6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Krev na toaletním papíru

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Dobrý den, mám takový problém s krví na toaletním papíře. Je mi 17 let a poprvé kdy jsem měl krev na toaletním papíře jsem zpozoroval asi před rokem a půl. Jenomže to bylo malinké množství, tak jsem si říkal, že je to tím, že jsem byl vícekrát za den na záchodě, tak se někde něco odřelo a měl jsem na toaleťáku trochu krve. Jenomže krev na toaletním papíře se vyskytuje pořád. Jenomže vyskytuje se tím stylem, že jí tam mám třeba jen 1x za 2 týdny. Je to nepatrné množství, když zajedu toaletním papírem lehce do análního otvoru (na okraji an. otvoru). Na záchod chodím ccca 2x denně. Když vykonám potřebu a na toaletním papíře se objeví nepatrné množství krve, tak mě an. otvor nebolí, ale chvíli to lehce pálí nebo jak to říct. Na vyšetření se mi s tím nikam nechce, mám docela strach. Chtěl bych prvně zkusim vyřešit to doma a kdyby to nepomohlo, tak bych popřípadě někam šel. Nevíte co by to mohlo být? Napadly mě že by to mohli být vnitřní hemeroidy. Přijde mi že mám kousek za an. otvorem malilinký pupínek - Něco jako "uhrák" .. Je možné že je to z toho..? Poraďte prosím vás..Děkuji všem za SMYSLUPLNÉ rady..:)
9. Listopad 2013 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
Měl jsem něco podobného sice v pozdějším věku,ale mohlo by to souviset s těmi hemeroidy či "uhry" a co vím, tak jsem si koupil v lékárně proti tomu čípky, kterých jsem pár na pár dnů použil a byl pokoj.Po pár letech se mi to vrátilo po přepracování z práce znovu, což jsem vyhodnotil, že asi praskla z námahy "nějaká vnitřní žilka" použil opět znovu čípky co mi však tentokrát doporučil lékař a už je zas opět pár let pokoj.
10. Listopad 2013 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Měl jsem něco podobného...Dobrý den, nemá ještě někdo nějaké poznatky..? Ještě bych se rád, co kdybych použil čípky proti hemeroidům které mám doma a on by to třeba hemeroid nebyl..Vadilo by to? Mimochodem, teď se krev na toaletním papíře vyskytla asi opět po 2 týdnech..Ale uplně v miminálním množství..Neměl by někdo ještě nějaké poznatky? Děkuji :)
22. Listopad 2013 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Rada (anonym)
zajdi k doktorce a udelej si test, je to hrozne jednoduche. Budes mit aspon jistotu ze to neni nic vazneho. Ale asi to budou u tebe ty hemeroidy.
22. Listopad 2013 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Ještě někdo nějaké postřehy..? Teď jsem krev neměl na toaletním papíře zase asi dva týdny..Takže zvláštní..Ale co kdybych zkusil pro prevenci čípky proti hemeroidům a ty hemeroidy by to nebyly..Neublížilo by mi to nějak..? Díky
1. Prosinec 2013 - 20:15

Přidat komentář

Reklama

Reklama