Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

křivý hrudní koš

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali je problém když mám, řekněme "vyvinutější" levé spodní žebro. Při nahmatání je širší a větší. Při bližším pohledu je větší žebro či co to je, i samo vidět. Prozatím mi to vadí spíš vizuálně. Chtěl bych se zeptat zdali s tím mám něco dělat, jestli to nemůže být v budoucnu problém, prozatím mě to myslím neomezuje.
11. Červen 2010 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
vlašák (anonym)
Zdravím. Taky mám podobnoý ,,problém". Hledal jsem o tom info na internetu, ale nic podstatného jsem nenašel. Stejně jako Vy mám také vyvýšený hrudní koš na levé straně.
2. Srpen 2010 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Nerozhoduje (anonym)
Dobrý den, chtěl bych se...Také mám tento problém pravou hrudní část mám vyvinutější a na levé mám trošku prohlubeninu... kamarád mi poradil jak nato: každý den ráno a kolem 4-5. hodiny 10 kliků, každej tejden až dva přidat dalších deset.. až budete na 40 klicích tak už nezvyšovat ale spíš přidat bench... to podle toho kolik unesete... po 2 týdnesch se to pomalu začalo lepšit a po 3 měsících mám hrudník že by to nikdo nepoznal :)
2. Leden 2011 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
anette (anonym)
dobrý den chci se optat..jestli může být hrudní koš posunutý...a jestli jo čim to může být způsoeno..a jakto poznám..bez doktora.děkuji
31. Květen 2011 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Erik (anonym)
Dobrý. Nevedeli by ste ako narovnať hrudný kôš? Mam tam takú veľkú priehlbinu ktorá vyzerá ako veľký trojuholník.
19. Srpen 2012 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
pavla (anonym)
magnetlcka ezonance ktera mne byla provedena mi zjstila neco na hrudnim kosi mela jsem zadat ct to jsem ucinila bohuzel mi bylo zdeleno ze je to drahe co mam delat boli mne stale zada bolest je i na hrudi
28. Květen 2013 - 20:52

Přidat komentář

Reklama

Reklama