Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
33 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

koloidní minerály

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
jarmila (anonym)
Bral jste někdo koloidní minerály ? Jaké máte s nimi zkušenosti ? Pomohli Vám ? Na co ? Díky.
27. Červenec 2004 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
jirinakvapilova (anonym)
Potřebovala bych sehnat koloidní minerály. Mám ale specifický požadavek, každý zvlást minerál bych potřebovala, můžete mi někdo poradit? Jiřina
15. Prosinec 2009 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Mila (anonym)
Užívám koloidní minerály,ale teprve krátkou dobu,takže zatím nemůžu nic doporučit.Objednávám si je na www.prozdravi.cz,tam můžete uplatnit svůj dotaz,jsou tam lékaři,je třeba prohlédnout tyto web.stránky.Osobně jsem spokojena s dodaným zbožím,které mi na objednávku zasílají.
16. Prosinec 2009 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Osobní zkušenost nemám, ale dávám to kocourovi do pití. Měl těžký zánět v uchu, otravu krve a vypadalo to, že půjde pod kytičky. Vet doporučil koloidní minerály od firmy PharmaActiv a dostal se z toho. Asi před rokem jsem mu to přestala dávat a zase se mu to vrátilo. Po nasazení koloidu opět nastalo zlepšení.Dáváme si to celá rodina, když to pomohlo kocourovi, ale nic nám předtím nebylo, takže nejde říct, jestli to pomáhá. Taky pijeme jenom jednu lžičku denně. Možná je to málo.
16. Prosinec 2009 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Potřebovala bych sehnat...Koloidní minerály jednotlivě seženeš obtížně, vůbec to není běžná věc. U nás se dá sehnat jenom křemík, stříbro a zlato. Po domácku se dá vyrábět taky koloidní zinek nebo měď.
16. Prosinec 2009 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Realista (anonym)
Zase další způsob, jak oblbovat lidi. Hlavně když to vynáší.
16. Prosinec 2009 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Teonanacátl (anonym)
Zase další způsob, jak...Nějaké argumenty by nebyly? velmi rád si je přečtu, bez urážky. Minerály v této formě užívám a milerád se nechám vyvést z omylu.
18. Leden 2010 - 12:22
Obrázek uživatele Návštěvník
dana (anonym)
Já bych potřebovala poradit jaké užíváte minerály-jsou to ty od PharmaActiv?
18. Leden 2010 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Teonanacátl (anonym)
Já bych potřebovala poradit...Ano, od PharmaActiv-1 lžičku ráno. Večer před spaním zkouším 1 lžičku Schindeleho minerálů-sleduji, co to se mnou dělá. Zdravotní problémy nemám, ale myšlenka nedostatku látek v potravě a jejich doplňování jinými cestami se mně zdá rozumná. Další otázka je vstřebatelnost-hlavně u Schindeleho minerálů, které jsou ve formě rozemleté horniny. Setkal jsem se z názorem, že minerály ve formě horniny dokáží vstřebávat pouze rostliny. Ale proč by potom lidé při nedostatku vápníku olizovali instinktivně stěny a slepicím se nechávaly konzumovat skořápky jejich vlastních vajíček?
23. Leden 2010 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Milada (anonym)
Mohu je brát ,když užívám Warfarin
30. Duben 2010 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Mili (anonym)
Potřebuju vědět jestli koloidni minerály jsou vhodné pro těhotné a kojící.Většina přípravků z lékárny není vhodná. A seženu to v normální lékáně nebo jen na netu?
12. Květen 2010 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Vladimír (anonym)
Potřebuju vědět jestli...http://www.jitrnizeme.cz/view.php?cisloclanku=2008090009
2. Říjen 2010 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Láďa (anonym)
Prosím kohokoliv prokazatelně fundovaného o radu všem tápajícím,kteří váhají s užíváním koloidních min. Na síti je několik protichůdných článků /kritika x reklama / a čert se v tom pak vyznej.Je mezi námi/ čechy + slováky / někdo schopný vysvětlit na odborném základě v globálu tuhle problematiku ? Děkuji všem kdo se o to s čistými úmysly pokusí.
29. Prosinec 2010 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
luk (anonym)
Prosím kohokoliv...Myslim, ze nejlepsi rada je od cloveka, ktery s tim ma zkusenosti. Moje rodina pri virovych onemocnenich uziva koloidni stribronamisto atb ci jinych prostredku. Ucinek se dostavi velmi brzy.U stribra zalezi na koncentraci - ppm a kdyz sezenu koncentraci 20 ppm, jsem rad.NA internetu se da poridit pristroj na vyrobu koloidniho Ag.
4. Leden 2011 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Nik (anonym)
Pro uživatele koloidního stříbra:http://www.osel.cz/index.php?clanek=5505
31. Leden 2011 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
viera (anonym)
Prosím kohokoliv...Koloidní minerály jsou jednotlivé molekuly určité látky rozptýlené ve vodě. Nejedná se tedy o tablety, ale o tekutinu. Rozptýlené částice mají záporný elektrický náboj, zatímco střevní stěna má kladný náboj. To vše má za následek, že tyto minerály jsou vstřebatelné až z 98 %. Vraťme se nyní zpět k oněm místům, kde se lidé běžně dožívají vysokého věku. Když začnete hledat, co mají tyto oblasti společného, zjistíte, že jsou v nadmořské výšce 2 800 metrů a výše, s méně než 50 milimetry srážek ročně. Jedná se tedy o velmi suché a chladné oblasti. Způsob, jakým tam lidé získávají vodu, je, že odstraní vrstvu patnácti až dvaceti centimetrů kamení přikrývající ledovec a zachytávají vodu z tajícího ledovce do připravených nádob. Tato voda není čirá, ale je kalná, se zabarvením od bílé až po hnědou, podle toho jaký minerál převládá. Takto získaná voda obsahuje koloidní minerály a lidé ji používají jak k pití, tak i na závlahu svých políček. Díky tomu je jejich hornatá půda velmi bohatá na živiny, které my v civilizovaném světě postrádáme. Neexistuje tam cukrovka, rakovina, odvápnění kostí, vysoký krevní tlak, srdeční nemoci, šedý zákal, nerodí se tam postižené děti a nemají tam ani lékaře. Přesto se dožívají 120 až 140 let. Většina lidí se ovšem nerozhodne žít v těchto místech, protože tam nemají vytápěné domy s televizí, ani auta a nákupní střediska. Zato tam však mají dostatek minerálů v koloidní formě, a pokud vy neužíváte koloidní minerály, zkracujete si každý den svůj život o několik hodin.
22. Únor 2011 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Komerční koloidní minrály u nás lze sehnat od firmy PharmaActiv. Pocházejí z jeskyní v Utahu a v podstatě to samé lze sehnat po celém světě. Utahské koloidy mají nejvyváženější složení. U nás při objednání přes nějaký e-shop vyjdou na 260-280 korun/momentálně nejlevnější na epharmacy.cz nebo docsimon.cz/. V kamenné lékárně vyjdou na 300-400. Při objednání přes americký e-shop je to mnohem levnější, kolem 25 doláčů za litr, u nás je k dispozici jenom balení 300 ml. Co se týče léčebných účinků, jsem velmi skeptický, ale co se týče doplnění minerálů, tak jsou vynikající. Vstřebatelnost koloidní formy je vynikající. Zinek z tablet se vstřebává podle druhu asi jen z 20-50%, z koloidu se vstřebává ze 100%. Doporučené dávkování je jenom lžička denně, což je opravdu málo. V USA je doporučená dávka 1-3 polévkové lžíce.Ještě musím upozornit milovníky stříbra, že koloidní minerály ho vůbec neobsahují, zlata a platiny trochu ano, ale stříbro žádné. Kdo ho chce užívat, musí ho doplnit zvlášť. Proti stříbru je taky rozdíl, že koloidní minerály se musí uchovávat po otevření v ledničce, což se u stříbra nesmí. A na rozdíl od koloidního stříbra, které je vyrobene de facto elektrolýzou, tak koloidní minerály jsou čistě přírodního původu bez úpravy. Poměrně nevýhodná je chuť, která je hořkokyselá a to dost výrazně.
22. Únor 2011 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Danniah (anonym)
Mám dotaz, asi zřejmě na Patrika:- ) ten ví hodně: jakým způsobem mám dodat min., stop.,prvky dítěti, kterému jsou dva roky a 4 měsíce. U kol. minerál. je vysloveně psáno až od 3 let a poloviční dávku, jenomže já mu taky potřebuju obrnit imunitu a tak co byste mi doporučili? Mám dávat kol. minerály? Díky moc za odpovědi
19. Září 2011 - 8:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Viktor (anonym)
Mám dotaz, asi zřejmě na...Nikdy jsem to nezkoušel, ale zkusil bych mu do pití dát nějakou mini dávku. Např jen 0,5ml. Možná ještě méně.
11. Leden 2012 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
Koloidní minerály jsou...a kdepak žiješ ty?
11. Leden 2012 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Bral jste někdo koloidní...Pokud mohu doporučit, tyto látky máme v seskupení doplňků stravy. Více na:vyziva@kreusel.cz
23. Leden 2012 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Já mám zkušenost s koloidy jen pozitivní. Užívala jsem několik měsíců kombinaci koloidního stříbra a zinku v poměru jedna ku jedné a výsledky přišli hodně rychle. Mají to jenom tady http://www.h-poradna.cz/koloidni_stribro-zinek.php
28. Duben 2012 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Mira (anonym)
Prosim vas opatrne! Hlavne s podavanim koloidnich roztoku detem. Zblaznili jste se! Najdete si nejake objektivni informace. Treba www.sisyfos. cz.
29. Duben 2012 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
lulu (anonym)
Prosim vas opatrne! Hlavne s...No tak se sisyfos jsi mě rozesmál. To je banda tupců!
14. Květen 2012 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
ewa (anonym)
No tak se sisyfos jsi mě...Týden užívám koloidní minerály 1 lžičku na lačno zapiji trochou vody, bolesti začaly ustupovat. Jsem překvapena rychlostí. Měla jsem velké bolesti stehen, špatně se mi chodí, ale začíná to být fakt lepší což jsem ráda- bála jsem se, že budu ve stáří na vozíku.
1. Srpen 2012 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Pro uživatele koloidního...Drobný detailDobrý den.Vzhledem k tomu že koloidní stříbro dlouhodobě užívám a z toho důvodu si ho sám vyrábím, bych rád upozornil na drobný, ale závažný detail při výrobě KS panem Karasonem.Při výrobě KS, je nutné z důvodu co nejnížší počáteční vodivosti, použít vodu infuzní, v horším případě destilovanou vodu na přípravu léků (nemá vždy dostatečnou kvalitu)Použití jakékoly jiné vody, např. destilky z drogerie, je naprosto nepřijatelné.Pan Karason používal vodu z vodovodu. Něco takového bych si nenamazal ani na nohy, aby mi nesmrděly.Strach by mi to nedovolil :-))
5. Srpen 2012 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Pro PepaDobrý den,jaký "generátor" na výrobu používáte? Můžete napsat odkaz na firmu atd? Díky za odpověď!
29. Srpen 2012 - 0:46
Obrázek uživatele Návštěvník
pro lulu (anonym)
Když je Sysifos banda tupců, co je potom ten zbytek lidstva? Géniové, kteří vyrábějí z destilované vody zázračné preparáty a myslí si, že jim to přidá na zdraví?
29. Srpen 2012 - 6:07
Obrázek uživatele Návštěvník
ewa (anonym)
Tak jsem využívala první skleničku koloidních minerálů,je to určitě lepší, ale bolesti nohou neustoupily úplně, nevím kolik skleniček můžu využívat, a za jak dlouhou dobu můžu pokračovat?
1. Říjen 2012 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Užívám je už skoro 3 měsíce a fakt vidím pokrok v tom, že mi pomohly na dásně, celkově se cítím líp a také nachlazení se mi vyhýbá.
31. Prosinec 2012 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
luu (anonym)
SÁM LÉKAŘ A TVRDÍ: VYHNĚTE SELÉKAŘŮMPostřehy a komentářeČtvrtek, 14 Březen 2013 13:50... Za prvé, našeornice je využívána,nebo ještě lépe řečenozneužívána takintenzivně, že bezpřihnojování umělýmihnojivy už neníschopna poskytovat úrodu. Umělá hnojivadodávají rostlinám pouze pár základníchminerálů jako je dusík, fosfor, draslík,případně další dva, tři minerály. Tímtopřihnojováním dodáváme rostlinám pouzehmotu, to znamená, že jsme schopni zvýšitpouze hektarový výnos. Pokud však jde ovýživnou hodnotu, ta je hluboko podúrovní, než jakou měly plodiny řekněmepřed 200 lety. ... Zemědělská půda jeochuzena o minerály a v důsledku tohoúroda z této půdy obsahuje nedostatekminerálů. U lidí, kteří jedí takovouto stravu,dojde k výskytu nemocí spojených snedostatkem minerálů. Jediným způsobemjak těmto nemocem předejít je užívatpotravinové doplňky obsahující minerály.Tento dokument pochází z roku 1936! ...Světem často obletí různé „zaručenérecepty“, nové revoluční teorie a jiné,většinou se týkající našeho zdraví. Tomujsme ochotni obětovat nejen čas, ale ipeníze. Nedávno jsme dostali v elektronicképoště zajímavý text, nadepsaný MRTVÍLÉKAŘI NELŽOU a uvedený těmito slovy:Tento text je dle doprovodných informacízkráceným přepisem přednášky Dr. JoeWallacha MVDr., kterou přednesl v roce1994 v Kansas City. Dr. Wallach byl v roce1991 navržen na Nobelovu cenu. Při četbětohoto textu se dozvíte o příčinách řadynemocí, předčasném stárnutí a způsobechjak obojímu předcházet.Dovolte mi začít otázkou. Kolik z Vásvyrostlo na farmě, žije na farmě a má codělat s chovem dobytka? Já osobně jsemvyrostl na farmě v Missouri v padesátýchletech. Chovali jsme hovězí dobytek naporážku. Pokud se chcete uživit chovemdobytka, musíte si také pěstovat patřičnékrmivo. U nás jsme pěstovali kukuřici,sojové boby, sušili jsme seno a další. Posklizni jsme vše poslali do mlýna na semletí.K semletému krmivu jsme přidávali směsvitamínů, různé minerály a stopové prvky.Vše jsme smíchali dohromady a z této směsijsme udělali tablety, jimiž jsme krmilidobytek. Po šesti měsících jsme vykrmenékusy poslali na porážku. Takto se toneustále opakovalo.Tenkrát, jako 13-ti letého kluka měfascinovala pečlivá příprava hodnotnéhokrmiva pro krávy. My lidé se chceme dožítvysokého věku a přitom nejíme žádnévitamíny a minerály. To mě trápilo. Protojsem se jednoho dne zeptal svého otce,proč nepřidáváme do naší stravy potřebnéživiny, tak jako je dáváme našemu dobytku.Můj otec na to jen zabručel něco jako „Buďzticha hochu a važ si čerstvé stravy, kteroutu máme.” Po střední škole jsem se rozhodlstudovat zemědělství na universitě vMissouri. Po nějakém čase jsem přešel nastudium veterinářství. Tam jsem takéobdržel odpovědi na většinu mých otázek zklukovských let. Je zajímavé, že veterinářivědí jak předejít a někdy i vyléčit řadunemocí u zvířat jednoduše a levně pomocísprávné výživy. Chcete-li se uživit jakofarmář, musíte umět o zvířata správněpečovat a tím předejdete řadě problémů avýdajů a to jen za pomoci výživy. Prozvířata totiž nemáme žádné pojišťovny aniČervený kříž a tak je musíme udržovat vplném zdraví.Po ukončení studia se mi naskytla příležitostsplnit si jeden z mých chlapeckých snů.Odjel jsem do Afriky pomáhat při záchranědivokých zvířat jako veterinář. Po dvouletech práce se slony a nosorožci jsemdostal telegram ze ZOO v St. Luis. Vzhledemk mým zkušenostem s divokými zvířaty minabídli místo veterináře. Nabídku jsempřijal a mým úkolem bylo provádět pitvyzvířat, která uhynula přirozenou smrtí. ZOOv St. Luis obdrželo dotaci 75 milionů dolarůna výzkum příčin smrti u zvířat a navyhledávání druhů zvířat, jež jsou obzvláštěcitlivá na znečistění (daleko citlivější nežlidé). Tato zvířata by se pak používala kesledování vlivu znečistění prostředí na živéorganismy. Proto, aby bylo možno zjednatnápravu stavu dříve, než se negativní vlivyprojeví načlověku. Tak jsem strávil 12 let pitvánímzvířat a celkově jsem provedl 17 000 pitev.Také jsem se zúčastnil okolo 3 000 pitev nalidech.Závěr byl takový, že každý případpřirozené smrti, ať již u zvířete nebo učlověka, je projevem nedostatku živin.Tyto výsledky mě fascinovaly. Opět jsem sivzpomněl na své dětství, náš dobytek ahlavně na to, čím jsme jej krmili. Chtěl jsemukázat ostatním jak je výživa důležitá. Začaljsem psát články do novin a časopisů.Napsal jsem také několik učebnic, mluviljsem v rozhlase, televizi.Mé poznatky však nechávaly lidi vlažné.Nikdo se mnou nesdílel mé nadšení a lékařibyli k mým výsledkům ti nejpesimičtější.Rozhodl jsem se tedy jít studovat medicínujen proto, abych si mohl otevřít svou vlastnílékařskou praxi a zde využít výsledky svýchvýzkumů pro lidi. Po ukončení studia jsem15 let v Portlandu, ve státě Oregon,vykonával praxi jako praktický lékař.Musím říci, že výsledky veterinářsképraxe se potvrdily při aplikaci na lidi apokud si z toho, o čem dnes buduhovořit, odnesete jen 10 %, ušetříte sispoustu zbytečného trápení a přidáte simnoho let života za plného zdraví. ChciVám ukázat, že stojí za to podstoupiturčité úsilí a něco pro sebe udělat.Protože jen ti z Vás, kteří se pevněrozhodnou, mohou očekávat nějakévýsledky.Ve světě je nejméně 5 oblastí, kde se lidédožívají věku 120 až 140 let. Vědecképoznatky ukazují, že genetický potenciállidského těla je rovněž 120 až 140 let. Chcise zde zmínit o těchto národnostechpodrobněji. Pokud jde o údajedlouhověkosti, lze předpokládat, že některébudou přehnané.Omezím se proto jen na údaje, které jsoupísemně dokumentované. Z oblasti Tibetu jeto případ čínského doktora Li, který obdrželod čínského císaře uznání za dlouhověkostpři příležitosti oslavy svých 150 ti let.Doktor Li se údajně narodil v roce 1777 azemřel v roce 1933 ve věku 156 let. Tentopřípad vzbudil mimořádně velkou pozornosta byl též popsán v London Times z roku1933. Na základě toho napsal James Hilton vroce 1934 svoji knihu nazvanou “Ztracenýhorizont“. Další oblasti, kde se lidé běžnědožívají věku 120 až 140 let je východníPakistán, dále jsou to jižní části bývaléhoSovětského svazu. Jsou to oblasti, kde žijíArméni, Azerbajdžánci a Jerevanci.Například lednové číslo časopisu NationalGeographic z roku 1973 pojednává o lidech,kteří se dožili sta a více let. V paměti miutkvěly tři fotografie.Na první je paní ve věku 136 let sesklenkou vody v jedné ruce a doutníkemve druhé. Tedy žádná křehká stařenka vnemocnici či domově důchodců, obávajícíse termínu placení za drahou léčbu, aleněkdo, kdo se stále ještě raduje zeživota.Na dalším obrázku byla skupinka třímanželských párů oslavujících své 100leté,115tileté a 120tileté výročí svatby. Naposledním obrázku je pán sbírající čajovélistí na plantáži v Arménii. Dle jeho rodnéholistu a rodných listů jeho dětí, bylo tomutomuži 167 let! Na západní polokouli stojí zazmínku andský kmen Vilka Bambe z oblastiEcuadoru. Z oblasti jihovýchodního Peru jeto kmen indiánů Tiki Kaka. Lidé v oboutěchto oblastech se dožívají věku 120 až 140let.Pokud jde o Američany, nejstarším občanemUSA byla paní Margaret Steechová, o kteréje zmínka v Guinessově knize rekordů akterá zemřela na následky pádu ve věku 115let. Paní Steechová byla před pádemnaprosto zdravá a podle úmrtního listuzamřela na nedostatek vápníku tři týdny popádu. Dcera paní Steechové uvedla, že jejímatka měla v posledních týdnech svéhoživota nezvyklou chuť na sladké věci. Toto jeprojev nedostatku chromu a vanadu. Dalšídokumentovaný případ je náčelník jednohonigerijského kmene, který byl velicevychvalovaný jednou z jeho žen. Zemřel vevěku 126 let a měl stále původní chrup. Dáse tedy předpokládat, že i jeho ostatníschopnosti byly stejně zachovalé. Muž zeSýrie, který zemřel ve věku 133 let, sepočtvrté oženil v 80 ti letech a stal seotcem devíti dětí (do svých 100 let). Rovněžuvedeno v Guinessově knize rekordů.Takže pánové - stále máte naději.Všichni máme přinejmenším stejnoumožnost dožít se 120 až 140 let. Průměrnývěk ve Spojených státech je dnes 75,5 let.Průměrný věk lékařů v USA je 58 let.Chcete-li alespoň statisticky získat 17 letživota, nestudujte medicínu.Pokud se ovšem chcete dožít 120 až 140let, pak musíte udělat dvě věci.První je vyhnout se hloupostem života, játomu říkám “životním minám!“ Tyto vásmohou stát život. Jsou to – každodenníkouření, dennodenní kocovina aneboběhání v černém úboru v noci podél silnicea podobně. Možná vám to připadánesmyslné, ale je s podivem, kolikAmeričanů přijde tímto způsobem každý roko život.Další důležitou věcí je – vyhněte selékařům.Jsem si vědom, že toto je velice autoritativnítvrzení. Musím Vám vysvětlit proč. Tříletástudie skupiny pro ochranu spotřebitele odspolečnosti Ralph Nather ze 13. 1. 1993uvádí, že v důsledku lékařské nedbalostipřijde ročně v amerických nemocnicích oživot okolo 300 000 lidí. Lékařskounedbalostí se rozumí: špatné stanovenídiagnózy a způsobu léčby, aplikacenevhodných léčiv, chyba v desetinném místěa následné předávkování léčiv atd. Pro bližšípředstavu si uvědomte, že v průběhu celédesetileté války ve Vietnamu Američanéztratili 56 000 mužů , což je 5 600 mužůročně. Tenkrát vyšly do ulic miliony lidíprotestovat proti válce. Dnes však nikdoneprotestuje – chraňte nás před lékaři!Proto je velice nutné předcházet nemocema tím se vyhnout riziku při styku s lékaři!Za druhé: musíte začít dělat něco pro svézdraví.K zajištění správné funkce vašeho těladenně potřebujete okolo 90ti látek. Je to 60minerálů, 16 vitamínů,
24. Březen 2013 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Bral jste někdo koloidní...Já používám http://www.koloidnimineraly.cz/koloidni-stribro-10ppm.html a jsem velmi spokojená :)
7. Únor 2016 - 12:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama