389 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kopnout kluka do koulí

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petra L. (anonym)
Mám takovej problém.Chtěla bych vědět jaký to je kopnout kluka do koulí.Abych zjistila jaký to pro toho kluka je a abych poznala jak moc stačí kopnout aby ho to bolelo. A jak moc ho to bolí. Abych si o tom mohla udělat trošku přestavu. Jsem totiž docela zvědavá a myslím, že tohle by bylo užitečný vědět (třeba pro sebeobranu).Jenože nevím jak to mám zjistit.Z filmů nebo taks e to dá těžko poznat, protože je to všechno nahraný. a je to film od filmu jiný (někdy chlap spane na zem a křicí bolesatí jindy dostane třikrát a pořád se rve). Nejlepší by to bylo zkusit naživo, ale jak? Napadlo mě, že bych se zeptala bráchy (16) nebo mýho nejlepšího kámoše(15) jestli bych si to mohla zkusit, ale bojíms eco by mi na to řekli. Nechtěl bych je kopnout moc. Aby je to zase tolik nebolelo. jenom si to tak zkusit. Třeba prvně jen tak lehce a pak přidávat na síle, dokud by neřekli dost. Nechtěl bych, aby je to zas enějak moc bolelo. Což mě přivádá ještě k jedný otázce. Nevíta co udělat,a by to dřív přestalo bolet???Taky nevím jestli by si nemysleli, že sme divná. Ale mě to opravdu docela zajímá. Nebo nejsem normální? co holky? Nenapadlo vás to taky někdy?Zatím sem jenom jednou viděla jak kluk dostal do koulí. Bylo to na základce v tělocviku. Hráli jsme fotbal a jeden spolužák se srazil s kámoškou a ona ho přitom nějak bouchla mezi nohy. Nevypadal ale, že by ho to zase tak staršně bolelo. Chvíli sice ležel na zemi, ale to i ta kamarádka. (on teda o něco dýl) Ale vůbec enkřičel nic. Jenomm se kxichtil. A pak do konce tělocviku seděl na lavičce. Jinak nic. Pak sem ho teda ve třídě slyšela jak se s klukama baví, že si potom "tejden nezahonil".Tak si nejsem jistá, jestli jim to třeba taky nemůže nějak ublížit. Jasně, že když by člověk kopl tak až by jim je rozkopal tak asi jo, ale jenom tak lehce kopnout snad neubíží, ne?Co byste mi poradili???A pls nepiště, že sem blbá a ať si najdu lepší zábavu. Myslím to vážně.
18. Září 2005 - 20:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Ty asi moc dlouho občanku nemáš, co? Řeknu Ti to takhle - napáli jsem jednou při fotbale spoluhráče míčem při výkopu z cca 5m do koulí a on se bolestí pozvracel. Takže zapomeň na to, že ti to někdo z kámošů dovolí, pokud nejsou masochisti. A ublížit mu můžeš, třeba přetrhnout mu chámovody a má po dětech a když se trefíš, tak mu rozdrtíš varlata a to je smrtelný.
18. Září 2005 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
A co udělat, aby ho to nebolelo? Nekopat!!!
18. Září 2005 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Šarik (anonym)
Stačí trochu a bolí to jak prase. To teda příroda u pána tvorstva nevyřešila :-(((((((((((
18. Září 2005 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Normální (anonym)
Chtěl jsem vyhovět tvé prosbě "A pls nepiště, že sem blbá a ať si najdu lepší zábavu", ale nejde to.Opravdu jseš blbá a najdi si lepší zábavu. Také to myslím vážně.
18. Září 2005 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
To Petra: nech se kopnout do cecků a uvidíš!!!!Ty krávo!
19. Září 2005 - 10:20
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
linda - ne ze bych se puvodni pisatelky zastavala, ale jestli jsi holka a nekdo te uz do ksrou kopl, tak ti musi byt jasne, ze se to neda s klucici bolesti srovnavat :) Jednou semi podarilo pritele jen tak omylem trochu nabrat pritele kolenem pri dovadeni v postylce a ... :) Asi to boli :)
19. Září 2005 - 18:15
Obrázek uživatele Návštěvník
dodo (anonym)
Pre skrátenie doby bolesti sa používa skákanie na mieste, v stoje, ale len na pätách! Musia to byť tvrdé dopady. Trochu nepohodlné ale pomáha to.
22. Září 2005 - 9:00
Obrázek uživatele Návštěvník
P.K. (anonym)
Ahoj Petro,nejsi sama - to, co většině lidí připadá ujetý se pár klukům líbí. Jako třeba mě. Lehké okopávání může být zábavné pro muže i vykonavatelku, ale musí se dělat s citem - aby to bylo tak nějak na hraně :-) a ne brutální masakr. Jestli chceš na tohle téma pokecat nebo i něco víc, napiš. Čau, Pavel.
9. Říjen 2005 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
mario (anonym)
nemuzu te kopnout do kundy?
10. Říjen 2005 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
PetraL (anonym)
To přímo zbožňuju!
10. Říjen 2005 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Hmm (anonym)
Vetsi bolesti snad na svete neni nez hnusne mireny kopanec do vajec.Ta bolest.Jinak to co vidis ve filmech je pekna pic.....!!!!Chtel bych to videt,kdyz ho kopnu jak se zvedne !!!
10. Říjen 2005 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
P.K. (anonym)
Co všichni máte? Radši se nechám nakopat do koulí od sexy kočky, než abych se pářil s nějakou obludou :-)Vždy se mi líbily obrázky ze sebeobrany žen, když dámská nožka elegantně vyřazuje chlápka ze hry... paráda!
19. Říjen 2005 - 0:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Vzpomínám si jak asi před pěti lety na základce měla jedna holka problém. Byla to deváťačka a měla občas službu - žákovský dozor na ¨chodbě. Občas se tam někdo pošťuchoval nebo pral. Ona na to měla zvláštní metodu. Pokud se pral kluk, plácla ho otevřenou dlaní mezi nohy. Někdy víc, někdy míň. Jednou ji přišel vynadat tatínek, jednoho "postiženého", asi to přehnala. Pak dostala trojku z chování a zajímali se o ní policajti.
2. Listopad 2005 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
t (anonym)
No myslim, ze si to mozes skusit aj sam. Z toho co tu bolo napisane mam pocit, ze chalan (kluk).
2. Listopad 2005 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
manuel (anonym)
To Mirek : to byla ale hodná deváťačka! A o jakouže službu to šlo?
2. Listopad 2005 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
";$! (anonym)
Neskoro. No hm. :)Na co ti je vediet pri sebeobrane ako silno? Aj tak to bude poslene na co si spomenies. Proste to urobis.A k tomu. Niesi trafena. Poznam dost bab, ktorym beha to iste po rozume :-)otasky na mail ~_~
27. Listopad 2005 - 4:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Pokud tě to ještě zajímá, byl bych ti k dispozici, mě zas zajímá jaký to je dostat od holky, jestli to ustojím a tak. Jen experimentovat. Budu rád když napíšeš. Ahoj Petr.
4. Prosinec 2005 - 0:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
No sorry, ale zavání to pořádnou dávkou sadismu.Jednou jsem dostal do koulí v tělocviku při fotbale a málem jsem se z toho fakt poblil, ale viděl jsem i borce, který dostal větší ránu a šel do mdlob. Museli ho odnést, kdež se probral, chvíli brečel, odvezli ho do nemocnice na vyšetření (naštěstí to nic nebylo) a do večera chodil jak prostatik. Buďte si jisty, že lepší sebeobrana není.Představa, že by mě nějaká holka nakopla do koulí
30. Leden 2006 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa z depa (anonym)
Petra L. má asi koule a tahá všechny za fusekly.
31. Leden 2006 - 0:59
Obrázek uživatele Návštěvník
rara (anonym)
nakopat vas vsechny chlapy i tu kravku, co se na to ptala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. Leden 2006 - 4:31
Obrázek uživatele Návštěvník
anonymous (anonym)
Víte, proč ženy tvrdí že největší bolest je porod...? Protože nedostaly nikdy ránu do koulí.
22. Květen 2006 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Lothar (anonym)
No viděl jsem jednou jak mezi nohy dostala holka od jiný holky a taky dobrejch 10 minut se nemohla zvednout ze země.Takže taková rána děložnice bude asi taky nářez.Klidně to můžeš zkusit pro představu na sobě.Aspň tě pak pustí ta úchylná touha to zkoušet na klukách.
13. Červenec 2006 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
A víte, proč chlapi tvrděj, že největší bolest je dostat ránu do koulí? Protože nikdy nerodili! A jak to víš Ty, Anonyme?
13. Červenec 2006 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
soccer (anonym)
hraju fotbal,a tak vím co je to kopačka do koulí.Stačí kopačkou zavadit o trenky a kluk se svíjí jako červ.Dostal jsem při fotbale přímý kop na koule.15 minut jsem se svíjel a měl pocit,že mi varlata zalezly do břicha,pak se mi udělalo špatně od žaludku a pozvracel jsem se.Koule mě bolely dva dny.Byl jsem u doktora,prohmatal mi koule a řekl mi že mám štěstí,že neprasklo varle.Radím teda do koulí radši nekopat a nikdy ne opakovaně,rozkopané koule asi nejdou už zpravit.Při kopnutí do koulí klukovi pomáhá poskakovat na patách nebo špičkách,dřív to přestane bolet.Koule jsou citlivý i na zavadění botou,nebo balonem a na rozdíl od břicha nejdou zpevnit.Při zpevněném břichu lze kopnout do žaludku a kromě podlitiny na břichu se nic neděje,při kopnutí bez zataženého břicha to do žaludku taky pekelně bolí upadnete a svíjíte se na zemi a koule nejdou zatáhnout.Jsou strašně zranitelný...nechceš-li klukovi krutě ublížit tak nikdy ho nekopni do koulí-stačí?
13. Červenec 2006 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Holky, můžete si to zkusit na mě.
31. Srpen 2006 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Zarri (anonym)
Zajímavá nabídka, příteli. Doufám, že se najde hodně zájemkyň a odvaha Tě záhy přejde... neb jestli jsi již někdy pořádný kopanec utržil jen ztěží zde budeš nabízet své kuličky nohám zvědavých slečen! Ale nebudu Ti kázat, slova nic nezmůžou, až bolest vysvětlí Ti pravý význam jejich. Je mi jen trochu jíto, že jsi jméno opoměl napsat, leč nedivím se Ti.
31. Srpen 2006 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
myky (anonym)
Ahoj,klidně si to na mě můžeš vyzkoušet,pokud ještě chceš-myslím to vážně!
1. Září 2006 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
myky (anonym)
a ještě můj mail myky"centrum.cz
1. Září 2006 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Zajímavá diskuze. Jenom mi nějak nedochází, co je na tom tak úžasnýho, kopnout nějakýho kluka tam, kde ho to moc bolí..
2. Září 2006 - 2:55

Stránky

Přidat komentář