Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
66 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

kosmetika Dermajetics(Herbalife)

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Prosím o radu, byla mi nabízena kosmetika zn. Dermajetics. Vzhledem k tomu, že není zrovna nejlevnější, chtěla bych znát váš názor na tyto výrobky. Děkuji
9. Prosinec 2002 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Ahoj, byla jsem na prezentaci této "bezkonkurenční" kosmetiky a pan "agent" nás přesvědčoval, jak je to 100% přírodní..stačilo mi mrknout se na složení-všechny druhy parabenů, který by se v přírodní kosmetice neměly objevit ani náhodou..takže:zase na vás chce někdo vydělat!!!
4. Únor 2003 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Maja (anonym)
ahoj,také jsem byla na předvedení této kosmetiky.Objednala jsem si pletové mléko,vodu a krém,ale vůbec mi to nevyhovovalo, proto jsem to vrátila.
2. Duben 2003 - 9:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
Ahoj, jestli chce někdo znát můj názor na kosmetiku D., ať mi napíše na mail. Pa
4. Květen 2003 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
Ahoj, jestli chce někdo znát můj názor na kosmetiku D., ať mi napíše na mail. Pa
4. Květen 2003 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Miroslav (anonym)
Ahoj Májo, Já tu kosmetiku používám 2x denně a jsem s ní naprosto spokojenej. Zřejmě ti nevyhovovala z toho důvodu, že jsi zvolila řadu na jiný typ pleti než máš. Je to rozdělené (na mastnou, suchou a smíšenou) a skutečně na správném výběru hodně záleží. Ale to ti měli vysvětlit na prezentaci a hlavně ti měli určit typ tvé pleti.
6. Květen 2003 - 7:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ado, proč nemůžeš tady "veřejně" napsat svůj názor na Herbalife? To se za to stydíš???? A proč by ti člověk měl psát na tvůj mail?!?!?
7. Květen 2003 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
Protože jsem dýler a chci ulovit novou duší, truhlíku ! :-) Kdybych to napsala veřejně, tak jí to právem rozmluvíte :-)))
11. Květen 2003 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Miroslav (anonym)
Není mi jasné Ado, proč si myslíš, že "právem". Ta kosmetika je fakt dobrá a jestli jsi opravdu dealer a máš k tomu takovýto přístup, tak bys to možná radši neměla dělat. Co myslíš???
12. Květen 2003 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ado, tak to máš pravdu, že bychom to určitě další dušičce vymluvili - nesmysly z Ameriky. Kdyby to opravdu tak fungovalo, jak nám tady Mirek se snaží namluvit, tak proč je v Americe tolik tlustých a "nevzhledných" lidí?!?!? Škoda, že jsem o tom nevěděla v době, kdy jsem byla v USA :o(, to by mě totiž opravdu zajímalo, co by mi Amíci na Herbalife řekli.
12. Květen 2003 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdena (anonym)
Ado, chtěla jsem se zeptat, zda-li je těžké ulovit nějakou dušičku na Herbalife? Proč se ptám? Protože před 13 lety, když jsem byla na střední, tak spolužačky Herbalife nabízely a pokud si dobře vzpomínám, tak už v té době byly pěkně naštvané, že se nechaly nachytat, "vyhodily" spoustu peněz za něco, co nefungovalo (a prosím Mirka, aby mi tady nesděloval, že chyba byla na jejich straně, neboť určitě špatně používaly výrobky Herbalife). Díky za Tvou odpověď, Z.
12. Květen 2003 - 12:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
Ahoj, nějak se mi nelíbí, že někdo mým jménem napsal zprávu. Dosatala jsem se na tyto stránky po dlouhé době a vůbec se mi nelíbí, že si někdo udělal takhle špatnou legraci.Zkušenost klidně veřejně napíšu, protože jsem s kosmetikou spokojená. Získala jsem ji od své známé a díky této kosmetice jsem si vyřešila pH na pleti a zmizel mi ekzém z obličeje, který mě trápil už přes 5 let.Ráda bych byla ( pro příště), aby nikdo nepsal mým jménem, připadám si teď docela blbě!!! :-(
12. Květen 2003 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Miroslav (anonym)
Možná pro vás všechny jen taková poznámka na okraj, myslím že se tady začalo psát o kosmetice Dermajetics a ta není americká, ale francouzská. Kromě toho jí vyvinul člověk, který dělal vývoj pro Chanel, Lancom, Estee Lauder atd. Chcete mi snad tvrdit, že to jsou špatné značky? To, že s Dermajetics disponuje Herbalife je jiná věc.Pro Zdenu: Herbalife je tady v ČR teprve 11 let, takže by mě docela zajímalo, jak jsi přišla na 13? Nic vysvětlovat nebudu, je vidět, že nemáš žádné informace a neznáš fakta. Bylo by to k ničemu. Je pravda, že Herbalife je tady u nás těžce zprofanovanej, to co tu dělali v začátcích bylo otřesný, ale teď se dělá asi 2 roky už úplně jinak. Ale zase jak kdo a jak kde, nemůžu samozřejmě mluvit za všechny, kteří se tím zabývají a podvodníků se vždycky najde dost a dost. A ještě k té funkčnosti produktů, vzhledem k tomu, že vyhrály konkurs agentury NASA jako nejvhodnější doplněk stravy pro kosmonauty, tak to asi špatné nebude, nemyslíte?!
13. Květen 2003 - 8:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Miroslav (anonym)
Tak to se ti Ado musím omluvit za svůj komentář, to že někdo píše pod tvým jménem je fakt dost hnusný a trapný a prosím za prominutí.
13. Květen 2003 - 8:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
To je v pohodě,omluvu přijímám. Jaou horší věci na světě. Jen jsem zvědavá, jestli se někdo přizná, nebo ho bude jen tížit svědomí ( a to možná ani ne!!!)
14. Květen 2003 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Miroslav (anonym)
Nebude Ado a nepřizná se, to je jen chudáček, který se baví tím, jak to druhým zavařil. Co všechno od té kosmetiky používáš?
15. Květen 2003 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdena (anonym)
pro MIRKA: možná 11, možná 12 let. Nevím přesně, v kterém roce holky přišly s Herbalifem, ale vím, že to bylo na střední a že s tím nebyly spokojeny. Uznávám, že jsou všechny začátky težké. Ale ty bys zase mohl uznat, že když člověk má jednou s něčím "špatnou" zkušenost, tak je od té doby spíš pesimistický a je těžké jej přesvědčit o opaku. Protože je všeobecně známý názor na Herbalife (musíš uznat sám, že ten názor není zrovna dvakrát přívětivý), proto jsem se ptala Ady, zda-li je v této době těžké někoho "ulovit". pro ADU: nic si z toho nedělej, že si někdo půjčil Tvoji přezdívku... ono je stejně z toho příspěvku poznat, že jsi to nepsala Ty. Nemyslím si, že i kdyby to někdo dělal jenom kvůli penězům, tak že by psal o tom, že je "dýler a chce ulovit další dušičku". Pokud bude chtít někdo poradit, tak se Tě stejně zeptá. Měj se, Z.
15. Květen 2003 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Pro Zdenu: Uznávám to, setkávám se s tím názorem opravdu denně. Na to "lovení dušiček" se ti pokusím odpovědět za Adu, možná mi to potvrdí. Není to zase tak těžké ať už jde o práci nebo produkty. Na produkty mám třeba 1 - 3 nové klientky za týden (jak kdy). No a na práci, když se těm lidem rozumně vysvětlí, jakým způsobem se teď pracuje a dá se jim systém, který jim vyhovuje (to je individuální), tak je jim už pak většinou jedno, pro jakou firmu dělají. Je fakt že dneska se už nedělá žádná dealeřina nebo podomní prodej jako v začátcích (odtud asi ta averze vůči Herbalife). Ale zase ne každý nový člověk je ochoten začít v tom systému něco dělat. Můžeš jim stokrát říkat co je potřeba udělat, ale stejně nic neudělají. Jen se pak diví, že si nevydělali ani korunu a většinou jdou od toho. A pak tvrdí, že to nefunguje. Funguje, ale musí se holt dělat.
15. Květen 2003 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Už jsem sem jednou psala-tenhle podnik je ukázkový příklad zblbnutí lidí. Když mi někdo tvrdí, že je ta kosmetika čistě přírodní a obsahuje všechny 4 druhy parabenů, které jsou pro přírodní kosmetiku nepřípustné, jak potom můžu věřit tomu ostatnímu, co mi říká? Na prezentaci jsem zhlédla přehlídku snad všech možných reklamních triků a know how, jak zblbnout zákazníka-bylo to nechutný, ale třeba mojí kamarádku, která není těchto praktik znalá, dokonale zblbli....musela jsem se tomu smát a pan dealer mi připadal jako naprostý zoufalec...tuhle jsem ho potkala na Václaváku, jak odchytává lidi..prý nechtějí dávat peníze za reklamu, aby pak mohly být jejich výrobky levnější a jejich zákazníci spokojenější...tak tomuhle se musím v dnešním světě byznysu a komerce opravdu smát:-)))))
16. Květen 2003 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Miroslave Chanel, Estee Lauder a spol. nejsou pro mě zárukou kvality něčeho, známá se po Estéé Lauder pěkně osypala a modelky vám taky přiznají, že používají úplně jinou kosmetiku, než na kterou dělají reklamy...takže jestli mi má být zárukou kvality kosmetiky to, že vidím, že jí používají celebrity, které za reklamu dostaly tučně zaplaceno, to bych musela být fakt blbá. Je to obrovský byznys, větší, než jsem si kdy byla schopná představit. Neříkám, že někomu ta kosmetika nemůže vyhovovat, každýmu vyhovuje něco jiného, ale myslím si, že u většiny tzv. luxusní kosmetiky jde jen o byznys....toť můj názor
16. Květen 2003 - 22:06
Obrázek uživatele Návštěvník
andrea (anonym)
jsem profesionalni kosmeticka a kosmetiku herbalife Vam rozhodne jako prirodni kosmetiku nedoporucuji. jedne moji klientce se na obliceji diky teto kosmetice udelal dost neprijemny a osklivy exem. tam uz jsem nic nesvedla a poslala ji za kozni. andrea
17. Květen 2003 - 7:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Miroslav (anonym)
Teď je jen otázka, jestli to skutečně bylo po této kosmetice a jestli klientka zvolila vhodnou řadu. Znám docela dost lidí (i mimo okruh dealerů) co mají hodně citlivou pleť a ti zase pro změnu můžou používat pouze tuto kosmetiku. Po jiné se totiž osypou.
19. Květen 2003 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
Ahoj, po dlouhé době se zase hlásím. HM, nikdo se nepřiznal.J8 jsem kosmetiku D. začala používat,protože mám velmi citlivou pleť, měla jsem ekzém na obličeji a mílie v okolí očí. A je to už téměř všechno pryč.Pro Mirka: používám mlíko, toner, krém, masku a liftPodle mě je to super, po D. nečervenám v obličeji a nemám negativní výsledky.
19. Květen 2003 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Miroslav (anonym)
Ahoj Ado, takže v podstatě používáš to nejdůležitější. Mám radost že ti to pomohlo i přes tvoji citlivou pleť. Jedné mojí známé D. pomohl i na atopický ekzém.
20. Květen 2003 - 8:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Miroslav (anonym)
Pro Veroniku: Ty parabeny jsou tam proto, aby se zabránilo vzniku a množení bakterií, jejichž účinkem se snižuje trvanlivost kosmetiky. Chtěla bys aby se ti ta kosmetika "zkazila" pár dní potom co ji načneš? Ostatně je jich tam jen stopové množství, takže pleti nijak neškodí.
28. Květen 2003 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
dada (anonym)
Nepoznam kozmetiku D.od Herbalife.Zabludila som tu uplnou nahodou zo zvedavosti, a zarazili ma niektore tzv."argumenty".Pani profesionalnej kozmeticke by som oponovala, lebo zavrhnut kozmeticku znacku kvoli jednej vyhadzanej klientke je viac ako neprofesionalne.Ludia mozu byt alergicki uplne na vsetko a chyba nemusi byt v kozmetike ale v imunite daneho cloveka.A este k tej cisto prirodnej kozmetike - ludia nie su citlivi len na chemikalie ale aj na prirodne latky, takze je to skor o tom, co komu vyhovuje. A tie parabeny maju naozaj svoje opodstatnenie, zvlast ak su v nepatrnom mnozstve,cize suhlasim s predoslym prispevkom, bez toho, ze by som D. propagovala, lebo pracujem ako distributorka v uplne inej firme.
16. Červenec 2003 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristi (anonym)
To s těmi alergiemi je fakt - vždyť kolik lidí nemůže používat na obličej heřmánek...a kdo yb chtěl mít krém sice "bez parabenů", ale který vydrží "čerstvý" v podstatě stejně dlouho, jako margarín, spíš ani to ne. Nicméně Dermajetics bych si nekoupila kvůli agresivním distributorům, kteří lákají lidi na prezentace, aniž by jim přesně řekli, o co se jedná - že nikoli o kosmetickou přednášku, jak tvrdí, ale o to, že se je budou snažit za KAŽDOU cenu ASPOŇ NÉCO koupit (to není jen moje zkušenost) a dále kvůli přemrštěné ceně (proto je potřeba před jejím sdělením zúčastněným aspoň 2 hodiny vymýva mozky).
17. Červenec 2003 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Miroslav (anonym)
Kristi, nemůžeš přeci házet všechny do jednoho pytle. Třeba u nás lidem nic nevnucujeme, vyzkouší si to a pak je jen na nich, jestli si něco vezmou nebo ne. Jakýkoliv jiný přístup a nějaké vnucování poškozuje firmu a to jakoukoliv. Ale máš pravdu, že takových lidí kteří na nic neberou ohledy je spousta. Bohužel.Nevím jestli je Dermajetics cenově přemrštěný, možná jo, ale jsou to ceny dané firmou a bohužel je musíme respektovat. Ale co mám třeba já za osobní zkušenost, tak mi celá základní řada za tu cenu vydrží hodně dlouho, při používání 2x denně. A navíc mi plně vyhovuje, takže já nemám co řešit.
18. Červenec 2003 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Alčy (anonym)
Mně ta kosmetika dost vyhovuje, ale ty ceny fakt lidový nejsou.A.
30. Září 2003 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Miroslav (anonym)
Je otázka čemu říkáš lidový ceny. Včetně pleťové masky stojí základní řada 2690,- Kč. Když vezmeš v úvahu že vydrží 4 měsíce a budeš to používat 2x denně (tedy mimo masky), tak to vychází zhruba na 11 Kč,- za jedno vyčištění pleti.
1. Říjen 2003 - 7:44
Obrázek uživatele Návštěvník
MM (anonym)
Bezva je, že tady není banda ignorantů, že Mirku?
1. Říjen 2003 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
A že by se tady přeci jen jeden našel, MM?
1. Říjen 2003 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Ahoj trochu som cital tu temu o Dermajetics , som nezav. distributor HERBALIFE uz 3r. a tak ma trochu zarazilo ako tu vsetci vsetko vedia a vsade boli , a nikto sa na to nedokaze kuknut objektivne. Ja tu kozmetiku pouzivam cca 2 roky som s nou spokojny prezoze sa jednoducho pouziva, a mam s nou dobre vysledky. co stoji to stoji ked je niekomu draha moze si vybavit zlavu. ale je dobre ked poprosi distributora aby mu ju predviedol a mohol si ju vyskusat sam na sebe . (aby vam urobil osetrenie pleti.) ja to dam kazdemu najskor vyskusat a ked sa mu to paci moze si to kupit. A pokial xce niekto verejne diskutovat o herbalife alebo dermajetics pokojne som mu k dispozicii a rad mu (vam vsetkym) vysvetlim co vas bude zaujimat alebo co vam je nejasne. Majte sa pekny den Martin
23. Září 2004 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Docela jsem se pobavila, tato kosmetika se jednoduše používá, to znamená že používání jiné kosmetiky je složité? Ale nemyslím to ve zlém, ať si každý vybere co mu vyhovuje, za komunistů jsem např. na Štědrý den dopoledne stála frontu na zahraniční oční stíny, které byly výjimečně právě na Vánočním trhu. A dneska? Člověk má takové možnosti a takový výběr a já si toho cením.
23. Září 2004 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Supermama (anonym)
Jsem - stejně jako Miroslav - dealerkou Herbalife. Mrzí mě, že je tak zatracovaná, protože všem, kteří si ji ode mě koupili, velice pomohla. Problém je v ceně - ale upřímně - koupili byste si ten krém za 30 kč? Opačně - vyhodíte do koše krém za několik set korun? A těm několika, kteří nejsou spokojeni a svou nespokojenost šíří mezi davy - kdybyste se osypali po mrkvi, dělali byste kampaň proti této zelenině? Tady je to o zkušenostech, ne o nenávisti. Někomu tato kosmetika vyhovuje, někomu ne - je to na každém z nás, jestli je ochotný to vyzkoušet. Firma nikoho neokrádá, jestli vám výrobky nevyhovují, můžete je vrátit a dostanete peníze zpět v plné výši - a to v drogerii ani u Vietnamců nejde, že ano?
10. Říjen 2004 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
ivuš (anonym)
Chtěla bych se zeptat někoho, kdo už zkoušel masku od Dermajetics Mystic mask, jaká je, jestli opravdu tak skvěle čistí pleť. Děkuju za názory!
11. Říjen 2004 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Madelina (anonym)
Je SUPER! Každému nesedne, ale já jsem spokojená. Cena vyšší, ale kvalita taky. Mám celý komplet a možná mi ho Ježíšek přinese znovu. Jestli chceš kontakt, ozvi se, pošlu.
11. Říjen 2004 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenek (anonym)
PRO VSECHNY: Kosmetika Dermajetics je vselijak testovana -hypoalergicky, dermatologicky i oftamologicky- je unisex a tim ji muze pouzivat uplne kazdy i s alergii treba na okurku (mam to vyzkousene), sice jsem chlap, ale i ja mam plet, davam ji kazdemu, kdo ma nejaky problem pleti, provadi veci jako u kosmeticky a jedno pouziti vyjde na 30,- (u kosmeticky min. 300,-), maska se pouziva 4*mes. - takze kosmeticka kazdy tyden :) Si to spocitejte kolik usetrite (Koncova cena masky je 900,- a vydrzi dele nez 6mesicu),No proste parada :)
3. Listopad 2004 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Čokoláda Mléčná (anonym)
Prodávám Herbalife, ale zkušenosti mám jen s tělovým krémem. Je úžasný, co dokáže udělat s pokožkou. Škoda, že stojí tolik peněz, ale určitě si na něj uškudlím, protože chci v létě k něčemu vypadat. Pokud vím, tak i odpůrci Herbalife si nemůžou vynachválit Mystic Mask. Kdo má zájem, pošlu na dobírku.
5. Listopad 2004 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Čokoláda Mléčná (anonym)
Prodávám Herbalife, ale zkušenosti mám jen s tělovým krémem. Je úžasný, co dokáže udělat s pokožkou. Škoda, že stojí tolik peněz, ale určitě si na něj uškudlím, protože chci v létě k něčemu vypadat. Pokud vím, tak i odpůrci Herbalife si nemůžou vynachválit Mystic Mask. Kdo má zájem, pošlu na dobírku.
5. Listopad 2004 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj, jestli jste úspěšné distributoři, rádi Vás uvítáme v našem týmu. Hledáme zónové manažerky na HPP/VPP nebo ŽL, Team Leadry a samozřejmě distributory. (Zapomeňte na povinné nákupy startovacích balíčků :-). Španělská firma Cristian Lay se zabývá prodejem bižuterie, stříbra a cca z 20% kosmetikou. Více info e-mailem.
5. Únor 2006 - 0:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Neve. (anonym)
Pouzivam uz rok Mystic Mask a je fakt uzasna, rozhodne nelituju, ze jsem za ni tu tisicovku dala. Nejlepsi maska, jakou jsem kdy mela. Zbytek ty rady nepouzivam.
21. Srpen 2006 - 18:06
Obrázek uživatele Návštěvník
pavlína (anonym)
Mystic Mask je fakt dobrá. Ostatní není nutný kupovat.
23. Srpen 2006 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Michinka (anonym)
Moje mamka prezentovala tuto kosmetiku a máme doma v podstatě všechny výrobky a velmi mi pomáhají, má úžasné vlasové prostředky, třeba Volumizer, ten už se ale prý nevyrábí.Oční stíny se také snadno nanáší a mají krásně syté barvy i večer po celodením chození a to i v zimě.A navíc mají v kazetce i tvářenku a velké zrcátko, kterém uvidíte celý obličej.Takže opravdu chválím a doporučuji
2. Červen 2007 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Mám osobní zkušenost s Dermajetics a to bohužel velice špatnou. Koupila jsem si masku s to s tím, že mi na předváděčce bylo vtloukáno do hlavy, že ji mužu bez udání důvodu kdykoliv vrátit i vypotřebovanou!! Tak jsem to toho šla. Používala jsem ji pěčlivě a pravidelně ale výsledek VUBEC žádný. Šla jsme ji tedy vrátit a ono ouha, vrátit masku, můžu jenom tehdy, když mi nedělá dobře, což znamená celá se po ní osypu nebo se mi sloupe kůže a navíc to ještě musí posoudit nějaká komise z Dermajetics!!No hrůza!! ještěže jsem se nenechala zlákat a nekoupila si ještě nějakej jinej produkt. Potom jsem ale objevila kosmetiku Miss Cosmetics od Moniky žídkové a to je jiná. Masku od nich mám snad už třetí, používala jsem i odlič.emulzi (při natření větší vrstvy se dá použít i jako maska), taky tonikum a ooční krém (kterej je sice dražší, ale je ho tam 52ml!!!), ten mám už snad tři roky :-) Takže doporučuju tuhle kosmetiku!!!
8. Srpen 2007 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
KOSMETIKA DERMAJETICS - JAKÁ JE????? Ahojky, byla jsem také na představování kosmetiky Dermajetics, byla mi aplikována maska, asi tedy Mystic Mask a myslím, že to docela pomáhá, tedy na mé pigmentové skvrny, které mám na obličeji po neustálém mechanickém čištění, které by se samozřejmě dělat nemělo:-) Budu ráda, když sem ještě někdo napíše, co si o té kosmetice myslí, jakou má zkušenost, váhám, jestli si koupit tu masku..Děkuju
23. Duben 2008 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Mně taky dost vyhovuje Mystic Mask. Jenom jsem jí už dlouho neviděla v nabídce. nepřestali to, doufám, vyrábět?
23. Duben 2008 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Zcela s Vámi souhlasím,co se týká kosmetiky Moniky Žídkové je opravdu bezvadná. Také ji již delší dobu používám. Doporučuji těm co ji neznají kouknout na stránky miss-kosmetika.cz
5. Srpen 2008 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
mylady (anonym)
Mystic mask od Dermajetics opravdu na našem trhu není,protože kosmetika je zcela inovovaná prodává se pod názvem Nourifusion.I tato řada obsahuje čistící masku se stejnými vlastnostmi jako měla Mystic mask,rozdíl je že se s novou maskou lépe pracuje hlavně při sundávání.Bližší informace o této kosmetice na www.peceozdravi.info
3. Leden 2009 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Takže Nourifusion je ta maska, nebo celá řada?
4. Leden 2009 - 4:51

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama