25 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Krátké sukně a vykukující lemy punčoch

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Blíží se jaro a něžné pohlaví začne opět nosit minisukně a k nim občas punčochy samodržící nebo na podvazkový pás. Líbí se mi když s pod sukně vykoukne lem punčochy nebo dokonce kousek obnaženého stehna. Pánové líbí se vám také tento pohled a zahlédli jste v poslední době něco podobného? Dámy nosíte krátké sukně a k nim punčochy?
3. Únor 2011 - 8:53
Obrázek uživatele Návštěvník
@ (anonym)
A co vykukuje tobě?Já chci vidět koule.
3. Únor 2011 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
mě (anonym)
Blíží se jaro a něžné...takové ženské připadají jako špatně oblečené, nebo od E55. chlap.
3. Únor 2011 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Na přání manžela nosím přes teplejší jaro a celé léto supermini těsně pod zadek a k tomu většinou samodržky s krajkovým lemem. Při té délce sukně jsou samozřejmě krajkové lemy vidět. Ale už jsem si zvykla, občas vidím na ulici, že v tom nejsem jediná. Jako na E 55 si rozhodně nepřipadám. Horší je, když někdy jdeme spolu a manžel mě přemluví, abych k tomu šla ještě na ostro, bez tang. To si hlavně na eskalátorech v metru, či na schodech připadám, že je mi vidět všechno. Ale když vidím, jak ho to bere, tak to pro něj udělám. Většinou mě pak čeká po návratu domů za to hned za dveřmi "odměna".
3. Únor 2011 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Kiki (anonym)
Je to nevkus.
3. Únor 2011 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Je vidět, že jsi moderní sebevědomá žena, která není zatížená středověkými předsudky. Vždyť punčochy jsou normální součást ženského oblečení, hezké silonky mohou sloužit jako ozdoba a není rozumný důvod abys je skrývala. Nechápu ženy, které mají hrůzu z toho, že se jim shrne sukně a někdo uvidí lem silonek, a moc je lituji. Vždyť oproti tomu málokterá žena se v létě stará o to, jestli někdo uvidí ramínka o podprsenky.
3. Únor 2011 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
: (anonym)
Tak ja se tedy sakra poradne staram, aby nikdo nevidel raminka podprsenky!!
3. Únor 2011 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Moje přítelkyně taky nosí k supermini samodržicí punčochy a kraječka je krásně vidět. Nám dvěma se to líbí. Nebo si bere samodržky třeba k minikraťáskům, to je taky strašně hezký. Jen je škoda že to většina lidí schovává, nebo punčochy ani nenosí.
23. Únor 2011 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Já nenosím samodžky, ale punčochy s podvazkovým pasem. Nevýhoda je, že opravdu kratičké sukně k tomu nejdou. Nosím sice mini, ale tak maximálně do půlky stehen. V létě je to příjemné, nepařím se a přítel je nadšený. Docela mě pobavila poprvé reakce na gyndě. Vlezla jsem si na křeslo, samozřejmě jsem si nechala punčochy. Doktor byl ze mne dost rozpačitý. Copak je to taková rarita nosit punčochy na podvazcích?
23. Únor 2011 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
To věřím Markéto, já jsem taky nadšený když spolu jdem a ona je tak sexy. Jen tak dál Markéto, nosit punčochy a ukazovat kraječku přece není nic neslušného, nebo vulgárního.
23. Únor 2011 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
V šedesátých letech se běžně pod minisukně nosily dětské krepsilonové punčocháče a často vykukovaly vzadu na stehnech obloučky jejich švů. Rád na to vzpomínám, dnes už to není možné vidět.
24. Únor 2011 - 15:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Paľo (anonym)
Áno Petr, aj ja nato dodnes ešte rád vzpomínam na obdobie krepsilonových pančušiek. A aj po niekoľkých desaťročiach ma vzrušujú spomienky na ne. Nosili sa v tom obdobi a este dosť aj začiatkom 70 rokov. V tom čase hlavne v 60 rokoch to bola móda, namiesto bavlnených. Aj dievčatá na stredných školách. Lebo v tom období iné pančušky aj neboli. Nie ako potom pozdejšie alebo dnes. Chlapci väčšinou nosili bavlnené do 10-12 rokov a potom spodky. Ja som spodky do 2. ročníka strednej školy nenosil. Ale práve tie krepsilonové pančušky, lebo ma viac vzrušovali na dievčatách. Hlavne keď som im videl lem pančušiek. Na strednej škole sedela predo mnou spolužiačka. Keď prišli už chladnejšie dni, v jeden deň som jej na chodidlách z prezuviek uvidel vrúbkované šedé krepsilonové pančušky. Ona sice sukne veľmi nenosila, väčšinou nohavice. A z nich bolo vidieť lepšie zase ten lem pančušiek. Hneď keď som prišiel domov začal som aj ja hľadať pančušky krepsilonové aby som si ich mohol vziať už do školy. Mama sa ma spýtala či ich ešte budem nosiť, či nechcem už radšej spodky. Bola rada, že nemusí nič kupovať. Na druhý deň som ich už mal aj ja v škole. Maskoval som ich ponožkami. Ale zabudol som na lem, ktorý ma na prvej hodine odhalil. Hneď ako profesor z triedy odišiel sa mi začali niektorí posmievať. Ale ten trapas som prežil a po troch dňoch už bolo všetko v poriadku. Vedeli, že majú v triede pančuškára, lebo z ďalších chlapcov ich nikto nenosil. Na hodinách pri písaní keď sa spolužiačka predklonila bolo jej väčšinou vidieť lem pančušiek. A to ma veľmi vzrušovalo. A keď sme písali písomky, tak som ich nedopísal a pri diktátoch sa nesústredil. A zato som potom dostával pätorky. A tie pätorky mala niekedy aj spolužiačka. Ale ona zato, že nevedela. Keď som prišiel zo školy domov s pätorkou a práve pätorku dostala aj spolužiačka, masturboval som v pančuškách kým som sa neurobil. Takto to pokračovalo celú zimu až do jari pokiaľ sa neprestali nosiť krepsilonové pančušky. Za tie pätorky čo som dostával som na polroku prepadol z dvoch predmetov. Aj spoluziacka mala ale len jednu pätorku na vysvedčení. Na konci roka som ale neprepadol, ako tak som dostal štvorky. Aj spolužiačka neprepadla, takže sme úspešne prešli do 2. ročníka. Aj v 2. ročníku od zimy do jari to pokračovalo ako v 1. ročníku. Keď som bol už v 3. ročníku mi už krepsilonky boli malé, takže som musel nosiť spodky. A aj spoluziacka a ostatné dievčatá už veľmi krepsilonky nenosili. Začali nosiť už väčšinou dámske hrubšie silonky. V tom čase ma silonky až tak nevzrušovali. To až neskoršie, keď som bol ženatý. A odvtedy som aj ja začal nosiť od jesene do jari pančušky-silonkové. A nosím ich doteraz. Ale o tom napíšem v inom vlákne - Sex v pančuškách.
24. Květen 2011 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
webster43 (anonym)
Blíží se jaro a něžné...webová stránka silonky pre mužov tu... http://www.hkey1.weblahko.sk Pančuškový sex fotky aj videa tu... https://picasaweb.google.com/hkey22/20Novembra2011?authkey=Gv1sRgCMXC3_zGqJaNXg Fotky na tému silonky pre mužov tu... https://picasaweb.google.com/hkey22/ObrazkySluzbyBloggerC2 Videa na tému silonky pre mužov tu.. https://picasaweb.google.com/hkey22/ObrZkySluByBlogger
5. Únor 2012 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Renča (anonym)
Hahaha, takové starosti bych fakt chtěla mít...
31. Květen 2012 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
Prosím pochlubte se někdo,...není to sexy, je to vulgární. Pokud zrovna nesedíš v bordelu na barový stoličce. Krásné prádlo se nevystavuje, je o vlastním pocitu sebejistoty
31. Květen 2012 - 9:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Punčochy, ať už samodržky nebo na podvazky, jsou běžnou součástí oblečení žen, a i když jsou méně rozšířené, než punčochové kalhoty, není na nich nic neslušného nebo společensky nevhodného. Upřímně lituji ženy, které se snaží utajit, že je mají oblečené, jejich největší starostí je, jak krátkou smějí mít sukni, a mají panickou hrůzu z toho, že se sukně vyhrne a někdo uvidí lem punčoch. Je jasné, že ne každému se punčochy líbí, ale to by Tě nemělo přivádět do rozpaků a oblékej si to, co se Ti líbí a v čem se cítíš nejlépe. Řada jiných ocení nejen minisukni a hezké silonky, ale taky to, že jsi moderní sebevědomá dívka, která není zatížená nějakými předsudky. Ani malá tanga nejsou nic mimořádného, běžně se nosí jako plavky, a pokud se shrnou kalhoty a jsou vidět jako prádlo, tak to taky není nic, nad čím by bylo nutné se pozastavovat.
1. Červen 2012 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Jestliže ráda nosíš minisukně, zamysli se nad tím, jak by Ti slušely krátké kalhoty, které mezi moderními děvčaty získávají pomalu stále větší oblibu. K těm by sis sice nemohla obléct punčochy, ale punčochové kalhoty, ale to není vůbec na závadu. Kdyby sis vzala tělové lesklé punčocháče, které jsou na první pohled skoro neviditelné, ale na světle jsou nápadné svým leskem, bylo by to ještě více atraktivní, než punčochy s krajkovým lemem.
7. Červen 2012 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzi (anonym)
Vypadá to, že jsi hodně mladá holka, nenech si blbnout hlavu, není to nic sebevědomýho, ale spíš vulgárního. Někdy i neupraveného. Počkej až budeš pracovat pro nějakou firmu, tak tě tyto jemné nuance naučí. Dress code většiny firem i povolání vylézající kalhotky a krátké punčochy stejně zakazuje. Teda jestli nebudeš pracovat u barové tyče
7. Červen 2012 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Je třeba odlišovat normální každodenní oblečení pro odpočinek nebo do společnosti a pracovní oděvy, ať už jde o uniformy třeba vojáků nebo jakýsi dress code, který k nám zavlekli cizí majitelé našich bývalých podniků. Není nic pěkného, a je to spíše odporné, když teď v létě vidím jakési zpocené tzv. manažery, kteří na sobě mají černé obleky ještě s obojkem u krku, kteří si možná myslí, jak jsou zajímaví. Zesílené lemy punčoch jsou jejich normální součástí, a pokud jsou krajkové, je to i ozdoba, a pro moderního člověka nezatíženého předsudky není nic vulgárního, když je jejich nositelka ukáže i ostatním.
11. Červenec 2012 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
dwan (anonym)
Míšo,tebe bych chtěl potkat a pokochat se tvojí krásou.V pátek jsem záhlédl krásnou ženu ve světle hnědé sukni v tělových samodržících punčochách ukončených krajkou.Asi krajky ráda ukazuje a vypadala úžasně sexy.Dívky dámy,noste je co nejvíc,ať je život krásnější.
17. Únor 2014 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Dámy je to jedna věc z těch co dokáží potěšit oko i postarších pánů! Vůbec se za to nestyďte je to moc hezké! A že některé ty postarší svíčkové báby vrčí na to nekoukejte to je jen závist! Kdyby mohly tak by taky chodily na ostro a ukazovali čerta!
18. Únor 2014 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
3n3rgy (anonym)
Zdravím u nás to je zřejmě obdobné v létě nebo zimě prostě když je nálada a chuť tak si je ráda obléknu,manžel je samozřejmě při mě taky je zřejmě jeden z tech mužů co se rád podívá ale taky má rád když někdo vidí mě, třeba když sedíme někde v kavárně a je mi trochi vidět lem punčošek tak mě manžel nabádá ať klidně ukážu víc, tak dám třeba jen nohu přes a to bohaťě stačí:-)
11. Srpen 2014 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Mladá a hezká, (anonym)
Vypadá to, že jsi hodně...Je to nevkusné.
11. Srpen 2014 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Slávina (anonym)
Mě manžel zakázal nosit spodní prádlo aby si mohl občas sahnou na pipku a přivonět.Máme rádi rychlovky a tak to není od věci.
7. Únor 2016 - 15:28

Přidat komentář

Reklama

Reklama