22 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Koho mate radsi zenu nebo muze gynekologa?

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
P. (anonym)
Zajimalo by me jaky mate zkusenosti vy,rika se ze muzi gynekologove sou citlivejsi tak se ptam so ci otom myslite a ke komu chodite radeji?
30. Leden 2010 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Silva (anonym)
Ja mam radsi muze,gynekolozky sem zazila pri porodu a bolelo to od nich vic a chlap vysetroval jemejc.
1. Únor 2010 - 0:59
Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
Ja taky chodim k muzi,nevim proc ale pred zenou bych se stydela vic.
1. Únor 2010 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
ja bych se prave pred muzem hrozne stydela. kdyz se jde napr.do bazenu, tak tam taky jsou zenske a muzske satny. a navic by mi to pripadalo i takove nevhodne, kdyz mam pritele. doktor je sice doktor, ale stejne ten spatny pocit z muze..
1. Únor 2010 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
bwg (anonym)
ja bych se prave pred...Doporučil bych v rámci pohlavní spravedlnosti téma doplnit pro muže: cítíte se lépe u muže-urologa, nebo ženy - uroložky? Myslím, že by se diskuze mohla ubírat zajímavým směrem...-)) Každý jsme jiný....
1. Únor 2010 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Monule (anonym)
Ja taky chodim k muzi,nevim...jj souhlas s tebou :)
1. Únor 2010 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
Ja chodila vzdycky jen k muzi a pak ho jednou zastupovala zena a to sem se proste pred ni taky stydela,nevim proc ale proste me to pride prirozenejsi pred tim chlapem,zena si me tak nejak vic prohlizela nevim proc.To samy kdyz me doktor vysetroval a vstoupila tam sestra tak sem se taky stydela kdyz vlastne na me pokukovala a clovek tam lezi s roztahlima nohama.
2. Únor 2010 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Ja chodila vzdycky jen k muzi...Erotický náboj nemusí být jen mezi mužem a ženou, třeba bisexuálně zaměřená gynekoložka bude skrývat své vzrušení při vyšetřování atraktivní pacientky apod. Viz též diskusi "Sexuální city pracovníků ve zdravotnictví".
2. Únor 2010 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Honzu (anonym)
Máš s gynekoložkou nějaké zkušenosti? Já ne, já chodím k ornitologovi. Petr
2. Únor 2010 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
bwg (anonym)
Máš s gynekoložkou nějaké...S papouškem, nebo kanárem? Nezobou, nezobou? -))
5. Únor 2010 - 7:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
pro bwg: Ani s papouškem, ani s kanárem, ale se svým ptákem.
5. Únor 2010 - 7:49
Obrázek uživatele Návštěvník
bwg (anonym)
pro bwg: Ani s papouškem, ani...No mně je jasné, že mu cpeš pod nos svůj ocas, ale proč se montuješ do diskuze na ženské téma, tomu jsem neporozuměl. I když pokud musíš chodit pravidelně se svým ohonem k urologovi, tak tě spíš lituji. Ono není oč stát. -))
5. Únor 2010 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
J.S. (anonym)
Ja mam doktora a s doktorkou zkusenost nemam a co takhle kamaradky rikaji tak jim nekdy citologie boli,to me ne,nekdy mam prijemny pocity mate to nekdo taky?
7. Únor 2010 - 1:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Bobule (anonym)
Ne, příjemný pocity opravdu na cytologii nejsou. tedy, pokud nejsi masochistka, nebo jiná úchylačka.
7. Únor 2010 - 2:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka S. (anonym)
Ja mam radsi zenu gynekolozku
3. Březen 2010 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Zoli (anonym)
Tak tohle téma mě zajímá a zatim těžko říct kdo převažuje víc jestli to budem brát podle pohlaví doktora.Já osobně mam lepší pocit u muže,u ženy se jako víc stydim,ale spíš to slýchávam opačně.
15. Červen 2010 - 1:37
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Studium Gynekologie ještě nikoho nezbavilo sexuální vnímavosti a taky sexuálního pudu a musím říci, že je to pravda, četl jsem tady články a opravdu gynekologie je obor, který je čistě pro ženy a měla by tam být žena, aby nedocházelo k zneužívání, k potupě a k nervozitě, měla by tam být lékařka, je pravda, že třeba důkladná osobní prohlídka u policie nesmí provádět osoba opačného pohlaví, než je prohlížená osoba, tam je to v pořádku a proto by mělo být takováto situace i u gynekologa, gynekolog opravdu není žádný bůh, ale je to normální člověk, který svléká pěkné i škaredé ženy, ale prostě je svléká a nemá tam co dělat, navíc, když mi partnerka, řekla, že tam někteří strkají i své prsty v dnešní době, tak to je opravdu mazec, je to hnus, opravdu je to čistě ženská věc a kdo tady lobuje opačným názorem, tak to budou lidé, teří to nechápu, nebo to jsou samotný gynekolové, že?....Mám stýce psychologa, který se stará o lidi v nemocnici a sám říkal, že
15. Listopad 2015 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
odbornost je důležitá, to ano...ale v tomto oboru,myslím tím Gynekologie je jeden problém, že tam chodí pouze ženy, je to jediný obor, kam chodí jen ženy a ukazují svá nej-intimější místa, ukazují svou ženskost a to úpně a doslava .... a proto by tam měla být žena-odbornice, nebo se žádná nenajde?.....má jí taky a ví o co jde,prožívá každý měsíc to stejné jako ty, prober se.....třeba urologie je něco jiného, tam chodí obě pohlaví, ale gynekologie je jasná věc a chlap tam nemá co dělat může být odborník, jak chce, jde tady o princip, policista je taky odborník na svou práci a nemůže si dovolit dělat osobní prohlídku opačnému pohlaví, svlékat opačné pohlaví a prohlížet tuto osobu, musí to udělat osoba stejného pohlaví, chápeš to vůbec?, proto odborník ano, ale taky se musí koukat na pohlaví...nemyslíš?......pokud jde o operace a o ohrožení života, tam je to něco jiného, ale bavíme se o normální preventivní prohlídce a o normálních problémech, tak se ženy proberte,
15. Listopad 2015 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
janča- chlapa o (anonym)
Studium gynekologie opravdu ještě nikdo nikoho nezbavilo a ani nezbaví sexuálního pudu, a sexuální vnímavosti, to by musel být ten chlap lékař nemocný, pokud říká opak, že to má pod kontolou, tak lže.....má dny, kdy to má více pod kontorlou a dny, kdy to má méně pod kontolou, je to normální zdraví muž a pokud není gay, tak se mu to líbí a argumet, že jich vidí hodně, není žádný argument, je to nesmysl, prostě si na své přijde a s větším počtem roste i chut, navíc jsou opravdu natočeny filmy dle skutečných událostí, kde toto povolání zneužívali a skončilo to i před soudem, nebo to ten dotyčný, či pacientka nevydžela psychicky...a proč?.....dá se to velmi dobře odbourat, jak asi, že?......prostě stejné pohlaví a je to
15. Listopad 2015 - 8:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Já si (anonym)
Studium gynekologie opravdu...myslím,že to s tím lékařem gynekologem nic nedělá,je zvyknutý,akorát má možná velké nároky na partnerku.Pro mě jako pro ženu je lepší chodit k ženě,i když v mládí mi to vůbec nevadilo,ted ale vím,že pokud už mám nějaký problém,tak je lepší se svěřit ženské doktorce.
15. Listopad 2015 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Jdi s tou muslimskou propagandou do háje. Snad máš na výběr? Žádný chlap na tu tvou pindu není zvědavý.
15. Listopad 2015 - 11:11

Přidat komentář

Reklama

Reklama