477 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ivca- me odstranovali kondylomata laserovým nožem a v narkóze...
19. Září 2006 - 14:32
Ivca (anonym)
Petra - acha dik ...... mě právě řekli že mi to odtraní ambulantně leisrem nic víc mi řekli ale i tak dik
19. Září 2006 - 18:32
Ivca (anonym)
Petra - oprava : víc mi neřekli
19. Září 2006 - 18:34
Ivča (anonym)
Chtěla sem se zeptat jsme s přítelem spolu už rok a vím že on by za jinou nešel a já za jiným také ne ale i tak se mi objevila kondylomata kolem konečníku... a on žádná nemá je možné že sem to mohla chytit nejak z hygieny? třeba jak se potím atd... anální sex neprovozujem a nikde jinde to nemám děkuji za odpověď ... nerada bych ho kvůli tomuhle ztratila
24. Září 2006 - 14:01
Pet (anonym)
Já jsem byla na odstranění kondylomat v Motole na laseru. Dělaj pod celkovou narkozou, jelikož by to byla velká bolest. Snad se mi nevrátí, často se to prý stáva :(
25. Září 2006 - 15:25
Ivča (anonym)
Pod narkozou? me rikali ze to udelaj ambulantne tak sem zvedava
26. Září 2006 - 19:42
Verča (anonym)
no já sem na tom byla v srpnu, dělali to pod narkózou ale protože sem šla na řadu jako poslední, tak sem šla domů až druhý den. Myslela sem, že to bude horší a dá se to pžežít... jen na tom záchodě to bolelo, jinak v poho. A teď se modlím, aby se mi to nevrátilo :o) Jinak všem přeji hodně štěstí se zdoláváním tohoto ne zrovna příjemného problému.
29. Září 2006 - 15:23
Ivča (anonym)
Verča - a byla si naleisru nebo na chirurgickym zakroku?
29. Září 2006 - 17:04
Návštěvník (anonym)
Ivča - dělali mi to laserem
30. Září 2006 - 15:09
Návštěvník (anonym)
Ivča - dělali mi to laserem
30. Září 2006 - 15:10
Verča (anonym)
Ivča: dělali mi to laserem
Verča (anonym)
Ivča: dělali mi to laserem
Verča (anonym)
Ivča: Dělali mi to laserem
30. Září 2006 - 15:11
janule (anonym)
Zdravim, pred 2 dnama mi rekl doktor ze mam kondolymata. Nevedela jsem vubec co to je a ted jsem si najela na net...jsem z toho celkem spatna. Pristi patek jdu na odstraneni a vubec nevim co me ceka. Mohli byste me na to trochu pripravit?
30. Září 2006 - 15:44
Návštěvník (anonym)
Nic strašného, desetiminutová narkóza a šest týdnů se to hojí, je to jen pár stroupků.
30. Září 2006 - 17:36
Ivča (anonym)
janule - ahojky tak to sme na tom skoro podobne me to rekla doktorka zhruba pred 14 dny a na odstraneni jdu az 17. celkem mam taky strach ale co mi rikaji tak ze je to pod narkozou a nemusim mit pry strach
30. Září 2006 - 19:40
Janule (anonym)
Ivca-Ahoj!!! to jsme to tada dopadly, ze?! Ale nebudeme se litovat...ja ani tak nemam strach z te operace, ale spis z toho co bude potom, jestli se mi to bude vracet. Mam prave problemy i s mykozama a naslednyma oparama, tak se jen modlim, at se to nevrati. A jeste jsem se chtela zeptat, jestli vas pustili domu jeste ten den nebo dalsi?. Ivco, drzim ti desticky at ti to dobre dopadne!!! jak budu po..., tak ti sem napisi, co a jak, abys vedela. Coz bude v pondeli. tak se drz!
1. Říjen 2006 - 12:44
Verča (anonym)
holky držim vám pěstičky, ať vám to dobře dopadne.... neni to nic hroznýho, věřte mi
1. Říjen 2006 - 15:58
Ivca (anonym)
Ahojky jenule a verco moc vam dekuju. No ja mmam celkem strach z te operace a reknu vam tolik problemu mi neprinesla jeste zadna nemoc ....... Pritel mi prestal kvuli tomu verit :o((
1. Říjen 2006 - 17:17
Verča (anonym)
Ivča a Janule... holky já sem si koupila na netu Epigen intimo... a za týden jsem to měla zahojené, když se podíváte na www.prirodnileciva.cz tak tam by to mělo být.... pužívám to i jako prevenci a zatim dobrý... a neboj... fakt to nic neni
1. Říjen 2006 - 19:34
Jaňule (anonym)
Ahojte! Chtěla bych hlavně poděkovat Verči, děkuji Verčo, že nám držíš pěstičky a budu věřit, že to nic není! Verčo, jak dlouho s tím máš problémy? Za jak dlouho tě pustili domů?A ještě jednou díky za podporu!!!! No teď k Ivči, proč ti tvůj nevěří, v čem ti nevěří? už se mi to blíží!!! Zítra mám volno, tak se ozvu až potom... Já s tímto problém nemám, a jsem tomu ráda. Tak třeba napiš a možná ti dokážu poradit. Zatím ahoj!
4. Říjen 2006 - 12:00
Verča (anonym)
Pro Jaňuli: no mě se to udělalo asi 14 před návštěvou gynekoložky, aby toho nebylo málo, tak se mi k tomu udělal ještě opar. Jinak za 14 dní po návštěvě gyndařky sem šla na operaci, šla sem jako poslední... bylo to docela v pohodě. Šla jsem domu druhý den ráno, Nejhorší je, když jdete čůrat... to ot pálí - takže sprchovat pokaždý, když jdete ze táchodu. A S tím Epigenem jsem to měla zahojený zhruba tak za 1-2 týdny a zatim mám od nich pokoj...
4. Říjen 2006 - 19:57
Jaňule (anonym)
Pro Verču! Děkuju! A jeste pár otazek, můžu? jak dlouhose to hojí normalně? A voda tomu neškodí? a jak jsi s tím byla dlouho doma? ještě jednou děkuji za predešlé odpovědi a rady!
4. Říjen 2006 - 20:55
Verča (anonym)
Jaňule: normálně so to hojí tak 3-4 týdny; voda tomu neškodí,ale nekoupat, jen sprchovat; marodí se d tím týden, ale já už jsem nemocenskou neměla, šla jsem asi už 4. nebo 5. den do práce
5. Říjen 2006 - 6:54
Ivča (anonym)
Jaňule : ahojky no nevěří mi protože se dočetl že to bývá většinou z pohlavního styku že se to chytne od partnera a on nic nemá ........ víš neví jestli to dělá schvalně nebo ne ale přehlíží i to že to může být z hygieny atd... no a tak se na mě nakonec vykašlal že momentálně semnou nechce být tak nevím... myslí si že sem mu zahla
5. Říjen 2006 - 12:53
Verča (anonym)
tak lidi dnes sem byla už potřetí řezat kondylomata, pořád se to vrací doktoři už sou z toho hotoví ale tak snad už sem tam byla naposled..předepsali mi zinek a ten musím brát aby se to už nevrátilo..
5. Říjen 2006 - 15:06
Jaňule (anonym)
Ivča:z nemocnice mě pustili po 4 hod.od operace. Nebyla to vůbec žádná hrůza! Byla jsem tam v patek a dnes už jsem v práci. Prý můžu normalně do práce.2 dny po...tak nevím. Po tom zakroku mi to vůbec nekrvacelo, ale začlo to včera. A dnes to teče fest, tak nevím co s tím. Ohledně tvého přítele, upřímně si myslím, nemusíš se mnou souhlasit, tě nemá na tolik rád jak si myslíš. Pokud chce důkaz, tak ho pošli na kožní na stěry a pak se uvidi. Verča: Neřčíkej mi že se to tolikrát bezdůvodně vrací????????!!!!!!!! Já se zblázním. A jaký na to má vliv zinek? Zdravím obě!!!
9. Říjen 2006 - 13:17
Návštěvník (anonym)
Ahoj holky! Vidim, ze tady resite strach z laseroveho odstraneni kondylomat(HPV). Bezbolestnou alternativou je pripravek "viranol" , myslim ze v CR se neprodava. Pokud vim, jedina moznost je koupit ho pres internet ze zahranici-viz. stranky www.viranol.com
13. Říjen 2006 - 12:34
Ivča (anonym)
Jaňule: no je ttoho na nej moc ale teď ke mě. čeká mě to v uterý 17.10. a jdu na leisrovy odstranění vážně to nebolí?
14. Říjen 2006 - 18:01
Ivča (anonym)
tak dnes me to ceka tak jak budu moci tak vam napisu jka to probihalo a jak sem dopadla mejte se mam celkem strach
17. Říjen 2006 - 8:23

Stránky

Přidat komentář