152 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

KOSMODISK

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
HAPA (anonym)
MATE NĚKDO ZKUŠENOSTI S KOSMODISKEM?
28. Únor 2007 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Mně to taky pořád vrtá hlavou, vypadá to slibně, ale nikoho takovýho neznám.
1. Březen 2007 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Oskarka (anonym)
Kosmodisk mám doma a pod?a mňa funguje. Je to vlastne pás pružnej umelej hmoty, ktorý kopíruje chrbticu a drží pri svaloch chrbtice teplo. Ako sa na bolesť križov používa pás látky, aby boli kríže v teple, tak toto udržuje teplo pri chrbtici. Princíp je jednoduchý, výrobok je až detsky jednoduchý, výrobná cena musí byť tak do 150,-- Sk! Je to dobrá vec, ale malo by sa to predávať za pár korún v každej lekárni a nie za tú sumu cez internet. Je to nehorázne zarábanie na ?uďoch.
1. Březen 2007 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Vašek (anonym)
Já nosím kosmodisk, protože jsem si dojebal záda na total gymu.
9. Červenec 2007 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Manda (anonym)
Já nenosím kosmodisk, je pro mě přílíš geniální, na to, že jsou to sešitý zdravotně závadný gumový podložky pod techniku:) Ale nebráním se tomu, že kdo si vydělává jeho prodejem, tomu určitě pomáhá i od vrásek na obličeji:)
9. Červenec 2007 - 21:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jehla (anonym)
Nevím,jak koho z vás bolí záda, ale z pohledu masérky/terapeutky, co léta pracuje s páteří všech věkových a váhových skupin, musím konstatovat,že Kosmodisk je blbost na entou! Celá ta sranda bratru za 2tisíce není nic jiného než přenosný minimasážní pás, který prokrvuje zatuhlé ssvaly kolem páteře u lidí, co snad v životě nebyli u maséra, natož měli skutečné kruté bolesti zad. On pojem "záda" začíná u prdele(kostrč) a končí 3-tím obratlem na krku u hlavy. Nemusí se jednat o degenerativní onemocnění, ani poúrazové stavy, aby tento zázrak - jak říkáš se minul účinkem. On totiž ten pásek s výstupky má stejný vliv proti bolesti jako Acylpyrin na zánět slinivky...
29. Leden 2008 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Urbánková lže (anonym)
Náhodou, Kosmodisk je univerzální! Reklama říká, že je na záda, a já jsem zjistil, že je na piču!
29. Leden 2008 - 9:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Re:Urbánková lž (anonym)
A není to jedno? Idiot, který se nechá podrazit, je trestně odpovědný a jeho blbost je trestem adekvátním. Nalepit si na záda kus igelitu a dělat, že jsem v poho - to je teda frajeřina. Všechno je to podvod, humbuk a výsměch do ksichtu.
29. Leden 2008 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Dani (anonym)
Ja bych to takhle jednoduse nevidel. Je otazka, co vsechno muze prumerny obcan prokouknout. Jinymi slovy - kde je hranice. Ten kosmodisk mi pripadal jako podvod ihned - ale kolika lidem doslo napriklad to, ze SILAN, ktery silanizuje je taky marketingovy podvod. Takze - najdi hranici.
29. Leden 2008 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Janík (anonym)
Je to podvod a kdo se na to nachytal, je s prominutím, tele. Ptala jsem se ortopeda, zda je to účinné a on se mi vysmál, že je to úplně naprd. Ostatně, jako všechno z teleshopingu. Ale zase je hodně blbejch lidí, na kterých se dá vydělat. To je taky fajn....
29. Leden 2008 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Chuck (anonym)
Ahoj, jsem Chuck Norris a nosím Kosmodisk od té doby, co jsem si dojebal záda na Totalgymu!
29. Leden 2008 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Koloman (anonym)
Myslím, že si ti podfukáři s Kosmodiskem vykopali angažováním Urbánkové hrob sami. Kde se ta dáma zjeví a cokoli vypustí z úst, kromě zpěvu, to už předem průměrně inteligentní, či aspoň nesklerotický člověk bere s rezervou. Jen dočkejte času, páni z Kosmodisku, ona si Naděnka najde důvod, za co vás dá k soudu a když nic nekápne, tak aspoň pomluví. Už se na to docela těším:)))
29. Leden 2008 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Ne nemocný záda, ale nemocnej mozek nutí lidi si Kosmodisk kupovat. A pí.Urbánkový se vůbec nedivím, kdyby mi někdo zaplatil, tak jako jí, tak bych i svoje hovno nazýval miláčkem...
29. Leden 2008 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Opravdu je to k ničemu. Jsem rehabilitační s. a moc dobře jsem to okoukla. Efekt by to mohlo mít, kdyby na těch gumách byly malé magnety, jinak ne. Ale někdo za tu reklamu paní Urbánkové přece musí zaplatit. Od ztuhlosti a takových těch "normálních" bolestí pomůže série poctivých masáží, ale chce to pravidelnost.
29. Leden 2008 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Kosmouš (anonym)
Máme Kosmovládu, Kosmoparlament, s největší pravděpodobností budeme mít Kosmoprezidenta. Naše Kosmoekonomika výrobou a prodejem Kosmovýrobků vzkvétá. Lidi, nebuďte ovce a myslete taky Kosmo!
29. Leden 2008 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Kosmofanouš (anonym)
Mě spíše zaráží, jak někdo vůbec může naletět těmhle kreténským TV reklamám. Vždyt ti herci za to dostanou bohovsky zaplaceno. Dělají z nás blbce. I když upřímě řečeno, kdyby mě za to slíbili balík, taky bych možná něco zalhal :-) :-). Ale já nejsem celebrita ani komediant, takže sem v klidu a obelhávání naivních občanů nechám na Urbánkové, Zedníčkovi, Krampolovi a dalším zaprodancům.
29. Leden 2008 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Janík (anonym)
Mě to taky zaráží, ale prodejnost Evy a Vaška mluví ukazuje úroveň našeho národa. :-((
29. Leden 2008 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mě od podobných reklam spolehlivě chrání to, že od jakživa nemusím dechovku, přestože jsem dětství prožila na venkově, kde ji lidé jinak milují. Tímto reaguji na předchozí příspěvek.
29. Leden 2008 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Mediczka (anonym)
Tak o Evě a Vaškovi pomlčim protože se diskuse jmenuje Cosmodisk...moje maminka je lékařskou v oboru rehabilitace a cosmodisk už jí pochválilo několik desítek pacientů ( koupili si jej z vlastní iniciativy, ne že by jim ho mamka doporučovala...)
31. Květen 2008 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
bára (anonym)
ahojky, mohla bych se tě něco zeptat ohledně toho total gymu? kdyžtak mi písni na meil rebellyell"seznam.cz díky
18. Srpen 2008 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
fialka (anonym)
Jsou problémy a problémy. Cosmodisk pomáhá těm, kteří mají nepatrné potíže a pomůže jim ta sugesce, že to má pomáhat. Kdo však má skutečné potíže, tomu cosmodisk nepomůže. Ověřeno prosím!
18. Srpen 2008 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
ibyšek (anonym)
Pokud má někdo jen svalové potíže, pak je prospěšný. Na vše ostatní - výhřezy a jiné horší problémy nestačí. Nevyhazovala bych peníze jen tak, pokud nevím diagnozu. Byl to můj případ a stejně jsem skončila na operačním stole.
19. Srpen 2008 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Mixy (anonym)
Tak jsem se nalákal na reklamu v TV s Cosmodiskem a dne 24.10.2008 jsem se dotázal na telefonu (dle reklamy) 272 188 474 a bylo mi řečeno, že pokud je na skladě, tak mi ho zašlou tak za tři týdny a pokud není na skladě, tak za 3 - 4 týdny, tak jsem poděkoval a nic neobjednal. Po hledání na Netu, kde bych sehnam Cosmo... třeba do tři dnů, jsem narazil na tuto diskuzi a asi si to nekoupím, jednak proto, že když si něco objednám, tak by služba měla být rychlá doručením věci, jak je to dnes obvyklé u solidních firem.... Napadlo mě, že firma s Cosmodiskem asi zaměstnává lidí s postiženou "páteří" a proto by zaměstnanci samy měly nosit Cosmodisk, aby se zrychlil chod jejich firmy a služeb... Dále si myslím, že za 2.100,- Kč lze využit nejméně 14 x kvalitní masáž (á 150,-) nejen páteře ale i celého těla, a to vám určitě pomůže více, navíc zdravotní pojišťovny plně hradí u lidí s fyzickými problémy základní rehabilitaci 4 x do roka....
24. Říjen 2008 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ex keks (anonym)
myslím, že paní Urbánková se propůjčila k pěkné.... Tedy soudě podle toho, co zjistili odborníci a že se k tomu podvádění za peníze propůjčila je smutne. Asi velmi akutně potřebovala peníze. Chudáci ti, co to koupí a nepomůže jim to. Měli by se na tuhle dámu obrátit, ať jim vysvětlí, proč je tak balamutila...
30. Listopad 2008 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Ágnes (anonym)
Vzkoušel jste ho ? Byla jsem k němu stejně skeptická . Moji známí ho mají a celá rodina si ho střídá. Asi jde o to z jakého důvodu bolí záda. Pokud Vás záda bolí , protože chodíte na křivo , tak nevidím jediný důvod proč by neměl jednorázově ulevit. Drží obratle tak jak mají být. A co si budeme povídat, nakřivo chodíme téměř všichni. Pokud má někdo degenerativní změny na páteři, tak mu to samozřejmě nepomůže.
30. Listopad 2008 - 11:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jehla (anonym)
Drahá Ágnes, nevím,jak bolí záda ve vaší rodině ale z pohledu masérky/terapeutky co léta pracuje s páteří všech věkových a váhových skupin, musím konstatovat,že Kosmodisk je blbost na entou! Celá ta sranda bratru za 2tisíce není nic jiného než přenosný ninimasážní pás.který prokrvuje zatuhlé ssvaly kolem páteře u lidí,co snad v životě nebyli u maséra natož měli skutečné kruté bolesti zad.On pojem "záda" začíná u prdele(kostrč) a končí 3-tím obratlem na krku u hlavy. Nemusí se jednat o degenerativní onemocnění ani poúrazové stavy aby tento zázrak - jak říkáš se minul účinkem. On totiž ten pásek s výstupky má stejný vliv proti bolesti jako Acylpyrín na zánět slinivky...
30. Listopad 2008 - 11:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Bradbury (anonym)
Myslím si, je možné, že obojí je pravda: 1. N.Urbánková lže za peníze 2. Spoustě lidem to pomáhá, protože placebo efekt funguje 3. Současná, tzv. "moderní medicína" je ve skutečnosti taky jen podvod, všechno je jedna velká mafie propojená s farmaceutickými giganty, kterým nejde o skutečné vyléčení nemocí, ale především o velký byznys...
30. Listopad 2008 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Kverulant (anonym)
A není to jedno? Idiot, který se nechá přečůrat, je odpovědný a jeho blbost je trestem adekvátním. Nalepit si na záda kus igelitu a dělat, že jsem v poho - to je teda frajeřina. Hamburgrožroutská vychcanost - co kdybychom vytřískali pár dolarů? Všechno je to podvod, humbuk a výsměch do ksichtu. Bliji.
30. Listopad 2008 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Dani (anonym)
Ja bych to takhle jednoduse nevidel. Je otazka, co vsechno muze prumerny obcan prokouknout. Jinymi slovy - kde je hranice?! Ten kosmodisk mi pripadal jako podvod ihned - ale kolika lidem doslo napriklad to, ze SILAN, ktery silanizuje je taky marketingovy podvod. Takze - najdi hranici.
30. Listopad 2008 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Masérka (anonym)
No, xoxo, to není pravda...chodí ke mě štíhlá baba ve věku 35let a heká na záda hůř jak 85-ti letá babča v DD,kam taky chodím stařečky namasírovat.Ve váze to není,to je zase z tvé strany marketingový zvratek že kdo má nadváhu toho musí zákonitě bolet záda. Není tomu tak. Je na každém z nás, čemu uvěříme jen proto, že o tom kecá nějaká známá tvář. Mladí tíhnou taky k vzorům a ne vždy si uvědomí, že na to nemají...ale to jiná kapitola. A pak...jinak bolí záda třeba prodavačku nebo ulízečku než paničky v kanceláři od vysokých podpatků a sezení u PC....chlapi nevyjímaje!
30. Listopad 2008 - 11:51

Stránky

Přidat komentář