16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kočičí nemoc-toxoplasmosa mění lidskou osobnost !

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
honzik (anonym)
...ty seš asi nejaka white kocka ne??
10. Září 2012 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Toxoplasmoza, kterou je promořeno prý až 80 procent populace, se může opravu projevovat všelijak. Můj známý měl boule na krku a puse, obával se rakoviny a nakonec z toho byla toxoplasmosa.
11. Březen 2016 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
i. (anonym)
Četla jsem že jsou na to nějaké léky ale taky že někomu na to ani mic nedávají a plno lidí o tom ani neví že ji má. Léčil se s tím někdo tady ? Jsou na to nějaké byliny nebo jiné co pomáhá ?
29. Červenec 2016 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Samuel (anonym)
Četla jsem že jsou na to...Problém je v tom, že se to dá léčit jen v akutním stadiu, tedy těsně po infekci. Dlouhodobé cysty ve tkáních, očích, vnitřnostech nebo mozku už nejdou nijak odstranit ani klasickou ani alternativní medicínou. Cysty tam tiše čekají až je i s člověkem pozře nějaká kočkovitá šelma, aby mohly dokončit svůj pohlavní vývoj. Jen u kočkovitých šelem se realizují samci i samičky. U ostatních živočichů jsou jen bezpohlavní stadia.
29. Červenec 2016 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
i. (anonym)
Problém je v tom, že se to...Díky za odpověď. Ale tomu že čekají až je pozře i " s člověkem? " nějaká šelma moc nerozumim a nahání to hrůzu :-( Kdysi mě totiž poškrábala kočka z ulice a pak jsem měla něco jako chřipku, únava od té doby...a dodnes. Vím že dr. říkala že mě tímto mohla nakazit ale nepamatuji se že by mi dávala ty léky co se píše ani snad odběry. Jen jí zajímalo jestli nejsem v tom. Únava nepřestávala po čase mi řekla že mám asi únavový syndrom a na to nic neni. Nevim teda jistě zda jsem to měla nebo ne ale nedávno jak jsem o tom četla mě to zase napadlo, vyzkoušela jsrm už snad všechno a na únavu nic nezabírá taky se zhoršuje od tehdá zrak. To je teda nadělení...
29. Červenec 2016 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Samuel (anonym)
Díky za odpověď. Ale tomu...Tak to pozření šelmou je u nás jenom teoretické... myslel jsem nějakého tygříka, pumu atd. To u nás asi nehrozí. Jinak vysloveně nebezpečná je toxoplasma pouze pro gravidní ženy. A jen tehdy, když se během gravidity infikují. Pokud jí už mají v sobě předtím delší dobu, tak ani to nevadí. Jinak testy na toxoplasmu jsou běžně dostupné. Když to doktor odmítá, lze si to soukromě zaplatit. Je to záležitost tak za 800 korun.
29. Červenec 2016 - 12:50
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Kočkám to nevadí. Ty z toho profitují. Vadí to však nakaženým myším a krysám, poněvadž se stanou snadnou obětí kočky. Člověk má problémy, pokud je třeba řidič, nebo má podobné povolání. Nakažený má zhoršené psychomotorické reakce a odhad a k tomu se u nakaženého připojí sklon k riskantnímu chování.
29. Červenec 2016 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
i. (anonym)
Tak to pozření šelmou je u...Díky. No zkusim se jí ještě zeptat ale nevim jestli se to zjistí po několika letech možná už to bude přes 15. Ještě jsem se dočetla,že by mohla pomoct tinktura z ořešáku černého..no zkusim, ta únava z ničeho je hrozná.
29. Červenec 2016 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Samuel (anonym)
Díky. No zkusim se jí...Testy na toxoplasmu jsou pozitivní až do konce života. Podle výšky titru protilátek lze poznat přibližně před jakou dobou se člověk nakazil.
29. Červenec 2016 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
i. (anonym)
Testy na toxoplasmu jsou...Díky moc za odpověďi. Připomenu jí to a budu chtít test. Je možný že to mám z toho a místo toho lítam po vyšetřeních na úplně jiný věci. No kéž by to šlo změnit , vůbec představa že má v sobě človék nějaký parazity a už je mi šoufl.
29. Červenec 2016 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Díky moc za odpověďi....Ty člověka na životě vůbec neohrožuji, lidstvo s tím žilo po staletí. Akorát to trochu pomění psychiku napadeného člověka, jenže se jedná o naprostou marginalitu, tedy bezvýznamnost.
30. Červenec 2016 - 0:31
Obrázek uživatele Návštěvník
i. (anonym)
Ty člověka na životě...Já vim něco jsem o tom četla ale stejně je to divná představa. Ale někteří paraziti prý způsobují právě potíže s tlakem a vůbec nemoci...taková tasemnice, háďátka nebo jak se jmenují a jiné potvůrky :-(((
30. Červenec 2016 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Samuel (anonym)
Já vim něco jsem o tom...Ale to není naštěstí parazit jako třeba svalovec, škrkavka nebo tasemnice. Toxoplasmy jsou jen o něco větší než baktérie, čili jsou pouhým okem neviditelné. A všelijakých mikrokopických organizmů má každý člověk v sobě hafo.
3. Srpen 2016 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Ale to není naštěstí...Toxoplsma je prý mnohem horší než co uvádíte...nepodceňujete to? Usazuje se prý i v mozku, očích atd. a narozdíl od té hnusné tasemnice aj. na ní nic nefunguje.
3. Srpen 2016 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
nejsou v člověku živé, to...To nevim jistě, četla jsem že se toxoplasma se usazuje takto i u dospělých. U mě kdysi doktorka pojala podezření na tuto nemoc ale zajímalo ji jen jestli nejsem gravidní. Když ne nic mi na to nedala. Měla jsem pak něco jako chřipku a trpím od té doby spavostí únavou během pár týdnů zrak na 4 dioptrie. A tohle prý toxop. způsobuje.
4. Srpen 2016 - 11:08

Přidat komentář