Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

kontakt s nadpřirozenými jevy

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Renny (anonym)
Ahojte,má-li někdo v srdi zážitek,který by rád napsal tak pište,nebojte se mluvit o věcech na které neznáte odpověd. Sama jsem zažila setkání s něčím co bych nazvala duše. Mou duši kontaktovala osoba v podobě muže,prošedivělý pán a vše kolem něj zářilo,nevím proč se mi to stalo,ale bylo to tak zajímavé,že dodnes hledám odpovědi,jak je to možné že někdo dokáže přinut naší duši ke komunikaci.Můj příběh: Stalo se to v Italii,bylo mi 20 let,v té době jsem tomu jevu nedávala moc velkou váhu,ale od té doby se ve mne něco rozjelo,začala jsem hledat smysl života,doposud jsem ho nenašla. Mou duši kontaktovala jina duše,byl to muž,starý prošedivělý pán,má duše ho poslouchala a on ji říkal v Italským Jazyce věci,které jsem si pak přeložila tenkrát a asi to nebylo nic duležíteho,pamatuji si jen tři slova a to když mne ten muž hladil po zádech a přitom mi brnělo tělo,nato jsem se ráno probrala a ze zážitku si vybavuji vše,jak to začlo,co se dělo atd. Jak je možné že na takovou věc musíte myslet dvacet let?Protože hledáte odpověd. Hledám pravdivé zážitky od lidí,kterým se přihodilo to stejné a neví si na to reálně odpovědět. Kontaktovala Vás nadpřirozená bytost? a Vy jste byli zcela při smyslech,zdraví a bez klinické smrti.Pokud ano napištemi.Děkuji :-)
7. Listopad 2012 - 0:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Ra-mie (anonym)
Minuly mesic vecer ke me prisel andel a mel krasna zlutozelena kridla. Jenze je nemel takova jako maji na vsech vyobrazenich, ale mel je ve tvaru jako maji motyli. Promluvil ke me jen par slov. Slysela jsem i sum mavajicich kridel kdyz odletal. Bylo to nadherne.
11. Listopad 2012 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
Minuly mesic vecer ke me...To je moc pěkný zážitek...
11. Listopad 2012 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Dobry den, mam takovou prozbu dejou se mi divne veci a nevim proc?? ... Mela jsem kamarada a zaroven byvali pritel ktereho jsem znala moc dobre, a meli jsme spolu krasny chvile jednoho a posledniho dne prijel byl to krasny vecer... Ale mel nehodu na motorce a umrel :( jsou to uz skoro 3 roky ale porad vydam jeho obrysi, slysim jeho hlasy, jsem z toho uplne mimo, nevim proc se to stava me?? Ja uz na to nemam nervy :( kazdy si mysli ze jsem blazen. Predem dekuju!
24. Červenec 2014 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Shogun (anonym)
Ra-mie: A co ti ten anděl řekl, to taky víš? Martino, na tom nevidím nic nadpřirozenýho. Jsi z toho prostě vyřízená. Určitě se to ale dá léčit.
24. Červenec 2014 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Ra-mie: A co ti ten anděl...Schoguníku,tohle je diskuse,pozor,neurážíme se,ale to ti jen tak ujelo,že jo,na tvůj názor ti také přeci nikdo neříká,že se máš léčit fuj ,omluv se sedni si dozadu a buď hodný........
15. Listopad 2016 - 11:23

Přidat komentář

Reklama

Reklama