4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kosmetika For Life

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Carolka (anonym)
Ahoj, chci se zeptat, zda někdo s touto kosmetikou máte zkušenost? Četla jsem několik recenzí, dokonce i z Ústavu lékařské kosmetiky a všechny byly pozitivní. Ráda bych si objednala celou řadu. Už jsem vyzkoušela vzorečky, které mi zaslali zdarma a musím říct, že jsem nadšená. Líbí se mi, že za přijatelnou cenu dostanu vysokou kvalitu. Používá tuto značku tady někdo?
30. Březen 2009 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Ahoj, s touto kosmetikou jsem opravdu strašně moc spokojená - používám jí přes půl roku - moje pleť se za tu dobu zlepšila, zjemnila...... prostě bomba:-)Navíc krásně voní. Vyzkoušej jejich tónovací krém - je to náhrada make - upu, ten jsem nikdy nepoužívala a chtěla jsem zkusit něco podobného - tento krém nádherně sjednotí pleť a nedělá mapy. Takže já této kosmetice dávám 1*
17. Září 2010 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lusy (anonym)
Ahoj, i já tuto kosmetiku používám (objednala jsem si celou řadu na mastnou pleť) a musím říct, že je dobrá. Hledla a vystřídala jsme hodně druhů krémů a všeho, ale s ničím jsem nebyla tak úplně spokojená. Jelikož jsem po vysazení HA začala mít s pletí více problémy, chtěla jsme něco co mi pleť zklidní a zlepší se. Toto je výborné ale je potřeba používat všechny přípravky (tónikum, mlého, denní krém, noční krém, eventuálně masku nebo peeling), pak to má ještě lepší efekt.
1. Červenec 2011 - 16:10

Přidat komentář

Reklama

Reklama