Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Anonym (So, 30. 9. 2023 - 21:09)

Dospělý asi v 8 letech se školou v bazénu. Do sprch přišli dva kluci kolem 18. Já jsem měl mezi ostatními jednoho z větších a ten první dospělák ho měl jak my děti, ale ten druhý když si stáhl plavky tak ho měl snad 3x tak velkýho i širokého. Dnes mám něco podobného a koukají po mě. Největší rozdíl však byl jednou když jsem šel z bazénu na WC. Už jsem pospíchal přikrytý ručníkem, protože mi stál jak po ránu. Přijdu na WC a vedle přišel obtloustlý menší kluk tak kolem 8 let. On si vyndal z plavek úplný nic asi 3 na dýlku a 1 na tlouštku a já 18/5. On jen vypiskl měl jsem ho 6x delší a 5x tlustší. Asi jako jeho zápěstí.

Anonym (Ne, 1. 10. 2023 - 01:10)

Ta velikost je dost relativní. Já problém nemám. Mám ho snad dostatečného, (18/5) ale můj brácha ho má jen jako hadičku na vyčůrání,(cca 10/2). Dvakrát rozvedený, ale ač jsem s jeho bejvalkami byl v dost intimním kontaktu, žádná si na to nestěžovala. Příčinou byla vždy jeho povaha. 

Anonym (So, 30. 9. 2023 - 16:09)

Moc hezky jsi to napsala helo. Je to hodný a pokud vytrváte, budeš se ním mít krásně . Drž si ho.

Anonym (So, 30. 9. 2023 - 07:09)

anka 

Taky jsem byla moc překvapena , mám mladšího bráchu , ten měl jen takovýho pindíka , ale když se soused přede mnou svlékl , byla jsem zaskočena , byl obrovskej, i když teď vím, že normální , Prekvapili mne hlavně chlupy , to jsem nečekala. Ale chytit ho , to byl zážitek !

Default User Image
Ig:@Mic.ek (Čt, 28. 9. 2023 - 07:09)

Je mi 16 a poprvý jsem ho viděl nejspíš když jsem byl malej 🗿[jsem kluk]

Default User Image
Ann (Út, 26. 9. 2023 - 17:09)

Kdyš sem chodila asi do třetí třídy řekly mi holky abych šla s nima, že v parku ukazuje a honí si čůráka úchyl. Byla sem zvědavá a tak sem šla. Byl to starší už šedivý pán. Když nás spatřil, tak se postavil a vyndal přirození. To se mu taky postavilo. Bylo obrovský i ty koule měl velký a eště se mu zvěčovalo a rudlo. Pak si na něm pohyboval rukou až stříkal hodně semena. Když to z něj vyteklo, tak mu kleslo, ale pořád bylo velký. Pak sme si na něj směli sáhnout a znova se mu to zvěčilo. Podruhý uš mu to trvalo dýl, ale zase stříkal semeno. Pak přišla nějaká paní a zahnala nás a chlap utek. Další den uš tam nebyl.

Default User Image
Vilma (Út, 26. 9. 2023 - 15:09)

To, že mají kluci penis a mi holky vaginu jsem věděla od malička, to jak vypadá i docela velký penis mého tatínka jsem také viděla, protože u nás doma se to s nahotou nějak ani moc neřešilo. Tatínek se klidně předemnou převlékal, tak jsem někdy viděla i když mu stál. Já byla hlavně zvědavá jak to mají mladí dospívající kluci, až jednou jsem šla s partou u nás ze vsi se koupat do řeky a kluci, že budou koupat nazí, protože mi chtěli také vidět. Kluci se svlékli, hopli do řeky a koupali. Já jsem z toho také nedělala žádnou vědu, tak jsem se svlékla a vlezla do vody. Větší sranda byla, když jsme z vody vylézali a kluci se začali otáčet, tak jsem jim vynadala, že chci vidět jejich čůráky, no byly docela z té vody maličké, tak si je kluci začaly honit, aby se jim postavily. To jsem viděla šest nahých kluků s postaveným čůrákem. Od té doby jsme se přestali stydět a klidně jsme se nazí koupali a nikdo nikomu nevyčítal, že má malý nebo velký penis.

 

Default User Image
Jiřina (Po, 25. 9. 2023 - 10:09)

Pokud máte staršího bráchu, tak vám vůbec nepřijde nějaké překvapení vidět penis a když je bráchovi 15, tak si ho začíná i honit. Já jsem právě prvně viděla stopořený penis ve třinácti letech, když si ho brácha honil. Když jsem jako to správné tele, tak jsem se pochlubila kámošce, že jsem viděla jak si to bráchy dělá rukou, tak ona ho zastavila a chtěla, aby jí to také ukázal. Brácha byl vyčůranej, tak ji pozval domů, když byli naši v práci a ona se mu musela také svléknout a pak navíc mu ho musela vyhonit. Kámoška přišla a byla z toho celá vykulená co viděla, protoře je sama a penis viděla prvně.

Default User Image
Janečka (Po, 25. 9. 2023 - 13:09)

Kluci si ho honí o moc dřív než v patnácti. Bráška začal s onanií a to neměl ještě ani 12 a už si ho mastil. Vím že měl necelých 13 a už jsem pátrala v jeho posteli a prádle, co jsou to za fleky. Bylo mi pak 10 a něco a už jsem věděla jaké je semeno a nemohla jsem bez něj být při svém sebeuspokojování.

Default User Image
Emil (Po, 25. 9. 2023 - 11:09)

Jiřko, a neříkala ta kámoška, jestli měla mokrou vagínu, když tvému bráchovi honila penis? Logické by bylo, že by se jí u toho chtělo onanovat?

Default User Image
Anna (Po, 25. 9. 2023 - 10:09)

Mám bráchu o čtyři roky staršího, tak jak jsem vyrůstala, tak jsem viděla jak roste i jemu ten bimbík a já měla pipinu. Když mu bylo patnáct a mě jedenác, tak najednou vidím v pokojí jak má toho malého bimbíka velkého a napřímený. On si ho honil. Když jsem na něho koukala, tak říká abych mu ho šla vzít do ruky, tak jsem ho vzala do ruky, on dal přes mojí ruhu jeho a tak si ho vyhonil. Vícekrát již jsme to nedělali. Pa nám naši zřídili ještě jeden pokojím, tak jsme měli každý svůj. Já jsem se prvně milovala s klukem až v jednadvaceti, kdy jsem se setkala s kámošem se základní školy, šli jsme na sklenku a pak jsem skončila u něho v bytě, kde jsem přespala s ním postely. Pak jsme se ještě několikrát milovali než jsem přišla k němu do bytu a on tam měl jinou holku, tak jsem se s ním rozešla.

Default User Image
Janečka (Po, 25. 9. 2023 - 10:09)

Je to už dávno. Brášku jsem přistihla jak si s ním hrál. Teď pristihavam syna, puberťáčka, jež si ho neustále zpracovává. Nemůže bez té onanie být.

Anonym (So, 23. 9. 2023 - 13:09)

Naše rodina jezdívala na nuda pláže do NDR a tam jsem už jako malá viděla spoustu různých penisů. Mezi holkama jsem platila za znalkyni, ale jinak jsem byla dost zaostalá. Šok jsem zažila až v šestnácti, když na mě kluk poprvé vybalil obrovský ztopořený penis, bez výstrahy mi ho strčil hluboko do pusy a já jsem se vzápětí poblinkala

Default User Image
Daniela (So, 23. 9. 2023 - 10:09)

Poprvé sem viděla ptáka, šmírovala sem sousedy naproti v panelaku, bydlí tam tlustá paní tak kolem 60 a mladej kluk tak 14 let, do včerejška sem myslela že je to její vnuk, 

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 14:09)

Já mám od puberty holého žaluda, předkožku skoro žádnou a problém s tím nemám.

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 15:09)

a jaké to bylo když se ti to v pubertě začalo dít? 

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 14:09)

otce nahého viděl odmalička, vždycky měl předkožku na žaludu že mu ani kousek nekoukal ven, a i já byl vychován v tom že takle to je normální, do pyžama nebo slipů jsem přetahovat nemusel. Přesto jsem nakonec skončil s odkrytým žaludem

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 15:09)

a proč?

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 13:09)

Prvně jsem viděla penis svého otce. Měl ho ohromný a celý žalud měl odhalený. Obřezaný čurák jako z porna. Nejdříve jsem se lekla, ale pak jsem se vzrušila. Doteď nechápu jak může mít tak obrovský a koule jak tenisáky.

Anonym (So, 23. 9. 2023 - 00:09)

já pamatuju že když jsem začínal koukat na porno, tak tam jsem poprvé viděl jak vypadá obrovský stojící dospělý penis v akci. Zaujalo mě že měl výrazný a zcela odhalený žalud, na který vůbec nešla dát kůžička a ta holka to vůbec neřešila a jezdila mu rukou po holém žaludu jakoby to takhle bylo normální. Mně i když stál tak jsem měl kůžičku normálně na žaludu jako v klidu takže mi to přišlo divný. Od té doby jsem si pak začal více všímat toho že v pornu je  obřezaný penis velice častý

Reklama

Přidat komentář