a nikdy předtím se mi nic podobného nestalo. Při prevetivní kontrole u gynekoložky (asi před měsícem) bylo vše v pořádku a bylo mi řečeno, že to může být z nachlazení, ale pokud to bude zesilovat, tak je nutné provést vyšetření. Nachlazená teď sice trochu jsem, ale určitě ne už 5 měsíců v kuse. Co je divné, že včera večer jsem špinila zase jenom na začátku, pak celou dobu nic a dnes ráno taky bez problémů.
22. Duben 2012 - 13:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Ahoj, k vůli dřívějšímu příchodu mensesu o 10 dnů, mi předepsal gynekolog clormetin na úpravu cyklu a i jako ochranu. Je to první Ha, co užívám, beru jí 18-náctým dnem, kdy jsem měla s přítelem první pohlavní styk(ejakuloval do mě) s tím, že ráno jsem začala krvácet. Jen se chci ujistit, zdali může do mě ejakulovat, aniž bych se musela bát otěhotnění a zdali je i krvácení obvyklé. Děkuji
2. Leden 2016 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Ahoj, k vůli dřívějšímu...Pokud berš HA, tak by si neměla otěhotnět, ale nic není stoprocentní. Moje kámoška otěhotněla i při braní HA.
2. Leden 2016 - 17:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Ahoj, k vůli dřívějšímu...Doporučuji vám přečíst si příbalový leták. Tam to najdete.
2. Leden 2016 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Medik (anonym)
Nechte si vyšetřit krev- krevní obraz s pod. Krvácet byste neměly.
3. Leden 2016 - 16:25

Přidat komentář

Reklama

Reklama