67 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kniha Tajemství

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
četli jste knihu Tajemství?The secret?A máte někdo zkušenosti s praktikami z této knihy?
9. Srpen 2009 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lorien (anonym)
Tyto praktiky fungují, ale je třeba si uvědomit, že žijeme v duálním světě a že čím víc si nyní "vykouzlíme" pro sebe "dobrého", tak jednou dostaneme "zlého". Nebo to lze nahlédnout i jiank. Když si "vykouzlíš" např. zdraví, budeš to muset "zaplatit" v jiné oblasti. Platí to i globálně, čím víc lidí se bude mít dobře, tím víc lidí jinde bude trpět. Takže přemýšlejte, co si vlastně přejete.
10. Srpen 2009 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Snax (anonym)
Proč bychom měli žít v ,,duálním světě"? Proč by se mělo za všechno dobré platit?
23. Srpen 2009 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Julka (anonym)
Kdy vyšla a od koho,dá se ještě sehnat?
24. Srpen 2009 - 3:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Julka (anonym)
Kdy vyšla a od koho,dá se ještě sehnat?
24. Srpen 2009 - 3:10
Obrázek uživatele Návštěvník
ffa (anonym)
nevím kdy vyšla, je to tak 2 roky, napsala ji Rhonda Byrne.Sehnat se určitě dá. A k poznámkám Lorien - když,jak říkáš si pro sebe vykouzlíme dobrého,tak jednou dostaneme zlého - a to jako proč? Z jakého důvodu? Celá knížka pojednává vlastně o zákonu atrakce, tj. zákon přitažlivosti. Jde o přitažlivost v myšlenkovém slova smyslu. Tzn. jaké hlavní myšlenky udržuješ ve své hlavě, na co celý den myslíš, tak to přitahuješ. Vpodstatě když myšlíš na špatné věci, na neštěstí, když si furt stěžuješ,že nemáš to, že se ti nedaří to a to (Lorien: nebo když říkáš, že každé dobro musí být vykoupeno stejným kvantem zla) atd, tak tím si toho do života přitahuješ víc a víc, protože na to zaměřuješ svoje myšlenky, a "vesmír"(říkejte si tomu jak chcete,třeba všemohoucno,Bůh,atd) vám dá zpět to, co vysíláte. Jde tu o tzv. shodnou rezonanci,nebo jak to tam nazvali - prostě jak jistě víte, že třeba když jste ve společnosti lidí, kteří jsou zapálení do určité věci,nebo mají určité názory, a pohybujete se v této skupině delší dobu,tak přejímáte jejich názory, jejich postoje,ať chcete,nebo ne - jste jimi ovlivněni - vylaďujete se na jejich "frekvenci" a stáváte se podobnými lidmi,jací jsou oni(viz. vliv rodiny atd - nebo taky pořekadlo - vrána k vráně sedá,rovný rovného si hledá). O tuto problematiku se zajímám hodně (pro mě) dlouhou dobu a všechny knížky, všechny zdroje a všechno,co jsem pročetl (a že toho není málo) se vpodstatě shodují v jednom - MYŠLENKA TVOŘÍ. Tzn. že myšlenka je sice nehmotná věc, ale správným užíváním myšlenek je lze postupně "přetvořit" ve fyzickou podobu(myšleno samozřejmě metaforicky).. pokud byste chtěli něco dál rozvést, klidně napište, baví mě to :)
24. Srpen 2009 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Dobrý den, zaujala mě tato diskuze. Knihu jsem četla cca před měsícem. Prožívám celkem těžké období, kdy se na moji osobu sesypalo vše, co se dalo. Psychicky na tom nejsem nejlépe. Zajímaly by mě názory, zda i lidé, kteří neví "kudy kam" mohou najít přínos v této knize. Můj osobní názor je, že např.člověk s depresí, žijící na okraji společnosti, dlouhodobě nezaměstnaný.... nemůže naprogramovat svůj mozek na totální pozitivno a to teď hned okamžitě. A pak nechápu další věc: "Můžete mít, cokoli chcete...jak k tomu dojde, není vaše věc, ani starost..." Dobře, pak tedy jako SŠ chci pracovat v soc.oblasti, pro kterou je podmínka VŠ. Bez vlastního přičinění mi vesmír těžko vyčaruje tento dárek. Mám plno dalších otázek, ale tato je klíčová. Jak to vidíte vy?
24. Srpen 2009 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Marfuška (anonym)
Já chci ženicha a peníze, hodně peněz. Já chci! Jak to vidíte ?
24. Srpen 2009 - 16:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ffa-ale toto poselství nám předávají Plejáďané už po desetiletí,nicméně naše blokace a deaktivace šroubovic nás nepustí dál,dokud se svět takříkajíc neobrátí vzhůru nohama,nezměníme v sobě nic,ta doba nepřijde ,dle mého názoru,dříve než v Novém Věku,(toť otázka zda ve své postupující degeneraci ho budeme vůbec umět vytvořit)tzn.po příštím kataklyzmatu,kdo z nás,současných, toto učení udrží déle než po pár měsíců a ještě k tomu za neustálého snažení se a připomínání si tohoto způsobu myšlení?Nikdo,krom několika izolovaně žijících,kteří mají čas rozjímat s Vesmírem. A jak to je? Náš mozek má veškeré schopnosti,které známe z vědecko-fantastické literatury,či z různých částečně doložených,víceméně domnělých teorií o schopnostech Mimozemců např. v oblasti telepatie,zkr.obecně vzato myšlenkových a mozkových procesů ovládajících prostor,čas,hmotu,fyzično. Vsaďte se,že tohle všechno v sobě máme,ale pokud nebude vůle někoho zvenčí nás učit připomínat si dávné učení a schopnosti zaniklých civilizací,je to marné. Já se toho určitě nedožiju.
25. Srpen 2009 - 1:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zkusím si tu knihu sehnat.
25. Srpen 2009 - 1:50
Obrázek uživatele Návštěvník
ffa (anonym)
o Plejáďanech jsem toho moc neslyšel, a nevím,co představují, tak nemůžu soudit, a jak říkáš - dokud se svět neobrátí vzhůru nohama - napadá mě 21.12.2012 :-D to by se měla přepólovat Země(jen taková úvaha :). Dokážu si představit, a věřím, že náš mozek(nebo to i mozek být nemusí,ale může to být universální mysl nebo cokoliv)dokáže mnohem víc,než co doposud lidé znají. Určitě v sobě máme mnoho potenciálu, ať už ovládat jak ty říkáš čas,prostor,hmotu,cokoliv - jen na to člověk není ještě připravený, a obávám se, že možná ani nikdy nebude, dokud k něčemu nedojde, dokud nedojde k "nějakému" poznání. Vím, zní to pro někoho šíleně, ale věřím,že něco takového je. Zkusím to shrnout, jak já si myslím,že "všechno" je. Svět a celý vesmír je tvořen hmotou a energií. Naše mysl ovlivňuje hmotu.Existuje jednotná "mysl", která určuje "osud" lidí.(Osud neexistuje, každý člověk si určuje každou vteřinou svůj "osud",co se stane). Náhody taky neexistují, jen to tak vypadá, ve skutečnosti náhoda je určitý jev, který jsme si přáli nebo nepřáli, nebo jsme o něm vůbec nevěděli, že se stát může. Všechno je otázka úhlu pohledu. Nic není ve své podstatě dobré nebo zlé - jen člověk tomu dává nálepku,podle svých zkušeností,jestli je to zlé nebo dobré. "Vesmír" nějakým způsobem vrací ve fyzické podobě to, co jsme vyslali a vysíláme pomocí myšlenek do éteru. Obávám se, že pokud se lidé nezmění k "lepší" společnosti, tak se toho 21.12.2012 ani nedožijeme. Ale není do tak daleko,tak snad to vyjde - já osobně bych se toho chtěl dožít, ikdyž se stejně asi nic nestane,tak mě to zajímá. Život na jiných planetách, v jiných soustavách - samozřejmě (podle mě). To jen lidi na planete Zemi si myslí, že jsou jediný "rozumní"tvorové ve vesmíru, že jsou středem vesmíru. Na toto nemám vyhraněnou teorii, může to být jak chce, buď jsou nějaké paralelní vesmíry, kdy se občas stane, že máme možnost "nahlédnout" do toho dalšího vesmíru na okamžik(a to jsou ty ufa,nevysvětlitelné jevy atd.) nebo že žijí i na jiných planetách "lidi" podobní nám, ale to už jsou moc velké teorie... zase moc kecám.. tak zatím :)
25. Srpen 2009 - 8:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Přesně,nedojde k tomu dřív,dokud se nenavrátíme k naší vesmírné podstatě a vzniku,dokud se nezbavíme nevhodného způsobu bydlení,živ.stylu,komerce,materialismu,škatulkování,dokud opět nezačneme uctívat Vesmír,Přírodu,Naší Planetu,dokud opět nebudeme číst ve hvězdách...Dokud neovládneme a nepocítíme slast ze svého ducha a meditačního propojení s původci,dokud budeme zabednění.... Čas převratu se blíží,věřte,že bude vznikat více a více spolků,skupin navracejících se k naší podstatě a naprosto měnících svůj životní styl,to bude naše jediná záchrana,bohužel,zřejmě tento zvrat přinese i rozpory ve společenství,hlavně díky odhalení několika celosvětových zlatokopů,kteří se budou velmi cukat nad znovuprobuzeným vesmírným vědomím lidí!
30. Srpen 2009 - 2:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Hm,přepólování Země je jedna z eventualit,která by nám mohla vyhnat tu blbost z palic,to je fakt,když pominu všechny aspekty,které by nás tím mohly ohrozit a že v tomto dění a přerodu je třeba vypnout logické myšlení a vůbec ten blokační způsob myšlení,je to dobrá cesta,protože na nás v ten krátký okamžik dopadne takové kvantum záření,že to opravdu může nastimulovat naše ztracené vědomí a vrhnout nás do Nové Éry-Věku,těším se! Jestli se to povede,věnuji zbytek života sestavování Nového galaktického kalendáře platícího až do příští Éry Přerodu,buďte vnímaví a začněte se na tuto eventualitu dobře připravovat!!!!!
30. Srpen 2009 - 3:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Nicolas (anonym)
Ke knize je také video. Pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas čtením a rozjímáním :-) Jinak to funguje celkem v pohodě. Vše je v řádu věcí, vše se osvětluje dle vědeckých objevů kvantové fyziky. Energie se mění ve fyzické vyjádření (v hmotu). Myšlenky jsou energie a podle zákona zachování energie jsme schopni našimi myšlenkami za účasti víry, vděčnosti a ještě pár věcí dokázat tvořit a měnit nás život. Zaujala mě poznámka o dualitě. Staví to asi na tom, že existují téměř vždy dva poly (a myslí se tím především "dobro" a "zlo"). Ovšem nefunguje to na vše a tudíž jako všeobjímající princip to neplatí.
1. Září 2009 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Filip (anonym)
Kniha je zajímavá. Je to něco hodně podobného, jako ikniky od Murphyho, Freitaga atd...
1. Září 2009 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zuza Zkusím si jí objednat,video by mi nic neřeklo,musím číst,text si pak automaticky pamatuji(pokud chci),pak si o tom popřemýšlím a co chci zapomenu,zbytek uchovávám,jakmile to jen slyším,nebo vidím,nefunguje to. Už jsem zvědavá!
2. Září 2009 - 1:01
Obrázek uživatele Návštěvník
slečna (anonym)
Dobrý den, zajímalo by mě, jaký máte názor na hledání "vysněného partneta" pomoci síly podvědomí. Myslíte si, že je možné pomoci vizualizace a touhy srdce si takového partnera do života "přivolat"? Četla jsem knihu Tajemství a metody v ní mi přijdou, že se dají použít na vše, jen ne na tu lásku. Nebo je snad možné, aby nám vesmír na základě naší touhy dal lásku, po ktreré toužíme? Že by to bylo tak snadné? Jestli ano, tak jak dlouho to může taky trvat... aby mezitím člověk víc nepropadal zoufaltví?
30. Září 2009 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Dobrý den, zajímalo by mě,...Pomocí podvědomí si můžeš přivolat opravdu všechno. Takže i lásku. Stačí si představovat si vlastnosti dotyčné osoby, cítit se při tom šťastně a věřit, že to už máš a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Věř mi sám jsem to zkoušel.
12. Prosinec 2009 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
.
12. Prosinec 2009 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Romane, opravdu je to tak jednoduché? Proč je tolik nešťastných lidí?
13. Prosinec 2009 - 4:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Ano, je to tak jednoduché. Proč nejsou všichni štastní? Protože téměř nikdo se tímhle moudrem neřídí. Tedy ano řídí, ale ne tím, že mají myslet pozitivně a přitáhnout si věci které chtějí, naopak si přitahují to, co nechtějí. Třeba kolik matek, když jejich dcera začne chodit vnoci ven myslí na to, jak je krásná noc a jak to bude fajn a jejich dcera šťastná a jak se jim veselá vrátí vnoci domů? A kolik z nich myslí na pravý opak toho? To jen jeden příklad za všechny.
13. Prosinec 2009 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Pochybovač (anonym)
V zamilovanosti to asi opravdu tak nechodí - ve svých 18 letech jsem si vysnil svou lásku zcela konkrétně, přímo fyzicky jsem ji viděl a denně jsem si ji představoval včetně čekání, setkání a rozhovorů s ní :-). Naprostá hloupost; nejen že se neuskutečnila, nepřišlo vůbec nic. A po dalších dlouhých letech, když jsem opravdu zažil pocit štěstí, se to zhmotnilo BEZ jakéhokoli čarování v osobu velmi krásnou, ale úplně odlišných vlastností fyzických i duševních... Granvine, ten tvůj poslední odstavec je myšlen asi jen jako příklad negativního myšlení lidí? Protože ta vyděšená matka by podle uvedeného schématu musela přitáhnout ty obávané věci na SEBE, ale nepoškodit vůbec štěstí dcery - to bychom se pak dostali na magii ovlivňování jiných osob...?
14. Prosinec 2009 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Fion (anonym)
Poslední příspěvky mi připomněly verše z jedné staré knížečky: Každý je magnetem toho nač myslí Na sysly mysli a budeš sám syslí Na slunce mysli a budeš sám svítit Na propast mysli a budeš se řítit (Breviář "Půjde to")
15. Prosinec 2009 - 0:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Pochybovač Matka myslí na to, že znásilní ji? V tom případě by to totiž skutečně přitáhla na sebe. All Člověk je tvořitelem, je tvořitelem především svého osudu, ale jeho tvoření ovlivňuje i ostatní, proto se my všichni podílíme na osudu všech. Co chci říct? V téhle kategorii na doktorce je i téma "máte rádi horory"? A teď si vemte, vy kdo jste se někdy dívali na dobrej horor, kolik asi emocí a myšlenek jste při tom zažili? Kolik emocí a myšlenek jste vyprodukovali a vypustili do éteru jako své tvoření? Těm moudřejším už asi došlo, kam tim mířím.
20. Prosinec 2009 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Magnus (anonym)
Že by tedy všichni ty horory, co je baví, naráz vypli a od této doby sledovali jenom slabomyslné komedie?
20. Prosinec 2009 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Tyto praktiky fungují, ale...duální svět,,, kdo posuzuje co je dobré a co zlé?
28. Březen 2011 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Fido (anonym)
No právě, Danielo. To by bylo posuzování velice subjektivní, a tudíž nespravedlivé. Takto pojatý duální svět je nesmysl.
29. Březen 2011 - 0:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Koudy X. (anonym)
Že by tedy všichni ty...To určitě ne...
3. Duben 2011 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
evelyn (anonym)
Proč bychom měli žít v...No...paní si asi podvědomě ideu duálního světa přitáhla,tak za každé své štěstí zaplatí neštěstím v jiné oblasti. Jsme to na co myslíme,ne?My budeme čerpat jen to dobré,paní ať si vymýšlí svět jaký chce.
16. Duben 2011 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
merilin (anonym)
no..já se podle toho řídím teprve pár dní(asi 5 :D),ale zatím mi to vychází a nad některými věcmi mi až hlava stojí jak to funguje.vždycky jsem to tak nějak tušila tyhle čáry máry ,ale nikdy mě nenapadlo se tomu věnovat takhle.teď si akorát probírám v hlavě kolikrát jsem se už o zákonu přitažlivosti utvrdila a to mi pomáhá uvěřit mu.a těch posledních 5 dní(vím je to málo,ale i tak) mi to akorát jen potvrzuje,že něco takového existuje.
24. Duben 2011 - 17:29

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama