15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kosmetika Salus

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
Ahojky,používá někdo kosmetiku Salus?Jaké s ní máte zkušenosti?
3. Květen 2008 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ahojky, já používám...asi měsíc...mám aknozni pleť, ale zatím jsem spokojená. kosmetika salus je příjmená, hlavně přírodní a to mi, zdá se, vyhovuje. jakou zkušenost máš ty?
5. Květen 2008 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Enkara (anonym)
Já je taky používám. Měla jsem od nich karité - obyčejné bambucké máslo i to růžové. Je výborné, ale na mě poněkud "těžké", takové hutné, a to mám suchou pleť! Ale došla jsem k závěru, že máslo ano, ale jen občas, když ho používám pořád, není to už ono. Pak používám ráda jejich oleje - na obličej jsem zkoušela ylang-ylang, byl příjemný. A ještě mám meruňkový, sezamový a lněný, udělala jsem objednávku. Vyhovují, jen ten lněný smrdí jak tchoř...ale to nevadí. Co ještě...ještě jsem toho zkoušela určitě víc, teď si vzpomínám na růžovou pletovou vodu, tak ta mi nesedla,a ještě od nich kupujeme olejíčky do aromalampy, vonné kompozice a tak. Salus je fajn ( jen někdy poměr množství-cena trochu kulhá, hlavně u některých tělových olejů se mi zdá..)
5. Květen 2008 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
Já nyní používám Meduňku jak na pleť,tak odličovák a pleťovou vodu.Jsem se Salusem spokojená.
6. Květen 2008 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
má některá z vás zkušenost s konopným balzámem salus problematickou pleť? a olejíček tee - tree? po tommto olejíčku se mi odělaly ošklivé strupy po celých tvářích a nevím, co s tím mám dělat...aspoň teda myslím, že je to z toho...je možné, že jsem použila toho olejíčku použila moc? kolik se ho vlastně má používat? používala jsem ho několikrát denně - zezačátku se mi zdálo, že mi pomáhá, pak se mi zdálo, že kůže na ně reaguje červenáním a následně nehezkým vysušováním téměř na celých tvářích...je to možné? teď už tee-tree nepoužívám ani konopný balzám, protože nevím, co mi to způsobilo...do zlepšení mého stavu budu používat biodermu, poraďte mi prosím
15. Květen 2008 - 15:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Také jsem dřív používala tee tree olej na akné a použila sem ho až moc a pleť sem pak měla červenou a podrážděnou. CHce to používat málo a nejlépe ředit s vodou. Teď sem si objednala od Salus brutnákový olej, který je prý velmi dobrý na akné a také ekzemy apod. tak sem zvědavá.
17. Červen 2008 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
lada (anonym)
S akné běž ke kožní lékařce a ta ti doporučí i kosmetiku. Samoexperimentování vyjde na moc peněz a výsledek žádný. V lékárně se dá koupit léčivý barevný krém jako make-up Aknecolor light asi za 100 Kč.
18. Červen 2008 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Madla (anonym)
Ahoj, od Salusu používám odličovací olej, měla jsem bergamot a teď zkouším tea tree..oba jsou výborné. Pleťovou vodu mám také tea tree a obličejový olej používám ylang-ylang. Se všemi výrobky jsem spokojená. Měla jsem problémy s akné a pleť se mi hodně zepšila. Kosmetiku používám už asi tři měsíce. Zítra se chystám vyzkoušet olej na vlasy, aby nepadaly a nelámaly se..tak jsem zvědavá.
22. Červen 2009 - 23:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
vichy AT TĚ UŽ STÁHNOU . DĚKUJI.
23. Červen 2009 - 0:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Anne (anonym)
Já jsem si koupila Levadulový hidrofilní odličovací olej a Tea tree lemon květinovou vodu, zatím jsem spokojená (mám smíšenou pokožku). Zádné podráždění, žádné odlupování svrchní vrstvy pokožky. Ale chtěla bych vyzkoušet mátovou květinovou vodu, zdá se mi taky dobrá.
25. Září 2010 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana Zelenková (anonym)
Nepoužívám moc kosmetiku, stav pokožky je daný hlavně tím, jak organismus pracuje uvnitř, měla jsem mastnou aknozni plet, vlasy mi padaly, nic nezabíralo, ani drahé krémy atd., až když jsem zkusila tělo detoxikovat, pak OK omega 3 comlete a najednou se mi zlepšil stav pokožky, vlasy super.Vše se vyřešilo vnitřně. Pro více info www.prirodnilecba.deg.cz. nikomu nenutím, ale moje vlastní zkušenost...
1. Listopad 2011 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Pokud by někdo měl zájem o kosmetiku Saloos, tak my zavíráme eshop s přír. kosmetikou, drogerií a produkty a vyprodáváme skladové zásoby s plošnou slevou 20% na vše do vyprodání. Klidně pozvěte i své přáleté a známe. Díky https://www.ubinero.cz/
4. Květen 2017 - 18:14
Obrázek uživatele Návštěvník
ich (anonym)
Pokud by někdo měl zájem o...Ahoj Marku, máš pěkný e-shop, četla jsem i tvůj životopis, resp. povídání o tvé rodině. Byla by škoda s internetovým obchodem seknout, zvlášť když nabízíš takový sortiment, jaký nabízíš a snad už je navíc obchod i trochu rozjetý. Také je zatím určitě hodně času, práce atd. Sama jeden e-shop provozuji již 10 let, je to pomalu jako moje dítě, pamatuji si na začátky, e-shop jsem vypiplávala skoro jako malé mimino až do dnešní podoby, je to srdeční záležitost. Vlastně ani nevím, co tě vede k zrušení e-shopu, jistě k tomu máš vážný důvod, takže nezbývá než popřát hodně štěstí.
5. Květen 2017 - 8:20
Obrázek uživatele Návštěvník
ich (anonym)
Lidičky, chtěla jsem se také zeptat na Saloos kosmetiku. Často zde uvádíte, že Vám vyhovuje. Mně bohužel dost vadí ta mastnota, zkoušela jsem bambucké máslo i různé pleťové olejíčky a připadám si pak taková utlapaná. Dám třeba kapičku na celý obličej a stejně to nesnesu a to mám pleť spíše suchou. Jinak ale vonné esence bezkonkurenční, na ty nedám dopoustit a masážní oleje jakbysmet. Akorát ceny, cena mi při má spotřebě rve žíly a to nakupuji za velkoobchod. ceny.
5. Květen 2017 - 8:24

Přidat komentář

Reklama

Reklama