96 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kouřím 100 cigaret denně

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Tobiáš (anonym)
Ahoj, já pracuji jako agronom. Starám se o všechno co se týče rostlinné výroby v zemědělství, takže i plat mám poměrně slušný. Mám i skvělou rodinu. Protože přestavujeme barák a kutilství mě moc baví, zvládnu opravdu každou práci, co se týče údržby baráku. Jenomže mým hnacím motorem k aktivitě jsou bohužel cigarety. Jen ráno otevřu oči, musím si zapálit. A kouřím opravdu jednu za druhou od rána do večera. Jinak bych neudělal nic za práci. Když vím, že můžu kouřit, hned se mi dělá jinak a práce mi jde od ruky. Mám slušně zařízenou dílnu, postavil jsem velký zahradní altán, dětem na zimu vyrobil saně a vytvořil jsem i spoustu jiných výrobků. Ovšem pouze když nepřetržitě kouřím. Kdybych si nezapálil, nemohl bych hnout ani brvou, jak bych byl nervózní. Denní spotřeba je přes 4 krabičky denně, ale někdy padne i 5 krabiček, čili stovka cigaret za den.. Je mi 42 let. Vím, že je to nezdravé, ale jinak nepiju a sportuju a i jídelníček mám zdravý. Nedokážu přestat a ani bych asi nechtěl přestat. Pro mě je kouření hnacím motorem do jakékoli činnosti. Moje žena přesto to mé kouření nevidí ráda, přitom sama taky denně vykouří až 40 cigaret... Jinak jsem zatím zcela zdráv a při mé obrovské spotřebě cigaret netrpím ani kuřáckým kašlem. Je tu někdo z vás, kdo vyčadne stovku cigaret za den? Já osobně nikoho takového neznám. A na odvykací kúru jít nechci. Kdybych si nezapálil, můžu se jít okamžitě zastřelit.
19. Leden 2010 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladislav (anonym)
Pavle mam stejny problem,take nedovedu prestat kourit.Kourim dene az 30 cigaret a neumim to zastavit, mozna kdyby prestala kourit moje manzelka a nevidel jsem doma cigarety,tak bych prestal.Je to velky problem prestat kourit cigarety,muj nazor je ,ze zadny odvykaci kury  a jine prostredky nepomuzou.Musi to prit samo od sebe, jinak clovek neprestane.
20. Leden 2010 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lojza (anonym)
Pavle, ty se asi budíš v noci nedostatkem nikotinu a musíš si zapálit, že jo??? Kolik hodin vydržíš spát v jednom kuse nepřetržitě? Čtyři-pět?
20. Leden 2010 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
adam (anonym)
Ahoj, já pracuji jako...To budeš mít pěkně drahou rakev.
20. Leden 2010 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
cigo (anonym)
No když na to máš!!!!!!!!V DNEŠNÍM DRAHÝM STÁTĚ!!!!!!!!!!!
21. Leden 2010 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Tak rakovina tě nemine, to nemusíš pozorovat dlouhou dobu.
21. Leden 2010 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Pavle,to mi povídej,že to z průměrného platu utáhnete. To máte oba 400kč. denně. No to klobouk dolů. Skuz nějakou náhražku. Jsi šikovný kluk a bylo by tě škoda,kdybys onemocněl. Omez to na 40 denně,ale i to je hodně.
21. Leden 2010 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
no,tak to je trochu prehnany,ne?Ty vole,stovka denne,to by nedelal celej den nic jinyho nez hulil...muj manzel vycadi kolem 20 denne a to ho vidim s cigaretou porad u pusy.
21. Leden 2010 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Pokud to není legrace a podvodné téma, mohu dobře poradit. Pavle Tobiáši, Vy i Vaše žena trpíte závislostí na nikotinu, která je v mnohém horší než závislost na heroinu. Jste nemocní lidé a bez cizí pomoci máte minimální šanci na odvyknutí. Podívejte se na www.slzt.cz a najděte si v místě bydliště odb. lékaře, která Vás může léčit. Jde to a jde to dobře. Dnes mají odborná centra až 50% úspěšnost, oproti 5% úspěšnosti. pokud to člověk zkouší sám...A že jste ještě zdráv, tím se neutěšujte...
21. Leden 2010 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Anabel (anonym)
Je mi v podstatě jedno co každý člověk dělá,je to každého věc, já si také někdy zapálím,ale to jsou opravdu vyjmečné případy,muj také kouří 20.denně a docela mi to začíná vadit,neumím si představit,že by to mělo být vice,asi bych mu to zarazila do zadnice.
21. Leden 2010 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Dája (anonym)
Díky Bože,že nekouřím. Těch peněz,není ti to Pavle líto? A to kouříš aspoň 3 cíga najednou,ne? Jinak to nemůžeš zvládnout.
21. Leden 2010 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladislav (anonym)
Sam kourim dene 20 az 30- a defacto mam kazdou chvili cigaretu v ustech.Meli by ty cigarety zdrazit nejmene o 150 procent vice , aspon by jsme prestali kourit konecne,protze by jsme na to nemeli
21. Leden 2010 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Pavle, jestli dobře počítám, tak v případě, že spíš 6 hodin, musíš kouřit každých 11 minut. Co děti, těm to nevadí?  
21. Leden 2010 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
PALIC (anonym)
Sam kourim dene 20 az 30- a...To memusis cekat na zdrazeni a prestat muzes drive!
22. Leden 2010 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
hulič (anonym)
Ať to zdraží o kolik chcou, já hulit nepřestanu i kdybych měl vyloupit banku, tak na cigára musím mít.
22. Leden 2010 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Kuřák (anonym)
Cigarety mám také jako hnací motor. Hlavně když potřebuji psát nejrůznější práce do školy. Teď bych měl po x zápočtovkách zplodit bakalářku.. to bude zase krabiček! Cigareta mi u psaní zkrátka pomáhá soustředit se.. mám pocit že jich při psaní vykouřím minimálně stejně jako v hospodě u piva.. to si bez cigára nedokážu vůbec představit. Kafe naštěstí moc nepiju.. to by byla další nálož cigaret :o)
22. Leden 2010 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
čučim (anonym)
teda to je fakt o zdravý, no ono to příjde nečekaně...kámošky máma její 45 let (hubené postavy) a 30-40 denně hulí..a jednoho dne šla do práce..a bylo to... infarkt..mela štestí, že tam byl někdo pohotovej a poznal ho a zavolal záchranku..jelikož příznaky u žen nejsou typická bolest na prsou, ale prý hodně velká nevolnost (na zvracení, vyčerpanost) no udělali jí čistku cév..vrátila se domů. Bylo jí řečeno že jak začne hulit, nedožije se vnoučat..a co myslíte hulí dál i po infarktu. Co se týče takové závislosti tak mám na sladké,ale přesně tak že se nemůžu soustředit a mám třes v rukou..je to taky bludný kruh. :-(
23. Leden 2010 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
komin. (anonym)
Cigarety mám...To by mne zajimalo jak se sportuje s cigarem v hube-nebo usilovne maka na baraku,natira,lakuje,atd?A kdy se eventuelne ji?:-)
23. Leden 2010 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Merlin (anonym)
Skus e-koureni, da se to prepnout najednou nebo postupne, pokud si kutil, tak si postupne dodelas vlastni system cigaret ( recyklace evajglu) a podobne, vyjde te to na 1/3 pri spotrebe 100/den
6. Únor 2011 - 16:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Luciano (anonym)
Elektornické cigarety odporúčam aj ja. Má to nikotín ako normálna cigareta, dymí to ako normálna cigareta, je podstatne lacnejšia a neškodí zdraviu.
6. Únor 2011 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
kuřačka (anonym)
Bez kafe a tabáku smutno je nám v baráku! Cigaretka po ránu nahradí nám smetanu!
7. Únor 2011 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
nemoc kuřáků (anonym)
CHOPN (chronická obstrukční plicní nemoc) je nemoc typická postupným a pomalým zužováním průdušek, které vede k omezování průtoku vzduchu do plic, ke stále namáhavějšímu, povrchnějšímu a rychlejšímu dýchání. Zároveň dochází k přestavbě plicní tkáně (plicního parenchymu), vzniká rozedma plic (emfyzém). Je zhoršena výměna kyslíku a oxidu uhličitého, dochází k rozvoji přetlaku v plicních cévách a ke vzniku plicního srdce (cor pulmonale). V nejhorším stadiu je již dýchání tak namáhavé a vysilující, že se vlastním dýcháním nedostane do plic potřebné množství kyslíku a zároveň je omezen výdej oxidu uhličitého, dojde ke vzniku chronické respirační nedostatečnosti (insuficience) a je nutné podávání čistého kyslíku do plic pomocí přístroje po dobu minimálně 16 hodin denně. Se zhoršenou dodávkou kyslíku je spojeno postupné omezování nejprve fyzických aktivit, následně i běžných každodenních činností. Nemocný CHOPN zpočátku zanechá všech sportovních nebo namáhavějších aktivit, později již musí i pomalu chodit, často odpočívat, chůze do schodů se stává nepřekonatelným problémem. Jeho stav se postupně zhoršuje, začíná být odkázán na pomoc okolí, není schopen pracovat – je invalidizován. V konečném stadiu se již sám neoblékne, není schopen dojít na WC nebo se již ani nenají bez cizí pomoci.
7. Únor 2011 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Můžete mne někdo poradit jak bezbolestně přestat kouřit, ale né úplně. Přala bych si vykouřit tak pět cigaret denně, teď jich vykouřím tak deset až patnáct, prostě ke kávě to potřebuji. Asi bych ztratila radost ze života, kdybych si ke kávě nemohla zapálit. Děkuji všem předem za dobrou radu. Šárka
7. Únor 2011 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Hm, tak to je síla. Když vykouříš denně 5 krabiček a manželka 2, tak mi to vychází, že musíte za kouření vydat z rodinného rozpočtu asi 12 - 13 tisíc měsíčně. Nechápu.
7. Únor 2011 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
To (anonym)
Co tu čtu je strašné , mě řekli že mam rakovinu tu zlou a hodil jsem cigo z okna ,40 let jsem kouřil a neřikejte že jsou nějaké abstaky ,nejsou vůbec, člověj musí chtít .
7. Únor 2011 - 23:49
Obrázek uživatele Návštěvník
znám dost lidí, (anonym)
kteří zvládli přestat naráz kouřit, takže to jde. musí se opravdu chtít.
8. Únor 2011 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Co tu čtu je strašné , mě...Manžel kamarádky poté, co se dozvěděl o tom, že má rakovinu, přestal ze dne na den kouřit po 30 letech. Říkáme si, zda, kdyby nepřestal, by ještě nežil. Nezemřel totiž na rakovinu toho orgánu, ale udusil se v noci vodou na plicích... Jeho plíce se "zbláznily" z abstinence nikotinu. To soudí i jeho žena... Kdo ví?
8. Únor 2011 - 15:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Leo (anonym)
100 je opravdu hodně!! To si ani neumím přestavit,tolik vykouřit za jediný den.Hlavně si spočítejte kolik za to utratíte nejlépe za měsíc,to už musí být ohromná částka!Pokud takhle pojedeš dál tak budeš brzý nemocen! Tělo takové dávky jedu za chvíli nevydrží.A ještě divím se že při takovém počtu vykouřených cigaret ti nedělá problém vstávat do práce,vždyt ráno to musí být na dlouhé zvracení.Já vykouřím 13-15 za den a to mi bohatě stačí.víc nepotřebuji.
15. Únor 2012 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
nevěřící (anonym)
Pracuji na Klinice onkologie a radioterpie FN-HK, přijďte nás navštívit. Není špatná také Plicní klinika. ORL také stojí za to. Možná potom dostanete rozum.
15. Únor 2012 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Jsem jeden z těch, kteří kouřil taky 100 denně a při noční až 120. Stačilo se jednou pořádně nas..t a seknul jsem s tím jak s daňovou upomínkou! Můžu ale říct, že jsem si dost dlouho připadal jak baba v přechodu.Chvilku zimnice, chvilku návaly horka a trvalo to skoro rok a půl.Asi jsem se taky z toho dostal do přechodu. Dnes si říkám, já blbec, co jsem do toho nacpal peněz a že jsem to neudělal dávno. Dne 2.2 2012 to bylo 14 roků a jsem opravdu rád, že jsem to udělal. Všem kteří se pousí mě následovat přeji pevné nervy a držím vám palce!!!
16. Únor 2012 - 9:56

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama