388 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Koupání bez plavek - trocha exhibicionismu neškodí

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik Henzl (anonym)
Koupete se rádi bez plavek ? Já se koupu nahý skoro všude. Když to jde tak klidně třeba i na normálním koupališti, kde mají všichni ostatní okolo na sobě plavky. Nevadí mi to, klidně se svléknu i když je kolem mě třeba 200 lidí a všichni v plavkách, i se klidně mezi nimi projdu úplně nahatý do vody a zpět na deku. Přiznávám že je v tom asi trocha exhibicionismu, ale proč ne ? Když to prochází... je to skvělé odreagování od všedních starostí. Co si o tom myslíte ? Děláte to někdo taky ?
5. Listopad 2003 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Richard (anonym)
proč ne,ale musí k tomu mít ten muž patřičné rozměry,což já v klidu nemám a s natrčeným čudlou - to je divný
5. Listopad 2003 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Naturista (anonym)
Na veřejnosti ne, ale jinak jsi náš člověk http://www.naturista.cz
29. Říjen 2004 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
b. (anonym)
Tak jeď jednou na dovolenou na Fuerteventuru tam se vyžiješ.Tam chodí po pláži mezi oblečenýma spousta nahých,podotýkám,že většina ošklivých ,starých a vytahaných těl,že člověk který je v plavkách,se musí stydět.Ale proti gustu žádnej dišputát.
29. Říjen 2004 - 16:07
Obrázek uživatele Návštěvník
jp (anonym)
Chlapče.chlapče! Nejsi buzik, nebo úchylák? Spíš obojí, že?
8. Březen 2005 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Koupu se nahá od dětství, kdysi s rodiči na FKK u Baltu, nyní jsou už dávno nudi pláže i u nás. Nejraději ale jezdíme do FKK centra někde u moře (Chorvatsko, Korsika, Španělsko ap.), kde může být člověk bez plavek či jiného oblečení od rána do večera s výjimkou restaurací a obchodů všude, nejen u vody, ale i na všech hřištích, cestách, terasách bungalovů ... Tedy celá dovolená v nahotě! A teď se ptám - je to exhibicionismus být nahá, když nazí jsou všichni?!
12. Květen 2005 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Peter (anonym)
Máš pravdu a ešte je to aj príjemné a ten príspevok pred Tebou písal človek s menším IQ ako dnešný dátum...
2. Červen 2005 - 8:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Evo, to co popisuješ je normální, když je to vrámci nudapláže, tak proč ne, o tom to je. Ale Patrik přehání, na běžné pláži lidi nazí nechodí, od toho jsou nudiny
2. Červen 2005 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Souhlasím s Tinou, že na to jsou potřičné pláže - nuda! Ještě bych dodal, že je to vlastně také trestné na běžném koupališti chodit nahý a správce koupaliště, nebo kdokoliv jiný může zavolat policii! Tak pozor!
2. Červen 2005 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
kasie (anonym)
Já už se těším na letošní koupání bez plavek na nuda pláži. S dcerou jedu v červenci do Chorvatska a srpnu do Bulharska. Obě místa znám a vím, že tam jsou nuda pláže. Mimochodem moje doktorka je pro koupání bez plavek, kvůli vlhku a stuzení než plavky uschnou. A taky ušetřím za plavky. Jedny jsem měla 8 let.
2. Červen 2005 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Kobe (anonym)
PJ tady ani nemoh napsat nic jiného, nesnáší tanečnice, jukněte se na fórum nesnašim prostitutku Lindu. A když někdo chodí na pláži nahej tak je hned úchyl. Poťapanej puritáne, odstěhuj se do Ameriky, třeba do Utahu, to je puritánskej ráj tam se můžeš zahalit do černejch hadrů a shnít.Taky se modlíš?
2. Červen 2005 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
m (anonym)
samozřejmě potom je exhibicionismus být oblečená..
14. Červenec 2005 - 12:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Martas (anonym)
Rád jezdím na dovolenou do nuda center a tam můžeš chodit nahej celej den a to taky chodím, ale na veřejný pláži - to asi ne. Ještě tak holka nahoře bez, ale nahej chlap....? No nevím.
8. Září 2005 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
darina (anonym)
Na nuda chodí jenom buzíci, kteří nemůžou pořádně uspokojit ženskou!Potom v křoví si ho honí!
8. Září 2005 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam a Eva (anonym)
Vrátili jsme se z dovolené z jednoho nudistického střediska u moře. V recepci jsme vedle klíče od bungalovu obdrželi i stručné pokyny, kde - mimo jiné - bylo uvedeno, že se od hostů očekává, že se budou všude pohybovat bez oblečení, tedy nazí. Vyšli jsme tedy k moři oba bez plavek, trochu jsme se naší nahoty na cestě mezi bungalovy obávali. Brzy jsme se ujistili, že nazí jsou skutečně všichni zdejší hosté, tedy nejen na pláži či ve vodě. I když se říká, že nudismus nezvyšuje sexuální choutky, opak je pravdou a milování ve vodě nebo na odlehlejší části pláže bylo něco úžasného !!!
29. Září 2005 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
oChlasta (anonym)
Zajímalo by mě zda jsou ti nudisti nazí i v krematoriu,když je funus nějakého kolegy??
8. Prosinec 2005 - 23:16
Obrázek uživatele Návštěvník
dfd (anonym)
no zvycajne ti co sa najviac navazaju do nudistov a zdoraznuju "moralku" su neraz ti najhorsi uchylaci.
15. Prosinec 2005 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
franta (anonym)
vy jste fakt šukali v moři nebo na pláži?
29. Prosinec 2005 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Vjera (anonym)
Jsem pro - jako ne na nudě, ale na normál pláži - taky ráda provokuju
19. Leden 2006 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Vjera (anonym)
Ukazuju každýmu kundu! Mám ji jak vjezd do garáže s velkými pysky!
20. Leden 2006 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Kopřiva (anonym)
Jestli Patrik chodí někde v Horní Dolní na koupáku nahatý je jeho problém,protože ho zato můžou pokutovat.Myslím že jen provokuje a zase takové vrůšo to není.Koupeme se taky bez,ale v cizině si musí dávat pozor.Třeba v Bulharsku Na Zlatých pískách byla nuda vyhrazena úplně bokem a jen malá ohrada,špína v písku,tak tamnikdo nechtěl chodit a jedna parta šla bokem na druhou stranu,někdo na mě zavolal policajty a ti je odvezli do Varny,odsoudili je na týden okopávat rajčata,jejich vedoucí jela za nimi orodovat,ale nepustili je,jejich turnus odletěl o 2 dny dřív a oni si museli kupovat letenky.Příjemná dovolená!V Řecku jsou nuda ale přísně vymezené,prostoru je dost,manželka se koupala jen asi 15 m od označeného kamene,přišel Řek a slušně,ale dost razantně ji vyzval, aby šla tam kam patří,oni jsou na to dost háklivý.Třeba kousek od této nudy byl bar a jeden chlápek se tam vydal něco koupit,ošel z ohrádce a chtěl se posadit,letěl jak namydlenej.Něco jiného je to na Lhotě,kde se vydá nahej chlápek do vesnice nahatý do krámu,lidi mu to taky řekli,ale on je poslal do prdele,takže co na to říct,jen tak dál Patriku,přijď se projít na Václavák ,když ti to dělá dobře,jsme národ hulvátů a ty jsi jeden z nich.
20. Leden 2006 - 22:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Strojnik (anonym)
Otazka:proc se v jakemkoli clanku o cemkoli o letadlech z toho letadla okamzite stava "STROJ"?!Nehody, nouzova pristani, technicke stavy a zavady, letecke udalosti, je to jedno... O letounu je nadale vzdy psano coby o STROJI.Nehoda autobusu?! Vzdy a v celem clanku porad autobus. Auta, kamiony, kobajny, vsechno zustava. Jedna-li se vsak v clanku o letadlo, toto se vzapeti po uvodniku stava STROJEM.Jedna se o nejake novinarske klise, fetis, uhranuti, posednuti?Za uspokojujici a opodstatnene vysvetleni tohoto fenomenu predem dekuji.VIZ DNESNI UDALOSTI, ZPRAVA Z TISKU:Antonov An-24dvouvrtulové dopravní letadlo, začalo se vyrábět v roce 1959 na Ukrajině, v provozu je stále asi 800 strojů, především v Africe a zemích bývalého sovětského bloku.
21. Leden 2006 - 2:50
Obrázek uživatele Návštěvník
myslitel (anonym)
Strojnik- stroj je od toho,že že se strojí Bojovnik se bojí a válečnik se válí, Proč se říká hulí mi péro, péro přeci péruje?!
25. Únor 2006 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Mojma (anonym)
Musim se priznat ze mi plavky taky celkem vadi, studi a skrti a kdyz to de, tak je nepouzivam. Na koupaku plnym lidi bych je asi neodlozil, ale nekde stranou nebo na prirodnich koupalistich a v lomech s tim nemam problem. Navic pokud se okolo opalujou holky nahore bez, plavky sundavam, pripadal bych si v nich proste blbe, nevim, snad to tem slecnam neva:o)
25. Únor 2006 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Carlos (anonym)
Nemyslím si, že nahota=hulvátství, lidé by se měli stydět spíše za své činy než za své tělo, jenže je to naopak. Klidně budou celý život někoho dusit , třeba v manželství nebo v práci, ale pokud zakryjí své pohlavní orgány, jsou to spořádaní občané. co se týče Řecka a podobných zemí, je to pokrytectví, když přijedou někam jinam, kde je norma uvolněnější, jsou celý říční a jsou k smíchu. Já se také koupu nahý a moje přítelkyně jakbysmet.
5. Březen 2006 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
Je to rozhodne fetis. Strojem se letadlo stava ve chvili, kdyz se na nuda plazi svlekne a zacne se stydet...
5. Březen 2006 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jme (anonym)
Rozhodně je to pro mě nejlepší způsob koupání.Mám rád volnost a je moc příjemné,když voda omývá partie,které by byly jinak přiškrceny v plavkách.Následné sušení na sluníčku,vystavit zadek paprskům /samozřejmě namazaný :-)/,to je přece slast.Není lepšího odpočinku a když se občas můžu pokochat pohledem na nějakou hezkou slečnu,nemá to chybu :-))).
12. Březen 2006 - 2:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Kopřiva (anonym)
Koupu rád bez plavek,už jako děti doma na zahradě,jako puberťáci na koupališti,když bylo zataženo,nebo jinde u rybníka,kde to nikomu nevadilo.A to v dobách,kdy o nudismu jsem ani netušil.Poprvé jsem to viděl v NDR,kde jsme pracovali a nebyl jsem z toho tak přepadlý jako někteří kolegové.Pochopitelně tam byli hezké holky ale mě víc zajímal válečný invalida,krerý šel do vody o berlích,jak to provede až vleze do vody.Dnes se koupu rád opaluji bez plavek,ale do vody si je raději beru na sebe. K těm ŘEKŮM ještě nikdy jsem neviděl že by přijeli někde u nás a celý lačný se vrhali do vody v plavkách natož bez plavek. Všichni potvrzujete že pohled na nahou dívku nemá chybu,ale také pohled na ženu,která má na břiše batoh,dole normální lýtko a od kolen polštáře,silná stehna,fialové žíly,to je super podívaná.Já vím že se nemůže koupet v teplákách,ale někteří lidé by měli být soudný,kde se svléknout.Moje sousedka běhá po zahradě v létě svlečená,na to se nedá koukat.My už jsme si zvykli.Ona to každému vykládá a myslí si že je hvězda.Nikdy jsem neviděl že by se tam někdo pokoušel šmírovat,pokud jde někdo okolo raději přidá do kroku.
12. Březen 2006 - 7:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Kopřiva (anonym)
Dodatek:Pokud ŘEKOVÉ cestují,tak jede celá rodina i děti,v Praze jich je vidět po letní sezoně dost a dost,hlavně na konci října,po sezoně.Něco jiného je rodilý ŘEK u nás,znám jich několik,ale že by byli lační a k smichu ,bych netvrdil.naopak jsou to obvykle hezký a úspěšní lidé,kteří mají oproti našincům jiné chování.
12. Březen 2006 - 7:53
Obrázek uživatele Návštěvník
na zahradě (anonym)
Jak je dnes moderní - pořídili jsme si na zahradu bazén. Počáteční užívání bazénu probíhalo v plavkách, ale - protože jsme zvyklí na nudi - brzy jsme je odložili a koupeme se nazí. Normálně na nás vidět skrz živý plot není, kdo by ale chtěl "očumovat", určitě by skulinku našel. Ujišťuji ale, že nám naše soukromá nudi vyhovuje a těšíme se už na letošní nahaté koupání !
14. Duben 2006 - 12:56

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama