9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Komu poslat stiznost na lekare?

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Igor Petrovic (anonym)
Ptam to protoze ne vym co je praxe, co se doporucuje, nebo jaka instituce takove pripady resi...Ministerstvo Zdravotnictvi,nebo nejake jine,pro podobne veci?
26. Květen 2011 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
www.pacienti.cz Tam se obrátit a oni pomohou, poradí...Je to svaz pacientů. Jinak bych se neptala na stížnost na lékaře, ale na doktora.To vtipkuji,ale i sami doktoři mezi sebou říkají, že lékař je hodný a léčí..Doktor taky,ale ne každý:-))
30. Květen 2011 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Q. (anonym)
Protože je mediální protilékařská masáž na historickém maximu, prakticky každý "ublížený" (vesměs neoprávněně) podá trestní oznámení a když mu erár za prostředky daňových poplatníků sežene nějaké "důkazy" (typicky to, že soudce nesmetl žalobu jako neopodstatněnou, protože v dokumentaci lékaře byla nějaká formální chyba), divoce se začne soudit u občanského soudu o "náhradu škody" (uvozovky nejsou na místě jen v několika málo případech). A pokud soud případ smete (ano, řada soudců myslí a skutečně hodnotí důkazy), rozjede česká pseudonovinářská lůza hysterický jekot.... Takže díky primitivnosti novinářů většina lidí neví, že stížnosti se podávají nejlépe České lékařské komoře, která má (prozatím - součástí "reforem" je i eliminace nepohodlných profesních samospráv, které by mohly ohrozit parazity tím, že třeba poukáží na nesmyslné investice tak, že to i průměrně inteligentní novinář pochopí) dostatečné páky ke zjednání nápravy.
31. Květen 2011 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Podat stížnost k lékařské komoře jsem neporadila úmyslně ! Neznám jediný případ,ketrý by ta komora vyřešila k uspokojení stěžovatele. Jinak maximálně udělali bububu....Jak známo, doktor kryje doktora..Většinou to tak je odkjakživa a mají to často i v pracovní smlouvě-jinak samozřejmě napsané. Výsledek je ale stejny. Znám mnoho neskonale drzých doktorů a vůči pacientům sjou slovně hrubí-předevčerejší případ...Doktor na pohotovosti poslal moji kamarádku do háje, že otkly kotník není uraz a tedy jí nedá ani injekci na bolest..Mně se tohle naštěstí neděje.
31. Květen 2011 - 20:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Omlouvám se za překlepy, mám nějak porouchanou klávesnici..asi
31. Květen 2011 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Q. (anonym)
Podat stížnost k...jsi typická kombinace čecháčka a kverulanta.
31. Květen 2011 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
B. (anonym)
Souhlasím s Helenou.Podat...Jestli to není tím, že už z vás mají nervy v p.rdeli. Kdybych viděl něčí ksicht 3 x v týdnu, tak začnu nenávidět lidi.
27. Srpen 2011 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
XX (anonym)
Jestli to není tím, že už...Ty vidíš svůj "ksicht"v zrcadle každý den.Máš ze sebe nervy v p.deli a nenávidíš se?
30. Srpen 2011 - 20:11

Přidat komentář