20 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Korálová voda

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Xena (anonym)
Korálové voda x2o z Japonska pro lepší zdraví. Pohlcuje chlór a další škodlivé látky ve vodě. Snižuje cholesterol a hladinu cukru v těle. Neutralizuje kyselost v těle. Přírodní produkt na bázi zvýšení pH v těle. Máte s tím někdo zkušenosti?
27. Březen 2010 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Skeptik (anonym)
Výnosný obchod s lidskou blbostí.
30. Březen 2010 - 6:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmar (anonym)
Korálové voda x2o z...Xtreme2O,mám zkušenosti už 1é měsíců piji Xtreme2O.Sáček vložím každé ráno do lahve obsah 0,6l a popíjím.Po spotřebování sáček ponechám a opět dopustím vodu.Z 1 sáčku zhotovím 3l mineralizované vody.Jednoduché a použití které mi opravdu pomohlo odstranit spoustu zdravotních potíží.Bližší info podám na linkdagmar@seznam.cz
1. Červen 2010 - 16:07
Obrázek uživatele Návštěvník
///// (anonym)
Jsem totiž takový malinkatý dealer a proč si nepřivydělat, že? :-))) Ale třeba nám někdo vysvětlí,jak to snižuje cholesterol,a hladinu cukru... ovšem pro obchodní úspěch by ještě byla dobrá dna, AIDS, rakovina všeho druhu, tohle je fakt málo...
1. Červen 2010 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
René (anonym)
Něco jsem o tom slyšel a jde rozpuštění kousku korálu ve vodě, což by mohlo mít cenu tak 1USD (20Kč) a prodává se to, kolem 600Kč. Prima business!!
1. Červen 2010 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
alena Yurchenko (anonym)
Dobry den, mame super zkusenosti z Coralovyho clubu. Maji take vybornou metodu cisteni od parazitu a detoxikace. Pro info a registraci piste na alenay@volny.cz
5. Červenec 2010 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Něco jsem o tom slyšel a......
21. Červenec 2010 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Něco jsem o tom slyšel a...Tak ještě jednou... Kdy umí počítat, zjistí, že na denní dávka stojí to, co obyčejná minerálka. A kdo má skutečné zdravotní problémy a zkusí korálovou vodu pít, nepodporuje žádný business,ale své zdraví. Mě korálová voda moc pomohla, nečekala jsem po ní tak pozitivní změnu, můžu ji jen doporučit.
21. Červenec 2010 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
kaspar (anonym)
Tak ještě jednou... Kdy...Diamantová voda, pí voda, korálová voda... Kolik přívlastků ta naše chudinka H2O ještě získá? Pokaždé tatáž, čistá a nijak účinná tekutina. Ale kolik lidí na ni bude přísahat...
21. Červenec 2010 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Jde jen o výnosný obchod s lidskou blbostí.
24. Červenec 2010 - 21:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena Yurchenko (anonym)
Xtreme2O,mám zkušenosti už...perfektni zkušenost s coral-mine. Divejte se na mé stránky www.coralmaster.cz
6. Březen 2011 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Tak tahle korálová voda Xtreme 2O, XOOMA worldwide je pěkný podraz! Nutně potřebuji zásaditý nápoj, doufal jsem tedy, že podle reklamy je možné dosáhnout až 9,9 pH a koupil jsem si 4 balení po 6 kusech v jednom sáčku. Udělal jsem si vodu přesně podle návodu a absolutní zklamání. pH vody se ani po hodině máchání sáčku nezvedlo víc jak o jednu desetinu!!!! Moje studniční voda měla 6,9 ph a se sáčkem 7,0! Je to pouze další podraz a tahání peněz z lidí. Je mi velmi líto těch, kteří spoléhají na zvýšení alkalizace v těle. Tak s touhle korálovou vodou ani náhodou!!! A navíc, poměr vápníku a hořčíku je naprosto nevyvážený! Aby docházelo ke vstřebávání těchto minerálů, bylo by třeba aspoň 15ti násobné množství hořčíku. A obsak vitamínu C? 5 miligramů. Denní průměrná spotřeba je 3000 miligramů! Tahle voda je naprosto o ničem!! Pro ty, kteří potřebují nutně zvednout pH tělních tekutin a zvýšit imunitu, je daleko účinnější a levnější koupit si v lékárně Dologran a vitamín C se šípky. Ještě jednou varuji, před touto nic nedělající vodou. Petr Kolář
13. Březen 2011 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Dodatek ke korálové vodě: pH jsem měřil digitálním pH metrem. Na měření stačí i obyčejné lakmusové proužky z lékárny, takže se každý může sám přesvědčit o skutečnosti.
13. Březen 2011 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila (anonym)
Dodatek ke korálové vodě:...A můžete mi tedy poradit? Když se v tom vyznáte- mám doma celý korál, používám ho u květin- dám korál do 5l hrnce a nechám do rána ,,louhovat", ráno ten korál vyndám a květiny zaleju-rostou jako divé,nejsou nemocné,ale ph jsem neměřila-vůbec nevím jak se měří. Také do vody dávám magnet a tím zalévám také květiny,či si myju obličej. Je v tom nějaký rozdíl? Myslím-magnetická voda nebo korálová? Upozorňuji,že mám opravdový korál-ne nějaké drtiny,které pocházejí bůhví z čeho.
13. Březen 2011 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
A můžete mi tedy poradit?...A v čem chcete poradit? Vždyť máte vše dokonalé :) Chcete-li změřit pH vody, tak Vám v každé lékárně poradí. Proužky na měření pH stojí pár korun. Já potřeboval vyléčit rakovinu bez chemoterapie, proto jsem si koupil Korálovou vodu (a samozřejmě další potřebné doplňky). Kdybych pak pH nezměřil, tak bych byl asi mrtvý. Naštěstí jsem si cestu našel.
13. Březen 2011 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Pila jsem korálovou vodu denně asi rok a uplně mi to vyléčilo astma, kloubní potíže a všechno možné a zhubla jsem několik kilo, je sice dražší ale vážně stojí za to a hlavně se to nesmí vzdát po několika použitích protože u každého začíná pusobit jinak a kdo na to má negativní názor tak tomu nevěřím a je akorát ňouma!
10. Březen 2012 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
bobek (anonym)
Neměla bys, Evíku, vylézat z postele takhle brzy po zánětu vemene...
10. Březen 2012 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
dejna14 (anonym)
Korál - tedy Ca (vápník) ve vodě působí zásaditě. Překyselená půda se posypává přece také vápníkem. Pakliže budete konzumovat vše, co potlačí překyselení organismu, tělu to jen a jen prospěje (a potlačí či zlikviduje zdravotní problém). Zásadotvorných a neutrálních potravin je hafo. A za pár kurun. Netřeba drahých potravinových doplňků a vod. Přikláním se 100% k názoru, že KORÁLOVÁ VODA je především BYZNYS. Pozor na dobrou funkci ledvin, nadbytek Ca by se v nich mohl usazovat a třeba i v cévách... A také pozor na další "zázrak" v podobě Diamantové vody (zdarma). MAGNETOTERAPIE je úžasná věc (správně používaná), na to stačí odstátá voda z vodovodu (vyprchá chlór).
19. Červen 2012 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
dejna14 (anonym)
Pila jsem korálovou vodu...Korál - tedy Ca (vápník) ve vodě působí zásaditě. Překyselená půda se posypává přece také vápníkem. Pakliže budete konzumovat vše, co potlačí překyselení organismu, tělu to jen a jen prospěje (a potlačí či zlikviduje zdravotní problém). Zásadotvorných a neutrálních potravin je hafo. A za pár kurun. Netřeba drahých potravinových doplňků a vod. Přikláním se 100% k názoru, že KORÁLOVÁ VODA je především BYZNYS. Pozor na dobrou funkci ledvin, nadbytek Ca by se v nich mohl usazovat a třeba i v cévách... A také pozor na další "zázrak" v podobě Diamantové vody (zdarma). MAGNETOTERAPIE je úžasná věc (správně používaná), na to stačí odstátá voda z vodovodu (vyprchá chlór).
19. Červen 2012 - 15:39

Přidat komentář