Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Krása mládí a moudrost stáří se spojily u SYSIFA

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
pozorovatel (anonym)
Přátelé, rád bych se s Vámi podělil o skutečnost, která mě výrazně překvapila.Přemýšlím nad tím, jakou úroveň asi bude mít Biofyzikální ústav lékařské fakulty MAsarykovy univerzity v Brně, když jeho přednostou je známý Sysifovec Vojtěch Mornstein a do postgraduálního studia přijali člověka (J. Šrámka alias Formola), který své schopnosti dokladuje na diskuzích pomocí velmi nestandardních výrazů.Prezentuji pouze malý výběr některých z nich:- ty raději mlč, ty svině s lidskou krví na rukou ...- ješte se neděsíš každého pohledu do zrcadla, protože tam vidíš vraždící zrůdu, kreaturu ...- ano, myslím tebe, ty pako ...- až někdy budeš chtít vidět skutečného blbce, podívej se do zrdcadla ...- abych alespoň neukázal, jak je ta kráva blbá ...- magore, to, že o jsi tuplovaný pablb, který si myslí, že tvůj žvást ...- to že jsi idiot nezakecáš ...- když jsi blbá a neumíš ani hledat na internetu, tak se nevyjadřuj....- skutečně jsi blbec....- jsi husa ...- bůůůůůůůůůůůů ...Je mi až skoro líto, že spolek Sysifos stále ještě neotevřel svoji náruč tomuto poteciálnímu nadějnému členu, který by (jak je výše patrné) do tohoto spolku zapadl a výrazně přispěl k jeho bohulibé činnosti.Jsem přesvědčen, že tento komsomolec s tak výraznými argumentačními schopnostmi by neměl ztrácet čas v Biofyzikálním ústavu a měl by pomoci soudruhům Zlatníkovi, Heřtovi, Grygarovi a dalším hledačům jediné a absolutní pravdy.
30. Listopad 2008 - 18:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Lynn (anonym)
Nemůžu hodnotit Formolovu odbornou erudici, neboť nemám lékařské vzdělání, ale jeho jazyk mě opravdu šokuje. Děsí mě představa, že můj lékař po večerech brousí po internetu a oslovuje lidi termíny ze zoologie. Jsem tak naivní, že doufám v jak odbornou způsobilost, tak určité lidské kvality člověka, kterému svěřím své zdraví, potažmo život? Ironický, sarkastický a osobně nesnesitelný doktor, byť skvělý specialista, je možná přitažlivý pro celkem zdravého diváka televizního seriálu, ale bude-li týž divák stát polonahý v ordinaci a čekat na ortel, dá přednost lidskému přístupu. Je to jedna z příčin, proč se lidé tak často obracejí na léčitele - bojí se neosobního jednání pánaboha v bílém plášti. Tuším, že se nabízí otázka - to půjdeš raději k nějakému hodnému diletantovi, nebo k proslulé kapacitě, která má jednání řeznického psa? Pacient NESMÍ být stavěn před takovou volbu. Lékař musí mít jak odborné znalosti a schopnosti, tak lidský přístup. Nemá-li jedno nebo druhé, měl si zvolit jinou profesi.
1. Prosinec 2008 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
www (anonym)
Alter ego?
1. Prosinec 2008 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Chudáček anonymní blb předvádí společný rys všech primitivů - nedokáže pochopit, že lékař se chová jako k pacientům jen k pacientům. K idiotům, jejichž nebetyčná pitomocst ohrožuje životy a zrdaví ostatních se budu chovat jako k idiotům, jejichž nebetyčná pitomost ohzožuje životy a zdraví ostatních ;-) Pokud je nad intelektuální kapacitu někoho to pochopit (že, Lynn?), pak ať se raději nevyjadřuje, nebo ať se nejdříve zeptá - zbytečně tu ze sebe děláš hlupáka - a to jen proto, že se necháš strhnout hlučným oslím zahýkáním
1. Prosinec 2008 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
A co dělá biofyzik :-) s pacienty, případně má vůbec nějaké pacienty?...není to spíš teoretický obor?
1. Prosinec 2008 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lynn (anonym)
Pokud je nad intelektuální kapacitu někoho tu pochopit, že se nezastávám idiotů, kteří ohrožují zdraví svých spoluobčanů, nemá smysl diskutovat. Formole, byl bys skvělý politik. Použiji-li výrazivo z tvého verbálního arzenálu, nabubřelých narcisů není nikdy dost :-)
1. Prosinec 2008 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lynn (anonym)
A ještě něco. 1. Nejsem nějaký šílený zastánce alternativní medicíny. Své děti jsem porodila ve fakultní nemocnici, nikoli někde v teepee pod odhledem šamana. Když dostanu angínu, poslušně polykám antibiotika předepsaná obvodním lékařem, chodím na preventivní prohlídky gynekologií a mamografií počínaje stomatologií a vyšetřením znamének na kožním konče. Bradavic jsem se nezbavila zaříkáváním, nýbrž drobným zákrokem na chirurgii, a bylinkový čaj, který popíjím, mi doporučil gastroenterolog. Přesto mám jisté pochopení pro manžela mé sestřenice, kterého vrátili z onkologie s tím, že s výjimkou tlumení bolesti už pro něj současná medicína nemůže nic udělat. Zkusil Breussovu kúru. Byl to jeho první a bohužel poslední experiment v životě. Ale lze přesvědčovat tonoucího, že stéblo na záchranu nestačí?2. Jsem speciální pedagog. Učím v rehabilitační třídě, děti s těžkým postižením intelektu a motoriky, většinou jde o diagnózu kvadruparetické formy dětské mozkové obrny. Jsem v denním kontaktu s jejich rodiči, vím, že jde vesměs o předčasně narozené děti, s těžkou porodní asfyxií atd. Medicína investovala miliony na záchranu jejich života, rodiče však nedostali informací ani za pětník. Většina slyšela od lékařů - dejte "to" do ústavu, nic z něj nebude. Kdyby slyšeli něco jako "DMO je v současné době nevyléčitelný, avšak ne zcela neměnný stav, a společně s vámi rodiči, rehabilitačními pracovníky, speciálním školstvím a sociálním systémem se budeme snažit, aby se vaše dítě co nejlépe integrovalo do společnosti a jeho i váš život byl v mezích možností normální", nemastili by si kapsy podvodníci, kteří slibovali, že děti vyléčí směsí vitamínů, když dostanou šedesát tisíc na dřevo.3. Z knih lze namemorovat nekonečné množství informací. K moudrosti je většinou nutné se prožít.
1. Prosinec 2008 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
pro pozorovatel (anonym)
Že je Formol sprosťák, který se svoji odbornost snaží maskovat kvantem odborných pojmů, popř. deklarováním logických klamů, už víme. Ale když vidím tu řádků výlevů takhle pěkně pohromadě, až se skoro děsím. Navíc se zdá, že soupis nebude konečný. Mladíku, radím tě, brzdi. Opravdu nemusíš znát úplně všechno a ne každý, kdo nemá stejný názor jako ty, musí být podvodník.
1. Prosinec 2008 - 14:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
kde se mohu dočíst Formolovy příspěvky?
1. Prosinec 2008 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Lynn,Tvůj příspěvek 14:18:39je naprosto krásný, vystihující, moudrý. Lépe bych to nedokázala napsat.
1. Prosinec 2008 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
?? (anonym)
To ještě nevíte, že Formol píše falešné maily pod jménem děkana LF MUDr. Koutenského a pak to ještě ospravedlňuje bohulibými účely. Čekám kdy začne psát první maily jménem svého nového šéfa Dr. Mornsteina.
1. Prosinec 2008 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
to ??: To už je jedno, Formol nebo Mornstein...Ale jako karikatura skeptika je Formál povedenej,ne? Když už jsou ti pánové tak dobrosrdeční a každoročně obdarovávají lidi těmi kamínky, bylo by možná hezké se jim nějak revanšovat. Napadá mě, že by za své skeptické snažení mohli být také oceňováni - třeba právě plyšovým Formálem.
1. Prosinec 2008 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
?? (anonym)
Vzhledem k tomu, že byl Formol odhalen, jak si kupuje umělý řitní otvor, navrhoval bych "plyšový Formanál"
1. Prosinec 2008 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Lynn (anonym)
Copy:nemastili by si kapsy podvodníci, kteří slibovali, že děti vyléčí směsí vitamínů, když dostanou šedesát tisíc na dřevo.Kde vznikla tato informace, zda se mi, ze je ucelova od Sisyfa.
1. Prosinec 2008 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
BB pro: ?? (anonym)
FORMANÁL je ale krásný termín. Ten sedl jak prdel na nočník.
1. Prosinec 2008 - 19:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
to Lynn - laskavě si přečti, co jsem ti psal - pokud nejsi schopna pochopit, že k blbci se budu chovat jako k blbci, je to tvůj problém. Pokud jsi si z toho vyvodila, že si myslím, že jsi blbec, je to tvůj boj; nemyslel jsem si to, pouze jsem tě upozorňoval na to, že se vyjadřuješ tam, kde jsi si přečetla jen jeden výžblept jednoho hlupáka. Přehnaná reakce není na místě, vymýšlíš si, co si o tobě myslím a proti tomu se bráníš. Takže si uvař čaj, nadechni se a zamysli se (zatím jsi moc zamyslení nepředvedla - a tomu, že si všechny své problémy a ústrky projikuješ do mé osoby, tomu může říkat moudrost jen taková kreatura s lidskou krví na rukou, jakou je Notora).a k tomu pojmosloví ze zoologie (a staré psychiatrie) - projdi si texty jen v tomto fóru a zamysli se (raději nad čajem ;-) ), zda náhodou není výstižné...P.S.: To, že někdo začne tvrdit, že nesmím nazývat věci pravými jmény, protože jsem lékař (obvykle nějaký pablb přesvědčující nemocné v léčitelné fázi choroby třeba o té Breussovo dietě), mě zvedá ze židle. Nechápu, proč bych nemohl magora nazvat magorem a krávu krávou, když jejich přesvědčování zavede jejich oběť velmi rychle na druhou stranu řeky. Nevím, proč bych nemohl nazvat třeba Notoru blbou krávou, když na fóru mezi onkologicky nemocnými vyřvává (za podpory např. Granvina a řady anonymů), že z nádoru se ještě nikdo na onkologii nevyléčil - taková stupidní lež totiž skutečně zabíjí.
2. Prosinec 2008 - 0:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
http://www.kolej.mff.cuni.cz/~lmotm275/RUZE/paraveda.htm
2. Prosinec 2008 - 0:16
Obrázek uživatele Návštěvník
?? (anonym)
Tak největší bláboly tady tvrdí Formol. Mezi jeho nevýživnější patří jeho tvrzení o tom, že žádný léčitel nikdy nikoho nevyléčil. Na vyslovení takovéto myšlenky je potřeba skutečně vysokého deficitu moudrosti.
2. Prosinec 2008 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Lynn (anonym)
Ó velký guru Formole, hluboce se skláním před tvým jasnozřivým duchem, jenž dokázal z patnácti řádků textu analyzovat mou osobnost a odhalit její pracně skrývané defekty. Konečně jsem prozřela - mylně jsem se totiž domnívala, že plamenným mečem a vlastním tělem hájíš vědu, a ejhle, zpoza masky racionality vykoukla tvář proroka, který dokáže stanovit diagnózu z fotografie a léčit na dálku působením přes televizní obrazovku. Nicméně děkuji Asklepiovi, že ti dovolil vybrat si teoretický obor. Nemůžu se zbavit představy (že bych navíc ještě trpěla nějakou psychiatrickou poruchou?), že se doplížím se zlomenou nohou do ambulance, a než se dočkám rentgenu a sádry, vyslechnu si ponaučení o pitomé krávě, která měla přece vědět, že když je takové idiotské kopyto, nemá na ten žebřík lézt.Pro anonyma 18.52.21: Ne, nejde o informace ze sisyfovských kruhů. Jde o skutečný, byť už asi čtyři roky starý případ. Dotyčný byl za své aktivity skutečně obžalován z trestného činu podvodu a pravomocně odsouzen.
2. Prosinec 2008 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
x (anonym)
Formole, používáš raději virguli nebo umělý anál ?
2. Prosinec 2008 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Lynn, ty jsi skutečně husa, to se pozná i bez prorokování. Kdo jiný než hysterická blbka by dokázal nejprve hystericky reagovat na výtku chyby a posléze ještě hysteričtěji na pokus o vysvětlení, protože jsem předpokládal, že máš jen delší vedení...
3. Prosinec 2008 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Lynn (anonym)
Formole, tvé výpravy do suterénu českého jazyka jsou skutečně pozoruhodné a ve schopnosti střílet od boku nálepky ti mohou konkurovat snad jen etiketovací kleště. Kdybych měla spočítat hysterické reakce, k nimž se uchyluješ vždy, když s někým nesouhlasíš, musela bych na stará kolena ještě na matfyz. Stejně mi nejde do hlavy, proč kapacita tvého formátu masochisticky marní drahocenný čas nekonečnými internetovými debatami s námi stupidními idioty. My samozřejmě nejsme schopni povznést se na tvou úroveň, takže ti nezbývá než se k nám sehnout. A pozor, jak říkala moje babička, mohlo by ti to zůstat. Tak koloušku, studenou sprchu, froté ručník, vypni komp a občas se alespoň podívej z okna.
3. Prosinec 2008 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Lynn, kdybys byla schopná alespoň maličko přemýšlet, poznala bys, že ukvapenými a hysterickými závěry se tu vyznačuješ ty a moje použití jazyka českého zdaleka nedosahuje hloubky poklesků tvého intelektu. To za prvé. Za druhé, jestli ti zvedá sebevědomí pocit, když můžeš mentorovat, dělej to někomu jinému, já ti totiž s klidným svědomím napíšu, že působí více než trapně, když se husa, která se nedokáže ani zamyslet nad tím, co čte (ano, ty) pokouší mentorovat a tvářit se jako studnice moudrosti. V souvislosti s tebou a moudrosí se mi vybavuje spíše jiný otvor v zemi, také v něm jsou tekutiny a mnohdy i ta studniční voda...P.S. Jestli si myslíš, že jsem si nevšiml tvé zoufalé snahy leštit si ego, tak se mýlíš. A k těm výtkám směřujícím k sezení u počítače - zameť si před vlastním prahem.
3. Prosinec 2008 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Lynn,takže další hysterka, vítej mezi námi s nálepkami. Za chvíli to bude stejné ocenění, jako Bludný balvan od Sysifovců pro alternativní medicínu a všechny "pavědy", které se jim nevlezou do tabulek.Lynn,souhlasím s Tebou, jen jsem chtěla vyslovit poklonu Tvým rétorickým schopnostem, velmi mě to zaujalo a rozesmálo. :oD
3. Prosinec 2008 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
:-)) (anonym)
Přidávám se k Natuře, Lynn mě taky pobavila. Ale nejvíc se nasměju u příspěvků formolových. Na toho kluka nikdo nemá. Takhle se naučit překrucovat a přitom se z toho při pohledu do zrcadla nepoblít, to už zkrátka vyžaduje spec. výbavu...
3. Prosinec 2008 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Notoro, pravděpodobnost, že se na vláknu založeném jedním oslem a určenám k davovámu hýkání oslů směřující proti prakticky komukoliv sejdou vedle "cíle hýkání" především idioti snažící se nahonit si svá nicotná pokřivená ega (ty, xindlík) je velmi vysoká. To, že se Lynn rozhodla se přidat k hýkání, mohlo být způsobeno jen delším vedením; další vývoj však potvrdil, že jde jen o další pokřivený charakter snažící se anonymně si hojit bolístky ze svého vlastnoručně zpackaného života.
3. Prosinec 2008 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Formole, jak došlo k tomu, že jste dosud nebyl hospitalizován v blázinci?
3. Prosinec 2008 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Formole, co Ty víš o životě mimo zdi své laboratoře a svého kompu?Jak můžeš hodnotit lidit a prkat dg. od boku...není to proti lékařské etice? O té lidské už ani nemluvím, škoda slov...Mě by upřímně zajímalo, čím se takový člověk jako Ty zabývá, krom studia a diskuzí. Máš nějaké koníčky? Přece nemůžeš být taková chemická látka, aby v Tobě nezůstalo aspoň něco málo atomů z člověka...
3. Prosinec 2008 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Lynn (anonym)
Naturo, dík za přivítání :-). Když jsem před týdnem hledala informace k jednomu problému a ve vyhledávači mi vyjela doktorkovská diskuse, netušila jsem, že za pár dní skončím v líté při s o generaci mladším hochem o to, který z nás je větší blb a hysterik. Ale když jsem viděla tu kombinaci nesporné teoretické erudice s povýšenou nadutostí, naivity se schopností obratně formulovat argumenty, životní nezralosti a hypertrofovaného sebevědomí, zmocnila se mě jistá fascinace a nemohla jsem se udržet.Nejvíc mě dostalo, že jsme si s Formolem vyměnili čtyři repliky a už o mně ví víc, než já sama za 52 let života. Možná jsem opravdu jiná generace, ale skutečná inteligence a moudrost se mi vždycky pojily s určitou pokorou a respektem k názoru druhých, považovala jsem za samozřejmé vyjádřit nesouhlas slovy "domnívám se, že se mýlíte" a nikoli "jsi osel bez charakteru". Ale byl to sám Formol, který přece kdesi na začátku tohoto vlákna konstatoval, že do druhých projikujeme vlastní nedostatky. Jeho způsob diskuse zmíněné tvrzení verifikuje. Jak se do svých argumentů zaplétá, ze všeho nejvíc připomíná hada, který se zakusuje do vlastního ocasu.
3. Prosinec 2008 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Lynn, to je naprosto přesné. Jste vynikající psycholog. Nikdy bych nedokázal to tak výstižně formulovat.
3. Prosinec 2008 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Lynn,vyjadřuješ názory mně hodně blízké, ale oproti mně máš mnohem lepší rétorickou schopnost. Asi nechám mluvit s tímto Formolovým zduřelým EGEM jen Tebe a sledovat. Jen Bych Tě opakovala. :o)
3. Prosinec 2008 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lynn (anonym)
Naturo, myslím, že už jsem řekla všechno, co jsem měla a mohla říct. S hráčem, který nerespektuje pravidla hry, se nedá hrát férový zápas. Nejlepší bude, když jednoho dne zjistí, že zůstal na hřišti sám.
3. Prosinec 2008 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Lynn,kéž bys měla pravdu. Ale přijdou noví hráči, a bude mít nové publikum, nový materiál k ponižování ...
3. Prosinec 2008 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Lynn, tak už ti další oslíci prácají po ramenou a spokojeně hýkají - ale než se vrhneš na zasloužené bodláčí, ještě si přečti svůj první příspěvek a pokus se udělat to, na co jsi si evidentně za posledních padesát let moc času nenašla - hluboce se nad sebou zamysli. Ve skutečnosti tu totiž odsuzuješ sama sebe, svoji povrchnost, svoji sebestřednost a své ego. Člověk nemusí být psycholog, aby odhadl, co jsi za člověka, když jsi se tak nadšeně zapojila do "nadávajícího vlákna" bandy idiotů. Jsi trapná tím, jak si nevidíš do huby, tj. jak si sama své podvědomě vnímaté poklesky projikuješ - a díky tomu, že jsi se seznámila s "Notorou & spol." - jsi si našla i vhodný cíl, totiž "nepřítele lidu", někoho, kdo jde proti proudu (lhostejno, že je to proud stáda volů) a najednou máš pocit, že se můžeš pokoušet do někoho strefovat a kolemstojící stádo ještě radostně zahýká a možná i slinu štěstí nechá skanout na kravinec.. Ale máš smůlu - vidím do tebe jako do hubené kozy ;-)Mimochodem, když už jsme u těch pravidel hry - pravidlem diskuze je např. předkládat logické argumenty a nepředkládat logické klamy - a ty jsi si zvolila stranu, která logické argumenty nepředkládá a logické klamy jsou její jedninou zbraní (Notora a její anonymní soublbenci). I to je dobrým důkazem toho, že si chceš předevší leštit ego tím, že budeš číst pochvalné hýkání oslů adresované tobě :D Jenže pro tebe mám špatnou zprávu - pokud máš v těle alespoň kousek cti a rozumu (tj. nejsi už taková mravní i intelektuální mrtvola jako třena Notora nebo Granvin), pak ti to bude vrtat v hlavě a ve výsledku se budeš cítit ještě mizerněji, protože dříve nebo později zjistíš, že tím, že táhneš se stádem oslů i tobě vyrostly oslí uši...
3. Prosinec 2008 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Formole, co Tě baví krom diskuzí a studia?
3. Prosinec 2008 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Klementinka (anonym)
O čem je příspěvek Formola? Připomíná mi Yosku...
3. Prosinec 2008 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Formol je Yosska když jí zrovna náhodně vystřelí IQ nad 100 bodů...
3. Prosinec 2008 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
formol je pilnej i jinde. Taky mu tam hezky píšou:Re: zkušenosti s léčitely u rakoviny :-), 29.11.2008 09:43:-))) Formál píše: " Tvrdím: "neexistuje žádný léčitel, který by prokazatelně někoho vyléčil", tedy konstatuji, že nejsou k dispozici žádné důkazy o tom, že by kdy nějaký léčitel někoho vyléčil..."Jinak řečeno - "mám k dispozici jenom důkazy o tom, že jakékoliv uzdravení léčitelem bylo přinejlepším zdůvodněno placebem. A to mi stačí k tomu,abych pindal kokotiny. Vstřebávání teoretických poznatků je pro mne celý svět, jiný neakceptuji, to, že léčitelství je aplikovaná disciplína, mne vůbec nezajímá, stačí mi, když někdo napíše, že to nefunguje. S tím se spokojím a tomu bezmezně uvěřím, neb k bezmezné a slepé víře mám silný sklon. Tím se stavím na roveň těch,kdož bezmezně věří skutečným podvodníkům a oddělovat zrno od plev a pozajímat se na vlastní pěst o tom, kdo je schopný a kdo ne, se mi, vážení, vůbec nechce. Mohl bych totiž narazit na něco, o čem má Bohyně, má Teorie, ničehož nic nehlásá a byl bych zmaten, zostuzen a pokořen a to je něco, co si nepřipustím ani v nejhorším snu. Zůstanu věrný svým zásadám, kdyby čert na koze jezdil a kdybych byl někdy vystaven situaci, která by mé zásady vyvracela, odříkám svoji kouzelnou mantru - Placebo a Nesmysl. Abych svou víru co nejvíce posílil, vyhlásil jsem na internetových diskusích svatou válku proti všem léčitelům a cítím se tak být neohroženým zachráncem oveček, které by bez mé pomoci jistojistě upadly do tenat satanských. Ano, satanských, protože protipólem mé Bohyně jest praktikující léčitel. Takový jsem tedy já - Formál První - z boží vůle hňup."
3. Prosinec 2008 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jo, někdo má hold talent vystihnout podstatu.
3. Prosinec 2008 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Klementinka (anonym)
tohle co opsal Franta je ale vtipné :-))))
3. Prosinec 2008 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
?? (anonym)
Formole, kde jsi ? Tady tě dost slušně kopou do koulí a ty nic ? Že tě přece jenom Vojta Mornsteinů dal kapky, viď, kulíku ? To víš, Biofyzikální ústav není zaplivaná putyka. Tak kdybysme jsme se Formole nečetli, tak dobrou. A ne že zase budeš psát falešné maily jménem svého šéfa. To by tě Vojta nabacal. I když, tobě by se to možná líbilo, viď, hošane ?
3. Prosinec 2008 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
chá (anonym)
Šmarjá, s vámi se člověk před spaním nasměje!Formolek má rád análek? Tož to je novinka.A jak by to léčil? Chemoterapií? Třeba by mu pomohla, když ji tak všem doporučuje.
3. Prosinec 2008 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Lynn, jsi vskutku ve skvělé žumpě - gratuluji :D:D Necítíš, že se ti už prodlužují uši? ;)
3. Prosinec 2008 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Lynn,Formol Tě chtěl zachránit, a Tys mu spadla k nám do žumpy.Tož Tě vítám u nás dole, s další nálepkou. :oD
4. Prosinec 2008 - 6:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Lynn (anonym)
Formole, zakládáš si na tom, že pluješ proti proudu, a ve skutečnosti se projevuješ tím nejkonvenčnějším způsobem, jaký se v jakékoli debatě může objevit - nadávkami, urážkami, apriorním odsuzováním oponentů, zcela "mimomísovými" konstrukcemi o jejich charakterových vlastnostech a životních osudech. Jsi jako vzteklý kluk na pískovišti, kterému přináší největší rozkoš dupání po bábovičkáyh jiných dětí. V souvislosti s tebou mě vždycky mimoděk napadne titul jednoho filmu - MYŠ, KTERÁ ŘVALA... To, že tak často používáš slovo "žumpa", hovoří o jediném. Jsi v ní doma.
4. Prosinec 2008 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
* (anonym)
Ta Lynn je nějaká chytrá... :-DAle bez legrace, Lynn, moudré řeči vedeš. Tebe bych chtěl poznat.*
4. Prosinec 2008 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Lynn, skutečně se vyjadřuješ blbě - laskavě si dej tu práci a použij mozek a historii. Apriorní je toliko předpoklad, že někdo (ty), kdo má potřebu se přidat do "bučícího" vlákna má potřebu se nějak hojit.. Ostatně, když už jsme u těch apriorních předpokladů, podívej se na svůj první příspěvek v tomto vláknu - zase odszuješ především tvoje vlastní chování :DA teď bez legrace - skutečně máš psychický problém a chceš si ho tu hojit. Vyledej raději odbornou pomoc...
4. Prosinec 2008 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Jestli je Lynn psychicky nemocná, tak Ty , Formole, máš rakovinu ducha, fakt. Lynn píše jako jedna z mála velmi rozumně, moudře, obejde se bez urážek. A Ty ji pošleš na psychiatrii. Jo, moudrých je třeba se zbavovat, aby tu zůstali jen Formůlci. Ještě že nebudeš mít děti, něco takového by se fakt rozmnožovat nemělo.Fuj, to jsem se teď uchýlila zase k jedovatosti. Nu což, na hrubý pytel...
4. Prosinec 2008 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Lynn (anonym)
Formole, když odmyslím fakt, že tvůj poslední odstavec je exemplárním příkladem jednoho z nejčastějších klišé internetových diskusí, jsme tam, kde jsme už jednou byli. Diagnostika na dálku, léčení třeštěním očí z televizní obrazovky. Jak snadné by v tomto okamžiku bylo zaútočit tvými vlastními zbraněmi a začít pátrat po tvých traumatech, mindráčcích a křivdičkách! Je to svůdně jednoduchá cesta, není snadné odolat vábení zrádné Sirény, ale předností diskuse je, že právo volit zbraně mají obě strany.
4. Prosinec 2008 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Notoro, neměla bys pít jinanový čaj? Podle tvého guru by ti mohl pomoci :D:D:D:D:DA až na tebe dorazí deprese z toho, že jsi zabila řadu lidí, nebo že jsi alespoň nemalou měrou přispěla k jejich smrti, pak zkus i třezalkový čaj. Ale to ti nepomůže, svědomí si neoblafneš ani blbostí (na jiném místě jasně dokázanou) ani třezalkou, svědomí ti udělá z tvého osamoceného stáří peklo...
4. Prosinec 2008 - 13:20

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama