7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kolikrát denně tedy jíst?

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Všude lékaři doporučují jíst nejméně 5x denně a malé porce.Četla jsem ale teď článek přímo v lékařském časopisu, kde od tohoto způsobu zrazovali lidi, kteří sedí celý den v kanceláři s tím, že jelikož mají minimální výdej energie, stačí jim pouze 3 malá jídla denně.Díky za příspěvky.
18. Únor 2010 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivča (anonym)
Člověk by měl jíst malé porce jídla nejdéle asi tak po 3 hodinách. Důležité je koukat na složení a pohybovat se. Pít dostatek tekutin a jíst naposledy 2-4 hodiny před spaním. Ty 3 jídla je hloupost i když člověk pracuje v kanceláři.Tělo musí dostávat jídlo pravidleně po malých dávkách a v určitých intervalech(2-3hodinách) jakmile hladovíte začne si ukládat zásoby na horší časy.
19. Únor 2010 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Mika (anonym)
Jj, naprostý souhlas s Ivčou.
19. Únor 2010 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Macek (anonym)
Všude lékaři doporučují jíst...Taky jsem to četla a divila jsem se.To je jako,že nejdřív je lepší máslo a pak sádlo a pak rostl.tuky....pak si člověk musí vybrat co mu vyhovuje
20. Únor 2010 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Ne 3 malá jídla, ale min 5 malých jídel, část z nich má být zelenina. Častější jídlo nutí metabolismus k činnosti a tím pádem i sedící lidé víc spalují. Co se tuků týče, na chléb máslo, na smažení sádlo a do salátů oliv. olej, žádná věda.
20. Únor 2010 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Člověk by měl jíst malé...5 jídel denně? No to je pěkná kravina. Proč by si tělo mělo něco ukládat, když mu nedáte víc než potřebuje? Pokud si ukládá, znamená to moc jídla! Pokud uberete na množství jídla a začnete nehezky hubnout, znamená to málo pohybu (svalů), protože se tělo zbavuje zásob (tuků) a zbývají pak jen kosti a kůže. Takže pravidelný denní pohyb a šetřit s jídlem. Naše středoevropská civilizace se neskutečně přežírá.
19. Září 2014 - 16:13

Přidat komentář

Reklama

Reklama