8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

kručení ve střevech

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ája (anonym)
Nevím čím to je ale neustále mi kručí v břiše, tedy spíše ve střevech. ve škole a tam kde je ticho je to slyšet a já se cítím trapně. Nevíte co to je a jak by se tomu dalo předcházet? Je to opravdu z ničeho nic a trvá to už přibližně 14 dní. Chci se toho zbavit.
5. Březen 2010 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Asi znamení, vyprázdnit střeva. Anebo někdy to může být z hladu.
6. Březen 2010 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
ja (anonym)
taky mi to obcas dela, a rozhodne nejsem v okoli jedina, nerekla bych, ze je to neco nenormalniho. na jidle to nema zavislost
10. Březen 2010 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
az (anonym)
Nevím čím to je ale...Mně to taky dělalo, až jsem skončila v nemocnici a zjistili mi, že mám zúžení ve střevě v důsledku Crohnovy nemoci.
19. Listopad 2010 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
xxxx (anonym)
Jaké jsou příznaky?
19. Listopad 2010 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Jaké jsou příznaky?Jj, taky mam Crohna a ty zvuky ve streve jsou caste, jak po jidle , tak i pri prazdnem zaludku. Zatim nevim, jak se toho zbavit.
12. Prosinec 2011 - 5:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Krystýna a Antonín (anonym)
Ahoj jmenuji se Krystýna je mi 14 a Antonín je můj kluk a my když máme hlad jako vlk tak nám opravdu ale opravdu extrémně kručí v bříšku to nic není ale pokud dostaneme hlad v blbý době já jsem si dnes jsem zapoměla vzít sváču a dostala jsem ve škole dostala malinký hladíček stejně mi kručí v žaludku hlasitě jak kdybych nejedla týden aspoň navíc hodně často nosím crop topy takže když mi je viďet na břicho víte když mám hlad tak je prý dobře vidět to jak mi hladem se svírá žaludek. Můj kluk je to samé ten sice crop top nenosí ale chodí bez trička do půli těla takže když jsme doma tak to taky viďím to jeho bříško je to divné tak poraďte plz navíc nám teď kručí v břišku a dem se teď dát něco ksnětku my máme hlad jako vlk (já hrozně moc miluju Antonína a on mne taky)
9. Listopad 2018 - 15:16

Přidat komentář

Reklama

Reklama