18 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Krabičková strava

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Miroslaavv
Miroslaavv
Ahoj, byl bych rád, kdyby mi někdo řekl nějaké zkušenosti s krabičkovou stravou. Přemýšlím o tom, že bych ji vyzkoušel. Žiju sám, vaření není zrovna můj koníček a s váhou to také není nejrůžovější. Chtěl bych si upravit stravování a zbavit se přebytečných kil.
16. Květen 2013 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Je to jednoduché a i docela účinné (pokud si vybereš tu správnou krabičkovou dietu), ale finančně náročné.
18. Květen 2013 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Souhlasím. Je to předražené.
18. Květen 2013 - 21:53
Obrázek uživatele Miroslaavv
Miroslaavv
Já si nemyslím, že je to až nějak moc předražené. 260 korun na den, tak hrozné není, když mám zajištěné jídlo na celý den. Nic jiného, krom třeba ovoce nebo nějaké zeleniny, kupovat nemusím a hlavně je to bez práce a ta hold taky něco stojí.Vybral jsem si tuhle firmu http://www.harmonyservis.cz/ setkal jste se sní někdo?
23. Květen 2013 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
a jak to funguje v praxi...??? to ti ráno přivezou domu před prací...snídani a tak .... nebo do práce .... víš jak to chceš dělat časově a by to nebylo starý třeba den .... ale na kluka dobrý ... já myslím že jestli jsi sám tak je to řešení... dej pak vědět.. jestli to je k jídlu.... a jak jsi dopadl... mony
23. Květen 2013 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
jasně (anonym)
Já si nemyslím, že je to...Pokud extra dobře vyděláváš, proč ne. Ale pro většinu normální populace je to předražené, protože pokud mají čas, tak si navaří za cca do 80 korun na den a osobu.
23. Květen 2013 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
TAK TO ANI NÁHO (anonym)
8O ti stačí tak výjimečně - normálně průměrně tak 12O. Tělu prostě musíš dodat všechno. Vitamíny, minerály, zkrátka tělo nesmí strádat. Já jela půl roku podle výž. poradce (a v Plzni je jich dost) a 20 dole. Ale opravdu poctivě.Tak vím že těch 80 korun denně nestačí. Krabičková je pohodlnější, dražší. Všechno má své pro a proti. Budeme mít stříbrnou svatbu tak si jako překvapení pro manžela chci obléci svoje svatební šaty. A jsou mi. Papáček Milena
23. Květen 2013 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Mileno (anonym)
to je pěkné.... ať si to hezky užiješ....asi máš pěknej vztah a cítíš se na vrcholu a dobře ... no on Mirek asi prachy má a je mladej a sám ...... je to pro něj jednoduchý... pro tyhle lidi neni 300 kč peníz... Schválně Mirku mám pravdu ? pa všem co na sobě pracují.. Mony 40
23. Květen 2013 - 16:31
Obrázek uživatele Miroslaavv
Miroslaavv
a jak to funguje v...Ahoj všem, není to o tom, že bych měl peněz na zbyt. Ale pracuju tak, že odcházím v 7 ráno a přibližně stejně tak se vracím večer. Nemám už ani chuť něco dělat. To si raději odpustím pivko, abych se pořádně najedl. A ano, ráno mi dovezou jídlo na celý den. Bývá to hodně brzo, mezi tou 5-6. Teď akorát vybírám firmu, od které si objednám.
24. Květen 2013 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Mirku, mě se líbí, že se snažíš s tím něco dělat. Není moc chlapů, kteří by se uchýlili zrovna k takovému řešení. A pokud nemáš čas na to, se pořádně stravovat a případně cvičit, tak ses dle mého rozhodl správně. Hlavní je, aby ses nedocpával něčím dalším. Já také krabičky odebírám a ušetřilo mi to spoustu času :) hodně štěstí a napiš, jak ti to jde :)
12. Červen 2013 - 18:25
Obrázek uživatele Miroslaavv
Miroslaavv
Děkuji vám, mě vadí, že už nejsem takový hubeňour, jako dřív a proto jsem se k tomu rozhodl, vyzkouším vše, co mi alespoň trochu pomůže. Ale hlavně mi jde o to, abych si tím špatným jídelníčkem, který jsem měl, nezkazil zdraví. Nechci to zakřiknout, ale zatím je to dobré, jídlo mi chutná, dávky mi také vystačí, tak snad to tak bude i dál.
14. Červen 2013 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
tak když ti jde (anonym)
doplň si to o Aloe vera od LR
14. Červen 2013 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirku, (anonym)
můžeš nám napsát,kolik bys chtěl vlastně shodit,kolik ted vážíš? 260 Kč na den je docela dost,ale jinak by mě to také lákalo.Na kolik měsíců to máš domluvené? Každopádně nám potom dej vědět,kolik se ti podařilo kileček zhubnout.Spíš bych se bála,že potom až se budeš stravovat sám,abys to nenabral zpátky.Ale je možné,že si na to jídlo zvykneš a budeš se pak podobně stravovat i sám.Jinak to zase nepřeháněj,u chlapa nějaké kilo navíc vůbec nevadí.
14. Červen 2013 - 18:12
Obrázek uživatele Miroslaavv
Miroslaavv
Zdravím, ano, asi to bude složitější, až s krabičkama jednou skončím, ale slibuji si od toho, že se naučím stravovat pravidelně a hlavně vícekrát, než jen 2-3x denně. Vážím 120km a byl bych rád, kdybych se s váhou dostal na 90-100 Kg. Mám to zaplacené na dva měsíce a už teď jsem přesvědčen, že to nejspíše prodloužím na další.
26. Červen 2013 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanina (anonym)
Já mám 200,- Kč na den pro 4 lidi. Tak gratuluji. Zbytečně drehé to je a nedávno bylo srovnání v jednom pořadu a ty potraviny až tak kvalitní nejsou.
27. Červen 2013 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
:o) (anonym)
Zdravím, ano, asi to bude...Miroslave, vím že je to překlep, ale tím, že vážíš 120 kilometrů jsi mě pobavil :o)) Jinak přeju hodně úspěchů v hubnutí - hlavně to musíš doplnit ještě o pohyb. Jinak - nějaké kilo navíc u chlapa asi fakt nevadí (i když mně se právě hubeňouři líbí mnohem víc), ale těch 120km (kg) už je hodně.
27. Červen 2013 - 13:03
Obrázek uživatele Miroslaavv
Miroslaavv
Ano, opravdu je to jen překlep, na kilometry široký fakt nejsem :D Děkuju moc, zatím je to fajn pocit, mám dole 5Kg a pokud to tak půjde dál, budu nejvíce spokojený. Na Harmonyservis si nemůžu stěžovat, opravdu jedou přes dzravou stravu, nebyl jsem na to zvyklí, ale teď je to fajn. pohybem jsem to doplnil, chodím 2x týdně večer do fitka a pak umřu jako štěně.
30. Červen 2013 - 19:12

Přidat komentář

Reklama

Reklama