6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

kosmetický salon-laser-Praha

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Adél (anonym)
Dobrý den, ráda bych našla nějaký kosmetický salon v Praze, kde pracují s laserem nebo jiným světlem na akné. Máte nějaký vyzkoušený? A pomáhá vám laser? Nebo je lepší biolampa? Vůbec se v tom nevyznám. Prosim o tip, mnohokrát děkuji
17. Leden 2008 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
S lasery a lampami pracují kosmetičky v Asklepionu. Podívej se na stránky, nebo si tam zavolej pro více informací.
19. Leden 2008 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Vím taky o Asklepionu, ale budou z těch dražších. S tímhle zkušenost nemám. Můžeš tam jít nejdřív na konzultaci s dermatoložkou, která to provádí, a ta je asi za 500Kč.
19. Leden 2008 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
V Asklepionu mají programy na aknózní pleť a se světly (fototerapií) mohou pracovat i kosmetičky. To léčebné světlo produkuje Omnilux, je to lampa, která má likvidovat bakterie v kůži. Musí se absolvovat kůra dvakrát až třikrát týdně, asi osm ošetření. Je to opravdu dražší záležitost, ale myslím, že to stojí za pokus.
20. Leden 2008 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Pěkný den, fototerapeutické přístroje léčící akné jsou i biolampy Biostimul na domácí použití českého výrobce spol.Biotherapy - provozujeme stránky věnované biolampám www.biolampa-biostimul.eu kde lze lampy "na doma" zakoupit. Biostimuly léčí nejen akné ale i ekzémy a také velmi dobře vyhlazují vrásky! Vyzkoušeno osobně na sobě a na rodině :)
4. Červen 2010 - 21:22

Přidat komentář

Reklama

Reklama