1011 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kontrola přirození náctiletého

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Nedávno jsem přišla do pokoje mýho nejmladšího bráchy a hrozně jsem se lekla. Byla tam sním máma, brácha byl nahý a máma mu kontrolovala přirození (varlata pohmatem a stahování předkožky). Hned jsem odešla a večer jsem se mámy zeptala, jestli už na to není velký, je mu 14. Mamka mi řekla, že jen chce, aby neměl nějaké zdravotní problémy. Mě se to zdá divný, pochopila bych to tak do osmi let.
26. Březen 2006 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Taky mi to přijde divný. Mě tohle máma kontrolovala tak na prvním stupni ZŠ, taky se zjistilo, že mám fimózu (ale to školní doktorka věděla taky). Nakonec mě poslali na tři dny do nemocnice a udělali mi úplnou obřízku. Ve 14 už mi rodiče ani nechodili do koupelny, když jsem nechtěl. Zato mi strašně vadila učitelka, která nás chodila na školním plavání kontrolovat do sprch. I ve 14 letech. Prý holky jsou čistotný, ale my kluci jsme PRASATA A NEMEJEME SE, když si k nám nestoupne. Byla normální ona?
27. Březen 2006 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Obě dvě jsou úchylný a pedofilní krávy, udat policii!
27. Březen 2006 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
janata (anonym)
Mám syny 12 a 14 let, stahování předkožky na penisech jsem musela kontrolovat, po domluvě s jejich dětskou lékařkou, tak do jejich 8-mi let. Od té doby to nedělám, při sprchování jim do koupelny nechodím,před vstupem do jejich pokoje klepu, pokud mají zavřené dveře. Kontroly nechávám výhradně při pravidelných lékařských prohlídkách na jejich dětské lékařce a já se při tom minimálně otočím zády, abych to klukům neznepříjemňovala ještě víc, než je nezbytně nutné. Nepřijde mi běžné ani to, jak se chová Lenčina mamka ani chování Pavlovi učitelky. Pavle, pokud se s tím bojíte z nějakých důvodů zajít na ředitelství školy otevřeně, napište alespoň anonymní mail. Možná to nic nevyřeší, ale je možné, že si ta kantorka dá aspoň pozor a dělat to přestane.
27. Březen 2006 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Anonymní mail? To jsem jen napsal, že se takový věci u nás ve škole děly. Z tý školy jsem 12 let venku! Ani nevím, jestli tam ta učitelka ještě dělá.
27. Březen 2006 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
U nás tohle dělala jen školní doktorka při pravidelných preventivních prohlídkách. Mamka mi nikdy nic takovýho nedělala. Spíš si pamatuju jak mě ztrapnila dětská doktorka při tzv. výstupní prohlídce. To se dělalo, když jsem od ní odcházel, bylo mi už skoro 15. Musel jsem přijít i s mamkou do ordinace, mít s sebou ranní moč. Musel jsem se svléknout do slipů, ona mi změřila tlak, nabrala krev, změřila, zvážila, pak mi poslechla srdce a koukla se do krku. Pak jsem si musel lehnout a nechat si prohmatat břicho. Když jsem vstal, myslel jsem že je to hotové. Ona abych si stoupnul. Přišla, normálně mi před mámou stáhla slipy, pak mi stáhla předkožku a vrátila zpět. Nakonec mi na varlata přiložila ruku, já si musel zakrýt pusu a zakašlat. Pak to teprve skončilo. Dost jsem se styděl a hlavně mi vadilo, že u toho byla máma. Taky mi bylo skoro 15 a nahota u nás nebyla zrovna ve zvyku.
21. Duben 2006 - 6:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Je mi sedmnáct a mám podobný problém. Moje máma je zdravotní sestra a říká, že mi prohlídka u lékařky jednou za dva roky nestačí, tak mě sama asi čtyřikrát do roka prohlíží doma. Je mi to už velmi trapné, ale nevím, jak jí mám říct, aby to nedělala. Vždycky začne vykládat o všelijakých nemocech... Když jsem při takovýchhle prohlídkách poslední dobou už moc protestoval, dostal jsem vždycky pár facek. Sestru, která je o dva roky mladší, taky prohlížela do doby, než začala asi před rokem chodit ke gynekologovi, ale do kdy chce, proboha, osahávat mě? Jak jí mám vysvětlit, že už jesm velkej a že to prostě nepotřebuju!
24. Duben 2006 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Jindro, co ti máma všechno prohlíží? Poslouchá ti srce, plíce, prohmatává ti břicho? A když ti prohlíží přirození, nemáš u toho erekci?
25. Duben 2006 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Napřed mi zkontroluje uši - to je jednoduché. Já si stoupnu k oknu, ona ke dveřím a říká potichu slova, já je musím slyšet. Potom už se mosím svlíknout a ona mi prohmatá břicho, záda - zkontroluje jestli nemám křivou páteř - stetoskopem samozžejmě poslouchá srdce a plíce. Pak už si musím svlíknout i slipy a ona mi přetáhne předkožku a promačká varlata, prý abych na nich náhodou něco neměl. Je mi to hrozně trapné, takže na erekci nemám v tu chvíli ani pomyšlení.
26. Duben 2006 - 23:36
Obrázek uživatele Návštěvník
taj (anonym)
Jindro tak rekni sve mamusce, ze dekujes za jeji starani, ale ze uz jsi dospely a kontrolovat se umis sam. Zadne osahavani si nedopust at je to fackovani, ci sahani na varlata!
27. Duben 2006 - 6:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Aleš (anonym)
Jindro,nemůžeš prosím mamce říct,že máš kamaráda,který by chtěl vyšetřit.Tak jak to dělá?Není to legrace,myslím to vážně.Mám 18 let.
16. Květen 2006 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin H. (anonym)
Mně mamka kontrolovala přirození tak do čtvrtý třídy na základce. Potom už ne. Ale ještě ve třeťáku na gymplu mi občas vešla do koupelny a že mi umyje záda. Bylo to většinou když jsem přijel z intru. Zaklepala, vešla mi do koupelny, namydlila houbu, umyla mi záda a odešla. Občas chtěla abych si ve vaně stoupnul. Podle mě mě občas chtěla zkontrolovat, jestli nemám na těle vpichy po drogách.
17. Září 2006 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Zdá se mi, že to není absolutně normální. Myslím, že matka je mentálně zaostalá a nedochází jí, co dělá (nebo to dělá účelově?)
17. Září 2006 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
U nás byly tyhle kontroly tak do 16 let normálka. Nejspíš proto že máma byla učitelka (ty jsou asi takový a každýho mají za dítě) a taky proto, že brácha měl fimózu. Dělali mu kvůli tomu ve 12 letech obřízku. A jak jsem se dýl dozvěděl, přinesl syn její kolegyně domů z intru kapavku a celá rodina musela k doktoru. Tak možná i kvůli tomu, aby věděla že jsem zdravej. Ne že by mi ho brala do ruky. Občas když mi drbala záda v koupelně, tak mi řekla "umej si péro" a chtěla abych si to před ní přetáhnul. Jinak nic. Tak po 16 roce si dala konečně pokoj.
16. Prosinec 2006 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Darcy (anonym)
Podle mne to normalni urcite neni a motivaci bude nejspis neco jineho nez zdravotni stav. Muze to vypadat nevinne, ale nasledky mohou byt znacne. Bylo by lepsi to zarazit vcas.
16. Prosinec 2006 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Jsem učitel už 17 let a musím bohužel přiznat, že většina kolegyň, zvláště ty, co pracují déle, už nejsou normální. Znám takové, co kontrolují i své manžely, jestli nosí do práce kapesník apod. Považují všechny kolem sebe za žáky a podle toho se k nim také chovají. Nejsou to ale pouze jen kantorky, ale i ženy - takže je přirozené, že je starší kluci přitahují podobně jako přitahují vyspělé holky muže - učitele. Jistě, že to nepřiznají, ani to na nich na rozdíl od mužů není vidět (nemají erekci). Znal jsem kolegyně, které byly schopny vyspělému atraktivnímu deváťákovi leccos odpustit. Příroda je někdy mocnější než rozum. Kontrolovat svému dítěti přirození bych považoval za přípustné maximálně tak do 12 let věku. Od cca 14, 15 let je to osahavání jedné pohlavně zralé osoby jinou pohlavně zralou osobou. Jak by se to asi líbilo matce, kdybyste jí navrhnul, že na oplátku prohlídnete přirození jí.......
16. Prosinec 2006 - 11:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
U nás tyhle kontroly byly tak do 11 let. Později už mi na něj máma určitě nesahala rukou! To by už nebylo normální. Ale do koupelny mi občas vešla i později, ne naschvál, ale když tam něco nutně potřebovala. Mně to nevadilo, nestyděl jsem se. Nakonec otec s námi nebydlel-takže mi moje mokrý pyžama a ranní erekce stejně musela vysvětlit máma. Když mě jednou potom přistihla při onanii, řekla mi že je to normální a že to dělají i dospělí lidé.
3. Listopad 2007 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Milada41 (anonym)
Ohledně Pavlovy učitelky. Jsem učitelka na ZŠ a mohu to jen potvrdit. Je to naprosto normální a běžný postup, daný přímo Vnitřním řádem školy. Žáky ve sprchách kontroluje pedagogický dozor, vyžaduje se svléknout úplně a důkladně umýt mýdlem bez plavek. Dozor učitele musí být jednak kvůli odpovědnosti za žáky (pokud by se někomu něco stalo je vinen učitel), jednak kvůli hygieně (jinak se hlavně kluci nemyjí) a taky proto, aby se včas odhalilo zneužívání návykových látek (vpichy na těle) nebo stopy domácího násilí (modřiny apod.). Je ale naprosto nepřípustné, aby učitel-muž vstupoval do dívčích sprch (z pochopitelných důvodů). Obráceně to není problém. Učitelka-žena se na nahého 14 letého kluka dívá jako máma na dítě, nijak ji to nevzrušuje. Proto pokud jede s třídou na plavání jeden člověk, tak vždy učitelka, nejlépe ve věku 40-50 let. A takhle to funguje na většině škol. Taky jsem párkrát byla s dětmi na plavání, i když jsem jen zastupovala kolegyni. Občas se stalo že se některý z kluků (hlavně starší ročníky) odmítal v mojí přítomnosti svléknout s tím, že se stydí. Vysvětlila jsem mu, že sama mám doma syna v jeho věku. Že bych mu mohla dělat mámu a proto není důvod proč se stydět. A bylo po problému.
3. Prosinec 2007 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Gibson (anonym)
Ta učitelka by měla jít s těmi žáky do sprch jedině s tou podmínkou, že se také sama svlékne do naha. Jedině tehdy bych se jako žák svléknul také. Pokud ona bude nahá, já budu nahý, jinak budu oblečen.
3. Prosinec 2007 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Milado, je hezké, že Vám nahota Vašich žáků nevadí, neboť se na ně díváte jako "máma na dítě". Ale nenapadlo Vás, že to třeba může vadit těm chlapcům? A oprávněně! Fakticky vzato, proč je nepřípustné, aby žákyně např. osmé třídy kontroloval při mytí učitel, zatímco v opačném případě je to naprosto normální? Učitel také přece může tvrdit, že se na žákyně dívá jako "otec na dítě, neboť sám má doma dceru". Je-li dozor učitele při takových aktivitách povinný, měl by být VŽDY zajišťován osobou stejného pohlaví, protože jakákoli jiná varianta je naprosto nepřijatelná a ponižující. Stejně jako Vaše argumenty. A matky, které svým dospívajícím synům vlastnoručně vyšetřují pohlavní orgány? To je skutečný "výkvět"! Pokud kromě synů mají i dcery, měly by urychleně požádat manžela, aby dcerám vyšetřil prsa a vaginu ... Tak co, matky-vyšetřovatelky, jak se Vám líbí tato představa?
3. Prosinec 2007 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Zlatá slova Hanko!
4. Prosinec 2007 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
Nikdy sem nechtel, aby me kontrolovala matka, max otec nebo jiny dospely kamos. A ucitelka tez by mi to vadilo, ze by rovnopravnost pro zeny? Holky muzou byt tez prasata, byla jedna, co si neumela ve svych dnech osetrit prirozeni a tak citit pachnouci vlosku az k zbliti byl hnus. Vzdy jede-li skupina plavat, tak jedou minimalne 2 dospeli, nikdy je-li deti vice jak 10 tak 1.
4. Prosinec 2007 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Klausík (anonym)
Marek : co je to za debilní mikulášský příspěvek?!
5. Prosinec 2007 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Ahoj, Nevim co ti vadilo, jen sem rekl svuj nazor na kontrolu rodicu ci ucitelu a podotkl sem, ze armument, ze jen kluci sou prasata neni pravda, znam hodne holek, kterym rodice poradne nevysvetlili co to je menstruace a ty holky byly chudery a bohuzel prasata, neumeli se o sebe postarat.
5. Prosinec 2007 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Taky jsem učitelka, takže poznám učitelku od úchylačky. NEREAGUJTE NA MILADINY PŘÍSPĚVKY. Určitě ji podobné články silně vzrušují!!! Na naší škole i na většině ostatních je ve vnitřních předpisech takovéto chování přísně zakázáno. Kdybych něco podobného udělala a žáci si stěžovali, letím na hodinu a ještě mi může hrozit soudní stíhání.
6. Prosinec 2007 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Mám dva kluky, odmala jsem je učila že před mámou se nemusí při koupání stydět, nebo se stydět mluvit o sexu a intimních záležitostech. Přirození jsem jim kontrolovala tak do 10 let, než skončili první stupeň na základce. Do 6 let jsem jim předkožku přetahovala, potom už jsem to nechala na nich a jen zkontrolovala jestli to dělají tak jak mají. Snažila jsem se je vést k tomu že nahota je normální a přirozená. Takže neměli problém se společnými sprchami na plavání a nevadilo jim ani v pozdějším věku mě pustit do koupelny. To má svoje výhody, myslím že jako máma bych měla vědět jak dospívají a jestli je všechno v pořádku. Navíc můžu nenápadně zkontrolovat, zda nemají na těle např. vpichy po drogách (dnes je bohužel možné všechno). Ale sahat jim na přirození někdy ve 12-13 letech či dokonce ještě déle bych si nikdy nedovolila. To už mi přijde úchylné.
5. Únor 2008 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka H. (anonym)
Dřív jsem se na to taky díval jinak, dnes bych řekl že Lenky maminka je správná máma! Nás mamka takhle kontrolovala taky-bráchovi odhalila fimózu dřív než dětská doktorka. Takže mu udělali obřízku v 8 letech a nemusel to řešit v dospělosti. Sama nám to kontrolovala tak do 10 let. Později se jen podívala, ale už mi na něj nesahala. Stejně tak nám musela vysvětlit erekce, chlupy a mokrý pyžama..... Takhle to u nás chodilo dokud jsem chodil na základku. Když jsem už byl na průmyslovce a zjistila že chodím s holkou (potkali jsme se), tak se mě jen doma zeptala jestli je všechno v pořádku. Od té doby už moje přirození neřešila.
28. Únor 2008 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Morte (anonym)
U mě doma skončily takové kontroly někdy kolem mých 10 let. Kdyby mě takto moje matka kontrolovala ještě ve 14, tak bych jí za to nesnášel asi ještě hodně dlouho
28. Únor 2008 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
trip (anonym)
Mam takovej ....ehm řekněme větší problém, je mi 15 a když se mi postaví tak nemůžu přetáhnout předkožku přes žaluda nevim čim to je když mi nestojí jde to jak po másle a potom... :-( normálně bych to nikomu neřek,ale když už je o tom zavedený forum... proč se nezeptat. Možná ho mám moc velkýho, ale to pochybuju.. četl jsem že je to jakási fimosa,ale tam neni přímo napsáno kdy to nejde... Ono by to možná šlo, ale docela to bolí.. :-( Fakt mě to štve takže pokud můžete helpnout určitě se ozvete aspon na meil nevim jestli se sem ještě někdy podívám.. (indigochild"seznam.cz) byl bych moc vdecnej za nějakou zprávu...
9. Duben 2008 - 15:24
Obrázek uživatele Návštěvník
jan (anonym)
Ak by môj syn prišiel domov s tým, že ich učite?ka v 14tich rokoch kontroluje v sprchách nahých,v tej chvíli si idem do školy za jej nadriadeným alebo nadriadenou sťažovať a na políciu podať na ňu trestné oznámenie. To nie je učite?ka ale nadržaná úchylná žena.
4. Červen 2008 - 22:00

Stránky

Přidat komentář