7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kriminál

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
AB (anonym)
Zajímaly by mě zkušenosti těch, kteří prošli nějakým nápravně výchovným zařízením, ať už z jakéhokoli důvodu. Jak ten pobyt změnil vaši psychiku, jak vás to poznamenalo? Jak jste se zpočátku smířili s přijetím k výkonu trestu? Existuje v současnosti násilí, šikana či homosexuální zneužívání mezi vězni? Mám ještě další dotazy, ale k těm až později. Zatím děkuji za odpověď.
26. Listopad 2004 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
George (anonym)
existuje úplně všechno. V nápravném zařízení jsem nebyl, ale kamarád. I v těch s nejmírnějším režimem. Všude panuje těžká hiearchie. Jsou tam kteří žijí spořádaným životem, poruší zákon, a jsou v nápravném zařízení s úplně narušenými lidmi. je pro toho člověka. Bohužel nedochází k rozlišování odsouzených, a jsou spolu násilníci a člověk který spáchal dopravní nehodu. Je běžné, že tam někoho úplně zmrzačí. System je takový, že nikdo nic neviděl. Vládne tam násilý. Normální člověk se od tamtud vrátí psychicky vyřízen.
20. Únor 2008 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
George, (anonym)
když jsi hlupák, tak raději nic nepiš! Dopravní nehody jsou např. odděleny od násilníků, tak neplácej kraviny!
21. Únor 2008 - 8:47
Obrázek uživatele Návštěvník
erin (anonym)
byla jsem tam bude uz 10 let a je to tezky kazdy si mysli jak jsem dokonala vzhledove i povahove ale zustalo to ve mne odesla jsem i srodinou pryc daleko ale myslenky ty si nese se sebou mozna ted mi napsou lidi co jsi to za zenu kdyz jsi sedela joo to se ptam taky co jsem to za cloveka
21. Únor 2008 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
George (anonym)
Dopravní nehody od násilníků jsou doděleny, ale jen v prvopočátku. Postupně so odsouzení žádají o přeřazení do věznice s mírnější ostrahou, to je podmíněno chováním a délkou odpikaného trestu. Příště piš pod svým jménem.
21. Únor 2008 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
George (anonym)
erin: každý člověk se může dostat do kriminálu. I ten co je přesvědčen že on-ani náhodou. A už vůbec pomíjím dnešní dobu, a totální morální úpadek. Kdo dnes může říci, že je svatý.
21. Únor 2008 - 13:38

Přidat komentář

Reklama

Reklama