8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

krev pod nehtem

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Mam problem s palci u nohou. Vetsinou pri hrani fotbalu se mi pod nehty dostava krev (palec boli v oblasti nehtoveho luzka), postupne je ji vice a vice az cely nehet zcerna a po case temer sam odpadne. Naroste mi novy nehet a vse se opakuje, opet se objevi krev a .... Nevite co s tim? krome rady prestat hrat fotbal ;-)
5. Prosinec 2007 - 2:41
Obrázek uživatele Návštěvník
* (anonym)
- Dobře si zastříhnout nehty na palci. - Pokud už je krev pod nehtem zkusit - propíchnout nebo vypálit dírku a "modřinu" vymačkat pryč. - Navštívit chirurga a požádat o radu. - Navštívit pedykérku a požádat o radu.'
6. Prosinec 2007 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
lono (anonym)
kup si jiné boty
14. Duben 2011 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
3,14ranha (anonym)
- Dobře si zastříhnout...tisíceré díky za radu, právě jsem si propíchl nehet a ukončil tak několikadenní trýzeň ;-) sice to zní jako scéna z hororu, ale výsledný pocit se moc neliší od propíchnutí puchýře na noze...
2. Září 2011 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel Suhajda (anonym)
Mám dotaz: udělal jsem si pod nechtem poddřinu. Vyvrtal jsem si do nechtu opatrně dirku a vimačkal krev s hnisem. Když teť nato máčknu nehet jakoby čvachtá. Může mi odpadnout nebo je šance že se přichití??????
30. Leden 2012 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Bearnsdorf (anonym)
Mám dotaz: udělal jsem si...To sis ho dobre zmackl. To provrtani ti pomuze od toho, aby te to silene nebolelo, ale domnivam se, ze ti ten nehet sleze. Jini, kteri nemaji odvahu vrtat, uchcavaji bolesti.
31. Leden 2012 - 7:59
Obrázek uživatele Návštěvník
marcela mayerov (anonym)
Muj syn ma podlidinu na miste,pod palcem.zajimalo by me zdali existuje mast ktera by podlitinu odstranila.propichovani neceho nebo nekoho jaksi je nemozne.snat v krajni nouzi.zajimalo by me zda li je mozne vyuzit nejakych bylinek ktere by podlitinu ostranili predem dekuji.
26. Červenec 2015 - 15:22

Přidat komentář